یکشنبه ۱۹ اردیبهشتساعت ۲۳:۲۰May 2021 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حل»

یافته   ۵ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
چاپ ایمیل توضیحات بخش: اخبار مجموعه : اقتصادی استاندار لرستان با اشاره به جلسات و پیگیری های مستمر برای حل مشکلات این کارخانه گفت: امروز سرمایه گذار جدیدی به استان مراجعه کرده و قرار است با همکاری مدیر قبلی به طور شراکتی پروژه را راه اندازی کنند. ...
کیهان   ۲۰ دقیقه پیش   + ۵ سایت دیگر  
سرویس سیاسی - روزنامه اعتماد دیروز در مطلبی با عنوان متن و زمینه مذاکرات وین نوشت: آسیبی که در پی خروج آمریکا از برجام به اجرای این توافق وارد شده است، به حدی سنگین است که نمی توان انتظار داشت طی دو، سه دور مذاکرات، همه مشکلات با سهولت و آسانی حل و فصل شود ...
نیروگاهیان   ۲۷ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)، “فرزان عباسیان” در رابطه با حل مشکل فاضلاب شهرستان مسجدسلیمان افزود: کار مناقصه این پروژه در حال انجام است و پس از مراحل لازم، طبق منطقه بندی مشخص ...
بسیج   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
چابهار-مسئول دفتر بسیج دانشجویی شهرستان چابهار گفت:با توجه خطر بودن جان عده زیادی از انسان ها، مسئله سونامی برای ما دغدغه شد و بر آن شدیم تا مشکلی از مشکلات مردم را با توکل و یاری جستن از خداوند متعال حل کنیم.
شفقنا   ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
شفقنا- رئیس قوه قضائیه گفت: فضای کسب وکار در کشور به تسهیل سرمایه گذاری و گره گشایی نیاز دارد و گره گشایی به دست مدیران انجام می شود. به گزارش ایسنا، سیدابراهیم رئیسی شامگاه یکشنبه 19 اردیبهشت ماه در جلسه شورای اداری استان همدان ...
تحلیل بازار   ۱ ساعت پیش    
همدان - رئیس قوه قضائیه با بیان اینکه مردم از ما یک نظام اداری کارآمد و کارگشا می خواهند، گفت: منتقل کردن مشکلات مردم به مرجع اصلی به تنهایی گره گشا نیست و باید تا حل مساله موضوع را پیگیر بود.
سازمان ها و نهادها به تدریج بیشتر فعالیت هایشان را به سمت فضای آنلاین می برند تا از مزایای آن بهره مند شوند.
افق تازه   ۲ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
رییس جهاددانشگاهی بابیان اینکه برای حل مشکلات موجود کشور نیازمند اقدامات اساسی هستیم، تشکیل دولت توسعه گرای انقلابی را پیشنهاد داد و گفت: طی اجرای پروژه ای علمی، الزامات تحقق و شاخص های چنین دولتی را موردتحقیق ...
دیجیاتو   ۳ ساعت پیش    
قرار گرفتن افراد یا اشیاء ناخواسته در کادر می تواند گاهی اوقات صحنه های جالب و استثنایی خلق کند؛ اما در بیشتر مواقع، چنین پدیده ای فقط باعث خراب شدن عکس می شود و تمرکز بیننده را از سوژه ی اصلی دور می کند. حتی عکاسان حرفه ای هم ممکن است دچار چنین مشکلی شوند ...
عصر همدان   ۳ ساعت پیش    
به گزارش عصر همدان، آیت الله سید ابراهیم رئیسی، رئیس قوه قضاییه در جمع تولید کنندگان همدانی گفت: بسیاری از مشکلات تولیدکنندگان همدانی با ظرفیت استانی و همکاری مسئولان همینکاستان حل شدنی است. هیچ مسئله ای به اسم بن بست در کشور نداریم. ...
رسا   ۳ ساعت پیش    
مازندران - حجت الاسلام فلاح با تأکید براین که مذاکره راه حل رفع مشکلات امروز کشور نیست، گفت: غربی ها در مذاکره تنها به دنبال خواسته های نامشروع خود از ملت ایران هستند.
بولتن نیوز   ۳ ساعت پیش    
در روزهای گذشته یکی از مهمترین خبرهای بین المللی و منطقه ای این بوده که ایران و عربستان در حال انجام مذاکراتی هستند تا ضمن برقراری روابط، بتوانند مشکل کشور یمن را هم حل نمایند.
