یکشنبه ۲۲ فروردینساعت ۰۳:۳۱Apr 2021 11
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «قلع»

اهل کاشانم   ۸ ساعت پیش    
دشت ناز درود ، اولین خبرهای خوب زیست محیطی 1400 را بخود اختصاص داد. بعد از خبرهای دردآور، قتل دو محیط بان در زنجان و قلع و قمع دویست درخت پانصد ساله راش ، در جنگل های شمال، شهرستان نور، حالا ولی، دشت ناز درود ، یک بیرق عالی به عنوان، یک خبر خوب محیط زیست مان برافراشت. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۶:۱۶    
مدیر جهاد کشاورزی مشهد گفت: امروز اراضی روستا های نجم و گازارگاه که ساخت و ساز های غیرمجاز در آن ها صورت گرفته بود، به وضع سابق برگشت.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۲:۳۰    
مدیر جهادکشاورزی شهرستان قزوین گفت: با اجرای احکام قلع و قمع 30 مورد ساخت و ساز غیر مجاز در اراضی کشاورزی شهرستان قزوین، 11 هکتار از اراضی کشاورزی این شهرستان آزادسازی شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۱:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: 31 فقره ساخت و ساز غیر مجاز در اراضی باغی و زراعی استان در شهرستان های قزوین و بوئین زهرا تخریب و قلع و قمع شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۶:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی محمودآباد از قلع و قمع 15مورد کاربری غیرمجاز در اراضی کشاورزی این شهرستان خبر داد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۳:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
قوسیان گفت: 50 هزار مترمربع تغییر کاربری از اراضی کشاورزی، منابع طبیعی، بستر رودخانه و روستای عارفی واقع در ارتفاعات جنوب مشهد مقدس قلع و قمع شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۵:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرجهاد کشاورزی مشهد از قلع و قمع دیوار اطراف باغ ها در روستای عارفی مشهد خبر داد و گفت: در این عملیات دیوار اطراف باغ ها تخریب و بخشی از حاشیه رودخانه عارفی پاکسازی شد ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۱:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی شهرستان قزوین گفت: با قلع و قمع و تخریب بناهای غیرمجاز ایجاد شده در مزارع و باغ های اطراف شهر قزوین 11 هکتار از اراضی کشاورزی این شهرستان آزادسازی شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۰:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
15 مورد ساخت و ساز غیر مجاز در قزوین قلع و قمع و در مجموع 7 هکتار از اراضی کشاورزی آزادسازی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۰۹:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
11 فقره تغییرکاربری و دیوارکشی غیرمجاز به مساحت 33 هزار و 520 مترمربع در شهرستان های ساری و آمل قلع و قمع شد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۱:۲۴    
در قالب شورای حفظ حقوق بیت المال حدود 300 مورد دیوار کشی غیرمجاز، قطعه بندی، و تفکیک اراضی در قطعات 500متری و تغییر کاربری در اراضی کشاورزی منطقه سوران شاندیز که به صورت مجموعه سازی بود، قلع و قمع و تخریب شد.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۱:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی بابل از قلع و قمع 855 مورد تغییر کاربری غیرمجاز در زمین های کشاورزی این شهرستان در سال گذشته خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۸:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی طرقبه شاندیز از اجرای حکم 300 مورد قلع وقمع دیوارکشی، قطعه بندی و تفکیک غیرمجاز در اراضی کشاورزی شاندیز خبر داد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۰۸:۱۴    
عضو هیئت رئیسه مجلس در توئیتی به تلاش دولت برای جلوگیری از پخش سریال گاندو2 اشاره کرد.
ستاره صبح   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۰۰:۴۰    
ستاره صبح - مجلس یازدهم در 26 بهمن 1399 طرحی را با عنوان جهش تولید و تأمین مسکن به تصویب رساند که باکمال تأسف می توان آن را مجوز تخریب و قلع وقمع منابع طبیعی نامید ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۰۹:۳۷    
حجم وسیعی از کاربری ها غیرمجاز در روستاهای گازارگاه و معین آباد تبادکان در مشهد قلع و قمع شد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۷:۳۰    
یازدهمین ماه سال گذشته بود که دو نفر از اعضای شورای شهر لواسان به همراه یک نفر از کارمندان شهرداری لواسان دستگیر شدند و به بهانه یازدهمین روز از سال جدید، پرونده این دستگیری به عنوان حاشیه پررنگ بهمن ماه 99 بررسی می شود.
