سه شنبه ۰۹ خردادساعت ۲۱:۲۳May 2023 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «صندوق»

شرکت ملی پست و شرکت دانش بنیان جابار در حاشیه برگزاری نخستین نمایشگاه صنعت پست، تفاهم نامه همکاری امضا کردند
کارگر نیوز   ۵۸ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
وزیر کار گفت: مردان کارآمد باید مدیریت صندوق ها را به دست بگیرند و با ایجاد بهره وری و با به استخدام درآوردن فناوری به کاهش مصارف و افزایش ضریب پشتیبانی صندوق ها بپردازند؛ چراکه گریزی جز اصلاحات منطقی ای که آسیبی به جامعه وارد نکند، نیست.
کارگر نیوز   ۵۸ دقیقه پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
استاندار گیلان با اشاره به تلاش ها برای احیاء کارخانه کفش ملی گفت: کارخانه کفش ملی گیلان، توسط صندوق بازنشستگی کشوری به زودی احیاء خواهد شد.
ایسنا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس گروه هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: هنرمندان برای عضویت در صندوق اعتباری هنر دنبال مستندات تقلبی و غیر واقعی نباشند.
برترین ها   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
بازنشستگان مس سرچشمه معتقدند؛ صندوق از حق بیمه های آن ها شکل گرفته و دارایی بین النسلی آن هاست و لذا دولت نمی تواند یک جانبه در مورد آن تصمیم بگیرد.
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری با بیان این که شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی هتل مناسبی را در نزدیکی حرم مطهر امام رضا(ع) در اختیار گرفته است، اعلام کرد: با برنامه ریزی های انجام شده، این هتل از ابتدای تابستان درخدمت بازنشستگان خواهد بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱ ساعت پیش    
چهاردهمین رویدادروستاهای نوفن باهدف انتقال فناوری وتکنولژی به کسب وکارهای روستایی باحضورشرکت های دانش بنیان ومسئولان صندوق کارافرینی امید ودستگاهای نظارتی برگزارشد.
حجت کاظمی با اشاره به مالکیت 15 درصدی صندوق بازنشستگی فولاد در سهام سایپا به فارس، گفت: میزان مالکیت از این شرکت ، معادل یک صندلی هیأت مدیره است و در کمیته انتصابات تصمیم گرفته شده فرد جدیدی به عنوان نماینده صندوق در سایپا تعیین شود. ...
ایسنا   ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
معاون توسعه صندوق نوآوری و شکوفایی از انعقاد 3 قرارداد همکاری به ارزش 55 میلیارد تومان میان شرکت های دانش بنیان و صنایع بزرگ در رویداد تبادل فناوری حوزه صنعت غذایی خبر داد.
مدار اقتصادی   ۲ ساعت پیش    
بازارسرمایه امروز با رشد 13,033 واحدی شاخص کل و رسیدن آن به 2,288,427 واحد به کار خود پایان داد تا رشد 0.57 درصدی برای این بازار ثبت شود. بازار میزبان ورود پول سرمایه گذاران حقیقی به رقم 52 میلیارد تومان بود. صندوق های درآمد ثابت امروز حدود 164 میلیارد تومان خروج نقدینگی داشتند ...
ایسنا   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رییس صندوق نوآوری و شکوفایی با بیان اینکه اگرچه در زمینه نفوذ فناوری در بخش های کشاورزی و امنیت غذایی اتفاقات خوبی افتاده است، اما همچنان فاصله زیادی تا نقطه مطلوب داریم، گفت: بر اساس آمار نزدیک به 5 درصد از شرکت های دانش بنیان در حوزه کشاورزی و امنیت غذایی فعالیت می کنند ...
امروز با وضعیت مساعد و متعادل مثبت بازار سهام و همچنین ثبات نرخ دلار و سکه صندوق های سهامی ومبتنی بر طلا عملکرد خوبی داشتند.
ایسنا   ۲ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرکل بیمه سلامت خوزستان بر لزوم نشان دار شدن بیماران خاص و صعب العلاج در سامانه سازمان بیمه سلامت تاکید کرد و درباره نحوه ثبت نام در صندوق بیماری های خاص و صعب العلاج توضیحاتی ارائه داد.
