جمعه ۱۲ خردادساعت ۰۶:۴۱Jun 2023 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «گزافه گویی»

راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۲:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس رژیم صهیونیستی پیش از سفر به باکو و دیدار با رئیس جمهوری آذربایجان، ایران را به تنش زایی در منطقه متهم کرد.
افکار نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۱:۲۹   + ۱۲ سایت دیگر  
رییس رژیم صهیونیستی پیش از سفر به جمهوری آذربایجان با توجه به همسایگی این کشور با ایران، نقش ایران در منطقه را ثبات زدا خواند.
افق نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۶:۲۱   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اصل90 گفت: اگر بگوییم در مبارزه با فساد هیچ اقدامی نکردیم گزافه گویی نیست؛ منظور من انجام اقدامات مناسب و بازدارنده است که جلوی جریان فساد را بگیرد ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۰:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
چمران گفت: پس از تهدیدات اسرائیل و نتانیاهو رونمایی از موشک خرمشهر 4 پاسخ محکمی به گزافه گویی های او بود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۲۱:۲۹   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر جنگ رژیم صهیونیستی ضمن تکرار گزافه گویی های علیه برنامه صلح آمیز هسته ای جمهوری اسلامی ایران، گفت که تهران، بزرگترین تهدید موجودیتی علیه این رژیم است.
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۵:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی به گزارش پارسینه ، ویدئویی از اظهارات یکی از مقامات طالبان در فضای مجازی منتشر شده است. در این ویدئو این مقام طالبان می گوید: یک دبه آب را در ازای دو دبه گازوییل به ایران می فروشیم . انتهای پیام/
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۶:۰۱   + ۱۳ سایت دیگر  
یک استاد غربزده دانشگاه که عوام فریبی هایش در ماجرای برجام موجب خسارت های بزرگی به کشورمان شد، این بار ادعا کرده است: ایران یمن را داد تا امنیت خودش را تأمین کند .
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۱۵:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
آبیک- امام جمعه آبیک گفت: جامعه ای که در آن مقام معلم گرامی داشته شود، می توان به آینده آن امیدوار بود و صحبت از آینده درخشان در جامعه ای که منزلت معلم را حفظ نکند، صرفاً گزافه گویی است.
8 صبح   ۱۴۰۲/۰۲/۱۵ - ۰۸:۳۱    
وزیر جنگ رژیم صهیونیستی در سفر امروز خود به آتن، در گزافه گویی ضد ایرانی جدید خود مدعی شد که به ایران اجازه نخواهیم داد به تلاش برای ایجاد پایگاه نظامی در سوریه ادامه دهد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۱۵ - ۰۰:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
وزیر جنگ رژیم صهیونیستی در سفر امروز خود به آتن، در گزافه گویی ضد ایرانی جدید خود مدعی شد که به ایران اجازه نخواهیم داد به تلاش برای ایجاد پایگاه نظامی در سوریه ادامه دهد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۴:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون امور داخی کشور و شوراهای مجلس فروش خاک ایران برای پرداخت مطالبات بازنشستگان را گزافه گویی غیرقابل قبول دانست.
جام جم   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۰۶:۵۶   + ۲۱ سایت دیگر  
صدور بحران به چه معنا؟ این موضوعی است که گرچه در گزارش های گذشته به تحلیل آن پرداختیم، اما اظهارات جدید بنیامین نتانیاهو آن را وارد کانال جدیدی کرده است ...
سلام نو / تهران نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۳۱ - ۱۸:۴۱   + ۱۶ سایت دیگر  
نخست وزیر رژیم صهیونیستی ضمن تکرار ادعاهای بی اساس درباره ایران، مدعی شد که عربستان از احیای روابط با ایران پشیمان می شود.
برترین ها / شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۲۱:۵۶   + ۳۱ سایت دیگر  
نخست وزیر رژیم صهیونیستی در گفت وگویی نسبت به روابط جدید ایران و عربستان سعودی هشدار داد.
فرهیختگان   ۱۴۰۲/۰۱/۲۷ - ۲۳:۰۶    
اسدالله رحمان زاده، مدرس کالج کانترا کاستا: دانشجویان من در کلاس فلسفه کم کم درمی یابند که هم از نظر اخلاقی و هم از نظر وجودی، ما به نوعی بی پایگی معنوی می رسیم و به این نتیجه می رسند که تفکر مسلط علمی-فلسفی غرب، در واکنش افراطی به خرافه پرستی، دروغ و ریا و گزافه گویی مذهبی ...
