چهارشنبه ۱۷ خردادساعت ۱۰:۱۷Jun 2023 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان صنایع هوایی»

تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۸:۳۶    
این پرواز آزمایشی برابر استانداردهای بین المللیِ هوایی به مدت 20 دقیقه در ارتفاع 8 هزار پایی صورت گرفت. هواپیمای سیمرغ که ساخته ی متخصصان سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع است، در اردیبهشت ماه 1401 رونمایی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۷:۵۵   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع گفت: ساخت هواپیمای ترابری سیمرغ در دستورکار است که پیشرفت 30 الی 35 درصدی داشته است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۵:۳۰    
مدیرعامل سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع و پشتیبانی نیرو های مسلح مطرح کرد: فرآیند پیشرفت فروند دوم هواپیمای سیمرغ بین 30 تا 35 درصد صورت گرفته و در حال انجام است.
روز پلاس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۵:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
هواپیمای ترابری سیمرغ، ساخته ی متخصصان سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع با موفقیت تست پروازی خود را پشت سر گذاشت.
سازمان هواپیمایی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۹:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان هواپیمایی کشوری در پیامی موفقیت اولین پرواز آزمایشی هواپیمای سیمرغ را تبریک گفت. کاپیتان محمد محمدی بخش رئیس سازمان هواپیمایی کشوری در پیامی به امیر خواجه فرد مدیرعامل سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح ضمن تبریک سالروز ولادت با سعادت امام رئوف ...
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۲۱:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
هواپیمای ترابری سیمرغ ساخته متخصصان سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع ایران با موفقیت تست پروازی خود را پشت سر گذاشت.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۹:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: هواپیمای ترابری سیمرغ، ساخته ی متخصصان سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع با موفقیت تست پروازی خود را پشت سر گذاشت.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۸:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
هواپیمای ترابری سیمرغ، ساخته متخصصان سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع با موفقیت تست پروازی خود را پشت سر گذاشت.
جهان نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۸:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
هواپیمای ترابری سیمرغ ساخته متخصصان سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع با موفقیت تست پروازی خود را پشت سر گذاشت.
گیل خبر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۷:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
هواپیمای ترابری سیمرغ، ساخته متخصصان سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع با موفقیت تست پروازی خود را پشت سر گذاشت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۷:۰۴   + ۸۳ سایت دیگر  
هواپیمای ترابری سیمرغ ساخته متخصصان سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع با موفقیت تست پرواز خود را پشت سر گذاشت.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۲۰:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
فارس : اسماعیل دمیر رئیس سازمان صنایع هوایی ترکیه در صفحه توئیتر خود با انتشار ویدئویی از شلیک یک موشک کروز از نوع چاکر از پهپاد بیرقدار آکینجی خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۸:۴۶    
ثبت نام تکمیل ظرفیت دوره تثبیت محفوظات مدرسه تخصصی پیامبر اعظم(ص) سازمان صنایع هوایی نیروهای مسلح آغاز شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۸:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
دوره آموزشی همخوانی و تواشیح و نمایش ویژه نوجوان و جوانان از سوی مدرسه تخصصی پیامبر اعظم(ص) سازمان صنایع هوایی نیروهای مسلح برگزار می شود.
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۱۳:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
پهپاد شاهد-136 یک حامل مهمات سرگردان ساخت ایران است که به آن پهپاد انتحاری یا کامیکازه نیز می گویند که توسط شرکت صنعتی هواپیماسازی ایران(هسا) ساخته و تولید شده است. این شرکت که در سال 1355 تاسیس شد، متعلق به سازمان صنایع هوایی ایران(IAIO) و در شاهین شهر اصفهان واقع شده است ...
8 صبح   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۱۲:۲۹    
رئیس سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع با اشاره به استقبال ناوگان تجاری و نظامی کشور از هواپیمای ترابری سیمرغ گفت: پیش بینی می کنیم هواپیمای ترابری سیمرغ تا خردادماه پرواز کند.
پانا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۱۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع خبر داد هواپیمای ترابری سیمرغ مراحل تاکسی را انجام داده و نتیجه این مرحله بسیار خوب بوده است. ا میر خواجه فرد رئیس سازمان صنایع هوایی با بیان این که هواپیمای ترابری سیمرغ بر مبنای هواپیمای ایران 140 توسعه یافته و بیش از 10 سال بر روی آن کار شده ...
