شنبه ۲۲ مردادساعت ۰۵:۴۷Aug 2022 13
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «هلیلان»

ایانا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جهادکشاورزی هلیلان از پیشرفت 70درصدی ایستگاه پمپاژ داجیوند کهره این شهرستان خبر داد.
بازتاب ایلام   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۴:۵۱    
بازتاب ایلام / روابط عمومی اورژانس پیش بیمارستانی و مرکز مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: یک نفر در تنگه شیره روستای شمیار شهرستان هلیلان به علت غرق شدگی در آب های این منطقه فوت شد.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۱:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
رییس اورژانس پیش بیمارستانی و مرکز مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: یک نفر از ساکنان شهرستان هلیلان به علت عدم آشنایی با فنون شنا جان خود را از دست داد.
بازتاب ایلام   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۷:۴۶    
بازتاب ایلام/ سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام گفت: شهرستان های آبدانان، دره شهر، مهران و ایوان در وضعیت قرمز، ملکشاهی، سیروان، ایلام، چرداول و بدره در وضعیت نارنجی و هلیلان در وضعیت آبی قرار دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۱:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
شهرستان های آبدانان، دره شهر، مهران و ایوان در وضعیت قرمز، ملکشاهی، سیروان، ایلام، چرداول و بدره در وضعیت نارنجی و هلیلان در وضعیت آبی قرار دارد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۸:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - فرماندار هلیلان با تاکید بر اجرای طرح های حوزه کشاورزی در راستای توسعه و اشتغال منطقه، گفت: بنیاد علوی 4.5 میلیارد ریال برای طرح پرورش ماهی در روستای دارپروشه این شهرستان تسهیلات ارائه داد.
تابناک ایلام   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۱:۱۰    
با حضور مدیرعامل شرکت آب منطقه ای ایلام و فرماندار چرداول سرپرست اداره منابع آب شهرستانهای سیروان، چرداول و هلیلان معارفه شد.
موج   ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۱۹:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان از کشف 27 دستگاه موتورسیکلت قاچاق در محورهای مواصلاتی شهرستان هلیلان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۱۰:۵۶    
شهرستان آبدانان، ایوان و دره شهر در وضعیت قرمز، مهران، ملکشاهی، بدره و سیروان در وضعیت نارنجی، دهلران، چرداول، ایلام و چوار در وضعیت زرد و هلیلان در وضعیت آبی قرار دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۰۲ - ۱۹:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
ایلام-فرمانده انتظامی استان ایلام از کشف 210 راس دام قاچاق و توقیف سه دستگاه کامیون در پل سیمره شهرستان هلیلان از توابع استان ایلام خبر داد.
بازتاب ایلام   ۱۴۰۱/۰۵/۰۲ - ۱۸:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
بازتاب ایلام/ فرمانده انتظامی استان ایلام از کشف 210 راس گوسفند قاچاق و توقیف سه دستگاه کامیون در پل سیمره شهرستان هلیلان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۵/۰۲ - ۱۷:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان هلیلان گفت: برداشت آفتابگردان از 200 هکتار از مزارع شهرستان هلیلان آغاز شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ - ۱۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مهران، ملکشاهی، ایلام و هلیلان در وضعیت آبی؛ دهلران، چرداول و چوار در وضعیت زرد؛ دره شهر، بدره، سیروان و ایوان در وضعیت نارنجی و آبدانان در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارند.
دانا   ۱۴۰۱/۰۴/۳۰ - ۱۰:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
استاندار ایلام گفت: بانک ملت با دریافت مستندات و مدارک لازم 400 میلیارد تومان تسهیلات به طرح پتروشیمی هلیلان اعطا می کند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۲۸ - ۱۶:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - استاندار ایلام با اشاره به محرومیت شهرستان تازه تاسیس هلیلان خواستار ایجاد شعبه تامین اجتماعی در این منطقه شد و گفت: نیاز است در مرکز استان شعبه دوم این سازمان دایر شود.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۰۴/۲۸ - ۱۱:۵۲    
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ایلام از حمایت بنیاد علوی برای برگزاری دوره های آموزشی صنایع دستی در رشته گلیم بافی درشهرستان هلیلان و روستاهای اطراف خبر داد.