افکار نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۱۵:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس ستاد مشترک ارتش رژیم صهیونیستی که با چالش گسترده تمرد نیروهای ذخیره در سایه برکناری وزیر جنگ این رژیم مواجه است، جمهوری اسلامی ایران را تهدید کرد.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۰۹:۵۶    
محسن بهاروند، سفیر سابق ایران در انگلیس، در اعتماد نوشت: بدون شک ایران به دلیل موقعیت ژئوپلیتیک، منابع انسانی و طبیعی خود کشوری مهم و تاثیرگذار است. با این وجود واضح است که برخی کشور های اروپایی و مسوولان اتحادیه اروپا در مورد نقش ایران و تاثیر کشور ما در مخاصمه اوکراین ...
فرارو   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۰۸:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
محسن بهاروند، سفیر سابق ایران در انگلیس، در اعتماد نوشت: بدون شک ایران به دلیل موقعیت ژئوپلیتیک، منابع انسانی و طبیعی خود کشوری مهم و تاثیرگذار است. با این وجود واضح است که برخی کشور های اروپایی و مسوولان اتحادیه اروپا در مورد نقش ایران و تاثیر کشور ما در مخاصمه اوکراین ...
صدای ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۲۰:۲۳   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران از همشهری آنلاین، بنیامین نتانیاهو در جوسازی تازه خود علیه ایران خطاب به جامعه جهانی گفت که باید از دستیابی ایران به تسلیحات هسته ای جلوگیری شود ، این در حالی است که رژیم صهیونیستی صدها کلاهک هسته ای در اختیار دارد. ...
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۱۱:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اطلاعات ارتش اسرائیل در گزافه گویی هایی مدعی شد که ایران به دنبال آتش افروزی در منطقه است.
برترین ها / عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۲۰:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
الهام علی اف رئیس جمهور آذربایجان در حالی این روزها به گزافه گویی درباره همسایه جنوبی خود روی آورده نمی تواند آذربایجان را از روی نقشه پیدا کند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۲۰:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
الهام علی اف رئیس جمهور آذربایجان در حالی این روزها به گزافه گویی درباره همسایه جنوبی خود روی آورده نمی تواند آذربایجان را از روی نقشه پیدا کند.
جهان نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۱۳ - ۲۰:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
واکنش یک کاربر به گزافه گویی های انحرافی کرباسچی که به عنوان یارکمکی رژیم صهیونیستی ظاهر شده است.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۱۳:۵۳    
حجت الاسلام اکبر افشارمنش با اشاره به گزافه گویی های الهام علی اف رئیس جمهوری آذربایجان، گفت: الهام علی اف با همکاری صهیونیست ها قصد دارد ایران را درگیر جنگ منطقه ای کند.
برترین ها / بهار نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۹:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
حسین عبده تبریزی، اقتصاددان: ارقام و آمار رسمی و غیررسمی می گوید بین 25 تا 30 میلیون نفر از مردم ایران زیر خط فقرند. این موضوعی کوچک و شوخی بردار نیست.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۲:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی یکشنبه شب گفت که حکومت وی با سه جنگ روبه روست، در عین حال با تکرار ادعای خود علیه برنامه صلح آمیز هسته ای ایران، ادعا کرد: هرگز به تهران اجازه دستیابی به تسلیحات هسته ای را نخواهیم داد.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۲۲:۳۲    
دبیر کل حزب مردم سالاری در توئیتی با اشاره به تآثیر رویکرد مثبت با جهان بر نوسانات ارزش پول ملی؛ به جای گزافه گویی از مردم عذرخواهی و ساختارها را اصلاح کنید.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۱:۱۶   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور پیشین آمریکا مدعی شد که احیای توافق هسته ای با ایران راه را برای دستیابی این کشور به سلاح هسته ای هموار می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۰۳:۳۵   + ۲۹ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور سابق آمریکا با درخواست برای محاکمه رئیس جمهور اسلامی ایران، گفت که باید یک رژیم سکولار و بدون دانش هسته ای در این کشور مستقر شود.
صدای ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۰:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران ،اوید آستین که در اردن سخن می گفت، در پاسخ به پرسش خبرنگاری که از او پرسید در شرایطی که ایران دیگر به برجام پایبند نیست، برای جلوگیری از تبدیل شدن ایران به یک تهدید هسته ای چه می کنید؟ گفت ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۴:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان کهگیلویه عملکرد یک ساله دولت سیزدهم در این شهرستان را تشریح کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۰۰:۳۷   + ۱۸ سایت دیگر  
سفیر ایالات متحده در فلسطین اشغالی با گزافه گویی علیه ایران گفت که همه گزینه ها روی میز است و آمریکا از تل آویو حمایت می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۰۲:۱۰   + ۱۷ سایت دیگر  
نماینده ویژه آمریکا در امور ایران مدعی شد که شواهد و مدارک حضور پهپادهای ساخت ایران در جنگ اوکراین هر روز بیشتر می شود.
