پنجشنبه ۱۱ خردادساعت ۲۳:۵۱Jun 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اتهام»

رکنا   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
حوادث رکنا: مردی که به اتهام ربودن و شروع به قتل زنی تحت تعقیب پلیس قرار گرفته بود، بازداشت شد.
وزارت خزانه داری آمریکا امروز (پنجشنبه) اعلام کرد که تحریم های یکجانبه و ظالمانه جدیدی را علیه اشخاص و نهادهای مرتبط با سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران وضع کرده است.
همشهری   ۵ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
وزارت خزانه داری آمریکا تحریم های جدیدی را علیه 5 شخص و یک شرکت مرتبط با سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران به اتهام توطئه های تروریستی اعمال کرد.
مشرق نیوز   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
عبدالله مهتدی دبیرکل حزب تروریستی کومله در حالی اتهام تجزیه طلبی را رد می کند که چندی پیش با وقاحت تمام در دفاع از تجزیه طلبی از اصطلاح جدایی طلبی استفاده می کرد.
حادثه 24   ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
حادثه 24 - 5 مرد که به اتهام قتل به قصاص محکوم شده بودند با تلاش ویژه تیم صلح و سازش دادسرای جنایی تهران و وساطت خیرین از مجازات مرگ گریختند و صبح دیروز از زندان آزاد شدند. ...
سلام نو   ۱۰ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
رئیس جمهور سابق برزیل به اتهام فساد به بیش از 8 سال زندان محکوم شد.
اقتصاد 24   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مرد جوانی که به اتهام قتل پدرش دستگیر شده بود، با داستان سرایی قصد منحرف کردن پلیس را داشت، اما در نهایت اعتراف کرد و جزئیات ماجرا و انگیزه خود را از این قتل بیان کرد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۲:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
تازه ترین متخلفان از اقشار و فعالان اقتصادی نانوایان هستند. آنها متهم هستند برخلاف تعهدی که دارند قیمت نان را بالاتر از قیمت مصوب به شهروندان می فروشند و چون شهروندان حوصله ندارند برای چند هزار تومان با نانوا دعوا کنند نانوایان تخلف خود را ادامه می دهند. ...
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۱:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
6 حفار ب اتهام یک فقره حفاری غیرمجاز در سمنان دستگیر شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۱:۳۱   + ۱۰ سایت دیگر  
دادستان های فدرال به صوتی از ترامپ دست یافته اند که در آن می گوید سند محرمانه پنتاگون درباره ایران را بعد از ترک کاخ سفید حفظ کرده، در حالی که پیش تر هر گونه اتهام درباره خارج کردن اسناد محرمانه دولتی را رد کرده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۰:۳۱   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس جمهوری فرانسه گفت امکان دارد محاکمه ولادیمیر پوتین در لاهه، به اتهام جنایت جنگی، امکان پذیر نباشد، زیرا پوتین تنها کسی است که غرب باید با او برای پایان دادن به جنگ اوکراین مذاکره کند.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۰:۱۵   + ۲۵ سایت دیگر  
کارمند پس از بازداشت به اتهام سوء استفاده از کارت های بازرگانی و ارتشاء تفهیم اتهام و روانه زندان شد و پس از طی دوران بازداشت موقت، با تامین قرار کیفری متناسب (وثیقه) آزاد شد و تحقیقات در خصوص سایر اقدامات این فرد و شناسایی مرتبطین وی و روشن شدن ابعاد آن ادامه دارد.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۰:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
مرد جوانی که به اتهام قتل پدرش دستگیر شده بود، با داستان سرایی قصد منحرف کردن پلیس را داشت اما در نهایت اعتراف کرد و جزئیات ماجرا و انگیزه خود را از این قتل بیان کرد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۷:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
قوه قضائیه برای اولین بار در لایحه حمایت از فرهنگ عفاف و حجاب ، موضوع عدم ارائه خدمات به بهانه بی حجابی را پیش بینی کرده است. بنابراین تا زمانی که این لایحه و متن قید شده در آن به قانون مصوب مجلس تبدیل نشده و روند مدنظر در قانون اساسی را طی نکرده است ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۹:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
مسعود اکبری فعال رسانه در گفت وگو با خبرگزاری فارس به تشریح اتهامات خبرنگاران بازداشتی زمان اغتشاشات که هفته جاری اولین جلسه دادگاه آنها برگزار شد، پرداخت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۹:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
دادستانی فدرال آلمان از بازداشت 7 نفر در چارچوب عملیات علیه شبکه تامین مالی گروهک تروریستی داعش توسط نیروهای امنیتی این کشور خبر داد.
سلام نو / صدای ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۷:۱۲   + ۱۴ سایت دیگر  
زهرا و هدی توحیدی در پی یک تماس تلفنی با مراجعه به شعبه یک اجرای احکام، بازداشت و برای گذراندن دوره محکومیتشان به زندان اوین منتقل شدند.