فولاد مبارکه اصفهان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۱:۵۰   + ۴۲ سایت دیگر  
در واپسین روزهای سال جهش تولید، جهادگران واحد نورد سرد موفق شدند رکورد متعددی را به ثبت برسانند. ثبت رکورد تولید سالیانه 895 هزار تن در واحد اسیدشویی یک، تولید سالیانه 116 هزار تن محصول قلع اندود در واحد اسید شویی یک ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۰۹:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
72 مورد تغییر کاربری غیرمجاز در زمین های کشاورزی بابل قلع و قمع شد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۰۹ - ۱۲:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: فرماندار دماوند با اشاره به اینکه دماوند در مبارزه با ساخت و سازهای غیرمجاز کوتاهی نکرده است افزود: تخریب و قلع و قمع تنها راهکار مبارزه با ساخت و ساز غیر مجاز نیست.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۹ - ۱۱:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
فرماندار دماوند با اشاره به اینکه دماوند در مبارزه با ساخت و سازهای غیرمجاز کوتاهی نکرده است افزود: تخریب و قلع و قمع تنها راهکار مبارزه با ساخت و ساز غیر مجاز نیست.
وارث   ۱۴۰۰/۰۱/۰۹ - ۰۵:۰۵    
حضرت مهدی(ع): إنّا غَیرُ مُهمِلینَ لِمُراعاتِکُم ولا ناسین لِذِکرِکُم و لَولا ذلِکَ لَنَزلَ بِکُم اللّأْواءُ وَاصطَلَکُمُ الأَعداءُ. ما در رعایت حال شما هیچ کوتاهی نمی کنیم و یاد شما را از خاطر نمی بریم وگرنه محنت و دشواریها شما را فرا می گرفت و دشمنان شما را از بُن و ریشه قلع و قمع می ساختند ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۲۰:۳۲    
حجت الاسلام والمسلمین موسوی در گفت وگو با میزان، با اشاره به آزادسازی اراضی ملی در استان مرکزی گفت: در سال گذشته بیش از هفت جلسه برای آزادسازی اراضی ملی و کشاورزی در دستگاه قضایی استان برگزار شد. ...
ایانا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۱۷:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان چالوس از قلع و قمع 12 دیوارکشی غیرمجاز و آزادسازی 7 هزار مترمربع زمین کشاورزی در این شهرستان خبر داد.
تمدن لر   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۱۲:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیر امور اراضی سازمان جهاد کشاورزی لرستان با بیان اینکه 12گروه برای حفاظت از اراضی کشاورزی لرستان در آمادگی کامل قرار دارند، گفت: با هر گونه تغییر کاربری غیرقانونی برخورد می شود. ...
اینتیتر   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۰۵:۳۸    
عفونت های پوستی عفونت هایی هستند که در اثر حمله میکروارگانیسم های مضر به بدن مانند باکتری ها، ویروس ها، قارچ ها و انگل ها ایجاد می شوند. کلم کلم سرشار از “ویتامین C” است و به بدن در مبارزه با عفونت باکتریایی کمک می کند ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۱۴:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
اراک- دادستان عمومی و انقلاب شهرستان اراک گفت: تمامی ساخت و سازهای انجام گرفته در اراضی ملی اراک در ایام تعطیلات نوروز قلع و قمع شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۰۳ - ۲۱:۴۴    
در روزهای اخیر برخی افراد سودجو به منظور تهیه زغال و مقاصد دیگر اقدام به قطع تعداد زیادی درخت بلوط در منطقه بستام(بین خرم آباد و الشتر)کرده و پای برخی درختان گازوئیل می ریزند.
عصر اترک   ۱۴۰۰/۰۱/۰۲ - ۱۵:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
در کمتر از یک ماه مانده به بهار و آغاز شکوفایی و سرسبزی و طبیعت گردی (هرچند که امسال به واسطه کرونا محدودیت هایی واجب الرعایه وجود دارد و لی از اهمیت طبیعت و زیبایی بی کران آن کاسته نشده) در اوایل اسفند ماه ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۰۲ - ۱۳:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی قزوین گفت: پارسال 682 مورد بنای غیرمجاز در89 هکتار از زمین های کشاورزی قلع و قمع شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۱ - ۱۴:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی شمیرانات اعلام کرد: با قلع و قمع 134 مورد ساخت وساز غیرمجاز طی سال گذشته، 195 هزار متر مربع از زمین های کشاورزی بخش های شهرستان (لواسانات و رودبار قصران) به ارزش مادی 975 میلیارد تومان رفع تصرف و آزادسازی شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۱ - ۱۲:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
یک فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: نسل دوم اصلاح طلبان 8 سال به دوره احمدی نژاد خوردند که کاملا قلع و قمع شدند، اگر دچار مسئله زندان و مسائل امنیتی نشدند اجازه حضور و فعالیت چندانی هم در عرصه های اجرایی و غیره نداشتند.