موج رسا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۲ - ۱۱:۱۷    
اینجا زنجان است و بهمن باشکوه دیگری در حال خلق شدن است و حال نوبت رسانه های بیگانه و خودفروخته است که به دنبال چاره ای برای انعکاس کم رنگ این حضور گسترده هستند؛ اما غافل از اینکه این حضور نمی تواند با گزافه گویی های این تعداد معدود رسانه کم رنگ شود.
صاحب نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۰۰:۰۱    
رئیس دانشگاه آزاد اردستان با برشمردن دلایل بغض دشمنان از سپاه پاسداران، گفت: چنانچه این نیروی عظیم مانند گذشته و چه بسا مقتدرتر و با امید به حق و نصرت نزدیک و حتمی الهی حرکت کند بهترین اقدام متقابل در برابر تصمیم پارلمان اروپا برای تحریم سپاه خواهد بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۷:۰۶   + ۳۳ سایت دیگر  
فرمانده کل ارتش بحرین با گزافه گویی و اتهام پراکنی علیه ایران، گفت که ما آماده تمام گزینه ها برای مواجهه با ایران هستیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۱۹:۰۹   + ۶۴ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه در واکنش به گزافه گویی رئیس جمهور فرانسه به مقامات این کشور توصیه کرد که روابط دوجانبه را بیش از این متحمل خسارت نکنند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۲۱:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
وزیر خارجه فرانسه که در عربستان سعودی به سر می برد، در مصاحبه با روزنامه الشرق الاوسط، ایران را مسئول بن بست در برجام معرفی کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۲۰:۴۳   + ۱۲ سایت دیگر  
وزیر خارجه فرانسه که در عربستان سعودی به سر می برد، در مصاحبه با روزنامه الشرق الاوسط، ایران را مسئول بن بست در برجام معرفی کرد.
ایران پرس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۲:۰۶    
ایران پرس: ناصر کنعانی سخنگوی وزارت امور خارجه روز دوشنبه در واکنش به گزافه گویی اخیر برخی مقامات آمریکایی گفت: دولت آمریکا به خوبی واقف است ایران هیچگونه تعرض و تجاوز به سرزمین و منافع خود را برنمی تابد و به متجاوزان به شکل قاطع و پشیمان کننده پاسخ می دهد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۲۰:۲۱   + ۴۵ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه در واکنش به گزافه گویی بلینکن و مشاور شورای امنیت ملی آمریکا گفت: دولت آمریکا به خوبی واقف است ایران هیچگونه تعرض و تجاوز به سرزمین و منافع خود را برنمی تابد و به متجاوزان به شکل قاطع و پشیمان کننده پاسخ می دهد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۱:۴۰   + ۶۲ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه در واکنش به گزافه گویی شولتز با بیان اینکه صدراعظم آلمان در سمت اشتباه تاریخ ایستاده، به برآمدن افراطی ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۶:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
نخست وزیر انگلیس باز هم درباره اعدام علیرضا اکبری جاسوس این کشور اظهارنظر کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۶:۳۱   + ۱۰ سایت دیگر  
نخست وزیر انگلیس باز هم درباره اعدام علیرضا اکبری جاسوس این کشور اظهارنظر کرد.
برترین ها / فکر شهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۸:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
یک دیپلمات بازنشسته درارزیابی خود از واکنش بستن تنگه هرمز دربرابر اقدام اروپا، می گوید که با اطمینان و بر اساس تاریخ می گویم که اگر تنگه هرمز بسته شود، اولا دنیا علیه ما بسیج خواهد شد، قطعنامه های شورای امنیت علیه ما صادر می شود و یک اقدام عملی هم انجام خواهند داد ...
برترین ها / فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۲۱:۳۳   + ۱۳ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه رژیم صهیونیستی مدعی شد: ایران باید تحت فشار گسترده، فوری و همه جانبه در همه زمینه هایی باشد که ایجاد تغییر در رفتار ایران در این زمینه ها نیاز است.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۱۲:۰۴    
رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان در مجلس شورای اسلامی در توئیتی از اظهارات ضدایرانی رئیس جمهور کره جنوبی در امارات متحده عربی،انتقاد کرد.
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۵:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سرگئی لاوروف وزیر خارجه روسیه اعلام کرد که روسیه آماده بررسی هرگونه پیشنهاد جدی غرب برای مذاکره درباره اوکراین است، اما تاکنون هیچ پیشنهادی وجود نداشته است. ...