چهارشنبه ۰۲ فروردینساعت ۰۲:۱۶Mar 2023 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «هلیلان»

ریئس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای هلیلان گفت: در طول سال جاری 60 کیلومتر از جاده های این شهرستان برای پیشگیری از حوادث و ارتقای ایمنی خط کشی شد.
تابناک ایلام   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۹:۵۵    
استاندار ایلام از اختصاص 160 میلیارد ریال به 4 شهرداری چوار، آبدانان، هلیلان و مهران برای خرید تانکر آبرسانی خبر داد و گفت: مبلغ 25 میلیارد ریال به زودی به حساب تمامی شهرداری های استان برای خرید خودروی حمل زباله واریز می شود.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۳:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
سرهنگ "مجتبی مهدیان " در گفت و گو با خبرنگار فرتاک نیوز اظهارکرد: ماموران انتظامی ایست و بازرسی پل سیمره در حین بررسی و کننترل محور مواصلاتی به یک دستگاه پیکان سفید رنگ را جهت بررسی بیشتر متوقف کردند. ...
بازتاب ایلام   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۴:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
بازتاب/ جانشین فرماندهی انتظامی استان ایلام از کشف 54 دستگاه یخچال فریزر قاچاق به ارزش بیش از دو میلیارد ریال خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
مسابقات طناب کشی و دال پلان روستایی و عشایری در شهرستان هلیلان برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۰۸:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان هلیلان از دستگیری 6 سارق در اجرای طرح مقابله با سارقان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۸:۲۱    
بیمارستان سیار احسان در هلیلان مستقر شده و کار خدمت رسانی به بیماران در این بیمارستان آغاز شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۵:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل حفاظت محیط زیست ایلام گفت: دو نفر از متخلفان شکار غیر مجاز گراز وحشی در محدوده پل سیمره دستگیر شدند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۴:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان هلیلان، از وقوع یک فقره قتل و دستگیری قاتل در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۰۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی استان ایلام گفت: در اردو یک روزه تیم چند تخصصی پزشکی به شهرستان هلیلان 360 نفر از ساکنین منطقه از خدمات رایگان پزشکی بهره مند شدند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۰۹:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
ایلام- عارفی، مدیرعامل پتروشیمی هلیلان گفت: با حمیات مسئولان و نمایندگان، اساسی ترین مانع احداث پتروشیمی هلیلان برداشته شده است.
تابناک ایلام   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۲۲:۲۴    
در نتیجه چانه زنی ،لابیگری و رایزنی های حسن بهرام نیا با رای اعضای کمیسیون حل اختلاف گمرکی ،ماشین آلات صنعتی پتروشیمی هلیلان پس از یکسال و نیم توقف در بندر امام ،مشمول معافیت گمرکی شدند تا یکی از اساسی ترین موانع آغاز بکار این طرح صنعتی برداشته شود
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۲:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام معاون اجتماعی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)، استان ایلام، گفت: با استقرار بیمارستان سیار بنیاد احسان در منطقه محروم هلیلان روزانه به بیش از 400 نفر در زمینه های مختلف پزشکی ارائه می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۱۲:۰۹    
با حضور رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور بهره برداری از چند طرح عمرانی، خدماتی در شهرستان هلیلان انجام شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۱۰:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
جانشین فرماندهی انتظامی استان ایلام از توقیف 6 محموله کالای قاچاق به ارزش 3 میلیارد و 650 میلیون ریال در شهرستان هلیلان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۱۸:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان هلیلان از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی با هدف برخورد قاطع با خرده فروشان مواد مخدر در این شهرستان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۱۶:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
نخستین بیمارستان صحرایی غیرنظامی کشور برای ارائه خدمات به بیماران نیازمند با حضور رئیس کمیته امداد در شهرستان هلیلان افتتاح شد.
