چهارشنبه ۲۵ فروردینساعت ۲۰:۴۲Apr 2021 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «گواه»

خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۳:۵۰   + ۱۲ سایت دیگر  
بعد از تعطیلات نوروز آمار مبتلایان به کرونا با شیب بسیار تندی اوج گرفت و بیماران بستری در بخش های کرونا گواه این ادعا است. در بیمارستان خانواده ارتش در تهران اکثر تخت ها به بیماران کووید 19 اختصاص یافته است.
دبیر اجرایی انجمن صنفی کارخانه های قند افزایش قیمت شکر در آستانه ماه رمضان را تکذیب کرد و گفت: هیچگونه افزایش قیمت مصوب شکر خانوار و صنف و صنعت رخ نداده و حداقل تا پایان ماه رمضان قیمت ها بدون تغییر خواهد ماند.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۳:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
زهتابچیان می گوید: چون فیلم به هیچ جناح خاصی گرایش ندارد هیچ جریانی حاضر نشد پشت این فیلم بایستد. او حملات طیف های مختلف سیاسی به فیلم را گواه این مدعا عنوان می کند و تأکید دارد مقارن شدن برخی اتفاقات پیش فرض هایی در ذهن مخاطب ساخته است که مانع درک درست فیلم و برداشت های اشتباه می شود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۴:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
علی اکبر صالحی، رییس سازمان انرژی اتمی روز شنبه در آیین پانزدهمین سالروز ملی فناوری هسته ای گفت: به رغم همه محدودیت ها و تحریم های ظالمانه طرح ها و پروژه های مختلف علوم و فنون هسته ای مورد پیگیری است ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۲:۵۳   + ۶۹ سایت دیگر  
مهر : رییس سازمان انرژی اتمی گفت: پس از اجرای قانون مجلس این حقیقت هویدا شد که زیرساخت های هسته ای کشور حفظ شده بود، 133 دستاورد جدید هسته ای به ویژه در حوزه سلامت، صنعت، کشاورزی و انرژی گواه این مدعاست.
راهیان نور   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۰:۵۳    
اهواز - راهیان نور، سید مرتضی عزیز امروز ما همه قلم تو را در دست داریم و با قلم هایمان تا آخرین قطره جوهر پشت آرمانهای امام راحل و رهبر معظم انقلاب ایستاده ایم.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۰۲:۵۰   + ۳۱ سایت دیگر  
با گذر از نوروز1400 خیز چهارم بیماری در کشور آغاز شده است، خیزی که به گواه متخصصان عواملی همچون سفرها، دید و بازدید نوروزی و ... در آن موثر بوده است.
برترین ها / شفا آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۰۸:۴۰   + ۲۳ سایت دیگر  
قاسم میرزایی نیکو، نماینده سابق مجلس در مصاحبه با روزنامه آفتاب یزد گفت: سعید نمکی در هنگام اخذ رای اعتماد، خود را همراه و نزدیک به دولت نشان می داد اما خیلی زود ثابت کرد بر طبل جدایی از دولت می کوبد! ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۰۷:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان-ایرنا- وجود کلیساها و عبادتگاه های بیشمار در نصف جهان، پایتخت فرهنگ و تمدن ایرانیان گواه قرن ها همزیستی ادیان است، پیشینه فاخری که هنوز هویت و اصالت از آن می جوشد.
شهر فردا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۶:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
بین اقدامات عملی در حوزه بازآفرینی شهری با اهداف برنامه ششم تفاوت قابل توجهی وجود دارد که گواه آن وجود بیش از 2 میلیون و 800 هزار واحد مسکونی در بافتهای فرسوده و ناکارآمد و حاشیه نشینی و اسکان حدود 12 میلیون نفر در این مناطق است.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۲:۴۰   + ۲۳ سایت دیگر  
جذب مخاطب بیش از 82 درصد در ایام نوروز گواه این مدعاست که مدیران و برنامه سازان صداوسیما به رغم رقابت های نابرابر با امواج سهمگین دشمن در شبکه های ماهواره ای و فضای مجازی تلاش کردند و مردم را پای تلویزیون نشاندند تا در خانه مانده و شاهد برنامه های متنوع باشند.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۲:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
233 نماینده مجلس شورای اسلامی با صدور بیانیه ای از برنامه های نوروزی رسانه ملی قدردانی و تأکید کردند: جذب مخاطب بیش از 82 درصدی رسانه ملی در ایام نوروز گواه این مدعاست که مدیران و برنامه سازان رسانه ملی، کاری کارستان کرده اند. ...
فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۱:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
فکرشهر: پیش بینی ها از افزایش بحران آب در سال خشک پیش رو حکایت دارد. به گزارش فکرشهر، روزنامه جام جم نوشت: آب، دغدغه تازه سال جدید است. آن طور که اعداد و آمارها گواه می دهند سال 1400 سال سخت خشکسالی خواهد بود ...
جماران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۶:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش جماران؛ به نقل از فارس، سیّد عزّت الله ضرغامی، رسانه ای ترین کاندیدای احتمالی ریاست جمهوری سیزدهم محسوب می شود. گفت وگوهای متعدد وی با رسانه ها گواه این مدعاست. ...
برترین ها / خرداد نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۲:۰۵   + ۱۱ سایت دیگر  
خبرگزاری برنا: پخش، تاخیر و قطع گاندو در چند روز گذشته حواشی زیادی در پی داشت ولی واقعیت با آنچه که ادعا شده تفاوت بسیاری دارد. تصمیم ناگهانی برای پخش گاندو 2 در ایام نوروز 1400 ...
مردم نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۰۸:۴۵   + ۱۱ سایت دیگر  
مردم نیوز :عملیات حمله به پایگاه های سه گانه الولید (H3) عراق در اولین سال جنگ تحمیلی، به گواه کارشناسان نظامی جهان، بی نظیرترین عملیات تاریخ جنگ های هوایی دنیا است و بسیاری از صاحب نظران امور نظامی آن را عجیب ترین و ویژه ترین عملیات هوایی جنگی از جنگ جهانی دوم به بعد دانسته اند ...
برترین ها / تدبیر و امید   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۱:۱۷   + ۲۱ سایت دیگر  
ایسنا: برخی از مشهورترین مومیایی های جهان در دره پادشاهان شهر الاقصر کشف شده اند و اکنون به مناسبت انتقال مومیایی های 22 فرعون و ملکه مصر باستان از موزه مصر قاهره به موزه ملی تمدن مصر که مومیایی تائو دوم ، رامسس نهم و رامسس دوم هم در بین آن ها خواهند بود ...
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۴:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت وگو، ابراهیم جمیلی، در خصوص چیستی و چگونگی عملیاتی ساختن مانع زدایی ها از تولید، به برنامه رویداد گفت: وجود این موانع یکی از مشکلات اساسی ماست که متاسفانه موانع را شناسایی و راه حل آن را ارائه می دهیم؛ ولی مانع زدایی عملی صورت نمی گیرد. ...
هرمز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۱۶:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
امامان جمعه هرمزگان در خطبه های این هفته استان با اشاره به امضای سند راهبردی ایران و چین گفتند: امضای این سند یک موفقیت است چراکه امروز دشمنان بواسطه آن با ناراحتی و عصبانیت موضع گیری های شدید را اتخاذ کرده اند.
هرمز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۱۶:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام دُری با اشاره امضای سند راهبردی ایران و چین گفت: امضای این سند یک موفقیت است چراکه امروز دشمنان بواسطه آن با ناراحتی موضع گیری های شدید را اتخاذ کرده اند.
روزان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۱۴:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش ایسنا، این پژوهشگر ادبیات فارسی و مدرس دانشگاه در مقاله سیزده به در (منتشرشده در نشریه فرهنگ و ادبیات عامه ، سال ششم، خرداد و تیر 1397) نوشته است: تصریح شاهنامه به این که خسروپرویز، به هنگام نوروز، دو هفته در باغ خویش به بزم می نشسته ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۵:۰۶    
رعایت بهداشت و نظافت همواره در نزد ایرانیان اهمیت ویژه ای داشته است رختشویخانه زنجان که در دنیایی مجازی به تماشای آن دعوتید گواه این ادعاست.
الف   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۰:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
احتمالا سفر وانگ به ایران، زنگ های خطر را در ریاض به صدا درآورده است، چرا که ممکن است چین به تهران برای کم کردن اثر تحریم های آمریکا کمک زیادی کند، همانطور که افزایش واردات نفت چین از ایران طی ماه های اخیر، گواه خوبی برای این مهم است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۰۸:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
رییس مجمع نمایندگان لرستان که در جلسه شورای اداری استان با حضور رییس قوه قضاییه سخن می گفت از عدم توجه به محرومیت های لرستان توسط مسوولان کشوری انتقاد کرد و افزود:آمار فلاکت لرستان گواه بی توجهی و بی تفاوتی مسوولان تصمیم گیر به این استان است .
فاش نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۶:۱۵    
رضا امیری فارسانی - اسفندی دیگر از راه رسید و آواخرش تداعی گر ایام مردانگی و مروت و اقتدار آفرینی و صداقت بر اصل شهادت است مردانی از جنس نور مطلق که صادقانه خدا را گواه می گیرم که در همه تاریخ این سرزمین نه مانندی داشتند و نه مثلی خواهند داشت. ...
