یکشنبه ۱۲ تیرساعت ۱۳:۲۷Jul 2022 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مصوبه»

راهبرد معاصر   ۲ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
به نظر می رسد که برای تیرماه نیز حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی به سیاق ماه گذشته محاسبه و پرداخت شود. موضوع غیرقانونی بودن مصوبه افزایش حقوق بازنشستگان هنوز از طرف رئیس مجلس به دولت ابلاغ نشده است.
مثلث آنلاین   ۱۱ دقیقه پیش    
افزایش حقوق باید به پیشنهاد سازمان تامین اجتماعی و تایید دولت باشد که اخیرا دولت اعلام کرده که این موضوع با قوانین نمی خواند و توسط هیئت تطبیق نیز رد شد.
سفیر لرستان   ۳۳ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان گفت: نهادینه کردن فرهنگ عفاف و حجاب از مباحث اولویت دار و سیاست های این اداره است. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری سفیر لرستان ،منصور احمدی در جلسه کارگروه عفاف و حجاب استان که با موضوع " زیست عفیفانه " در سالن جلسات شهید حیدریان خرم آباد برگزار شد ...
به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی مه ولات؛ با توجه به افزایش موارد انسانی بیماری تب مالت در بخش شادمهر و مصوبه شورا ی سلامت و امنیت غذایی شهرستان 2 دوره ی آموزشی با همین عنوان جهت دامداران و بانوان روستای علی آباد علیا و سلطان آباد برگزار گردید.
نسیم آنلاین   ۴۷ دقیقه پیش    
رئیس مجلس به تصمیم دولت درخصوص کاهش ساعت کاری با هدف کاهش مصرف برق ایراد گرفت و این مصوبه غیرقانونی است
خبرگزاری برنا   ۴۹ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی اعلام کرد: در راستای حمایت از کشاورزان و بنا به مصوبه شورای حفاظت منابع آب استان و کارگروه سازگاری با کم آبی، ضرایب تعدیل برای اصلاح پروانه برداشت آب زیرزمینی در پنج دشت استان به صورت پلکانی و مرحله ای اجرا می شود.
بر اساس مصوبه سازمان اداری و استخدامی کشور، امر به معروف و نهی از منکر و حجاب و عفاف جزء شاخص های ارزیابی مدیران، کارمندان و دستگاه های دولتی در جشنواره شهید رجائی سال 1401 قرار گرفت.
دیار میرزا   ۱ ساعت پیش    
جلسه امروز شورا به این دلیل لغو شده است که مصوبه روز چهارشنبه شورا مبنی بر استیضاح شهردار به تصویب هیات تطبیق مصوبات شورا نرسیده است.
رسا   ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
مصوبه جدید کنکور این روزها مسؤولان حوزه آموزش عالی و همچنین خانواده های دارای داوطلب کنکور را درگیر کرده است، برخی از خوبی های این طرح می گویند و برخی نگران اجرای طرح هستند.
55آنلاین   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
بیش از 20 میلیون بازنشسته در سراسر کشور مدت هاست در انتظار تایید مصوبه افزایش مستمری های خود هستند و حالا در چهارمین ماه از سال، هنوز هم این مصوبه در بلاتکلیفی قرار دارد؛ درحالی که بازنشستگان همچنان در خیال اجرایی شدن این وعده ها هستند.
خبرگزاری برنا   ۲ ساعت پیش    
رئیس شورای شهر تهران گفت: درخصوص صدور پروانه یک مصوبه داشتیم در آن مصوبه درخواست کرده بودیم شهرداری برای کاهش زمان صدور پروانه یک طرح ارائه دهد، از پاییز سال گذشته تاکنون متاسفانه هنوز ارائه نشده است.
رادیو گفت و گو   ۲ ساعت پیش    
به گزارش ایسنا، مجتبی همتی فر با اشاره به مصوبه سال 90، پیش دبستانی را مقطعی رسمی و غیر اجباری خواند و افزود: این دوره برای کودکان توصیه می شود و دولت موظف است این دوره ها را برای عشایر و روستایی های دو زبانه رایگان ارائه کند. ...
دریافت ورودی در سواحل دریای خزر در قبال استفاده گردشگران از پارکینگ طرح های دریا مصوبه قانونی دارد.
