سه شنبه ۱۱ مهرساعت ۱۰:۲۴Oct 2023 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نزولی»

قیمت هر اونس طلا امروز با 0.43 درصد کاهش به 1820 دلار و 21 سنت رسید. به گزارش رویترز، افزایش احتمال بالا رفتن دوباره نرخ بهره فدرال رزرو آمریکا قیمت طلا را برای هفتمین روز پیاپی پایین آورده که این طولانی ترین روند نزولی قیمت طلا از اوت 2022 است. ...
قیمت دلار در نیمه نخست سال جاری نه تنها صعودی نبود، بلکه قیمت ها نزولی بود و بازدهی آن منفی شد. اما حالا سیگنال هایی وجود دارد که درباره قیمت دلار در نیمه دوم سال هشدار می دهد. ...
رویداد ایران   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
طلا در روز دوشنبه (10 مهر) برای ششمین بار متوالی با کاهش ارزش روبه رو شد تا قیمت این فلز گران بها به کمترین میزان خود در هفت ماه اخیر نزدیک شود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۲۱:۱۹    
بازار نزولی آلومینیوم در چین ثبات ندارد. قیمت های بالای آلومینیوم تحت فشار قرار گرفتند و به دلیل جشن ها و تعطیلات چینی بازار ضعیفی را تجربه خواهند کرد.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۲۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: قیمت طلا 18 عیار امروز در بازار تهران مسیر نزول را در پیش گرفت.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۹:۳۳    
امروز بازار در حالی بسته شد که قیمت طلا و سکه عقب نشستند، قیمت دلار در بازار آزاد هم نزولی بود و با افت 50 تومانی که داشت، 49,450 (چهل و نه هزار و چهارصد و پنجاه ) تومان نسبت به روز قبل معامله شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۹:۱۶    
در بازار قیمت طلا 18 عیار کاهشی شد و هر گرم امروز به 2,251,500 (دو میلیون و دویست و پنجاه و یک هزار و پانصد ) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، کاهش 0.33 درصدی داشته است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۹:۱۳    
در پایان امروز قیمت دلار در بازار آزاد نزولی ماند و به 49,450 (چهل و نه هزار و چهارصد و پنجاه ) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، کاهش 0.11 درصدی داشته است. قیمت طلا و سکه هم پایین آمد.
سلام نو / تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۲۰:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
امروز دوشنبه 10 مهر 1402 قیمت سکه امامی به 27 میلیون و 101 هزار تومان رسید و هر گرم طلای 18 عیار با رقم دو میلیون و 247 هزار تومان معالمله شد.
معدن نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۵:۵۹    
پایگاه خبری معدن نیوز -بازار فولاد ضد زنگ هند در این هفته شاهد روند نزولی نسبت به هفته گذشته در میان کاهش قیمت مواد اولیه مانند نیکل و کاهش تقاضا بود.
ستاره   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۵:۲۵    
قیمت خودرو امروز دوشنبه 10 مهر 1402، کاهش دیگری را تجربه کرد و مانند روز گذشته روند نزولی دارد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۴:۴۵    
اقتصادنیوز: قیمت طلا 18 عیار امروز در بازار تهران مسیر نزول را در پیش گرفت.
فلزات آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۲:۵۶   + ۲۸ سایت دیگر  
طلا امروز دوشنبه 10 مهر ماه برای ششمین جلسه متوالی، زیان بیشتری را متحمل شد و به روند نزولی خود در بازارهای جهانی ادامه داد.
تیتر ۱   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۰:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
طلای جهانی پس از افت های پی درپی، همچنان در مسیر نزولی خود قرار داشته است. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۰:۳۷   + ۱۶ سایت دیگر  
امروز قیمت طلا در معاملات بازار جهانی نزولی بود و ارزش هر اونس طلا به 1,844 (یک هزار و هشتصد و چهل و چهار ) رسید که نسبت به 2 روز پیش، کاهش 0.27 درصدی داشته است.
صدای بورس   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۰۹:۴۷    
در هفته ای که گذشت شاخص کل بورس روندی نزولی در پیش گرفت. شاخص کل بورس در این هفته با بیش از 32 هزار واحد کاهش به محدوده 2,101 هزار واحد رسید...
ایستا نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۰۸:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
ایستانیوز: بورس تهران روز یکشنبه با کاهش تراز شاخص های اصلی و یک پله کاهش ارزش معاملات خرد مواجه بود. افزایش شدت خروج پول از سهام در معاملات روز یکشنبه بیانگر تداوم انتظارات نزولی کوتاه مدت فعالان بازار سهام است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۰۷:۴۹    
امروز قیمت طلا در معاملات بازار جهانی نزولی بود و ارزش هر اونس طلا به 1,844 (یک هزار و هشتصد و چهل و چهار ) رسید که نسبت به 2 روز پیش، کاهش 0.27 درصدی داشته است.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۰۳:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
چند روزی می شود که مسیر بازار سرمایه نزولی شده و شاهد افت بیش از شاخص و افزایش فروش ها در بازار هستیم و شاخص همچنان به سختی در محدوده دو میلیون باقی مانده تا حدودی اعتماد افزایش یابد؛ زیرا اگر شاخص به محدوده یک میلیونی برسد اعتماد نیز از بازار رخت جمع می کند.
