پنجشنبه ۲۹ اردیبهشتساعت ۱۹:۲۰May 2022 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نوری المالکی»

شفقنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۲۰:۲۴    
شفقنا- نوری المالکی ، رهبر ائتلاف دولت قانون ضمن به چالش طلبیدن ضمنی سید مقتدی صدر ، رهبر جریان صدر گفت: دولت جدید عراق به شکلی که آنها می گویند، تشکیل نخواهد شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۰۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
بغداد- ایرنا- قیس الخزعلی دبیر کل عصائب اهل الحق عراق عصر شنبه در دفتر خود میزبان نوری المالکی رئیس ائتلاف دولت قانون شد و دو طرف درباره رفع موانع بر سر راه تشکیل دولت عراق رایزنی کردند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۱۵:۰۰    
یک مقام ارشد ائتلاف دولة القانون به رهبری نوری المالکی تأکید کرد که توطئه ها برای تجزیه عراق یا عادی سازی روابط این کشور با رژیم صهیونیستی به برکت وجود مرجعیت و الحشد الشعبی ناکام است.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۲/۱۲ - ۱۲:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
محمد منتظری، کارشناس مسائل بین الملل در گفتگویی در رابطه با اهداف سفر الحبوسی به تهران گفت: الحلبوسی بعد از عدم کامیابی ائتلاف جریان صدر در برگزاری جلسه پارلمان برای انتخاب ریاست جمهوری و ریاست پارلمان به ایران آمد تا بتواند حمایت جریان هماهنگی احزاب شیعه به رهبری نوری المالکی را بدست آورد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۱۰ - ۱۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
نوری المالکی رئیس ائتلاف دولت قانون گفت: حمله ترکیه به شمال عراق به دلیل طمع ورزی آنکارا به خاک عراق و در سایه درگیری حکومت مرکزی با مشکلات اتفاق افتاده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۰۹ - ۰۸:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس ائتلاف دولت قانون عراق در سخنانی درباره هرگونه عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی هشدار داد.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۸ - ۱۰:۳۷    
شفقنا- نوری المالکی ، رئیس ائتلاف دولت قانون با تاکید بر اینکه هیات هماهنگی گروه های شیعی پروژه خطرناکی را متوقف کرد، اظهار داشت: تمدید دولت الکاظمی به معنای اعلان مرگ پارلمان و قانون اساسی است. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۲/۰۶ - ۱۶:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس ائتلاف دولت قانون عراق در واکنش به بازگشت علی حاتم سلیمان شخصیت اهل تسنن تحت تعقیب به بغداد، گفت: دستگاه قضایی مجرمان امنیتی تحت تعقیب را بازخواست کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۰۴ - ۱۶:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس ائتلاف دولت قانون امروز یکشنبه به بازگشت برخی افراد تحت تعقیب به عراق و حاشیه های ناشی از این موضوع، واکنش نشان داد.
کیهان   ۱۴۰۱/۰۱/۱۷ - ۲۲:۰۲    
رئیس ائتلاف دولت قانون عراق ضمن اعلام مخالفت صریح با انحلال پارلمان و برگزاری انتخابات زودهنگام درباره دخالت خارجی در روند سیاسی کشورش توضیح داد. نوری المالکی رئیس ائتلاف دوله القانون (دولت قانون) عراق طی یک گفت وگوی تلویزیونی درخصوص طرح ابتکاری چارچوب هماهنگی توضیح داد و گفت که بنا بر این طرح ...