محوری ترین مسائل کشور در شرایط کنونی مسائل اقتصادی و حل مشکلات مربوط به معیشت و رفاه مردم شده است حال برنامه کاندیدا ها برای حل این مشکلات چیست؟
دانا   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رضا محمدنسب گفت: معلمین ما مظلوم هستند و نباید مشکل معیشتی داشته باشند، زمانی می توانیم از معلمان تجلیل داشته باشیم که مشکل معیشتی آنها را حل کرده باشیم.
نگاه اصفهان   ۴ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
استاندار اصفهان گفت: تجمیع فرهنگ و تفکر غربی یکی از مشکلات کنونی در بحث جوانان است که باید بر روی آن برنامه ریزی خاص و با استفاده از ظرفیت روحانیون و قوا صورت گیرد. ...
تحلیل بازار   ۵ ساعت پیش   + ۳۶ سایت دیگر  
همدان - رئیس قوه قضائیه بابیان اینکه مشکلات کارخانه صنایع غذایی کیوان باید در مدت یک ماه آینده حل شود، گفت: کارخانه صنایع غذایی کیوان باید از حالت تعطیلی خارج شود و مالک حق تعطیلی کارخانه را ندارد.
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی تأکید کرد: حل مسائل انقلاب اسلامی اولویت اصلی جامعه قرآنی است و خبرگان قرآنی نه تنها در حل مسائل این حوزه بلکه باید در حل مسائل اجتماعی نیز پیش قدم باشند.
حوزه   ۵ ساعت پیش    
حوزه/ رئیس قوه قضائیه به تبیین نقش روحانیت در جامعه پرداخت و گفت: باید علما و مروجین دین در جامعه برای کاهش ناهنجاریهای اجتماعی تلاش کنند اما اگر به هر دلیلی مشکلی تبدیل به جرم شد، باید سعی کنیم با صلح و سازش آن مسئله را حل شود.
جهان اقتصاد   ۵ ساعت پیش    
وضعیتی که با توجه به تشدید شکاف منابع و مصارف بودجه در سال جدید، در صورت عدم دسترسی نسبتا سریع به درآمدهای نفتی و ذخایر ارزی، پیامدی جز تداوم رشد نقدینگی در سطوح بالای کنونی و بر آمدن مجدد غول تورم و تبعات بی ثبات کننده آن در سطح اقتصاد کلان نخواهد داشت. ...
شبستان   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام سید اصغر حسینی گفت: مسجد ابوالفضل (ع) در کنار انجام امور عبادی رفع مشکلات محله و اهالی را در دستور کار قرار داده است و یکی از اقدامات مسجد برای حل مشکلات اهالی محله با اولویت رفع مشکلات نیازمندان، اجرای طرح تحول محله رهجرد است.
خبرگزاری فارس   ۵ ساعت پیش    
رئیس قوه قضاییه با بیان اینکه پیش از صدور حکم باید موضوع صلح و سازش طرفین دعوا را در دستور کار قرار داد گفت: شوراهای حل اختلاف و نهادهای داوری و میانجی گری در این زمینه ورود جدی داشته باشند.
ایسنا   ۵ ساعت پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
یک کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری 1400 گفت: دولت من دولت حل منازعه است، اگر من بر سر کار بیایم هدفم ایجاد وفاق است، دولت گفتمان مشترک بین گروه های ذینفع است.
ایرنا   ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سفیر جمهوری اسلامی ایران در عمان با استقبال و قدردانی از نقش انسان دوستانه سلطنت عمان در حل اختلافات در منطقه، گفت: ایران دست همکاری و دوستی به سوی کشورهای همسایه دراز می کند و از این منظر ما درهای گفت وگو با همه را گشوده ایم.
میزان   ۶ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - میزگرد دانشجویی پیرامون راهکار های برون رفت از تحریم در حوزه کشاورزی، با حضور جمعی از مسئولان و معاونت های علمی بسیج دانشجویی دانشکده های کشاورزی دانشگاه های تهران به صورت مجازی برگزار شد. کشاورزی در کشور دچار فرسودگی شده است ...
ایرنا   ۶ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
همدان - ایرنا - رئیس کل دادگستری استان همدان گفت: 211 هزار و 537 فقره پرونده 19 ماهه گذشته در شوراهای حل اختلاف استان مختومه شد که با 45 درصد مصالحه رتبه اول کشور را در این زمینه کسب کرد.