بازتاب ایلام   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۱۶:۳۷   + ۹ سایت دیگر  
بازتاب/ عملیات لوله کشی گاز برای منازل 600 مددجوی کمیته امداد در استان ایلام با حضور سیدمرتضی بختیاری، رئیس کمیته امداد در شهرستان هلیلان آغاز شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۱۵:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
بیمارستان فوق تخصصی سیار بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)، در منطقه کم برخوردار هلیلان افتتاح شد.
تابناک ایلام   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۱۱:۵۸   + ۱۶ سایت دیگر  
بیمارستان فوق تخصصی بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)، در متطقه کم برخوردار هلیلان افتتاح شد.
استانداری ایلام   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۰۹:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
معاون سیاسی امنیتی استاندار ایلام در نشست با هیات اندیشه ورز استان: ❑ مدیران دستگاه های اجرایی در راستای کاهش آسیب های اجتماعی در مناطق محروم بکوشند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۰۸:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
جانشین فرمانده انتظامی استان ایلام از کشف 100 کیسه کود شیمیایی خارج از شبکه توزیع در شهرستان هلیلان خبر داد.
پانا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۰۹:۰۴    
ایلام (پانا) - اختتامیه نمایشگاه انقلاب استان ایلام در دبیرستان حضرت معصومه واقع در دهستان داجیوند، شهرستان هلیلان با حضور رئیس اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزی استان ایلام و جمعی از دانش آموزان و فرهنگیان این دهستان برگزار شد. ...
بازتاب ایلام   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۲۳:۳۳    
بازتاب/فرماندار شهرستان هلیلان گفت: اردوی جهادی سلامت ستاد اجرایی فرمان امام(ره) و دانشگاه علوم پزشکی ایلام در قالب یک بیمارستان صحرایی در شهرستان هلیلان مستقر شده و آماده ارائه خدمات پزشکی به مردم منطقه می باشد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۱۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
اردوی جهادی پزشکی به همت گروه جهادی شهید همدانی در منطقه هلیلان استان ایلام در سوم تا سیزدهم اسفند برگزار می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۲۸ - ۱۳:۴۶    
همایش پیاده روی کارکنان ادارات شهرستان هلیلان برگزار گردید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۴:۲۱    
در شهرستان هلیلان نشستی به منظور آسیب شناسی و کارگاه های توانمند سازی برای دانش آموزان هلیلانی با حضور گروهی از کارشناسان مجرب تشکیل شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۰۸:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
ایلام- مدیرکل اقتصاد و دارایی ایلام گفت: راه اندازی پتروشیمی هلیلان نیازمند 400 میلیارد تومان تسهیلات تبصره 18 است.
تابناک ایلام   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۰۹:۲۲    
نماینده مردم ایلام ، ایوان ، مهران ، سیروان ، چرداول ، چوار ، ملکشاهی و هلیلان در مجلس شورای اسلامی گفت:باید تورنمنت چهار جانبه فوتبال بین تیم های مطرح کشور در ایلام برگزار تا استان از این طریق به کشور معرفی شود، برای معرفی استان ایلام در حوزه ورزش و رسانه باید همه مسوولان امر پای کار باشند.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۱۱/۲۱ - ۰۸:۱۵    
برف روبی و نمک پاشی زردلان سردسیر محور گلدره به شاران شهرستان هلیلان(ایلام)
تابناک ایلام   ۱۴۰۱/۱۱/۲۰ - ۱۳:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
با درخواست مدیرعامل پتروشیمی هلیلان و متعاقب آن تلاش و پیگیری علی اکبر بسطامی نماینده ایلام و عضو کمیسیون تلفیق ،اتفاق بسیار ارزنده ای برای پتروشیمی هلیلان و تمامی صنعتگران به وقوع پیوست .