آنا   ۱۴۰۱/۰۱/۱۷ - ۱۱:۲۱   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس ائتلاف دوله القانون عراق ضمن اعلام مخالفت صریح با انحلال پارلمان و برگزاری انتخابات زودهنگام درباره دخالت خارجی در روند سیاسی کشورش توضیح داد.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۱/۱۷ - ۱۱:۱۸    
شفقنا_رهبر ائتلاف دولت قانون چهارشنبه را زمان اعلام نامزدی برای پست نخست وزیری در دولت آینده اعلام کرد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از بغداد الیوم، نوری المالکی در برنامه ای تلویزیونی گفت که چارچوب هماهنگی شیعیان عراق همچنان مصر به تشکیل دولت ائتلافی خواهد بود. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۱/۱۷ - ۱۱:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا- در سایه تداوم اختلاف دیدگاه جریان صدر و چارچوب هماهنگی شیعیان عراق درباره ساختار تشکیل دولت، ایاد علاوی نخست وزیر اسبق عراق تاکید کرد که ائتلاف دولت قانون به ریاست نوری المالکی و از زیر مجموعه های چارچوب هماهنگی در انتخابات پیروز شده است و جریان صدر نمی توان آن را به حاشیه براند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۱/۱۷ - ۱۱:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
رئیس ائتلاف دولت قانون عراق گفت که چارچوب هماهنگی از ایران درخواست کرده بود که در موضوعات عراق دخالت نکند و ایران نیز دخالت نکرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۱/۱۷ - ۰۴:۳۳    
بغداد-ایرنا- دیدار سید عمار حکیم رهبر جریان حکمت عراق با نوری المالکی رئیس ائتلاف دولت قانون در شب گذشته به بررسی طرحی برای برون رفت از بن بست سیاسی و تشکیل دولت این کشور اختصاص یافت؛ طرحی که توازن ملی نام گرفته است.
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۱/۱۵ - ۲۰:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
نوری المالکی رهبر ائتلاف دولت قانون، سید عمار حکیم رهبر جریان حکمت ملی، سید مقتدا صدر رهبر جریان صدر و شیخ خالد الملا رهبر جماعت اسلامی اهل سنت از اعلام آتش بس در یمن استقبال کردند. نوری المالکی: آتش بس یمن، چشمه نور امید تشویق کننده است ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۱/۱۴ - ۱۵:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- یک عضو ائتلاف دولت قانون به ریاست نوری المالکی امروز یکشنبه همزمان با تعیین تاریخ انتخاب رئیس جمهور، از نزدیک شدن دیدگاه های چارچوب هماهنگی شیعیان عراق و جریان صدر در خصوص تشکیل دولت خبر داد.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۱/۱۳ - ۱۰:۳۴    
شفقنا- چارچوب هماهنگی شیعیان عراق(احزاب شیعه عراقی غیر از جریان صدر) چشم انداز خود را برای رفع بن بست سیاسی این کشور اعلام کرد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از خبرگزای الفرات ...
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۱/۱۰ - ۱۸:۲۳    
شفقنا- نوری المالکی گفت: ائتلاف چارچوب هماهنگی و متحدان آن بر قدرت یک سوم تضمین کننده تاکید دارند: قدرتی که امروز در امر جلوگیری از برگزاری جلسه ای که چارچوب هماهنگی آن را خطرناک می داند، به اثبات رسیده است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۱/۰۷ - ۱۳:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس ائتلاف دولت قانون و دبیرکل جنبش عصائب اهل الحق با به حاشیه راندن احزاب و گروه های مختلف در انتخاب رئیس جمهور بعدی مخالفت کردند.
شعار سال   ۱۴۰۱/۰۱/۰۶ - ۲۳:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
قرار است روز شنبه جلسه پارلمان برای انتخاب رئیس جمهور برگزار شود. این یک آزمون کلیدی برای دو اتحاد سیاسی رقیب است: "نجات میهن"، به رهبری روحانی بانفوذ شیعه، مقتدی صدر، و "چارچوب هماهنگی" مورد حمایت ایران، به ریاست نوری المالکی، نخست وزیر سابق عراق ...
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۱/۰۶ - ۱۸:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
شفقنا- نوری المالکی ، رئیس ائتلاف دولت قانون و یکی از رهبران برجسته هیات هماهنگی گروه های شیعه، آبستراکسیون امروز پارلمان برای انتخاب رئیس جمهوری عراق را پیروزی یک سوم تضمین کننده توصیف کرد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۱/۰۶ - ۱۴:۰۳   + ۱۶ سایت دیگر  
محمود حلبوسی دستورکار جلسه پارلمان عراق را که قرار بود برای انتخاب رئیس جمهوری برگزار شود، به دلیل آنکه به حد نصاب قانونی 220 نماینده نرسید، تغییر داد و زمان نشست بعدی پارلمان برای انتخاب رئیس جمهور را هم اعلام کرد.