بازار نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۱۷:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شمیرانات اعلام کرد: با قلع و قمع 10 مورد ساخت وساز غیرمجاز شامل اسکلت، بنای ویلایی و دیوار، 2 هکتار از زمین های کشاورزی روستاهای رسنان و چهارباغ از توابع لواسان بزرگ، رفع تصرف شد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۹:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
محمدحسین آریا که بیش از یک میلیون درخت در ایران کاشته و به مرد یک میلیون درختی و معلم طبیعت شهرت یافته است، به همشهری می گوید: قلع و قمع جنگل های بلوط تبدیل به نان زاگرس نشین ها شده است و با ادامه این روند باید فاتحه جنگل های زاگرسی ایران را خواند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۵:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
یک بنا و 2 حصار غیرمجاز در شهرستان خمام قلع و قمع شد.
ایانا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۴:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان قزوین گفت: در راستای حفظ کاربری اراضی کشاورزی و باغی، با اجرای قلع و قمع 35 مورد از ساخت و سازهای غیر مجاز در اراضی کشاورزی شهرستان قزوین، بیش از 6 هکتار از اراضی کشاورزی این شهرستان آزادسازی شد.
ایانا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۲:۲۷    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان البرز از اجرای حکم تخریب و قلع و قمع 22 بنای غیرمجاز در اراضی کشاورزی این شهرستان خبر داد.
ایانا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۲:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان سمنان گفت: 130فقره قلع ، قمع و رفع تصرف به مساحت بیش از 277 هکتاراز اراضی ملی استان سمنان با تلاش یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری و همکاری دادگستری ، نیروی انتظامی این استان رفع تصرف شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۱:۵۸   + ۹ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان قزوین گفت: در راستای حفظ کاربری اراضی کشاورزی و باغی، با اجرای قلع و قمع 35 مورد از ساخت و سازهای غیر مجاز در اراضی کشاورزی شهرستان قزوین، بیش از 6 هکتار از اراضی کشاورزی این شهرستان آزادسازی شد.
در واپسین روزهای سال #جهش_تولید، جهادگران فولادمبارکه موفق به ثبت رکورد تولید سالیانه یک میلیون و 372 هزار تن در واحد تاندم مداوم نورد سرد شدند و با عبور از رکورد یک میلیون و 370 هزارتن سالِ 98 ، تا پایان سال به رقم یک میلیون و 390 هزارتن دست می یابند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۲۰:۲۵    
6 مورد تغییر کاربری غیر مجاز، شامل دیوار کشی، فنس کشی و پی کنی در رامهرمز قلع و قمع شد.
خمام نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۹:۳۶    
مهدی رجبی رییس اداره جهاد کشاورزی خمام از قلع و قمع 3 مورد تغییر کاربری غیرمجاز در روستای کلاچاه دوم خبر داد.
2 هزار و 900 کیلوگرم از مواد مخدر کشف شده در شرق استان تهران روز دوشنبه طی مراسمی در شهرستان ورامین امحاء شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۴:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
41 مورد ساخت و ساز غیرمجاز در زمین های کشاورزی بابل قلع و قمع شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۳:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان اشتهارد با اشاره به اینکه مقابله جدی با تغییر کاربری های غیرمجاز در دستور کار قرار گرفته است، گفت: 29 هکتار از اراضی تغییر کاربری یافته این شهرستان در پلاک ثبتی 209 اصلی در بخش مرکزی قلع و قمع و آزادسازی و اعاده به وضع سابق شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۰۸:۲۳    
گروه استان ها- شورای عالی معماری و شهرسازی بر برخورد قاطع و قلع و قمع ساخت و سازهای غیرمجاز در روستای زیارت گرگان تأکید کرد؛ روستایی که طرح هادی مصوب آن 46.5 هکتار بوده اما در 450 هکتار از منطقه حفاظت شده جهان نما ساخت و ساز شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۲۳:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
معاون رئیس سازمان و مدیر جهاد کشاورزی مشهد از قلع و قمع 65 مورد دیوارکشی، 35 مورد پی کنی، دو حلقه چاه غیرمجاز، 8 استخر و 10 بنای سنگین در منطقه گوارشک اراضی ولی آباد در این شهرستان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۹:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی مشهد گفت: قلع و قمع 65 مورد دیوار کشی غیرمجاز در مشهد صورت گرفت.
پایگاه خبری ماسال   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۳:۲۶    
رئیس منابع طبیعی ماسال ضمن محکوم کردن قلع و قمع اخیر درختان در بخشی از جنگل های ماسال توسط افرادی ناشناس گفت: به طوری جدی این پرونده را پیگیری خواهم کرد.