یکشنبه ۰۲ مهرساعت ۱۱:۰۲Sep 2023 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «عرضه ها»

رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۸:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
حجم فروش شمش فولاد از رینگ فیزیکی بورس کالای ایران در آخرین هفته از شهریور ماه افت محسوسی داشت؛ لزوم برخورداری از کد بهین یاب برای شرکت در عرضه ها و خداحافظی متقاضیان سرمایه ای با این بازار عامل فروکش تقاضا و افت حجم معاملات شمش بود.
روزنامه راه مردم   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۵:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
بازار سهام چهارمین روز کاری هفته را با توجه به کاهش نرخ ارز در بازار غیر رسمی با ریزشی 5 هزار واحدی به اتمام رساند. به گزارش راه مردم، بازار سهام چهارمین روز کاری هفته را از ابتدای روز با ارزش معاملات بسیار پایین آغاز کرد و رفته رفته با توجه به کاهش نرخ ارز در بازار غیر رسمی بر میزان فشار عرضه ...
شانا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۲:۱۶   + ۱۰ سایت دیگر  
بورس انرژی ایران امروز میزبان عرضه های 33 نوع فرآورده هیدروکربوری به حجم نزدیک به 52.7 هزار تن خواهد بود که افزون بر 15.7 هزار تن از این عرضه ها در رینگ بین الملل رقم می خورد.
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۱:۵۱   + ۲۵ سایت دیگر  
بورس انرژی ایران امروز میزبان عرضه های 33 نوع فرآورده هیدروکربوری به حجم نزدیک به 52.7 هزار تن خواهد بود که افزون بر 15.7 هزار تن از این عرضه ها در رینگ بین الملل رقم می خورد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۱:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
عرضه اعتباری محصولات پتروشیمی از دی ماه سال گذشته در بورس کالا آغاز شده که علاوه بر افزایش تولید در تأمین سرمایه در گردش صنایع تکمیلی و جبران کمبود نقدینگی آنها نیز تأثیرگذار است، اما از دو هفته گذشته شاهد توقف این عرضه ها بودیم.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۱:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
معاملات امروز بازار سهام تا به این لحظه با غلبه تقاضا بر عرضه ها همراه بوده است و شاخص های بورسی عملکرد متعادل مثبتی را ثبت کردند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۰۰:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد: بازار سرمایه هفته گذشته را با ترافیک در صف عرضه ها شروع کرد و البته در ادامه از شدت این عرضه ها کاسته شد. شاخص کل و هموزن هر دو عملکرد منفی بیش از یک درصدی داشتند و تابلوی معاملات تنها یک روز مثبت را به خود دید ...
مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان گفت: اجرای طرح کانون مدرسه ما را به اهداف نظام تعلیم و تربیت و پیروزی در جنگ عرضه ها نزدیک می کند.
معدن24   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۳:۱۹   + ۱۳ سایت دیگر  
شرکت بورس کالای ایران در اطلاعیه ای به شرکت ها تغییر روزهای عرضه در هفته آینده را اعلام کرد. به گزرش معدن 24،این نامه که به امضای احمد رحیمی، مدیر عملیات عرضه بورس کالا رسیده با موضوع ابلاغیه در خصوص نحوه عرضه محصولات در هفته منتهی به 29 شهریور 1402 منتشر شده است. ...
روند بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۹:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
احتمال افزایش قیمت خودرو توسط شورای رقابت، روند معاملات روز دوشنبه را تغییر داد. از سوی دیگر مواضع نرم وزارت خارجه در رابطه با مذاکرات، انتظارات توافق را بالا برده است. همراهی اخبار اقتصادی و سیاسی مثبت، بورس را در چه وضعیتی قرار خواهد داد؟ ...