همشهری   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۱۱:۱۳    
رئیس سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع گفت: پیش بینی می کنیم هواپیمای ترابری سیمرغ تا خرداد سال جاری پرواز کند. بیش از 10 سال بر روی این هواپیما کار شده است. این هواپیما 23 متر طول، 25 متر عرض، 8 متر ارتفاع دارد و می تواند 6 تن بار را حمل کند. تصاویری از این هواپیما ببینید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۰۸:۲۶   + ۴۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع با اشاره به استقبال ناوگان تجاری و نظامی کشور از هواپیمای ترابری سیمرغ گفت: پیش بینی می کنیم هواپیمای ترابری سیمرغ تا خردادماه پرواز کند.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۱۷:۳۴    
رئیس سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با بیان اینکه دشمنان به پیشرفت صنایع هوایی ایران اعتراف کرده اند، گفت: پهپادهای ما در میدان رزمایش های مختلف و میدان رزم واقعی محک خورده و توانمندی و قابلیت های بسیار و منحصر به فرد خود را اثبات کرده اند.
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۱۲:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
امیر افشین خواجه فرد رئیس سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع با اشاره به پیشرفت های دفاعی کشور گفت:پهپاد های ایرانی، در میدان رزمایش های مختلف و میدان رزم واقعی محک خورده و توانمندی و قابلیت های بسیاری منحصر به فرد خود را به همه جهان اثبات کرده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۱۰:۱۰   + ۴۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع با تاکید بر اهمیت تجهیز نیروهای مسلح با تجهیزات بومی گفت: ما در ابتدا برای خرید تجهیزات اقدام کردیم اما به دلیل تحریم موفق به این مهم نشدیم اما امروز به توانی رسیده ایم که درخواست های متعددی برای خرید و همکاری از کشورهای مختلف دریافت کرده ایم.
آذرمغان   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۱۰:۰۳   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از فارس، امیر حسین ولی وند فرمانده دافوس ارتش صبح امروز (دوشنبه 4 اردیبهشت ماه) در جمع دانشجویان این دانشگاه که با حضور امیر خواجه فرد رئیس سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع برگزار شد ...
رکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۳ - ۱۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
رکنا سیاسی : رییس سازمان صنایع هوایی گفت: یکی از دلایل استقبال از پهپاد های ایرانی آن است که این پهپاد ها قابلیت های خود را در صحنه های رزم واقعی نشان داده اند.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۲/۰۲/۰۲ - ۲۳:۳۴    
امیر افشین خواجه فرد مدیرعامل سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع ضمن اعلام دستیابی ایران به قابلیت پرواز خودکار در پهپادها عنوان کرد: ما تا دو دهه قبل به ایستگاه های زمینی پهپادی محدود بودیم ولی امروز به قابلیت پرواز خودکار (Auto Pilot) دست پیدا کرده ایم که تقریباً پهپاد به صورت اتوماتیک پرواز می کند و ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۳۱ - ۲۳:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
رییس سازمان صنایع هوایی گفت: یکی از دلایل استقبال از پهپادهای ایرانی آن است که این پهپادها قابلیت های خود را در صحنه های رزم واقعی نشان داده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۳۱ - ۲۲:۲۸   + ۲۹ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع، گفت: اکنون در تولید زیرسامانه های پهپادی به بلوغ کامل رسیده ایم و تولیدکنندگان ما که در زنجیره تأمین قرار دارند می توانند تولید بالا را در آینده نزدیک نوید دهند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۲۰:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
مراسم رونمایی از نمونه معیار و خط تولید انبوه جت آموزشی یاسین صبح شنبه (20 اسفند 1401) با حضور امیر محمدرضا آشتیانی وزیردفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و امیر واحدی فرمانده نیروی هوایی ارتش در پژوهشکده سازمان صنایع هوایی برگزار شد.
روزنامه سیاست روز   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۱۹:۴۲   + ۲۶ سایت دیگر  
قاهر313 که در ابتدا به عنوان یک جنگنده معرفی شده بود، حالا قرار است به عنوان یک هواپیمای بدون سرنشین پنهان کار مورد استفاده قرار گیرد و این موضوع فصل جدیدی را در قدرت پهپادی ایران آغاز خواهد کرد. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۱۳:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
تبیین نقش سازمان صنایع هوایی در توانمند سازی هوایی، پهپادی و موشکی کشور از زبان مدیرعامل سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع را در ادامه مشاهده می کنید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۱۱:۵۰    
رئیس سازمان صنایع هوایی کشور ، تولید و ساخت پهپاد با کاربری های مختلف دفاعی و تجاری همچنین هواپیمای نظامی و مسافربری در کشور را تشریح کرد .
