دوشنبه ۲۶ مهرساعت ۰۸:۵۶Oct 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ارتکاب»

اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۷:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : یک منشی که نامش را فاش نکرده، می گوید که شیمون پرز، رئیس پیشین اسرائیل قصد تجاوز به او را داشته؛ اما او توانسته فرار کند. وی می گوید که خاطره بدی از آن روز دارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۶:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اسبق رژیم صهیونیستی که در سال 2016 فوت کرد، برای دومین بار ظرف یک هفته اخیر به تلاش برای تجاوز جنسی متهم شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۴:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گلستان از دستگیری 3 حفار غیرمجاز حین ارتکاب جرم در منطقه تاریخی تنگراه شهرستان گالیکش خبر داد.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۹:۲۹   + ۵۷ سایت دیگر  
ایرنا: معاون اجتماعی پلیس راهور ناجا: مالکان خودرو باید تغییر آدرس محل سکونت و تغییر شماره تلفن همراه خود را در 48 ساعت از طریق مراجعه به دفاتر پلیس +10، مراکز شماره گذاری و ادارات راهنمایی و رانندگی استان و شهرستان ها اعلام کنند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۷:۵۰   + ۱۴ سایت دیگر  
غسان ملحم گفت: حزب الله براساس اطلاعات و داده های استخباراتی، حزب القوات اللبنانیه را به ارتکاب جنایت تروریستی روز پنجشنبه متهم کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۶:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان– ایرنا– فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت: شش ماهه نخست امسال ارتکاب جرایم خشن در استان اصفهان کمتر از 50 درصد کاهش یافت.
میزان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۰۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - مردم فرانسه با افشاگری هایی مبنی بر اینکه از سال 1950 تاکنون، 216 هزار کودک در کلیسا ها مورد سوء استفاده جنسی قرار گرفته اند، در شوک فرو رفته اند. ...
برترین ها / خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۹:۰۱   + ۲۱ سایت دیگر  
دیده بان ایران: اردشیر مطهری نماینده مجلس دوره یازدهم از حوزه انتخاباتی گرمسار، آرادان، ایوانکی، روزگذشته از سوی شعبه 1057 دادگاه کارکنان دولت تهران به اتهام نشر اکاذیب و تهمت و افترا به افراد عادی و راه انداری کانال غیر قانونی و ضد انقلاب حساب کشی به دو سال حبس تعزیری محکوم شد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۴:۰۱    
ایسنا/مرکزی رییس دادگستری شهرستان ساوه با اشاره به ارتکاب جرایم به دلیل کوتاهی های برخی ادارات و نهادهای شهرستان گفت: کوتاهی برخی ادارات در عمل به وظایف قانونی خود موجب ارتکاب جرایم و تشکیل پرونده قضائی می شود.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۲۲:۳۶    
مردی 37 ساله که 15 سال قبل با همدستی دوستش در جریان سرقت خودرو راننده اش را به قتل رسانده بودند درخواست آزادی از زندان را مطرح کرد. همدست متهم با پرداخت دیه موفق به رهایی از حبس شده است. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۸:۴۴    
تهران – ایرنا – وکیل سرهنگ دوم استوارت شلر تفنگدار دریایی آمریکا و منتقد عقب نشینی شتابزده و پر هرج و مرج نیروهای ارتش این کشور از افغانستان، گفت که موکلش قصد دارد در هنگام محاکمه در دادگاه ویژه نظامی، ارتکاب جرم را بپذیرد.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۷:۳۶    
رئیس کل دادگستری استان اصفهان گفت: فرصت و ابزار جرم از مجرمان سلب و به گونه ای عمل شود که انگیزه ارتکاب جرایم برای مجرمان به صفر برسد. محمدرضا حبیبی بیان کرد: لازمه امنیت حفظ نظم است و بی نظمی مقدمه بر هم خوردن امنیت است و به دنبال آن هیچ توسعه و پیشرفتی در بخش های مختلف مانند صنعت، فرهنگ و.. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۳:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
نعمت احمدی در پرونده ای که به اتهام ارتکاب جرم سیاسی برای او تشکیل شده بود به پرداخت پنج میلیون تومان جزای نقدی بدل از حبس محکوم شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۰:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس کل دادگستری اصفهان گفت: فرصت و ابزار جرم از مجرمان سلب و به گونه ای عمل شود که انگیزه ارتکاب جرایم برای مجرمان به صفر برسد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۲:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
وزارت کشور ترکیه در 28 استان این کشور، علیه 20 باند ارتکاب جرم و 235 متهم دست به عملیات زد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۹:۱۹    
اسناد منتشر شده اطلاعاتی انگلیس نشان می دهند طی چهار سال گذشته، دستکم 2000 مورد اتهام آزار جنسی از سوی نیروهای پلیس این کشور علیه شهروندان انگلیسی به ثبت رسیده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۴:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گلستان از دستگیری 6 حفار غیرمجاز حین ارتکاب جرم در منطقه تاریخی قرق گرگان خبر داد.