بنا بر اعلام مدیر گروه بیماری های مرکز بهداشت گیلان در 24ساعت گذشته 81مورد ابتلا جدید به کرونا در گیلان شناسایی و تعداد افراد بستری شده در مراکز درمانی به 328نفر رسیده است که این مهم خود گواه بر شکننده و رو به وخامت رفتن اوضاع در گیلان است.
رسا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۹ - ۲۳:۵۷    
گویا منفعت برخی از سیاسیون در ولنگاری فضای مجازی است؛ کانال های زرد و مستهجنی که در نزدیکی انتخابات نامزد خاص سیاسی را تبلیغ می کردند بهترین گواه بر این مطلب است.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۱/۰۹ - ۲۲:۴۵    
شاهد یا خود مستقیم گواه واقعه بوده و بر آن شهادت می دهد و یا به واسطه شاهد واقعه از آن رخداد اطلاع یافته و بر شهادت او گواهی می دهد. کسی که خودش گواه واقعه بوده است و بر آن شهادت می دهد، شهادتش شهادت اصل و خود وی شاهد اصل و کسی که بر شهادت او نزد حاکم شهادت می دهد ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۰۹ - ۱۴:۰۴   + ۱۲ سایت دیگر  
هشدار بازارساز به تلاش های سفته بازان برای افزایش نرخ ارز، تحریم مانع دسترسی به ویز شده است، جیره بندی آب صحت ندارد، دپوی مواد اولیه در گمرک؛ گواه نیاز مُبرم به مانع زدایی، رشد صنعتی 7 درصدی کشور در سال 99 برخی از اخبار اقتصادی امروز شبستان است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۰۹ - ۱۳:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
یک کارشناس حوزه اقتصادی گفت: هم اینک مواد اولیه تا حجم زیادی در گمرک دپو شده است که نشان دهنده نیاز مبرم به مانع زدایی است.
الف   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۲۲:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
در فاصله 65 کیلومتری جنوب غربی شهر میرجاوه استان سیستان و بلوچستان روستای کوچکی وجود دارد به نام روپس. این روستا در پای یکی از زیباترین قله های ایران یعنی تفتان بنا شده است. روپس اگر چه کوچک است اما تاریخی بزرگ دارد. گورستان هفتاد ملا که تاریخی بیش از 800 سال دارد گواه بر این موضوع است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۵:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها 14 کشته و 11 مجروح آمار جدیدترین حادثه وحشتناک جاده های بلوچستان است که به گواه وزارت راه کمترین سهم از بزرگراه و راه اصلی را در بین 31 استان کشور دارد.
برترین ها / شفا آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۰۷:۴۰   + ۲۳ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: علیرضا زالی، در برنامه تلویزیونی بهارانه، بر لزوم هشدار دادن نسبت به خطرات بیماری، از همان ابتدای شروع بحران کووید 19 در کشور تاکید کرد و گفت: به نظر می رسد مردم در جدی گرفتن هشدار ها نسبت به مسئولان، نمره بهتری دریافت کردند. ...
برترین ها / آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۰:۴۵   + ۲۱ سایت دیگر  
اعتمادآنلاین: عضو شورای مرکزی جبهه پیروان خط امام و رهبری با تشبیه انتخاب خاتمی و احمدی نژاد و روحانی به بارداری ناخواسته گفت: انتخابات امری نیست که در آن با پدیده جلو برویم و سرنوشت اجرایی کشور را به دست پدیده ها بسپاریم. ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۰۹:۱۵    
مشهد- ضریب اشغال تخت های مراکز اقامتی خراسان رضوی اگرچه به 47 درصد رسیده است اما تعطیلی نیمی از هتل ها خود گواه این مدعاست که حال وروز این صنعت همچنان نامیزان است.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۱۰:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
قدس آنلاین- سفر های نوروزی اگر چه گفته می شود که به صورت هوشمندانه و با رعایت پروتکل های بهداشتی در حال انجام است اما نتایج آن شامل افزایش تعداد بیماران گواه چنین ادعایی نیست.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۰۸:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان-ایرنا- اصفهان از دیرباز تا کنون مقصد گردشگران و محل اتراق کاروان های بسیار بوده است ، برخورداری از کاروانسراهای کوچک و بزرگ با معماری و ویژگی های مختلف گواه پیشینه گردشگری و مهمان نوازی مردمان این خطه است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۰۲ - ۱۵:۵۰    
ویژگی های جالب از شهدای ارتش و کارنامه نیروی دریایی ارتش به گواه آمار از جمله اخبار پربازدید حوزه دفاعی امنیتی باشگاه خبرنگاران جوان در اردیبهشت 99 هستند.