رادیو ایران   ۲ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش شبکه رادیویی ایران، کنکور 1401 از صبح چهارشنبه 8 تیر با رقابت داوطلبان گروه هنر آغاز شد و تا روز شنبه 11 تیر ماه ادامه داشت. کمترین داوطلبان کنکور 1401 مربوط به گروه ریاضی و فنی و بیشترین داوطلبان مربوط به گروه علوم تجربی است. ...
علوی با اشاره به نامه بازرسی شهرداری تهران به شرکت های تابعه شهرداری گفت: اگر سازمان بازرسی و اداره کل حقوقی موافق مصوبه ای بودند و هیات مدیره مخالف، چه کسی پاسخگوی تبعات این مصوبه خواهد بود؟
نصر نیوز   ۲ ساعت پیش    
نصر: اعضای شورای اسلامی کلانشهر تبریز، از تصمیمات و مخالفت های هیئت تطبیق فرمانداری در خصوص مصوبه های مختلف شورا و مخالفت با برگزاری هفته فرهنگی تبریز در شهر اشتوتگارت آلمان عکس العمل نشان دادند.
قم پرس   ۲ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس : مهندس سلطانی : عدم ابلاغ تعرفه ها، مخابرات را با زیان 3300 میلیارد تومانی مواجه کرد6 تیر 1401مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با اشاره به تصویب نهایی مصوبه تعرفه تلفن ثابت در شورای رقابت و کمیسیون تنظیم مقررات گفت ...
هفته نامه وقایع استان   ۲ ساعت پیش    
شهرداودآباد طبق مصوبه 62067/ت مورخ 12/6/81 کمیسیون سیاسی دفاعی هیات محترم دولت، از روستا به شهر ارتقاء یافت وبا افتتاح رسمی در تاریخ 19/3/82عملا شهرداری کار خودرا جهت تحقق اهداف ارزشمند توسعه وارائه خدمات مطلوب به شهروندان آغاز نمود. ...
رئیس هیات مدیره انجمن صنفی گاوداران ایران با بیان اینکه مصوبه صادرات دام زنده به زودی توسط وزیر جهاد کشاورزی ابلاغ می شود، گفت: صادرات مدیریت شده خواهد بود تا به بازار داخل آسیبی وارد نشود.
سلام نو   ۳ ساعت پیش    
به نظر می رسد نمایندگان دولت ماده 96 قانون تامین اجتماعی را نخوانده اند؛ در این ماده گفته شده افزایش مستمری ها براساس افزایش هزینه های زندگی صورت گیرد و هیات دولت افزایش مستمری ها را به همان میزان تصویب کند؛ به همان میزان یعنی به اندازه ی افزایش هزینه های زندگی ...
روز نو   ۳ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
وضعیت اصلاح مصوبه افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی همچنان نامعلوم است. با وجود اعلام نظر منفی کمیسیون تطبیق مقررات مجلس، هنوز خبری از احتمال اصلاح این مصوبه در هیات دولت نیست و اظهارات اخیر سخنگوی دولت نشان می دهد که دولت قصد اصلاح این مصوبه غیرقانونی خود را ندارد.
رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: پیش بینی می کنیم 4 میلیون نفر جاماندگان افراد تحت پوشش بهزیستی و کمیته امداد باشند و گروه های بعدی اولویت دار نیز کارگران، کارمندان و ... هستند و احتمالا تا اواسط تابستان آیین نامه فراخوان ثبت نام سهام عدالت در کشور اعلام بشود.
بورس نیوز   ۴ ساعت پیش   + ۳۷ سایت دیگر  
سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: پیش از این هیئت دولت ضریب افزایش حقوق کارکنان دستگاه های اجرایی را که مشمول قانون کار هستند 10 درصد اعلام کرده بود که این مصوبه با ایراد هیئت بررسی و تطبیق مصوبات دولت با قوانین در مجلس مواجه شد و در نهایت دولت با نظر هیئت تطبیق مبنی بر افزایش حقوق 57 درصدی ...
سلام نو   ۴ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
بر اساس گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، قاسمی تاکید کرد: با کمک این مصوبه حدود 80 درصد مستاجران ملزم به جابه جایی نیستند و تنها حدود 15 الی 20 درصد از جمعیت مستأجران نیاز به جابه جایی دارند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۴ ساعت پیش    
مدیرکل دفتر اجتماعی استانداری مازندران: براساس مصوبه گردشگری استفاده از طرح های دریا که خدمات و امکانات ارائه می دهند با قیمت مصوب قانونی است .