اقتصاد 24   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۲:۲۵    
هر روز جنایت ها خطرناک تر و با خشونت زیاد همراه هستند؛ در این میان کارشناسان از افزایش جرایم و خشونت آن ها در آینده خبر می دهند، آماری که باید فکری برای آن اندیشید.
فرادید   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۰۹:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
با اعتراف خانواده خواهر زن به ارتکاب جرم سرقت، کارآگاهان با هماهنگی مقام قضایی اعضای خانواده را بازداشت و با هماهنگی مقام قضایی درپی شناسایی و دستگیری مالخران برآمدند.
تیک   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۰۷:۲۵   + ۲۱ سایت دیگر  
دادستانی اتریش اعلام کرد: سباستین کورتس و تیمش در راه رسیدن به قدرت از روش های غیرقانونی استفاده کرده اند؛ از جمله در نظرسنجی هایی که از سوی روزنامه اوسترایش منتشر شده، نتایج به سود حزب مردم اتریش و سباستین کورتس دستکاری شده بود. ...
ایلدا نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۲۲:۴۳    
به گزارش ایلدانیوز، به دستور افشین خسروی،دادستان انقلابی کوهدشت و با اقدامات به موقع سربازان گمنام امام زمان (عج) در شهرستان کوهدشت محموله مواد مخدر به وزن 60 کیلوگرم کشف و در این راستا یک متهم با قرار بازداشت موقت روانه زندان شد. به هیچ عنوان در حوزه قضایی این شهرستان متهمین تصور ارتکاب چنین [...]
مشهد فوری   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۹:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
مرد جوانی در خیابان جمال زاده تهران با ضربات چاقو دست به قتل زد و بعد از ارتکاب به این جنایت با ریختن بنزین روی جسد اقدام به آتش سوزی کرد. مرد جوانی در خیابان جمال زاده تهران با ضربات چاقو دست به قتل زد و بعد از ارتکاب به این جنایت با ریختن بنزین روی جسد اقدام به آتش سوزی کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۰۸:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس شورای عالی سیاسی یمن وابسته به جنبش انصارالله در سخنانی آمریکا را متهم به ارتکاب جنایت به صورت مداوم با محاصره ملت یمن کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۰۳:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای عالی سیاسی یمن در سخنانی به مناسبت پنجمین سالروز جنایت الصاله الکبری ، این جنایت را یکی از فجیع ترین جنایات متجاوزان علیه یمنی ها دانست و گفت که ائتلاف متجاوز به ارتکاب کشتار جمعی و قتل هر چه بیشتر مردان، زنان و کودکان یمنی عادت کرده است.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۲۳:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس افغانستانی باند تبهکاری لیونس – کارتل در استانبول دستگیر شد. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، این فرد که ًسرگن احمد ً نام دارد به همراه چهار تن دیگر از منسوبین به همین باند در عملیاتی در هتلی در منطقه باغچه لی اولر استانبول دستگیر شدند ...
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۲۳:۰۶   + ۱۰ سایت دیگر  
سباستین کورتس شامگاه شنبه پس از اعلام استعفای خود تأکید کرد که الکساندر شالنبرگ وزیر خارجه این کشور را به عنوان جانشین خود معرفی کرده است. بر اساس گزارش خبرگزاری تاس، سباستین کورتس همچنین گفت که وی به عنوان رهبر حزب خلق اتریش و نماینده پارلمان باقی خواهد بود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۲۲:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس شورای عالی سیاسی یمن به مناسبت پنجمین سالروز جنایت ائتلاف سعودی در حمله هوایی خونبار به مجلس عزاداری صنعاء تاکید کرد، ارتکاب این جنایات تحت فرماندهی آمریکاست، همان طور که تحریم های خفقان آور آمریکا، جرم مستمر آن علیه ملت یمن است.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۵:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ یکی از آثار و پی آمدهای رواج گناه، رخنه و نفوذ تدریجی بیگانگان و تسلط آنان بر ممالک اسلامی است. ماجرای اندلس و چیرگی دشمنان بر مسلمانان و نابودی آنان در جنوب غربی اروپا بر اثر غرق شدنشان در گرداب گناهان، نمونه ای عبرت آموز در این زمینه است.
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۳:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
امیر خداوردی نویسنده در یادداشتی برای ایبنا ، رمان چپ دست ها اثر یونس عزیزی (در انتشارات شهرستان ادب) را مورد نقد و بررسی قرار داده و آن را ناظر به دوزخی دنیایی توصیف کرده که از موقعیت حرف می زند؛ موقعیتی که وقتی به سامان اش نمی رسند، باعث می شود آدم ها از ارتکاب اعمالی مشمئزکننده ناگزیر باشند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۳:۰۲    
گروه استان ها رئیس کل دادگستری استان قزوین گفت: با توجه به نقش مهم دانش حقوقی در کاهش میزان ارتکاب جرم آموزش و پرورش باید برای افزایش دانش حقوقی دانش آموزان برنامه داشته باشد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۱:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - رییس کل دادگستری استان قزوین گفت: ارتقای دانش حقوقی سبب کاهش ارتکاب جرایم می شود که در این زمینه، دستگاه های فرهنگی از جمله آموزش و پرورش نقش موثر و کلیدی ایفا می کنند.