صراط نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۰۹:۲۸   + ۳۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع با بیان اینکه پروژه هواپیمای قاهر در نقش هواپیمای بی سرنشین ظهور خواهد کرد، گفت: پروژه قاهر الان در فناوری به بلوغ کامل رسیده و در محصول تنوع ایجاد کردیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۹ - ۲۳:۵۷   + ۴۹ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع گفت: دانش قطعه سازی که از آن با عنوان نهضت قطعه سازی یاد می شود به تکامل رسیده و امروز می توانیم 10 نوع موتور در کشور تولید کنیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۰۸:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع با اشاره به دستاوردهای گسترده کشورمان در عرصه هوایی گفت: ما خوشبختانه از تحریم ها عبور کرده ایم و امروز صادرات نیز داریم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۸:۰۸   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنایع هوایی گفت: خودکفایی ما در حوزه بازآماد بالگردها به نحوی است که بسیاری از سامانه های آن ها بومی شده و در حوزه بالگردی بدون هیچ وابستگی به خود اتکایی رسیده ایم.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۱ - ۰۱:۵۲    
رونمایی اولین پایگاه زیرزمینی نهاجا، هشدار سرلشکر باقری به صهیونیست ها و بازآماد 13 فروند بالگرد از سوی سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح از جمله اخبار مهم دفاعی امنیتی در هفته گذشته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۷:۵۰    
رییس سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع و پشتیبانی نیرو های مسلح گفت : شرکت پشتیبانی و نوسازی بالگرد ها (پنها) توانسته با تلاش و مجاهدت دانشمندان و کارکنان جوان خود به دستاوردی چشمگیری برسد که آمادگی ناوگان بالگردی کشور نتیجه همین تلاش و مجاهدت ها است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۶:۵۴   + ۱۰ سایت دیگر  
آئین تحویل 13 فروند بالگرد نوسازی و بازآماد شده در مجموعه شرکت پشتیبانی و نوسازی بالگردهای ایران با حضور امیر افشین خواجه فرد رئیس سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع و جمعی از مسئولان لشکری و کشوری برگزار شد.
پارسینه   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۱۴:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
قاهر اف-313، یک هواپیمای جنگنده نسل پنجم سبک با قابلیت پشتیبانی نزدیک است که توسط سازمان صنایع هوایی نیروهای مسلح در دست ساخت است. پروژه ساخت جنگنده قاهر پروژه ای برای ساخت نوعی جت جنگندهٔ تک سرنشین و پنهان کار در ایران است که همه مراحل طراحی و ساخت جنگنده قاهر اف-313 را دانشمندان و متخصصان ایرانی ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۹ - ۱۵:۲۶    
جشن میلاد کوثر، پنجشنبه، 22 دی ماه در مدرسه تخصصی قرآن پیامبر اعظم(ص) سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع برگزار می شود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۹/۲۴ - ۱۶:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
مدیر پروژه بازآماد ارابه های فرود هواپیما از موفقیت سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در بازآماد ارابه های فرود و همچنین انعقاد قرارداد تجاری با برخی از کشور های دنیا خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۲۴ - ۱۳:۲۰   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع از بازطراحی هواپیمای آموزشی فوق سبک فجر 20 با پیشرانش الکتریکی خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۲۳ - ۱۸:۴۵   + ۲۸ سایت دیگر  
سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در راستای توسعه فناوری هوایی و کمک به هوانوردی عمومی در کشور دستگاه شبیه ساز پرواز با نام تجاری فراسیم (FARASIM) را جهت استفاده علاقمندان ارائه داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۲۲ - ۱۸:۴۱   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع گفت: قطعاً در حوزه اقتصاد هوایی و ورود به عرصه تجاری هوایی نیز رهاورد خوبی را برای جمهوری اسلامی رقم خواهیم زد.
سازمان منطقه آراد کیش   ۱۴۰۱/۰۹/۲۲ - ۱۴:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
امیر سرتیپ دوم افشین خواجه فرد با اشاره به ابلاغیه رئیس جمهور کشورمان مبنی بر مأموریت ویژه سازمان صنایع هوایی در حوزه طراحی و ساخت هواپیما، گفت: خوشبختانه در این حوزه توانسته ایم با اقداماتی بزرگ به دستاوردهای خوبی دست یابیم.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۱/۰۹/۲۲ - ۰۹:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع با اشاره به اینکه تا سه سال آینده در حوزه ساخت هواپیمای مسافربری به توفیقات عملی مناسبی دست خواهیم یافت، گفت: امروز نیز هواپیمای ترابری سیمرغ مراحل تاکسی خود را گذرانده و آماده پرواز می شود. ...
روزنامه تعادل   ۱۴۰۱/۰۹/۲۲ - ۰۲:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع گفت: تا 3 سال آینده در حوزه ساخت هواپیمای مسافربری به توفیقات عملی مناسبی دست خواهیم یافت.
تبریزمن   ۱۴۰۱/۰۹/۲۲ - ۰۱:۱۶   + ۹۰ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع گفت: تا 3 سال آینده در حوزه ساخت هواپیمای مسافربری به توفیقات عملی مناسبی دست خواهیم یافت.