سلام نو   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
وضعیت اصلاح مصوبه افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی همچنان نامعلوم است، با وجود اعلام نظر منفی کمیسیون تطبیق مقررات مجلس، هنوز خبری از احتمال اصلاح این مصوبه در هیات دولت نیست.
خبرگزاری رضوی   ۱۰ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
تهران - با امضای معاون اول رئیس جمهور، مصوبه مربوط به تعیین اعضای هیات مدیره در مناطق آزاد تجاری - صنعتی چابهار، انزلی، ماکو، اروند و کیش ابلاغ شد.
قدس آنلاین   ۱۰ ساعت پیش    
بر پایه مصوبه سران قوا مستأجران این حق را دارند که با 25 درصد افزایش اجاره بها، منزل مسکونی خود را تمدید کنند ولی نه تنها با اجاره های چندبرابری از سوی مالکان روبه رو شده اند که با همراهی مشاوران املاک از حقوق اولیه خود در قانون نیز محروم می شوند.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۱/۰۴/۱۲ - ۰۰:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر لزوم رعایت مصوبه سران سه قوه مبنی بر سقف 25 درصدی افزایش اجاره بها گفت: بسته جدید وزارت راه و شهرسازی برای کنترل بازار اجاره مسکن امروز در هیئت دولت مطرح خواهد شد. ...
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۱/۰۴/۱۲ - ۰۰:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران گفت: برق 3 اداره دولتی و دستگاه اجرایی مرکز استان به دلیل رعایت نکردن مصوبه هیئت دولت برای کاهش مصرف برق قطع شد ...
سلام نو / انصاف نیوز   ۳۲ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
میرکاظمی در صحبت های خود که بسیار آهسته هم مطرح می شد و به دشواری قابل شنیدن بود، دقیقا همین جملات را بیان کرد: قانون حکم کرده است که انجام بگیرد. بحث مربوط به صندوق تامین اجتماعی است و صندوق به دولت مربوط نیست. این بخش مربوط به هیات امنای سازمان است و طبق مصوبات قانونی انجام می شود ...
همشهری   ۱۴۰۱/۰۴/۱۲ - ۰۰:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
بسته سیاستی جدید وزارت راه و شهرسازی برای بازار اجاره مسکونی، امروز در جلسه هیأت دولت جهت تصویب مطرح خواهد شد. هدف نهایی این بسته، اصلاح ساختار کلی بازار اجاره و تأمین ابزارهای مورد نیاز سیاستگذاران برای شناسایی ابعاد بازار و ساماندهی آن است ...
پانا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۲۳:۳۷   + ۴۴ سایت دیگر  
تهران (پانا) - دبیرکل کانون صرافان کشور گفت در هفته های اخیر شاهد بودیم که بسیاری از هموطنان دغدغه ای برای خرید ارز نداشتند و برای تامین ارز مورد نیاز خود، به شبکه صرافی های مجاز و مورد تایید بانک مرکزی مراجعه کردند. ...
مردم فردا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۲۳:۱۳   + ۲۰ سایت دیگر  
بر اساس اعلام محمدمهدی دل خواسته سخنگوی انجمن صنفی عکاسان سینما، مصوبه هیات مدیره انجمن صنفی عکاسان سینما درباره تعیین حداقل دستمزد ماهانه عکاسان سینما در سال 1401 اعلام شد.
می متالز   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۲۲:۴۹   + ۲۶ سایت دیگر  
می متالز - وزیر راه و شهرسازی با تأکید بر لزوم رعایت مصوبه سران سه قوه مبنی بر سقف 25 درصدی افزایش اجاره بها گفت: بسته جدید وزارت راه و شهرسازی برای کنترل بازار اجاره مسکن فردا در هیات دولت مطرح خواهد شد.
ستاره صبح   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۲۲:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
علی بهادری جهرمی در جلسه دیروز شورای عالی مسکن، تعدیل عرضه و تقاضا در بازار مسکن را یک ضرورت انکار ناپذیر دانست و با تاکید بر همکاری مجموعه دولت با وزارت راه و شهرسازی، اظهار کرد: از آنجایی که نهضت ملی مسکن از طرح های ابلاغی با اولویت بالا از سوی رئیس جمهور بوده است ...