مهرصبا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۱۹:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان ، علیرضا ناصری نژاد جانشین پلیس پیشگیری پایتخت درخصوص نحوه شناسایی و مدیریت آنچه که تحت عنوان وضعیت پیش جنایی نام گذاری شده و در ارتکاب به جرائمی نظیر سرقت های مسلحانه اثر می گذارد گفت: چنین مواردی بار ها اتفاق افتاده است ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۱۸:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
شورای حقوق بشر سازمان ملل با تمدید مأموریت سازمان ملل برای جمع آوری مدارک و اسناد مربوط به ارتکاب جنایات عربستان در جنگ یمن مخالفت کرد.
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۱۶:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
تسنیم و به نقل از نشریه اتلتیک انگلیس: یکی از بازیکنان تیم فوتبال برایتون که در اولین ساعات روز چهارشنبه در یک کلاب شبانه دستبند زده شد، به اتهام تعرض جنسی در بازداشت پلیس به سر می برد. ...
بازار نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۳:۴۹    
یک نماینده مجلس درباره رمزارز های جعلی و کلاهبرداری از طریق آن ها توییت زد.
مرصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۱:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از دستگیری 2 سارق کابل برق و اماکن خصوصی و دلتی و اعتراف آن ها به ارتکاب 15 فقره سرقت خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۹:۴۱    
حکومت آل سعود یک شهروند شیعه دیگر را بدون در اختیار داشتن دلایل کافی مبنی بر ارتکاب جرم اعدام کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۰:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
کارشناسان سازمان ملل شواهد موجود مبنی بر ارتکاب جنایت جنگی در لیبی پ س از 2016 را تایید کردند.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۷:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
حوادث رکنا: متهمان جوان حین ارتکاب جرم از سوی مأموران پلیس مشهد دستگیر شدند.
مرصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۵:۳۲    
مرصاد نیوز: فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از دستگیری 2 سارق حرفه ای دوچرخه و کابل برق با تلاش ماموران پلیس خبر داد و گفت: سارق دستگیر شده در بازجویی ها به ارتکاب 16 فقره سرقت اعتراف کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۲:۰۱    
گنبدکاووس- ایرنا- یک کارشناس مشاوره خانواده در گنبدگاووس گفت: صدور رای جایگزین حبس قاضی شهرستان مراوه تپه مبنی بر ملزم کردن 2 جوان به یادگیری روش های مدیریت رفتارهای هیجانی به جای زندان نقش مهمی در ارتقای سلامت روان افراد و پیشگیری از تکرار موارد مشابه آن در جامعه دارد.
سیتنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۲:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
یک تکنسین ارتش آمریکا به علت اعتراف به توطئه برای ارتکاب کلاهبرداری و پول شویی باید بیش از 12 سال را در زندان بگذراند. او همچنین موظف به پرداخت غرامت 2.3 میلیون دلاری شده است.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۰۹:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
همدان- قلمنا- قضایی، اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان همدان گفت: یکی از مواردی که احراز هویت مجرمین را دچار مشکل می نمایند ارائه اطلاعات و مدارک هویتی جعلی هنگام خرید سیم کارت توسط مجرم به متصدی فروش است که برای رفع این مشکل باید اطلاعات ارائه شده صحت سنجی و راستی آزمایی شوند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۰۶:۵۳    
رئیس سازمان ائتلاف بین المللی مبارزه با مصونیت از مجازات تاکید کرد که ارتکاب قتل روزنامه نگار منتقد سعودی در داخل کنسولگری عربستان نیز تحت پوشش توافق های بین المللی که مصونیت شدیدی برای دیپلمات های شاغل در کنسولگری ایجاد می کند، صورت گرفت.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۱۹:۱۲   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، محمد مهدی حاج محمدی روز پنجشنبه با حضور در زندان مرکزی شهرقزوین و در جریان بازدید و دیدار با مددجویان افزود: در نگاه به زندانی به شرایط زندگی و گذشته او توجه کنید و اگر یقین حاصل شد که فرد بخاطر شرایط خاصی ناگزیر بر ارتکاب جرم شده است [...]
مرصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۱۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از دستگیری سارق اماکن خصوصی و کایل برق و اعتراف وی به ارتکاب 7 فقره سرقت خبر داد .
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۲۲:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
سرهنگ محمدباقر سلگی افزود: متهم که جوانی 34 ساله است، پس از ارتکاب قتل خود را به پلیس شهرستان معرفی کرد.
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۷:۰۰   + ۱۵ سایت دیگر  
خبرگزاری صداوسیما: فرمانده انتظامی شهرستان ملایر در استان همدان گفت: اختلاف خانوادگی بر سر ارثیه منجر به بروز درگیری و قتل سه عضو یک خانواده با استفاده از سلاح گرم شد. سرهنگ محمدباقر سلگی افزود: متهم که جوانی 34 ساله است، پس از ارتکاب قتل خود را به پلیس شهرستان معرفی کرد. ...
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۲:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
کشتار غیرنظامیان و ارتکاب جنایات جنگی از سوی آمریکا و کشورهای غربی در افغانستان همچنان مورد توجه محافل رسانه ای جهان قرار دارد.