پنجشنبه ۰۷ مردادساعت ۰۳:۰۲Jul 2021 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دانشگاه آزاد»

آنا   ۲ ساعت پیش    
دانشگاه آزاد اسلامی واحد ورامین-پیشوا و قرچک ازجمله دانشگاه هایی است که بیش از سه دهه تلاش متعهدانه در مسیر خدمت به مشتاقان تحصیلات عالی را پشت سر گذاشته و اکنون در مسیر دانشگاه حل مسئله حرکت می کند.
آنا   ۲ ساعت پیش    
سخنگوی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: امکان تخلف در روند تحصیل و ارائه مدرک دانشگاه آزاد اسلامی وجود ندارد.
با حمایت بانک دی از پنجمین جشنواره آموزشی تحصیلی جایزه ملی ایثار از 71 فرزند شاهد و ایثارگر برتر این جشنواره تقدیر به عمل آمد.
ایرنا   ۴ ساعت پیش    
آستارا - ایرنا - رئیس دانشگاه آزاد اسلامی آستارا گفت: تاسیس واحدی از این دانشگاه در جمهوری آذربایجان را به سازمان مرکزی این دانشگاه پیشنهاد داده ایم و موافقت اولیه برای بررسی زمینه های تحقق آن اخذ شده است.
وقت صبح   ۵ ساعت پیش    
مهران غفوریان عکسی را از خودش در حال بازی با دخترش و خوشگذرانی منتشر کرد. به گزارش وقت صبح ، مهران غفوریان بازیگر پیشکسوت سریال های طنز ایرانی در پست اینستاگرامش تصویری از خود در حال خوش گذرانی با دخترش به اشتراک گذاشت. ...
ایرنا   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - مشاور نماینده ولی فقیه در بنیاد غدیر استان مرکزی گفت: 500 دیگ غذا همزمان با روز عید غدیرخم با رعایت پروتکل های بهداشتی کرونا در دانشگاه آزاد واحد امیرکبیر اراک طبخ و بین نیازمندان توزیع می شود.
نجف آباد نگار   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
برگزاری آزمون جامع دکتری با حضور 249 متقاضی در دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد به گزارش نجف آیاد نگار از پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر ، آزمون جامع دانشجویان دکتری نیمسال دوم سال تحصیلی 1400-99 با تعداد 249 متقاضی ...
آنا   ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر به عنوان همیار منتخب شاهد تجلیل شد.
پایگاه خبری ایراسین   ۹ ساعت پیش    
فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج) اصفهان در آئین افتتاح دومین مرکز تجمیعی واکسیناسیون مشترک سپاه صاحب الزمان (عج) و شرکت فولاد مبارکه گفت: با راه اندازی مرکز تزریق واکسن دانشگاه آزاد اسلامی خوراسگان ...
آنا   ۹ ساعت پیش    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس گفت: سحرخیزی، تکرار و استماع آیات قرآن از قاریان مشهور و فراگیری قواعد زبان عرب از رموز موفقیت در امر حفظ قرآن است.
خبرگزاری تابناک   ۱۰ ساعت پیش    
مرکز تجمیعی واکسیناسیون خودرویی کرونا در مجتمع آموزشی پژوهشی سوداگر دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول با مشارکت دانشگاه و مرکز بهداشت شهرستان و با محور مرکز تحقیقات مراقبت در منزل و مدیریت جهادی جمعی از اعضای هیات علمی ...
آنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۵:۰۷    
نخستین روز آزمون کارشناسی ارشد سال 1400 در دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام خمینی(ره) شهرری برگزار شد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۵:۰۳    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد آباده از آغاز نوبت نخست آزمون دوره کارشناسی ارشد از صبح امروز در حوزه امتحانی این دانشگاه خبر داد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۴:۳۴    
استادیار گروه معارف دانشگاه آزاد اسلامی واحد سیرجان گفت: اجرای درست و هدفمند طرح الف و ب موجب پیشرفت دانشگاه در دو بعد علمی و اقتصادی دانشگاه می شود.
آنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۴:۱۸    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان به نمایندگی از این دانشگاه به دلیل فعالیت های شاخص و برگزاری موفق انتخابات مورد تجلیل قرار گرفت.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۴:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری در سفر یک روزه به شهرکرد، از جدیدترین محصولات علمی و طرح های فناورانه پژوهشگران دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد که منجر به اخذ مجوزهای ساخت شده اند، بازدید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۳:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) اصفهان گفت: با راه اندازی مرکز تزریق واکسن دانشگاه آزاد اسلامی خوراسگان و مرکز بعدی که در مصلی نماز جمعه شهر رهنان افتتاح خواهد شد، 30 درصد به ظرفیت واکسیناسیون اصفهان اضافه می شود.
آنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۳:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی به ویژه حوزه علوم پزشکی دانشگاه این روزها در سراسر کشور در کنار کادر درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در واکسیناسیون اقشار مردم همکاری دارند.
آنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۳:۱۷    
مجوز پذیرش بیماران بین المللی در بیمارستان فرهیختگان دانشگاه آزاد اسلامی از سوی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی صادر شد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۲:۵۰    
رکنا:مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی مازندران گفت: دانشگاه آزاد به عنوان یک نهاد آموزشی انقلابی باید در رشد اجتماعی، اقتصادی و فناوری به عنوان بازوی نهاد صنعت و تولید و اشتغال نقش آفرینی کرده و مؤثر باشد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۲:۵۰    
آزمون ورودی مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته رشته های شناور سال 1400 با حضور 73 داوطلب در دانشگاه آزاد اسلامی واحد فیروزآباد برگزار شد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۲:۱۸    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد اعلام کرد: دانشجویان غیرایرانی از مهر 1400 در این دانشگاه پذیرش می شوند.
آنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۲:۱۲    
دانشگاه آزاد اسلامی با راه اندازی مراکز واکسیناسیون قصد دارد هر چه سریع تر دانشجویان، اساتید و کارمندان این دانشگاه را واکسینه کند.
آنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۱:۵۸    
عضو هیئت علمی گروه مکانیک دانشگاه آزاد اسلامی واحد گلپایگان گفت: مهم ترین مزیت طرح الف و ب جهت دارکردن فعالیت های اعضای هیئت علمی در راستای کارکردهای سازمانی و استفاده بهتر از ظرفیت نخبگانی در دانشگاه است.
آنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۱:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
داوطلبان گروه های پژوهش و هنر در روز نخست کنکور کارشناسی ارشد به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی به رقابت با یکدیگر پرداختند.
آنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۱:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
مرکز واکسیناسیون شهر جدید صدرا در سالن ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز راه اندازی شد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد آیت الله آملی بیان کرد: اجرای طرح الف و ب به استادان علاقه مند به حضور در دانشگاه کمک می کند تا با ایجاد واحدهای فناور تولید علم افزایش یافته و دانش فنی خود را اراتقا دهند.
فاش نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۹:۳۹   + ۱۲ سایت دیگر  
فاش نیوز - در آستانه عید غدیر، پنجمین جشنواره آموزشی تحصیلی جایزه ملی ایثار با مشارکت وزارت علوم تحقیقات و فن آوری، وزارت بهداشت، درمان و آموزش و پزشکی، وزارت آموزش و پرورش، دانشگاه آزاد اسلامی ...
آنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۹:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
طرح تحقیقاتی عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج با عنوان بررسی بیان ژنی آدیپوکین های آپلین، ویسفاتین و آیریسین در تخمک، جنین و سلول های پیرامونی در گاومیش در کشور چین عنوان برتر را کسب کرد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۹:۲۴    
معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد گفت: گروه تواشیح ملی دانشجویی (وصال) این دانشگاه در حرم مطهر امام رضا(ع) برنامه زنده اجرا کرد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۸:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی سیستان و بلوچستان با صدور حکمی از سوی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی منصوب شد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۸:۳۶    
دانشگاه آزاد اسلامی واحد مهاباد در دهه فجر سال 1365 با به کارگیری امکانات و ظرفیت های موجود این شهرستان شکل گرفت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۷:۳۷    
تربت حیدریه- ایرنا- رییس واحد تربت حیدریه دانشگاه آزاد اسلامی به مشکلات معیشتی گریبانگیر عامه مردم اشاره و بیان کرد: انتظار مردم از دولت سیزدهم و هشتمین رییس جمهوری کشور بازتاب پاسخ به درخواست های عمومی در چینش وزیران و ترکیب کابینه دولت جدید است.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۰:۱۷    
ایستگاه واکسیناسیون منطقه شرق اصفهان در دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان افتتاح شد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۰:۰۵    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان رضوی عنوان کرد که با راه اندازی مدارس عالی مهارت در واحدهای دانشگاهی این استان توجه ویژه ای به مهارت و اشتغال دانش آموختگان شده است.
آنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۲۲:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
مرکز بزرگ واکسیناسیون شرق اصفهان در سالن فردوسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان راه اندازی شد.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۲۱:۵۶   + ۱۱ سایت دیگر  
در مراسم پنجمین جشنواره آموزشی تحصیلی جایزه ملی ایثار با حضور رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و جانباز قطع نخاع دکتر نسیم چنگایی از دکتر محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه به دلیل تلاش در مسیر خدمات رسانی به ...
کیهان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۲۰:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
برخی دانشجویان دانشگاه آزاد می گویند برای انتخاب واحد ترم تابستان دچار مشکلاتی شدند و سامانه آموزشیار الزام جدیدی را برای پرداخت بخشی از شهریه متغیر ایجاد کرده است. ...
معاونت پرستاری وزارت بهداشت از مرکزجهاد دانشگاهی و دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران برای سرعت بخشی به واکسیناسیون عمومی کووید19 دعوت به همکاری نمود.
آنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۸:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
پایگاه واکسیناسیون دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهید حاج قاسم سلیمانی کرمان راه اندازی شد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۸:۱۷    
راه اندازی پنج هنرستان جدید در آموزش و پرورش ناحیه دو یزد با هدف ایجاد بستر لازم برای جذب حداکثری دانش آموزان علاقه مند به رشته های فنی و حرفه ای صورت گرفته است. ...
آنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۷:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی توجه به ایثارگران در محیط علمی و دانشگاهی را نیاز امروز در عرصه جهاد علمی و اقتدار کشور دانست.
آنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۶:۱۸    
سرپرست موقت دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان غربی گفت: تأمین شرایط به منظور توسعه کارآفرینی مستلزم طراحی یک نظام جامع بوده و راه اندازی دانشکده های مهارت و کارآفرینی در واحدهای دانشگاهی در همین راستا صورت گرفته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۶:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مرکز انتخاب رشته و هدایت تحصیلی رایگان در دانشگاه آزاد اسلامی واحد آیت الله آملی راه اندازی شد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۶:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
گروه تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی ناحیه شبستر از بزرگ ترین واحد صنایع غذایی آذربایجان شرقی در شهرستان شبستر بازدید کردند.
شفا آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۵:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: به طور کلی زیر ساخت های نظام آموزشی ما بر مبنای آموزش حضوری است و در صورت حضوری شدن آموزش مشکلی پیش روی ما نخواهد بود.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۵:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد در جریان بازدید از مجتمع صنعتی چادرملو اردکان طی جلسه ای با مدیر مجتمع صنعتی چادرملو˓ راه های تقویت همکاری های فی مابین را بررسی کردند.
آنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۴:۲۷   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بخشنامه تأسیس و تجهیز 5 تا 15 مرکز واکسیناسیون در دانشگاه آزاد اسلامی هر استان را ابلاغ کرد.
خبر روز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۴:۱۸    
رهاسازی و انباشت فراوان نخاله و زباله در اطراف جاده شهرک مرزداران به پل خلعت پوشان پشت پشت دانشگاه آزاد تبریز باعث بروز مشکلاتی برای مردم این مناطق شده و چهره ای زشت و زننده را در معرض دید میهمانان و مسافران قرار داده است.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۳:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
آزمون ورودی کارشناسی ارشد ناپیوسته دانشگاه ها و مؤسسات آموزشی عالی همزمان با سراسر کشور در دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان برگزار می شود.