مدیرکل بنیاد مسکن استان گلستان از اجرایی شدن، هزار و 500 پروژه عمرانی در قالب طرح هادی در روستاهای گلستان اجرا در سال جاری خبر داد. سیدمحمد حسینی اظهارکرد: توسعه روستاها از طریق تامین زیرساخت ها و رفع نیازهای روستائیان به حل مشکل حاشیه نشینی در شهرها کمک می کند. ...
خبرگزاری فارس   ۶ ساعت پیش    
مدیرکل پزشکی قانونی استان همدان با تأکید بر لزوم حل مشکل رفاهی کارمندان پزشکی قانونی گفت: در حوزه ماندگاری پزشکان با مشکل مواجه هستیم که باید نسبت به رفع این مشکل اقدام شود.
ایسنا   ۶ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
سفیر جمهوری اسلامی ایران در بلاروس تاکید کرد: جمهوری اسلامی ایران با افتخار در کنار مردم فلسطین ایستاده و بر ضرورت تداوم حمایت ملت ها و دولت های مسلمان و آزادیخواه جهان تاکید داشته و بر این باور است که برقراری آرامش و صلح پایدار در فلسطین جز از طریق حل و فصل مسائل اساسی بحران فلسطین ...
عصر همدان   ۶ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار عصر همدان ؛ محمدرضا عدالتخواه، مدیر کل دادگستری استان همدان در ابتدای جلسه دیدار رئیس قوه قضاییه با قضات و کارکنان دستگاه قضایی گزارشی از اقدامات دادگستری همدان ارائه داد. ...
رئیس کل دادگستری استان همدان گفت: در شورای حل اختلاف بیش از 211 هزار پرونده مختومه شده که 45 درصد آن از طریق مصالحه بوده است.
برق نیوز   ۶ ساعت پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
وزیر نیرو در برنامه زنده تلویزیونی چاپ اول گفت: اگر برخورد اخلاقی با مصرف آب و انرژی داشته باشیم مسئله ای پیش نمی آید. مردم سال گذشته در مصرف، مدارای خوبی داشتند؛ امید است امسال هم این همراهی در مصرف آب و برق ادامه داشته باشد.
اقتصاد ایران: ایلام-ورود فاضلاب به زمین های کشاورزی سرابله باعث خسارت به کشاورزان این منطقه شده است، نیاز است مسئولان شهرستانی هرچه سریعتر این معضل را حل کنند.
تازه ترین ها   ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش مهر به نقل از القدس العربی، یکی از شخصیت های رسانه ای وابسته به عبدالفتاح السیسی رئیس جمهور مصر، دولت آمریکا را مشوق اتیوپی در آبگیری مرحله دوم سدالنهضه دانست. احمد موسی فعال رسانه ای مصر اعلام کرد که دولت کنونی آمریکا مشوق اتیوپی برای آبگیری مرحله دوم سد النهضه است. ...
ایسنا   ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
یک داوطلب سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: متاسفانه بخش عمده واردات و صادرات در اختیار آقازاده ها و افراد وابسته سیاسی قرار دارد و این مشکل اقتصاد و تولید کشورمان را حل نخواهد کرد.
برترین ها / شعار سال   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۹:۰۹   + ۲۷ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران جوان: این روز ها خبر های تلخی از سرنوشت هزاران جوجه فلامینگو در تالاب بختگان منتشر می شود که حق آبه آن از سوی وزارت نیرو رهاسازی نشده است ...
شعار سال   ۶ ساعت پیش    
حسن محدثی گیلوایی در یادداشتی به مسئله خطر خودمداری در جامعه ایران می پردازد. خودمداری در همه ی اشکالش ضدانسانی و گاه بسیار خطرناک است. راه حل و پادزهر تمام خودمداری ها، کثرت گرایی و چندفرهنگ گرایی است. با کثرت گرایی و چندفرهنگ گرایی از کشورمان و جامعه مان پاس داری کنیم.
رویداد 24   ۶ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران گفت: تا زمانی که دخالت مراجع غیرانتخابی در فرآیند انتخابات مجلس و شورای نگهبان وجود دارد و به بهانه نظارت، عملاً انتخابات را دو مرحله ای کرده اند حذف نشود این مناقشه ادامه پیدا خواهد کرد و مشکل رد صلاحیت ها حل نخواهد شد.