بازتاب ایلام   ۱۴۰۱/۰۴/۲۶ - ۱۱:۴۱    
بازتاب ایلام/مدیر جهاد کشاورزی هلیلان گفت: نزدیک به 700 تن از مزارع شهرستان هلیلان برداشت محصول سیب زمینی داشته ایم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۲۶ - ۰۹:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی هلیلان گفت: نزدیک به 700 تن از مزارع شهرستان هلیلان برداشت محصول سیب زمینی داشته ایم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۲۵ - ۱۹:۴۰    
به مناسبت فرا رسیدن دهه ولایت و امامت و عید غدیر خم جشن ولایت در شهرستان هلیلان برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۲۲ - ۱۸:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
برای اولین بار و پس از چند ماه کار و تلاش سیب زمینی از سطح مزارع شهرستان هلیلان برداشت شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۲۱ - ۰۰:۳۳   + ۱۶ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی گفت: موافقت های لازم برای جانمایی درمانگاه تامین اجتماعی در دو شهرستان چرداول و چوار کسب شده و فرمانداران این دو شهرستان باید زمین مناسب جهت احداث درمانگاه را تعیین کنند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۹ - ۱۹:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - مدیر کمیته امداد امام خمینی ( ره ) هلیلان گفت: امروز به مناسبت عید سعید قربان 100 راس دام از سوی مردم و خیرین اهدا، ذبح و در قالب بسته بندی بین نیازمندان تحت پوشش این شهرستان توزیع شد.
استانداری ایلام   ۱۴۰۱/۰۴/۱۹ - ۰۰:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
پیشرفت پروژه آبرسانی روستایی در ایلام یک درصد بالاتر از میانگین کشوری ... استاندار ایلام در نشست قرارگاه محرومیت زدایی استان عنوان کرد: ❑ هدف قرار گرفتن 200 روستای محروم استان در طرح جهاد آبرسانی/ افزایش 30 درصدی اعتبارات طرح آبرسانی به روستاهای محروم استان ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۱/۰۴/۱۵ - ۱۳:۲۱    
به منظور هماهنگی های لازم جهت اعزام به بیست ویکمین اردوی کشوری ، نشست هم اندیشی اردوی دانش آموزان عشایراستان ایلام برگزار شد به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان ایلام، نشست هم اندیشی اردوی دانش آموزان عشایر در خصوص اعزام به بیست ویکمین اردوی کشوری با حضورمعاون پژوهش ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۴/۱۵ - ۰۹:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
ایلام-اراضی دیم شهرستان هلیلان در حالی در انتظار آب هستند که با گذشت 12 سال هنوز پروژه ایستگاه پمپاژ داجیوند برای آبرسانی به اراضی شهرستان بلاتکلیف است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۱۲ - ۱۸:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
با کمک و مساعدت خیرین و اهدا یک قطعه زمین، کلنگ احداث مسجد روستای پله کبود شهرستان هلیلان به زمین زده شد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۲۲:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
در سری مسابقات ورزشی فرهنگیان استان ایلام، و در رشته ی والیبال، تیم شهرستان هلیلان با نتیجه ی 3 بر 1 تیم شهرستان ملکشاهی را شکست داد و به عنوان قهرمانی این دوره از مسابقات رسید. تیم دره شهر نیز مقام سوم را به دست آورد. ...
استانداری ایلام   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۲:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
دیدار استاندار ایلام با رئیس بنیاد مستضعفان کشور ❑ استاندار ایلام در دیدار با رئیس بنیاد مستضعفان کشور مسائل و مشکلات استان را در حوزه اربعین و مناطق محروم پیگیری کرد ...
جام جم   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۶:۴۶   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین ایلام ؛ پرویز ناصری در جلسه خبری به مناسبت گرامیداشت هفته صرفه جویی در مصرف آب افزود : برای رفع این مشکل در قالب تفاهم نامه با قرارگاه امام حسن مجتبی(ع) در حال اجرای پروژه های خوبی در این مناطق هستیم بطوری که تا پایان امسال مشکل آب روستاهای شهرستان هلیلان کاملا مرتفع خواهد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۰:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام با بیان اینکه 77 روستا مشکل کمبود آب دارند گفت: در تیرماه مشکل آب 18 روستا در هلیلان ازطریق حفر دو حلقه چاه و اجرای 5200 متر خط انتقال رفع می شود.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۲:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
استاندار ایلام در این بازدید ضمن قدردانی از حضور صنعت گران استان گفت: در حال حاضر کار پروژه های پتروشیمی دهلران، دره شهر، مهران و هلیلان در دستور کار است ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۰۷:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
ایلام-مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای ایلام گفت: 17 میلیارد تومان برای ساخت و تکمیل پل جزمان هلیلان هزینه شده است.
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۱۳:۰۸    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان ایلام: آیت جمالی مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی ایلام از تامین و توزیع انواع کود شیمیایی در شهرستان هلیلان واقع در استان ایلام خبر داد. ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۱۱:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
ایلام- استاندار ایلام از کلنگ زنی پروژه پتروشیمی هلیلان طی هفته دولت خبر داد و گفت: برای اجرای این طرح پنج هزار میلیارد تومان اعتبار پیش بینی شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۱۰:۱۴    
در سفر استانی استاندار ایلام به هلیلان 415 میلیارد تومان اعتبار به این شهرستان اختصاص یافت
استانداری ایلام   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۰۷:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
⭕️ حضور استاندار ایلام در کنار مردم و شنیدن مسائل و مشکلات آنها از نزدیک در سفر به مناطق محروم هلیلان ... استاندار ایلام در جمع مردم روستای پیاز آباد زردلان: ...
