چهارشنبه ۱۲ مهرساعت ۱۳:۴۲Oct 2023 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فرماندهان ارشد»

خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۴:۳۵    
آئین تجلیل و تکریم از عالم مجاهد خوزستانی آیت الله سید محمدعلی موسوی جزایری با حضور نماینده ولی فقیه در خوزستان و فرماندهان ارشد نیروهای مسلح استان در سالن اجتماعات قرارگاه جنوب غرب نزاجا برگزار شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۸:۴۶   + ۱۲ سایت دیگر  
فارس : بیش از 500 تروریست داعشی که برخی از آن ها از فرماندهان ارشد این گروهک بودند، از اردوگاه الهول در شرایط مبهمی ناپدید شده اند.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۲:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
ساری-نشست هم اندیشی دومین کنگره بزرگداشت 10400 شهید استان مازندران با حضور سرداران و فرماندهان ارشد استانی و همچنین جمعی از نویسندگان و برنامه سازان برجسته حوزه ایثار و شهادت در ستاد سپاه کربلا برگزار شد.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۰۸:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
نشست هم اندیشی دومین کنگره بزرگداشت 10400 شهید مازندران با حضور سرداران و فرماندهان ارشد استانی و همچنین جمعی از نویسندگان و برنامه سازان برجسته حوزه ایثار و شهادت در ستاد سپاه کربلا برگزار شد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۲۱:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: تحلیلگران در گزارشی که هفته گذشته منتشر شد، گفتند ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه، تصمیمات کلیدی در مورد جنگ اوکراین را عمدتاً به تنهایی و بدون نظر ژنرال های خود اتخاذ می کند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- تقاطع غیرهمسطح میدان سپاه شهر کرمانشاه روز شنبه هشتم مهرماه با حضور محمدطیب صحرایی استاندار، فرماندهان ارشد سپاه و شهردار کرمانشاه طی مراسمی به بهره برداری رسید.
فاش نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۱:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
فاش نیوز - متدین بودن، مهربانی با دوستان و خانواده و قاطعیت در مقابله با دشمنان و... از ویژگی های مهم شهید بروجردی هستند که در فیلم سینمایی غریب به خوبی به آنها اشاره شده است. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۰:۳۴    
کرمانشاه- تقاطع غیرهمسطح میدان سپاه شهر کرمانشاه روز شنبه هشتم مهرماه با حضور محمدطیب صحرایی استاندار، فرماندهان ارشد سپاه و شهردار کرمانشاه طی مراسمی افتتاح و به بهره برداری رسید.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۰۵:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز: همزمان با پاکسازی ها در ارتش خلق چین، گمانه زنی ها درباره چرایی آن افزایش یافته است. گروهی از ناظران بر این باورند که کنترل ارتش از اختیار شی خارج شده و این نهاد که تا پیش از این به سان جزیره ای مستقل عمل کرده ممکن است رویاروی حزب و رهبرش قرار بگیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۲۱:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس جمهور روسیه به یکی از فرماندهان ارشد سابق ارتش خصوصی واگنر دستور داده مسئولیت یگان های داوطلب را در جنگ اوکراین به عهده بگیرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۶:۲۱    
نیک ادرلی، یکی از فرماندهان ارشد پلیس منطقه نایتنگهام شایردر انگلیس تلاش کرد تا خود را به عنوان یکی از نظامیان انگلیسی شرکت کننده در جنگ میان انگلیس و ارژانتین جا بزند .
ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه با یکی از ارشدترین فرماندهان گروه واگنر ملاقات کرد و در مورد چگونگی بهترین استفاده از "یگان های داوطلب" در جنگ اوکراین بحث کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۰:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا - ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه روز جمعه با یکی از فرماندهان ارشد پیشین گروه واگنر دیدار و پیرامون آمادگی واحدهای این گروه برای جنگ در اوکراین گفت و گو کرد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۰۸:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
محمد علی جهان آرا یکی از فرماندهان ارشد سپاه پاسداران در جنگ تحمیلی و از مبارزان با رژیم پهلوی بود که در عملیات هایی مانند نبرد خرمشهر و حصر آبادان، نقشی کلیدی بر عهده داشت.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۳:۰۵    
عکسی از فرماندهان ارشد جوان دفاع مقدس منتشر شد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۲۱:۱۱    
امام جمعه بدره گفت: وضعیت معیشت نیروهای مسلح در مقابل کاری که انجام می دهند بسیار ناتراز است، و لازم است فرماندهان ارشد نظامی دغدغه های اولیه معیشتی نیروهای خود را تأمین کنند.