خانه ملت   ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم بیرجند با بیان اینکه دست مجلس بسته است اما در حد توان به دنبال رفع گرانی ها است، گفت: مردم باید در انتخابات افرادی را انتخاب که مشکلاتشان را حل کنند.
ایرنا   ۷ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه، تلاش و تحرک جریانات سیاسی را موجب تقویت حضور مردم در انتخابات دانست و تاکید کرد: انتخابات بهترین راه حل برای تغییر شرایط در کشور است و هیچ جریانی برنده کاهش مشارکت نخواهد بود.
مهرنشینان پردیس همچنان در انتظار ساماندهی فازهای جدید هستند تا خدمات مناسب دریافت کنند ولی همچنان کشمکش شهرداری و شرکت عمران برای حل این معضل ادامه دارد.
سیتنا   ۷ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
شرکت تسلا موافقت کرده است 750 هزار دلار جریمه بپردازد و یک پروژه سقف خورشیدی را برای حل و فصل موضوع نقض قوانین کیفیت هوا، در کارخانه خود در فریمونت کالیفرنیا، نصب کند.
پیام فوری   ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
سفیر کشورمان در عمان تاکید کرد که ایران دست دوستی و همکاری به سوی کشورهای منطقه دراز می کند. به گزارش پیام فوری به نقل از ایسنا، علی نجفی خوشرودی، سفیر جمهوری اسلامی ایران در عمان در گفت وگو با خبرگزاری این کشور تاکید کرد: روابط ایران و عمان روابطی تاریخی و بر اساس حسن همجواری است. ...
نصیر نیوز   ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، حمید سیفی روز یک شنبه در دیدار با رضا قیطاسی از قهرمانان بدنسازی و پرورش اندام و نفر سوم قوی ترین مردان کشور، اظهار داشت: قهرمانان ورزشی نباید دغدغه مسکن و اشتغال داشته باشند و انتظار داریم همه دستگاه های اجرایی در حل این مشکل وزارت ورزش و جوانان را یاری [...]
مهرصبا   ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان ، براساس مصوبه جدید شورای رقابت در سال 1400، محصولات شرکت ایران خودرو به طور متوسط 8.2 درصد و محصولات شرکت سایپا به طور متوسط 8.9 درصد افزایش قیمت خواهند داشت. ...
فرمانده قرارگاه فرهنگی جهادی حضرت مهدی بسیج سازندگی سپاه محمد رسول الله(ص) گفت: برای کار فرهنگی و جهادی نیازمند برنامه ریزی هستیم و باید در این حوزه ریشه ای کار شود؛ باید در حوزه جهادی برنامه ریزی شود تا مشکلات مردم اساسی حل شود نه اینکه کارهای موقتی انجام دهیم که مردم همیشه محتاج کمک باشند.
خبرگزاری مهر   ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
یزد مدیر پایگاه میراث جهانی شهر یزد از شرکت چهار پروژه از یزد در برنامه جدید یونسکو با عنوان راه حل های میراث برای آینده پایدار خبر داد.
رئیس قوه قضاییه با بیان اینکه رشادت های همدان در پشتیبانی از دفاع مقدس شاخص بود گفت: قدردان مردم این خطه تمدنی هستیم و حل مشکلات آن ها را پیگیری می کنیم.
برترین ها / میزان   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
میزان: مدیر مجموعه ورزشی فولاد به همراه معاون فنی باشگاه فولاد و سعید آذری امروز در خصوص آسیب دیدگی چمن ورزشگاه مربوطه تشکیل جلسه دادند. از آنجا که ناهماهنگی در زمان کوتاهی چمن و گرمای 42 درجه اهواز از دلایل این آفتاب سوختگی است مقرر شد چمن مربوطه ترمیم و مشکلش تا بازی بعدی برطرف شود. ...
ایفنا   ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
پایگاه خبری فولاد ایران - افزایش اخیر قیمت انواع محصولات فلزی ، مشاغل روسی ، به ویژه شرکت های ساختمانی را به درخواست کمک از دولت واداشته و دولت اکنون به دنبال راه حل های احتمالی از جمله تنظیم مقررات قیمت های داخلی است ...
افکار نیوز   ۸ ساعت پیش    
ما همواره در حین زندگی در یک خانه با نقص های فنی و یا مسائل تعمیراتی مختلفی مواجه می شویم که حل و برطرف کردن آن ها نیازمند توانایی و مهارت های فنی است.