صدا نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۹:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
محاسبات نشان می دهد در سال 1386 درآمد در ثروتمندترین استان کشور 98 درصد بالاتر از درآمد در فقیرترین استان کشور بوده است. به بیان ساده تر در سال 86 درآمد سرانه خانوار در استان تهران نزدیک به دو برابر درآمد سرانه خانوار خراسان جنوبی بوده است ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۷:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
عصر امروز قیمت دلار در بازار آزاد نزولی ماند و به 49,500 (چهل و نه هزار و پانصد ) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، کاهش 0.41 درصدی داشته است. قیمت طلا و سکه اما صعودی بود.
صدای بورس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۶:۲۷    
شاخص کل بورس امروز هم مانند روزهای گذشته روند نزولی داشت و با کاهش حدود 17 هزار واحدی، روی دو میلیون و 67 هزار واحد ایستاد.
وانا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۶:۲۳   + ۱۳ سایت دیگر  
برخی رخدادها طی روز گذشته در بدنه بازار سهام و چالش هایی که دوباره ایجاد شد، بورس امروز را با روندی نزولی همراه کرد. بورس فردا چگونه خواهد بود؟
برترین ها / عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۰:۱۰   + ۱۵ سایت دیگر  
با ریزش شدید قیمت سکه در بازار، سکه بازان وارد فاز احتیاط شدند.
خبر روز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۵:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
رییس اتحادیه گوشت گوسفندی از روند نزولی قیمت گوشت در بازار به دلیل استمرار و افزایش حجم واردات خبر داد و گفت: صورت تداوم و افزایش حجم واردات گوشت، بازار به زودی تنظیم خواهد شد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۵:۰۰   + ۱۱ سایت دیگر  
کشتار دام های مولد و مشکلات ارزی برای ترخیص گوشت های وارداتی، به گرانی گوشت قرمز در بازار دامن زد، اما با تسریع در واردات نهاده ها و تقویت تولید داخل، بازار گوشت قرمز در وضعیت سفید قرار گرفته است ...
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۴:۴۶    
در گزارش هفته اخیر تورم هزینه مصرف خانوار، تورم فصلی آمریکا افزایشی بود؛ اما همچنان بازار طلا جهانی به روند نزولی خود ادامه داد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۴:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، نگاهی به روند چند روزه بورس نشان می دهد که مسیر فعلی شاخص کل، یک طرفه و آن هم به سمت ترازهای نزدیک دو میلیون واحدی است. متغیرهای اقتصاد کلان و آمارهای تولید نیز چنگی به دل نمی زنند ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۴:۰۴   + ۳۰ سایت دیگر  
شاخص کل بورس امروز هم مانند روزهای گذشته روند نزولی داشت و با کاهش حدود 17 هزار واحدی، روی دو میلیون و 67 هزار واحد ایستاد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۴:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، چالش های بازار در نیمه نخست سال، مانع از ادامه رالی صعودی شاخص های تالار شیشه ای شد. سهامداران اما پس عقب ماندگی بازار سهام در دو سال پس از ریزش، در حالی که بازارهای موازی همچون ملک، خودرو و دلار جهش های نجومی تجربه کردند، انتظار رشد از بازار داشتند. بازدهی 8 ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۳:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
قیمت طلا و سکه امروز یا ثابت است یا روند کاهشی دارد. به نظر می رسد بازار طلا همچنان رونق لازم را پیدا نکرده است. قیمت دلار نیز در روز جاری نوساناتی را پشت سر گذاشته و نرخ انس نزولی است.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۲:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
اکوایران: دیروز کلیت بازار سمت و سوی نزولی داشت و شاهد تعادل نزولی در بورس تهران بودیم.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۱:۵۹   + ۴۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس اتحادیه گوشت گوسفندی از روند نزولی قیمت گوشت در بازار به دلیل استمرار و افزایش حجم واردات خبر داد و گفت: در صورت تداوم و افزایش حجم واردات گوشت، بازار به زودی تنظیم خواهد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۱:۵۱   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان در قرارگاه جوانی جمعیت، روند نزولی فرزندآوری را تهدیدی جدی برای این استان خواند.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
هومن عمیدی، کارشناس بازار سرمایه خاطرنشان کرد: اخبار مختلف و بلاتکلیفی در پارامترهای اقتصادی علت نزولی شدن بازار سرمایه تلقی می شود. اگرچه خبر خروج فولاد و سیمان از بورس کالا تاحدودی تکذیب شد ولی تاثیر منفی خود را بر روی بازار گذاشت ...