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۰ - ۱۰:۱۹    
باحضور فرماندارو مسولین شهرستان هلیلان جشن چهل وچهارمین سالگرد طلیعه فجر انقلاب در دبیرستان هاجر بخش جزمان برگزارشد
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۰۹:۲۹    
ایلام- شهرستان هلیلان به عنوان یکی از محروم ترین منطقه استان ایلام شناخته می شود، مطالبات و مشکلات مردم این منطقه نیازمند توجه است این جمله بخشی از یادداشت فرزاد شیرزاد فعال رسانه ای برای بازار است.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۲:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
طی آئینی با حضور استاندار ایلام و جمعی از مسئولان استانی و محلی، مشعل گاز در 8 روستا و 4 واحد تولیدی و صنعتی در هلیلان روشن شد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۰:۰۹    
در ششمین روز از دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی مجتمع خدماتی رفاهی نشمیل 2 در شهرستان چرداول با حضور مسئولان استان افتتاح شد.
هانا خبر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۰:۰۳    
امروز در جریان بازدید استاندار ایلام از شهرستان هلیلان یک دانش آموز دختر طی نامه ای که آن را خواند از بهرام نیا دبیرستان خواست.
استانداری ایلام   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۰۸:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
افتتاح زمین چمن مصنوعی روستاهای سرچم هلیلان با حضور معاونین استاندار | گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام، در ادامه سفرهای شهرستانی استاندار ایلام و در ششمین روز از دهه مبارک فجر، زمین چمن مصنوعی روستاهای سرچم و شیراوند شهرستان هلیلان مورد بهره برداری قرار گرفت. ...
استانداری ایلام   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۰۸:۲۴    
⭕️در ششمین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی؛ ❑ خانه بهداشت روستای دارپروشه هلیلان با حضور معاونین استاندار ایلام کلنگ زنی شد | به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام، در ششمین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی خانه بهداشت روستای دارپروشه هلیلان با حضور معاونین استاندار ایلام کلنگ زنی شد. ...
استانداری ایلام   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۰۸:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر؛ ❑ فاز اول مجتمع آبرسانی به ماهیزان داجیوند کلنگ زنی شد | به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام، در ادامه سفر استاندار ایلام و معاونین استاندار ایلام به شهرستان هلیلان به مناسبت دهه فجر ...
استانداری ایلام   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۰۸:۲۴    
دیدار استاندار ایلام با خانواده های معظم شهید ندری در هلیلان به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام، حسن بهرام نیا، استاندار ایلام در ادامه سفر به شهرستان هلیلان با خانواده شهید شاعباس ندری دیدار کرد. ...
استانداری ایلام   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۰۸:۲۴    
در ششمین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی ❑ سه پروژه آموزشی در هلیلان با حضور استاندار ایلام افتتاح شد | به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام، حسن بهرام در بدو ورود به شهرستان هلیلان، پس از ادای احترام به شامخ شهدا، شرکت آیین بهره برداری پروژه گازرسانی به 8 روستای دهستان زردلان گرمسیری ...
استانداری ایلام   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۰۸:۲۴    
⭕️ همزمان با ششمین روز از در دهه فجر؛ ❑ طرح سیلاژ بسته بندی علوفه در هلیلان افتتاح شد |به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام، در ادامه سفرهای شهرستانی استاندار ایلام و معاونین استاندار و در ششمین روز از دهه مبارک فجر ...
استانداری ایلام   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۰۸:۲۴    
فازنخست مجتمع تفریحی و گردشگری نشمیل هلیلان افتتاح شد | به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام، روز دوشنبه 17 بهمن ماه در ششمین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی، فاز نخست مجتمع تفریحی و گردشگری نشمیل هلیلان با حضور دکتر بهرام نیا استاندار ایلام افتتاح شد. ...
استانداری ایلام   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۰۸:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
استاندار ایلام در جمع معتمدین و نخبگان شهرستان هلیلان خبر داد؛ ❑ اختصاص دو هزار و 723 میلیارد ریال اعتبار به شهرستان هلیلان؛ 87 پروژه عمرانی در هلیلان در دست اجرا است ...
ایثار   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۰۸:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
استاندار ایلام و جمال اسدی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام در ادامه سفر به شهرستان هلیلان،روز دوشنبه 17 بهمن ماه با خانواده شهید شاعباس ندری دیدار کردند.