شعار سال   ۱۴۰۱/۰۱/۰۵ - ۱۸:۰۲    
در پی اعلام تشکیل فراکسیون حداکثری توسط مقتدی صدر، نوری المالکی رئیس ائتلاف دولة القانون در صحبت هایی گفت که ما نرسیدن تعداد افراد حاضر در جلسه روز شنبه پارلمان به حد نصاب را ترجیح می دهیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۱/۰۴ - ۰۰:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
نوری المالکی رئیس ائتلاف دولت قانون در واکنش به اعلام نامزدهای ریاست جمهوری و نخست وزیری عراق از سوی جریان صدر اعلام کرد که ما معتقدیم که مجلس نمی تواند در جلسه شنبه به حد نصاب برسد.
ایران پرس   ۱۴۰۱/۰۱/۰۳ - ۰۳:۳۷    
رئیس ائتلاف دولت قانون عراق اعلام کرد، تحریم پارلمان و برگزاری مجدد انتخابات در عراق پذیرفتنی نیست.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۱/۰۲ - ۲۲:۵۹    
تهران – ایرنا- نوری المالکی رهبر ائتلاف دولت قانون عراق سه شنبه شب گفت که کمیته هماهنگی احزاب شیعه اجازه تحریم پارلمان و برگزاری مجدد انتخابات در عراق را نمی دهند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۱/۰۲ - ۱۵:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
یک کارشناس و تحلیلگر مسائل سیاسی عراق در سخنانی تصریح کرد: دولت آتی عراق بدون حضور نوری المالکی و هادی العامری تشکیل نخواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۱/۰۱ - ۱۴:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی ائتلاف دولت قانون در عراق به ریاست نوری المالکی گفت، برخی فراکسیون های سیاسی عراقی به ترکیه سفر کرده اند که این موضوع سوال برانگیز است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۱/۰۱ - ۱۰:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
رهبر ائتلاف دولت قانون عراق در سخنانی درباره پروژه های مشکوک علیه احزاب اسلامی هشدار داد و گفت: نباید اجازه دهیم پروژه های مشکوک، احزاب اسلامی را از صحنه سیاسی دور کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۲/۲۹ - ۱۷:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس ائتلاف دولة القانون در دیدار سفیر آنکارا در بغداد تأکید کرد این ائتلاف مخالف مداخله خارجی در امور داخلی عراق است.
شفقنا   ۱۴۰۰/۱۲/۲۹ - ۰۸:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
شفقنا- نوری المالکی رئیس ائتلاف دولت قانون در پارلمان عراق روز گذشته(شنبه) گفت: اختلافات سیاسی زیاد است اما سزاوار نیست بر سر آنها با هم اختلاف پیدا کنیم. ...
آفتاب نیوز   ۱۴۰۰/۱۲/۲۱ - ۲۳:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
مقتدی صدر رهبر جریان صدر عراق، پنج شنبه پس از سال ها، با نوری المالکی تماس گرفت و با وی در خصوص برون رفت از بن بست سیاسی و انتخاب نخست وزیر گفتگو کرد.
تقریب   ۱۴۰۰/۱۲/۲۱ - ۲۰:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
نماینده ائتلاف "الفتح" از توافق رئیس ائتلاف "دولت قانون" و رهبر جریان "صدری" در عراق برای تشکیل فراکسیون بزرگ در نشست بعدی پارلمان خبر داد که شامل نیروهای چارچوب هماهنگی و جریان صدری است.
شفقنا   ۱۴۰۰/۱۲/۲۱ - ۱۲:۰۲    
شفقنا- عراق از دو روز پیش شاهد تحرکات سیاسی شتابان برای تفاهم بر سر نامزد نخست وزیری در سایه وجود نشانه هایی از گشایش در بحران سیاسی پساانتخاباتی این کشور است. ...