صدای بورس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۰۹:۴۱    
بورس تهران در اولین روز از دومین هفته مهرماه روزی کاهشی را سپری کرد و به جز برخی تک سهم ها شاهد روندی نزولی در قیمت نمادها بودیم و مسیر خروج پول از سمت اشخاص حقیقی ادامه یافت. به طور کلی به نظر می رسد که برآیند متغیرهای اثرگذار بر بازار سهام فعلاً اجازه ایجاد یک روند صعودی را به بورس تهران نمی دهد ...
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۰۸:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
دیروز کلیت بازار سمت و سوی نزولی داشت و شاهد تعادل نزولی در بورس تهران بودیم.
ستاره صبح   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۲۲:۰۹   + ۱۶ سایت دیگر  
هر قطعه سکه بهار آزادی طرح جدید روز شنبه، هشتم مهر 1402 در بازار تهران، 27 میلیون و 50 هزار تومان معامله شد که نسبت به روز کاری گذشته (پنجشنبه گذشته) 350 هزار تومان کاهش قیمت داشت ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۰۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : طلای جهانی در ساعات پایانی روند معاملاتی خود در هفته گذشته به میانه کانال 1800 دلاری رسید. این فلز گران بها در هفته گذشته حدود 7/ 1 درصد از ارزش خود را از دست داد و در لحظات پایانی بازارها با قیمت 1848 دلار بسته شد ...
پول نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۰۰:۰۰   + ۱۷ سایت دیگر  
قیمت هر اونس طلا امروز با 0.87 درصد کاهش به 1848 دلار و 63 سنت رسید.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۲۲:۱۱    
برای بازار فردا یک روند نزولی و اصلاح قیمتی بین پنج تا 10 هزار واحد را پیش بینی می کنیم، بازار از سطح دو میلیون 100 هزار واحد درحال فاصله گرفتن است.
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۲۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
ویلیام سالیبا اعتقاد دارد مصدومیت او، ضربه بزرگی به شانس قهرمانی آرسنال در فصل 23-2022 لیگ برتر انگلیس بود. طرفداری | به گزارش GFFN، پس از آسیب دیدگی مدافع 22 ساله و فرانسوی توپچی ها ...
کیهان   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۲۰:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
شاخص قیمت خودرو در پنج ماه ابتدائی سال 1402 به صورت متوالی نزولی بوده و حدود 16 درصد کاهش یافته است. به گزارش ایرنا، بر اساس داده های مرکز آمار شاخص قیمت خرید خودرو با مبنای سال پایه 1400 که در ابتدای امسال 229 درصد بوده است با روند نزولی به 193 و دو دهم درصد کاهش یافته است ...
رجا نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۸:۲۲   + ۲۳ سایت دیگر  
هر قطعه سکه بهار آزادی طرح جدید امروز (شنبه، هشتم مهر 1402) در بازار تهران، 27 میلیون و 50 هزار تومان معامله شد که نسبت به روز کاری گذشته (پنجشنبه گذشته) 350 هزار تومان کاهش قیمت داشت.
موج   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۷:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران طی معاملات روز روز شنبه 8 مهر ماه 1402 تا رقم دو میلیون و 84 هزار و 550 واحد روند نزولی داشت.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۵:۳۰   + ۱۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- هر قطعه سکه بهار آزادی طرح جدید امروز (شنبه، هشتم مهر 1402) در بازار تهران، 27 میلیون و 50 هزار تومان معامله شد که نسبت به روز کاری گذشته (پنجشنبه گذشته) 350 هزار تومان کاهش قیمت داشت.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۵:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار ایران اکونومیست ، شاخص هم وزن با 3311 واحد کاهش به 715 هزار و 315 واحد و شاخص قیمت با 1881واحد کاهش به 406 هزار و 453 واحد رسید. امروز در معاملات بورس تهران، بیش از 8 میلیارد و 7 میلیون سهم، حق تقدم و اوراق بهادار به ارزش 62 هزار و 82 میلیارد ریال معامله شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۵:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز (شنبه، هشتم مهر ماه) 13 هزار و 426 واحد افت داشت و در ارتفاع 2 میلیون و 84 هزار و 550 واحد ایستاد.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۴:۴۵    
دنیای اقتصاد: در نخستین روز هفته قیمت طلا و سکه خلاف روز گذشته روند کاهشی را در بازار دنبال کرده است. هر اونس طلا، امروز به 1,848 (یک هزار و هشتصد و چهل و هشت) دلار رسید که نسبت به روز قبل ، کاهش 0.07 درصدی داشته است. ...
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۴:۴۵   + ۳۰ سایت دیگر  
به گزارش ایران آنلاین، شاخص قیمت خرید خودرو که در ابتدای امسال 229 درصد بوده است با روند نزولی به 193.2 درصد رسیده است. شاخص قیمت خرید خودرو در فروردین ماه 229 درصد، اردیبهشت ماه 222.3 درصد، خردادماه 204.5 درصد، تیرماه 198.2 درصد، مردادماه 194.9 درصد و شهریورماه 193 ...