استانداری ایلام   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۰۷:۵۰    
⭕️ دیدار استاندار با خانواده شهید عبداللهی استاندار ایلام: ❑ عاقبت بخیری همه ما در گرو حرکت در مسیر شهداست | به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام، دکتر حسن بهرام نیا در سفر به شهرستان هلیلان با خانواده شهید عبداللهی دیدار کرد و نسبت به مقام شامخ این شهید والامقام ادای احترام نمود. ...
استانداری ایلام   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۰۷:۵۰    
حضور استاندار ایلام بر سر مزار دو شهید روستای شیراوند هلیلان و نماینده فقید استان در مجلس شورای اسلامی ❑ دکتر حسن بهرام نیا در ادامه برنامه های سفر به شهرستان هلیلان به اتفاق جمعی از مسئولان استانی به مزار شهدای روستای شیراوند رفت و به مقام شامخ شهدا و نماینده فقید استان در مجلس شورای اسلامی ...
استانداری ایلام   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۰۷:۵۰    
⭕️ دیدار استاندار ایلام با خانواده شهید خسرو میرابیگی استاندار ایلام: ❑ همه ما مدیون خون شهدا هستیم | به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام ...
استانداری ایلام   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۰۷:۵۰    
استاندارایلام: ❑ ملاک ارزیابی مدیران سهم آورده آنان از اعتبارات وزارتخانه است | دکتر بهرام نیا در نشست شورای اداری شهرستان هلیلان بر اهمیت جذب اعتبارات ملی از مرکز تاکید کرد و گفت: ملاک ارزیابی مدیران سهم آورده آنان از اعتبارات وزارتخانه است. ...
تابناک ایلام   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۲۳:۲۹    
استاندار ایلام در حالی پایان سفرهای شهرستانی و آغاز فرآیند جدید در حوزه مدیریت ،یعنی فاز پیگیری تحقق مصوبات سفرهای شهرستانی را اعلام نمود که با سفر امروز خود ومعاونین و مدیران کل استانی ،سومین سفر خود به شهرستان محروم هلیلان بعنوان نقطه عطف مدیریت استان را به ثبت رسانید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۲۳:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
استاندار ایلام گفت: 415 میلیارد تومان به شهرستان هلیلان اختصاص داده شده که از این اعتبار 372 میلیارد تومان حاصل مصوبات سفر استانی ریاست جمهوری به استان است.
بازتاب ایلام   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۲۲:۱۶    
بازتاب/استاندار ایلام در برنامه پایانی سفر یک روزه به هلیلان در شورای اداری که با حضور معاونین اقتصادی و عمرانی استاندار، مجموعه مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۲۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - استاندار ایلام از اختصاص 415 میلیارد تومان برای هلیلان خبر داد و گفت: از این اعتبار 372 میلیارد تومان از مصوبات سفر رییس جمهور به استان و بیش از 42 میلیارد تومان مصوبات سفر شهرستانی است.
ایثار   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۱۹:۰۹    
استاندار ایلام و مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام در سفر به شهرستان هلیلان، با خانواده معظم دو شهید والامقام دیدار و از مقام والای آنان تجلیل کردند.
تابناک ایلام   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۱۸:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون بهره برداری و توسعه آب شرکت آب و فاضلاب ایلام گفت: پروژه آبرسانی به 18 روستای مجتمع پله کبود، تک روستای شیراوند و بخشی از روستاهای بخش مرکزی شهرستان هلیلان در روزهای آینده تکمیل و به بهره برداری می رسد.
تابناک ایلام   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۱۶:۴۰    
استاندار ایلام اظهار داشت: پروژه پتروشیمی هلیلان در هفته دولت امسال کلنگ زنی می شود.
دانا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۱۶:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
در ادامه برنامه های سفر استاندار ایلام به هلیلان "پل جزمان" این شهرستان را افتتاح کرد تا بعد از سال ها یکی از خواسته های مردم این شهرستان محقق شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۱۶:۳۰    
معاون بهره برداری و توسعه آب شرکت آب و فاضلاب استان ایلام گفت: پروژه آبرسانی به 18 روستای مجتمع پله کبود بخش جزمان و تعدادی از روستاههای بخش مرکزی شهرستان هلیلان بزودی به بهر برداری می رسد.