شفقنا   ۱۴۰۰/۱۲/۲۰ - ۲۱:۲۷    
شفقنا- قیس الخزعلی ، دبیرکل عصائب اهل حق عراق از تحولات سیاسی اخیر و تماس تلفنی میان مقتدی صدر ، رهبر جریان صدر و نوری المالکی ، رئیس ائتلاف دولت قانون استقبال کرد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۲/۲۰ - ۱۸:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
منبعی آگاه در عراق گفت که مقتدی الصدر، رهبر جریان الصدر عراق در تماسی که با نوری المالکی داشته پیشنهادی درباره ائتلاف با چارچوب هماهنگی داده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۲/۲۰ - ۱۷:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
رئیس ائتلاف دولة القانون بعد از ظهر امروز جمعه با مقتدی الصدر رهبر جریان صدر عراق تماس تلفنی گرفت و طرفین مسئله نخست وزیری در این کشور را بررسی کردند.
شفقنا   ۱۴۰۰/۱۲/۲۰ - ۱۷:۲۲    
شفقنا- وائل الرکابی ، عضو ائتلاف دولت قانون اعلام کرد جعفر الصدر سفیر عراق در لندن یکی از شخصیت های مطرح برای تصدی نخست وزیری آینده است. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از الفرات، الرکابی گفت: در تماس تلفنی اخیر مقتدی صدر ، رهبر جریان صدر و نوری المالکی ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۲/۲۰ - ۱۶:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
گفت و گوی تلفنی مقتدی صدر و نوری المالکی امیدواری ها برای خروج از بن بست سیاسی چهار ماهه در عراق را افزایش داده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۱۲/۲۰ - ۰۹:۵۵    
یک منبع آگاه خبر داد که مقتدی صدر در تماس تلفنی با نوری المالکی موضوع نامزدی جعفر صدر برای نخست وزیری عراق را مطرح کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۲/۲۰ - ۰۲:۰۷    
بغداد- ایرنا- بیانیه دفتر سید مقتدا صدر رهبر جریان صدر، حاکی از آن است که او روز پنجشنبه تماس تلفنی 20 دقیقه ای با نوری المالکی رئیس ائتلاف دولت قانون داشته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۲/۲۰ - ۰۱:۲۰    
بعداز سال ها تنش و اختلاف بالاخره مقتدی صدر با نوری المالکی تلفنی گفتگو کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۲/۱۹ - ۲۳:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
رهبر جریان صدر عراق تلفنی با چند تن از رهبران سیاسی از جمله نوری المالکی رییس ائتلاف دولت قانون گفت وگو کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۲/۱۹ - ۲۳:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
رهبر جریان صدر با رئیس ائتلاف دولة القانون تماس تلفنی برقرار کرد. یکی از نمایندگان مستقل نیز گفته است که شرایط برای انتخاب نخست وزیر در حال مهیا شدن است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۲/۱۹ - ۲۳:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
رسانه های عراقی از گفت وگوی تلفنی رهبر جریان صدر این کشور با نوری المالکی رئیس ائتلاف دولت قانون و چند نفر دیگر از رهبران سیاسی خبر دادند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۲/۱۹ - ۲۳:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
مقتدا صدر رهبر جریان صدر با نوری المالکی رهبر ائتلاف دولت القانون تلفنی گفتگو کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۱۲/۱۲ - ۱۷:۱۱    
استاندار نجف با وجود روابط خوب با صدری ها و نیز عملکرد مقبول وی از نظر عمرانی و آبادانی در استان نجف، اما عقبه سیاسی او به ائتلاف دولت قانون به رهبری نوری المالکی باز می گشت.
شفقنا   ۱۴۰۰/۱۲/۰۵ - ۱۸:۱۴    
شفقنا- ائتلاف دولت قانون به ریاست نوری المالکی تاکید کرد که مسئله فراکسیون اکثریت با بازگشت توافق میان چارچوب هماهنگی و جریان صدر حل می شود. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا، به نقل از المعلومه، جاسم محمد جعفر ...
آنا   ۱۴۰۰/۱۲/۰۲ - ۱۰:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
رئیس ائتلاف "دولت قانون" و دبیر کل "عصائب اهل الحق" عراق در سخنانی نسبت به توییت اخیر رهبر جریان صدر و اشاره به تهدید شدنش توسط برخی طرف ها واکنش نشان دادند.