صدای بورس   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۲۲:۱۰   + ۱۳ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر لزوم رعایت مصوبه سران سه قوه مبنی بر سقف 25 درصدی افزایش اجاره مسکن گفت: بسته جدیدی برای کنترل بازار اجاره بها فردا در هیئت دولت مطرح خواهد شد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۲۲:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
چندی پیش اعلام شد: مصوبه هایی مبنی بر افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی اعلام شده است؛ اما بعد افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی تکذیب شد.
بازتاب ایلام   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۲۱:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
بازتاب ایلام/مد یرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام بر رعایت الگوهای مصرف برق در ادارات تأکید کرد و گفت: در راستای مصوبه هیأت وزیران، ادارات مکلف به کاهش 30 درصدی مصرف در ساعات اداری و کاهش 60 درصدی بار هستند و انتظار می رود اداراتی که دارای مولد اضطراری خودتامین می باشند مولدهای خود را در مدار ...
شبستان   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۲۱:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
نیکزاد گفت: مهمترین مصوبه سفر به نهبندان احداث پست 400 کیلوولت با اعتبار 200 میلیارد تومان برای کشف ذخایر معدنی این شهرستان است که پیگیری می شود.
پرسش   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۲۰:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
در این اعتراضات، بازنشستگان شعارهایی چون هم مجلس هم دولت، دروغ می گن به ملت علیه دولت و شخص ابراهیم رئیسی و همچنین فقر و تبعیض سر دادند و برخی از شرکت کنندگان نیز در اقدامی نمادین کفن پوشیدند.
کیهان   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۲۰:۵۴   + ۱۴ سایت دیگر  
قولنامه های اجاره فاقد کد رهگیری بر اساس مصوبه سران قوا، قابلیت پیگیری حقوقی برای موجر و مستاجر ندارد و حتما باید علاوه بر اخذ کد رهگیری در سامانه ملی املاک و اسکان به ثبت برسند. ...
پانا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۲۰:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
تهران (پانا) - وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر لزوم رعایت مصوبه سران سه قوه مبنی بر سقف 25 درصدی افزایش اجاره مسکن گفت بسته جدیدی برای کنترل بازار اجاره بها فردا در هیات دولت مطرح خواهد شد. ...
شفا آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۲۰:۳۳   + ۲۹ سایت دیگر  
شفاآنلاین -سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی بر لزوم افزایش حقوق مشمولان قانون کار در همه دستگاه ها براساس قانون کار تاکید کرد و گفت: پس از اعلام نظر هیئت تطبیق قوانین و مصوبات، دولت در مصوبه ای با افزایش حقوق مشمولان قانون کار که در دستگاه های اجرایی مشغول فعالیت هستند ...
عصر اترک   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۲۰:۱۳   + ۷۵ سایت دیگر  
سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: پس از اعلام نظر هیئت تطبیق قوانین و مصوبات، دولت در مصوبه ای با افزایش حقوق مشمولان قانون کار دستگاه های دولتی، متناسب با قانون کار موافقت کرد.
راک نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۱۹:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش راک نیوز،سیدهادی خاضعی ، ریس اداره منابع آب شهرستانهای کهگیلویه ، چرام و لنده این خصوص اظهار داشت و گفت: خشکسالی های پی در پی سالهای اخیر ، کمبود نزولات جوی ، گرمی شدید هوا ، استفاده های غیر اصولی و فنی ، نیاز شدید مناطق مختلف به آب اعم از شرب و بهداشت ، کشاورزی ، صنعت و .. ...
شما نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۱۹:۳۸   + ۹۳ سایت دیگر  
228مین جلسه شورای عالی بورس با حضور وزیر اقتصاد، وزیر صنعت معدن و تجارت، رئیس کل بانک مرکزی و رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار و سایر اعضا شورا برگزار شد. این جلسه با 5 تصمیم و مصوبه به پایان رسید.
فرارو   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۱۹:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
سازمان لیگ مصوبه مربوط به سقف قرارداد بازیکنان شاغل در لیگ برتر ایران را در حالی منتشر خواهد کرد که خبرنگار ما به اعداد و ارقام آن دسترسی پیدا کرده است. ...