وانا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۷:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
بورس تهران همانطور که انتظار می رفت، امروز توانست تقاضای بهتری را نسبت به دو روز گذشته تجربه کند اگرچه عرضه ها نیز اجازه یک مسیر صعودی قدرتمند را ندادند. بورس فردا چگونه خواهد بود؟
وانا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۲۱:۰۶    
شدت عرضه های سهام در بازار روز یکشنبه به وضوح کمتر از اولین روز هفته جاری بود با این حال این کاهش عرضه ها با کاهش حجم و ارزش معاملات نیز همراه بود.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۰۹:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
بازار سهام امروز از ابتدا معاملاتی به مانند روز گذشته داشته است و فروشندگان در بازار نسبت به خریداران چیرگی دارند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۰:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
بازار سهام امروز از ابتدای معاملات با افزایش عرضه ها همراه شده است و تا این لحظه از معاملات فروشندگان بر بازار چیرگی دارند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۸:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
بورس تهران امروز در خالی که در 30 دقیقه ابتدایی معاملات با تقاضای بالایی همراه شده بود اما رشد آن در نیمه دوم معاملات با تزلزل همراه شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۳:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
روند ابتدایی معاملات بورس در نیمه دوم معاملات تغییر یافت و عرضه ها از تقاضا پیشی گرفت.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۰:۲۶   + ۱۹ سایت دیگر  
امروز 753 هزار تن انواع کالا و محصول در بازار فیزیکی بورس کالا عرضه می شود که بیشترین عرضه ها برای تالار صنعتی و معدنی است.
صدای بورس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۰۹:۲۱   + ۱۱ سایت دیگر  
بورس روز گذشته با خبر مهمی از سمت وزیر اقتصاد همراه بود که برخی دلیل افزایش عرضه ها را همین موضوع می دانند. شاخص کل بورس طی معاملات روز گذشته در نهایت کار خود را با یک افزایش اندک 0.05 درصدی به پایان رساند و در محدوده 2.105 میلیون واحدی ایستاد ...
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۲۰:۳۴   + ۱۳ سایت دیگر  
کارشناسان معتقدند با تصمیم به شناسایی سود برخی از سهامداران و یا خروج با ضرر کمتر از ترس بازگشت دوباره قیمت ها به سطوح پایین، ممکن است عرضه ها زیاد شوند.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۲۰:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
رینگ سنگ آهن و محصولات ابتدایی زنجیره آهن و فولاد در روز شنبه یازدهم شهریور رکودی سنگین تر نسبت به هفته ابتدایی شهریور ماه را تجربه کرد. البته این رکود شامل حال تمام واحدهای تولیدی نبود، درحالی که بخش عمده ای از عرضه ها بدون مشتری بود ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۲:۵۹   + ۱۵ سایت دیگر  
بازار سهام امروز هم توانست با رشد پشت سر بگذارد و خریداران از پس عرضه ها برآمدند.
نبض بورس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۱:۰۲    
امسال چند عرضه اولیه در بازار داشتیم که هر یک از این عرضه ها با توجه به شرایط بازار در این عرضه ها صف فروش شدند، با این حال آخر هفته یک عرضه اولیه جدید در بازار داریم. عرضه اولیه در این شرایط منطقی است؟
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۰:۳۶   + ۱۰ سایت دیگر  
بازار سهام امروز با افزایش عرضه ها نسبت به 2 روز گذشته کار خود را آغاز کرده است اما همچنان تقاضا بر عرضه چیرگی دارد.
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۰:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
بورس انرژی ایران امروز، چهارشنبه هشتم شهریورماه از عرضه بالغ بر 139 هزار تن فرآورده هیدروکربوری میزبانی می کند که 73 هزار تن از این عرضه ها فرآورده های متعلق به پتروشیمی نوری هستند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۰۰:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد – علی عبدالمحمدی : معاملات تالار شیشه ای در روز سه شنبه در شرایطی پیگیری شد که شاهد افزایش عرضه ها در کلیت بازار سهام بودیم. شاخص های سهامی در روز گذشته دو پرده متفاوت از خود به نمایش گذاشتند، در پرده اول و در یک ساعت ابتدایی بازار ...