طلا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۵:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس بین الملل گفت: با همکاری پلیس بین الملل و با صدور اعلان قرمز و تشکیل پرونده، فردی که 6 ماه پیش با اتهام قتل، از کشور خارج و به دو کشور دیگر سفر کرده بود به کشور بازگردانده شد.
شعار سال   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۴:۲۵   + ۲۴ سایت دیگر  
خروج غیرقانونی و مفقود شدن فرش های نفیس دستباف ساختمان حافظیه کاخ سعدآباد از پرسروصداترین اخباری بود که در روز های اخیر در فضای رسانه ای کشور مطرح شد و بازتاب های فراوانی داشت و برخی جریانات انگشت اتهام را به سوی دولت سیزدهم نشانه گرفتند؛ اقدامی که واکنش سخنگوی دولت را در پی داشت ...
افکار نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۴:۰۱   + ۱۵ سایت دیگر  
شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی بزرگ ترین جبهه ائتلافی احزاب و تشکل های اصولگرایان است در بیانیه ای نسبت به لایحه عفاف و حجاب نوشت: لایحه عفاف و حجاب محصول توافق سران سه قوه است و باید تلاش کرد ضعف های احتمالی آن در مجلس برطرف شود. اتهام ترویج بی حجابی به دستگاه های نظام یک خطای آشکار است.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۳:۴۵    
رکنا: در پرونده عجیب فقدان 75 قطعه از کاخ موزه سعدآباد، بنیاد مستضعفان به عنوان مالک زمین، میراث به عنوان متولی نگهداشت و نهاد ریاست جمهوری تحت عنوان حافظ محوطه کاخ موزه در مظان اتهام سهل انگاری در حفاظت هستند. طبق آخرین اخبار در این پرونده تاکنون 9 نفر بازداشت شده اند.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مقام های آلمانی 7 مظنون را به اتهام حمایت مالی از گروه تروریستی داعش بازداشت کردند.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۲:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی گفت: کشورهای اروپایی که خودشان را مدعی رعایت حقوق بشر می دانند اما زمینه ساز کشتار مردم ایران در دوران جنگ تحمیلی بودند، انگشت اتهام به سمت جمهوری اسلامی می گیرند.
پیام فوری   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۲:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
خبر منتشر شده توسط چند خبرگزاری به نقل از دادستانی استان تهران در مورد صدور کیفرخواست برای مدیرعامل بانک پاسارگاد و مدیر یکی از هلدینگ های تابعه، واکنش های قابل توجهی در پی داشت. ...
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۱:۳۲    
شفقنا- وزیر کشور پاکستان اعلام کرد: عمران خان به اتهام سازمان دهی حملات به تأسیسات نظامی در جریان اعتراضات خشونت آمیز که اوایل ماه جاری آغاز شد، در دادگاه نظامی محاکمه خواهد شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۰:۰۴    
جلسه دادگاه سرباز نیروی ویژه استرالیایی به اتهام جنایت در زمان اشغال افغانستان برگزار می شود.
برترین ها / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۱:۲۸   + ۹ سایت دیگر  
نهنگ سفید بلوگا که نروژی ها اسم آن را " هوال دیمیر " (یعنی نهنگ ولادیمیر پوتین) گذاشته اند روز یکشنبه در آب های سوئد دیده شده؛ او 4 سال پیش برای نخستین بار در آب های نروژ مشاهده و متهم به جاسوسی برای روسیه شده بود.
خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۸:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
بهروز شعیبی کارگردان و بازیگر سینما بیان کرد: در ساخت فیلم بدون قرار قبلی بارها مورد اتهام قرار گرفتم که کار سفارشی بوده و بودجه کلان دریافت کردم اما این خلاف واقعیت است و از سویی تمامی بودجه را صرف فیلم کردم نه زندگی شخصی.
ورزش 3   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۷:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
محمود الخطیب، مدیرعامل باشگاه الاهلی، با حکمی قضایی مرتضی منصور، مدیرعامل برکنار شده زمالک را به اتهام توهین و افترا به زندان محکوم کرد.
برترین ها / عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۸:۴۹   + ۲۱ سایت دیگر  
اسنادی نویافته نشان می دهد ناصرالدین شاه قاجار در آستانۀ سفر دوم خود به فرنگ نگران تأثیر منفی اعدام 10 نفر بر افکار عمومی در اروپا بوده است. این 10 نفر به اتهام سنگ اندازی به کالسکه شاه و در پی اعتراض به تأخیر در پرداخت به سربازان دستگیر و مجازات شده بودند.