جهان اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۶:۵۳   + ۸ سایت دیگر  
در این مراسم باشکوه سردار سرتیپ بسیجی محمدرضا نقدی معاون هماهنگ کننده کل سپاه پاسداران، سردار مجتبی فدا فرمانده سپاه صاحب الزمان اصفهان، مهدی کوهی مدیرعامل ذوب آهن اصفهان، آیت الله رهبر مسئول هماهنگی تبلیغات اسلامی این شرکت ، سردار حمید رضا اله بداشتی رئیس سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور ...
بسیج   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۰۱:۲۴    
تبریز- کتاب با تو می مانم مجموعه خاطرات سردار جمشید نظمی از فرماندهان ارشد لشکر 31 عاشورا در سال های دفاع مقدس است که روایتی خواندنی از عملکرد این نیرو در آن دوران به دست می دهد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۲۱:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی نمایشگاه فتح قله ها به مناسبت هفته دفاع مقدس با حضور معاونان استاندار خراسان جنوبی، فرمانده سپاه انصارالرضا (ع) و دیگر فرماندهان ارشد نظامی و انتظامی در منطقه "بیدخت" این استان افتتاح شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۲:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
در جنگ تحمیلی برخی فرماندهان ارشد دفاع مقدس در بین نیروهایشان با القابی شناخته می شدند که به برخی از آن ها اشاره شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۴:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
بمناسبت هفته دفاع مقدس، فرماندهان ارشد ارتش مستقر در استان هرمزگان، با نماینده ولی فقیه در هرمزگان و امام جمعه بندرعباس دیدار کردند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۴:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
آیین بازگشایی مدارس خراسان جنوبی و نواختن زنگ مهر و مقاومت با حضور نماینده وزیر آموزش و پرورش، استاندار خراسان جنوبی، قائم مقام نماینده ولی فقیه در استان، فرماندهان ارشد نظامی و انتظامی، جمعی از مدیران و دانش آموزان در دبیرستان دخترانه سمانه بیرجند برگزار شد.
ایثار   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۲:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
همزمان با فرا رسیدن 31 شهریورماه و آغاز هفته دفاع مقدس، مراسم رژه نیروهای مسلح استان مرکزی با حضور نماینده ولی فقیه در استان، استاندار، معاون هماهنگ کننده نیروی پدافند هوایی ارتش،مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مرکزی و جمعی از مسئولین و فرماندهان ارشد نظامی و انتظامی ...
صراط نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۰۹:۳۴   + ۱۰ سایت دیگر  
بیشتر فرماندهان ارشد دفاع مقدس جوان بودند، جوان به معنای واقعی. بیشتر آن هایی که جانشان را کف دستشان گذاشته بودند، زیر 30 سال سن داشتند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۰۰:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : مراسم رژه نیروهای مسلح به مناسبت گرامیداشت چهل و سومین سالگرد دفاع مقدس، صبح روز گذشته همزمان در سراسر کشور برگزار شد. در تهران این مراسم با حضور ابراهیم رئیسی رئیس جمهوری، سرلشکر پاسدار محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح، امیر سرلشکر سید رحیم موسوی فرمانده کل ارتش ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۲۲:۱۸    
همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس، مراسم رژه نیروهای مسلح، همزمان با سراسر کشور صبح امروز 31 شهریور در بلوار پاسداران شیراز با حضور استاندار فارس، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شیراز ...