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۲۱:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
کارشناسان معتقدند با تصمیم برخی از سهامداران به شناسایی سود و یا خروج با ضرر کمتر، از ترس بازگشت دوباره قیمت ها به سطوح پایین، ممکن است عرضه ها زیاد شود.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۸:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
بورس تهران امروز از ابتدا با معاملات پر تقاضایی همراه شد، اما در نیمه دوم معاملات عرضه ها شدت بیشتری گرفت و شاخص کل در نیمه دوم معاملات با کاهش همراه شد.
اقتصاد آنلاین / نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۴:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
بازار سهام در پایان معاملات امروز با افزایش عرضه ها مواجه شد و بسیاری از سهام با قیمت آخرین معامله منفی روز معاملاتی را پشت سر گذاشتند.
اقتصاد آنلاین / اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۳:۰۱   + ۱۲ سایت دیگر  
بازار سهام امروز روز متعادلی را پشت سر گذاشت و شاخص های بورسی با صعود و نزول شدیدی مواجه نشدند.
سلام نو / تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۲۲:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
ارشناسان معتقدند با تصمیم به شناسایی سود برخی از سهامداران و یا خروج با ضرر کمتر از ترس بازگشت دوباره قیمت ها به سطوح پایین، ممکن است عرضه ها زیاد شوند.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۸:۵۲   + ۱۰ سایت دیگر  
بازار بورس اوراق بهادار تهران امروز را نیز مثبت سپری کرد؛ اما نه به شدت روز گذشته. به گزارش اکو، ایران، در جریان معاملات روز جاری شاخص کل بورس تهران با رشد 32 هزارواحدی کار را تمام کرد تا در محدوده های بیش از 2 میلیون واحدی قرار گرفته باشد ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۸:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
بورس تهران امروز هر چند روز مثبتی را پشت سر گذاشت اما افزایش عرضه ها از نیمه دوم معاملات نگرانی ها را نسبت به روزهای آتی بورس تقویت کرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۳:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
تقاضای خوب نیمه اول معاملات تا پایان بازار دوام نیاورد و عرضه ها بسیاری از سهام کوچک تر بورس را به دامنه منفی کشاند.
اقتصاد آنلاین / شهر بورس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۴:۰۳   + ۷۳ سایت دیگر  
پرونده عرضه خودرو در بورس کالا، از ماه های پایانی سال گذشته با مخالفت شورای رقابت با ادامه روند عرضه ها، بسته شد و تاکنون نیز که پنج ماهی از سال جدید می گذرد، هنوز بسته مانده است؛ شورای رقابت در آخرین اظهارنظر خود تاکید کرد که تا همین لحظه ...
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۷:۱۴   + ۹ سایت دیگر  
بورس تهران چند روزیست که چهره ای متفاوت و سبز از خود به نمایش می گذارد اما امروز همانطور که پیش بینی می شد، در انتها با افزایش نسبی عرضه ها مواجه شد. بورس فردا چگونه خواهد بود؟
دنیای معدن   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۲۰:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
دنیای معدن: امروز چهارشنبه 1 شهریور 1402، 189 هزارتن میلگرد پرمصرف ساختمانی (سایز 12 تا 20) در بورس کالا عرضه شد که با احتساب معاملات مچینگ، فقط 16 هزارتن معادل 9 درصد از این عرضه ها مورد معامله قرار گرفت!
بورس نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۰:۴۷   + ۱۰ سایت دیگر  
در راستای اهداف توسعه ای بورس انرژی ایران و یکپارچه سازی بازارها، مرحله پیش گشایش در عرضه ها به روش حراج حضوری در بازار فیزیکی بورس انرژی ایران از امروز شنبه چهارم شهریورماه به 6 دقیقه کاهش یافت.