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۱/۰۲ - ۱۰:۴۲   + ۱۱ سایت دیگر  
در سال 99 بورس برای کسانی که از ابتدای سال وارد بازار سرمایه شده بودند به گواه شاخص کل بازدهی 157 درصدی داشت. بورس در سال 1400 چگونه خواهد بود؟
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۱ - ۱۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل ورزش و جوانان استان مرکزی گفت : گام نخست توسعه ورزش همگانی و قهرمانی وجود زیرساخت های هدفمند در این حوزه است که این مهم در هفت سال اخیر با ایجاد طرح های مختلف دنبال شده و حضور ورزشکاران استان در میادین ملی و بین المللی گواه آن است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۰۱ - ۰۹:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
در حالی که تجربیات درمانی اساتید طب سنتی در بیش از یک سال اخیر به خوبی گواه این حقیقت بوده که روش های درمانی طب سنتی به صورت کامل توانایی درمان بیماران وخیم کرونایی را دارد اما همچنان میزان استفاده از "طب سنتی" در سیستم بیمارستانی کشورمان "صفر" است!
معاون وزیر راه و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در پیام نوروزی خود تصریح کرد: تخلیه و بارگیری بیش از 120 میلیون تن انواع کالا در بنادر کشور در سال 1399 گواه آن است که صنعت حمل و نقل دریایی کشور علیرغم تحریم ها و شرایط کرونا لحظه ای متوقف نشده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۳۰ - ۰۹:۰۸    
گروه استان ها-با توجه به آثار باستانی به جامانده از قبل میلاد مسیح، تاریخ گواه از بهره جستن ایرانیان از چرم و کاربرد آن در لباس و جنگ افزار چرمی می دهد، این هنر هنوز هم در اصفهان چشم گردشگران ایرانی وفرنگی را به خود خیره می کند و طرفداران زیادی دارد.
ایران جیب   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۰۸:۲۰    
سالی پر ازحوادث و رخدادهایی که علاوه بر اقتصاد ملی، روی زندگی تک تک ایرانیان هم اثر داشت. 1399 به گواه کارشناسان و مسئولان ...
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۰۸:۰۳   + ۱۴ سایت دیگر  
روزنامه دنیای اقتصاد در سرمقاله خود نوشت: رئیس جمهور خوب چه ویژگی هایی دارد؟ اکنون که جریانات مختلف سیاسی برای تصاحب کرسی ریاست جمهوری در انتخابات 1400 خیز برداشته اند، این سوال حائز اهمیت شده است؛ اما آیا سوال درستی است؟ ...
بویر نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۱:۵۳    
دهراب پور در روزهای گذشته از حضور مجدد در انتخابات شورای شهر انصراف داد. به گزارش بویرنیوز ، شورای کنونی شهر یاسوج را باید به گواه خود این اعضا و البته سایر مسئولان استانی یکی از ضعیف ترین دوره ها دانست. ...
عصر ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۷:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
سجادبهزادی؛ روزنامه نگار من همان دهه شصتی ام که با پایان رسیدن سال 1399 عمرم به 40 رسیده است. ما دهه شصتی ها در حالی به 1400 رسیدیم که بیشترین آمار بیکاری و تحمل سختی به گواه تاریخ مال ماست ...
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۰:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
قدس آنلاین- افزایش ترافیک نامحسوس در جاده ها و چانه زنی های برخی از رانندگان با مأموران پلیس را در ورودی شهرها خود گواه این است که بازهم عده ای بدون اهمیت دادن به جان خانواده خود و دیگران کوله بار سفر بسته و راهی این شهر و آن شهر شدند.
روزنامه اعتماد: آخرین گام یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی برای تصویب یکی از جنجالی ترین بودجه های چند ساله اخیر و شاید یکی از بحث انگیزترین اسناد بودجه جمهوری اسلامی، روز گذشته برداشته و ایرادهای 20 گانه شورای نگهبان با مصوبات بودجه ای نمایندگان برطرف رفع شد. ...
ایبنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۰۸:۰۲    
ستار جلیل زاده گفت: نزار قبانی شاعری مردمی است که تا واپسین لحظه زندگی وفادار می ماند به رسالت شعر با دو بال گسترده: بال عشق و بال آزادی و بعد از مرگش میراث شعر و نثری را برایمان به جا گذاشت که گواه مقاومت و پایداری او در میدان زبان عربی است، مبارزی سرسخت که نه کوتاه آمد ...