همشهری   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۴:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
در این ویدئو تصاویر رژه تانک ها و نفربرهای سپاه پاسداران را در مراسم رژه نیروهای مسلح در تهران در حضور رئیس جمهور و فرماندهان ارشد نیروهای مسلح را می بینید.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۴:۰۷    
نمایشگاه فرهنگی، هنری و رزمی دفاع مقدس امروز با حضور جمعی از فرماندهان ارشد نظامی و مسئولان در ارومیه افتتاح شد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۳:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
ساری-همزمان با آغازین روز از بزرگداشت هفته دفاع مقدس، مراسم رژه نیروهای مسلح استان مازندران امروز با حضور فرماندهان ارشد نظامی، مسئولان، نیروهای مسلح و خانواده های معظم شهدا و آحاد مردم در ساری برگزار شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۳:۱۶   + ۱۲ سایت دیگر  
همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس، مراسم رژه نیرو های مسلح استان آذربایجان غربی با حضور فرماندهان ارشد نظامی، مسئولان و خانواده های معظم شهدا در ارومیه برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۲:۵۰    
صبح امروز مراسم رژه نیروهای مسلح استان گلستان به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس باحضور استاندار، نماینده ولی فقیه و فرماندهان ارشد نظامی استان در گرگان برگزار شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۲:۴۲    
همزمان با آغازین روز از بزرگداشت هفته دفاع مقدس، مراسم رژه نیروهای مسلح استان مازندران امروز با حضور فرماندهان ارشد نظامی، مسئولان، نیروهای مسلح و خانواده های معظم شهدا در میدان شهید قاسمی ساری برگزار شد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۲:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
فرماندهان ارشد نیروهای مسلح کرمان به همراه ریس بنیاد شهید استان و بیگ زاده معاون استاندار با سه خانواده شهید سپاه، ارتش و نیروی انتظامی دیدار کردند
آناج   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۱:۱۹    
مراسم رژه نیروهای مسلح و گرامیداشت هفته دفاع مقدس با حضور آیت الله آل هاشم نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی، استاندار و جمعی از فرماندهان ارشد نیروهای مسلح از صبح امروز در میدان آذربایجان تبریز آغاز شده است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۰:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
مراسم رژه نیروهای مسلح در تهران در حضور رئیس جمهور و فرماندهان ارشد نیروهای مسلح برگزار شد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۰:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
اهالی سیستان وبلوچستان با لباس محلی امروز 31 شهریور 1402 در حضور رئیس جمهور و فرماندهان ارشد نیروهای مسلح رژه رفتند.
حیات   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۰۹:۴۸   + ۴۱ سایت دیگر  
مراسم رژه مشترک نیروهای مسلح از صبح امروز و به مناسبت هفته دفاع مقدس آغاز شد. به گزارش گروه سیاسی حیات ؛ مراسم رژه مشترک نیروهای مسلح صبح امروز (جمعه، 31 شهریورماه) با حضور آیت الله رئیسی رئیس جمهور ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۰۹:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
مراسم رژه مشترک نیروهای مسلح با حضور آیت الله رئیسی رئیس جمهور، سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح و فرماندهان ارشد نیروهای مسلح در مقابل مرقد مطهر بنیانگذار انقلاب اسلامی برگزار شد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۰۹:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
آئین رژه 31 شهریور نیروهای مسلح، صبح امروز به مناسبت گرامیداشت چهل و سومین سالگرد دفاع مقدس در قزوین و با حضور فرماندهان ارشد نیروهای مسلح و مسوولان استانی برگزار شد.
همزمان با این مراسم، رژه دریایی و هوایی نیز در بندرعباس برگزار خواهد شد. به گزارش خبرنامه دانشجویان ایران به نقل از فارس، رژه نیروهای مسلح کشورمان فردا (جمعه، 31 شهریورماه) در نخستین روز هفته دفاع مقدس با حضور یگان های ارتش، سپاه ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۲۱:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
به مناسبت فرا رسیدن هفته دفاع مقدس، رزمایش رهروان شهدا در کرمان آغاز شد و در نخستین روز رزمایش فرماندهان ارشد نیروهای مسلح کرمان با خانواده های سه شهید دیدار کردند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۲:۰۵    
به مناسبت سی و هفتمین سالگرد شهادت سردار سرلشکر پاسدار محمود کاوه فرمانده لشکر ویژه شهدا، سردار سرتیپ پاسدار سید هاشم غیاثی فرمانده سپاه امام رضا علیه السلام و سردار سرتیپ محمدکاظم تقوی فرمانده انتظامی خراسان رضوی با مادر این فرمانده دلاور دفاع مقدس دیدار و گفت وگو کردند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۲۲:۵۵    
مراسم سراسری جهاد و مقاومت؛ از دیروز تا امروز با حضور جمعی از مسئولین و فرماندهان ارشد نظامی استان در دیدار با رهبر انقلاب اسلامی امروز ، 29 شهریور در حسینیه ثارالله(ع) گرگان برگزار شد که از فعالان عرصه جهاد و شهادت و پیشکسوتان دوران دفاع مقدس استان تجلیل به عمل آمد.
گلستان ما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۵:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
مراسم جهاد و مقاومت؛ از دیروز تا امروز با حضور استاندار، فرمانده سپاه نینوا و جمعی از فرماندهان ارشد نظامی و پیشکسوتان دوران دفاع مقدس برگزار شد.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۴:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس و در مراسم سراسری جهاد و مقاومت از دیروز تا امروز 4 اثر جدید فضای مجازی صدا و سیمای مرکز قم در حوزه فرهنگ ایثار و شهادت رونمایی شد. ...
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۴:۱۰   + ۲۲ سایت دیگر  
تصویری از حضور فرماندهان ارشد نظامی در دیدار امروز رهبر انقلاب با پیشکسوتان دفاع مقدس منتشر شد.