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۰:۴۱   + ۱۰ سایت دیگر  
بورس انرژی ایران امروز شنبه چهارم شهریور ماه، میزبان عرضه های 30 هزار تن گاز مایع مجتمع گاز پارس جنوبی و یک هزار تن گاز مایع پالایش گاز سرخون و قشم خواهد بود که هر دو این عرضه ها متعلق به شرکت ملی گاز ایران است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۰۰:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد - امیرمحمد بختیاری : ماهی که نکوست شاید از تابستانش پیدا باشد. بازار سرمایه آخرین روز معاملاتی هفته را با کم رمقی خسته کننده ای آغاز کرد. در ساعات ابتدایی معاملات برتری عرضه ها نسبت به تقاضا چشم انداز تیره و تاری را در بازار حاکم کرد ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۱۴:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
بورس تهران امروز دوباره با افزایش دوباره عرضه ها روبه رو شد و روز پر فشاری را پشت سرگذاشت.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۰۹:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
بورس تهران امروز تا به این لحظه معاملات دوباره با افزایش عرضه ها همراه شده است و فروشندگان قدرت بیشتری در بازار دارند.
تهران نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۰۹:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
بورس تهران دیروز توانست پس از مدت ها با بازدهی مثبت همراه شود اما بار دیگر شاهد افزایش عرضه ها از نیمه دوم معاملات و عقب گرد نماگرهای تالار شیشه ای بودیم. بورس امروز چگونه خواهد بود؟
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۸:۳۵   + ۱۲ سایت دیگر  
بورس تهران امروز هم یک روز کم حجم را پشت سر گذاشت و همچنان از روزهای اوج خودش به دور است. بورس امروز توانست پس از مدت ها با بازدهی مثبت همراه شود اما بار دیگر شاهد افزایش عرضه ها از نیمه دوم معاملات و عقب گرد نماگرهای تالار شیشه ای بودیم.
وانا   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۵:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
بورس تهران امروز توانست پس از مدت ها با بازدهی مثبت همراه شود اما بار دیگر شاهد افزایش عرضه ها از نیمه دوم معاملات و عقب گرد نماگرهای تالار شیشه ای بودیم. بورس فردا چگونه خواهد بود؟
روزنامه راه مردم   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۳:۲۸   + ۱۴ سایت دیگر  
بازار سرمایه، همچنان با ارزش معاملات پایین و کم رمق دنبال می شود و به نظر می رسد فعلا انگیزه ای برای رشد ندارد. به گزارش راه مردم، بازار سهام سومین روز کاری هفته را همانند دو سه ماهه اخیر، اگر در ابتدای بازار با افزایش تقاضا روبرو بود اما رفته رفته بر میزان عرضه ها افزوده شد ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۱۷:۰۰   + ۱۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: در روزی که عرضه ها بر تقاضا پیشی گرفت، ارزش معاملات سهام 7 درصد کاهش یافت.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۱۰:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
امیری مدیر کل امور معدنی وزارت صمت با بیان اینکه نبود برق باعث شده برای بسیاری از عرضه ها در بورس مشتری وجود نداشته باشد، گفت: عوارض صادراتی باید متناسب با نیاز بازار داخلی و ظرفیت تولید تعیین شود.
نبض بورس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۱۲:۴۱    
چند سالی می شود که اختصاص عرضه اولیه به صندوق های سرمایه گذاری به اوج رسیده و هر روز شاهد رقابت شدید صندوق ها در عرضه اولیه ها هستیم. اما برخی از عرضه ها قیمت بسیار بالاتری از ارزش ذاتی خود میخورند و محمدصادق میرزایی، کارشناس بازار سرمایه را به نبض بورس توضیح داده است.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۵/۲۶ - ۱۷:۳۱   + ۳۴ سایت دیگر  
با بیشتر شدن تقاضا، قیمت سریعا کانال عوض کرد و در کانال 49 هزار تومان قرار گرفت. ذهنیت فعلی بازارساز یا بانک مرکزی این است که عرضه ها را همچنان بالا و قیمت را پایین نگه دارد.
معدن نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۱۴:۱۷   + ۱۷ سایت دیگر  
پایگاه خبری معدن نیوز -413 هزار تن انواع کالا و محصول در بازار فیزیکی و صادراتی عرضه می شود. بیشترین عرضه ها مربوط به انواع میلگرد، تیرآهن، نبشی و ناودانی است.