برترین ها / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۴:۱۷   + ۳۱ سایت دیگر  
متهمان 14 نفر هستند که بر اساس شنیده های خبرنگار اعتمادآنلاین، به اتهام ارتشاء و اخلال در نظام مالی 20 خرداد ماه در شعبه 5 دادگاه کیفری استان تهران محاکمه خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۱:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی کارگردان فیلم بدون قرار قبلی گفت: من برای فیلم بدون قرار قبلی بارها مورد اتهام قرار گرفتم که بودجه کلان دریافت کردم و فیلم سفارشی است.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۰:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
کوئینسی پرومس مهاجم تیم اسپارتاک مسکو با دو اتهام سنگین مواجه است.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۲۳:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
دادستان شهرستان شهریار گفت: طی هفته های اخیر شهردار شهر فردوسیه و یک نفر از اعضای شورا به اتهام ارتشاء و امروز نیز 2 نفر از اعضای دیگر شورای شهر فردوسیه و همچنین یک نفر دهیار به اتهام ارتشاء، بازداشت شدند.
جهت پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۲۳:۱۸    
وزارت کشور عربستان روز دوشنبه اعلام کرد که دو نفر را به اتهام عضویت در یک گروه تروریستی، اعدام کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۲۲:۵۰   + ۱۰ سایت دیگر  
دادستان شهرستان شهریار گفت: طی هفته های اخیر شهردار شهر فردوسیه و یک نفر از اعضای شورا به اتهام ارتشاء و امروز نیز 2 نفر از اعضای دیگر شورای شهر فردوسیه و همچنین یک نفر دهیار به اتهام ارتشاء، بازداشت شدند.
میزان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۲۲:۴۳   + ۲۱ سایت دیگر  
حمید عسکری پور در گفتگو با میزان بیان کرد: طی هفته های اخیر پس از بازداشت شهردار شهر فردوسیه و یک نفر از اعضای شورا به اتهام ارتشاء، امروز نیز 2 نفر از اعضای دیگر شورای شهر فردوسیه و همچنین یک نفر دهیار به اتهام ارتشاء، بازداشت شدند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۹:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
یک زن اوکراینی در مسکو به دلیل برنامه ریزی برای خارج کردن کودکان یتیم از مناطق جدید روسیه به آلمان بازداشت شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۶:۴۱   + ۱۲ سایت دیگر  
ارومیه - یک منابع آگاه گفت: 8 عضو شورای شهر پیرانشهر با اتهام فساد اقتصادی امروز سه شنبه توسط نهاد های امنیتی بازداشت شدند.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۵:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
فیلم کوتاه فی مابین به نویسندگی و کارگردانی پوریا اوسطی آماده پخش شد. تیتربرتر، فیلم کوتاه فی مابین به نویسندگی و کارگردانی پوریا اوسطی با پایان مراحل پس از تولید، آماده پخش شد. ...
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۴:۳۵    
ایران پرس: پارلمان اوکراین روز دوشنبه طرح مربوط به تحریم های اقتصادی و دیگر محدودیت ها علیه جمهوری اسلامی به مدت 50 سال را تصویب کرد.
سلام نو / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۸:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
مائوریسیو فونس (Mauricio Funes) رئیس جمهوری سابق السالوادور (2009- 2014) تبعیدی در نیکاراگوئه و شهروند آن کشور به اتهام نقش داشتن در مذاکره با باندهای محلی در ازای کسب رای و در چارچوب اعلام آتش بس به نفع این باندها، به 14 سال زندان محکوم شد.
سلام نو / انتخاب   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۲:۲۰   + ۶۴ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان کردستان گفت: شهردار و چند مدیر شهرداری مریوان به اتهام ارتشاء و تحصیل مال نامشروع بازداشت شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۱:۵۲    
رئیس کل دادگستری استان کردستان از بازداشت شهردار و چند مدیر شهرداری مریوان با اتهام ارتشاء و تحصیل مال نامشروع خبر داد.
ادیان نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۱:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش ردنا ( ادیان نیوز )، یک روز پس از آن که رسانه های محلی گزارش دادند که حساب های بانکی کلیساها در این کشور آمریکای مرکزی مسدود شده، پلیس نیکاراگوئه کلیسای کاتولیک این کشور را به پولشویی متهم کرد. ...
فاش نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۰:۳۶   + ۲۲ سایت دیگر  
فاش نیوز - مشاور رئیس دفتر رئیس جمهور اوکراین ضمن تکرار ادعای استفاده از پهپادهای ایرانی علیه اوکراین ، تهران را در مورد پیامدهای این اقدام تهدید کرد. ...
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
گروه گوناگون: ایالت کِنِتیکِت آمریکا تعدادی از افرادی را که حدود چهار صد سال پیش به اتهام جادوگری محاکمه شده بودند، تبرئه کرد. در آن زمان، این منطقه بخشی از مستمعره بریتانیا محسوب می شد. ...
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۰:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
زن جوان می گوید شوهر سابقش او را فریب داده و باعث شده به اتهام حمل مواد مخدر دستگیر شود.