15 خرداد آخرین مهلت مشارکت صندوق پروانه در بخش تولید اعلام شده است.
ترجمه: سلیم حیدری کارشناسان می گویند انجماد دارایی های هولدینگ فارکس روسیه، دلارزدایی را در سراسر جهان تسریع کرده است. طبق آخرین داده های صندوق بین المللی پول، روند تنوع بخشیدن به استفاده از ارزهای خارجی به جای دلار در سراسر جهان در حال افزایش است. ...
پولی مالی   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اخبار پولی مالی_ مدیرعامل صندوق تامین خسارتهای بدنی به همراه تعدادی از معاونان و مدیران، دوشنبه هشتم خرداد ماه به استان بوشهر سفر کرد.
آنا   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق توسعه نهال گفت: امیدواریم 50 درصد نهال تولیدی کشور در چند سال آینده را با دانش فنی واحدهای دانشگاه آزاد به تولید برسانیم.
بهار نیوز   ۴ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
گروه اقتصادی: بوئینگ به دنبال فروش حداقل 150 جت 737 مکس به شرکت ریاض ایر است.به گزارش ایسنا، شرکت بوئینگ (BA.N) در حال کار بر روی معامله ای برای فروش حداقل 150 هواپیمای جت 737 مکس به استارتاپ عربستان سعودی، ریاض ایر است. ...
ایسنا   ۴ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
عضو کانون عالی کارفرمایان کشور با اعلام موضع نسبت به ادغام صندوق ها از جمله صندوق تامین اجتماعی بر لزوم تقویت تشکل های کارگری و کارفرمایی به عنوان دو بال کسب و کار در کنار دولت تاکید کرد.
ربیع   ۴ ساعت پیش   + ۲۶ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، سید صولت مرتضوی روز سه شنبه در هفتمین همایش ملی کار، اظهار داشت: مرثیه صندوق های بازنشستگی را در چند جلسه خوانده ام، وضعیت صندوق ها خوب نیست؛ ضریب بسیار ناپایداری دارند که نسبت پشتیبانی در صندوق بازنشستگی کشوری بین 0.5- و 0 ...
اقتصادگردان   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
دبیرخانه نهاد مردمی رسالت و صندوق رفاه معاونت دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی برای ایران همکاری های مشترک و بهره مندی اعضای این صندوق از سامانه های سازمان های رهیاری تفاهم نامه امضا کردند.
دنیای بانک   ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل بیمه البرز نیز با قدردانی از استقبال این صندوق از طرح شوکا، گفت: بهترین خدمات را در این راستا ارائه خواهیم کرد و نسبت به انجام تعهدات پایبندیم. ...
دنیای بانک   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
دکتر محمد مخبر معاون اول رئیس جمهور نیز در پنجاه و یکمین اجلاس اتحادیه پایاپای آسیایی با اشاره به این آمار منتشر شده در صندوق بین المللی پول گفت: ایران در سال 2022 از نظر شاخص برابری قدرت خرید 1600 میلیارد دلار تولید ناخالص داخلی داشته است.
خبرگزاری ایلنا با انتشار تصاویری از تجمع بازنشستگان مس مقابل نهاد ریاست جمهوری خبر داد.
تابناک ایلام   ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت (صمت) ایلام گفت: متخلفان صنفی در این استان پارسال به پرداخت 121 میلیارد و 163 میلیون تومان جریمه نقدی در حق صندوق دولت محکوم شدند.
فرهنگیان بازنشسته عضو مؤسسه صندوق ذخیره فرهنگیان که تا 29 اسفند 1401، بازنشستگی آنها به این صندوق اعلام شده است، مشمول مرحله اول طرح ارزش مالکانه هستند که تعداد آنها 875 هزار نفر است.
دنیای بانک   ۵ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی صندوق تأمین خسارت های بدنی به نقل از خبرگزاری صدا و سیمای مرکز بوشهر، مدیرعامل صندوق تأمین خسارت های بدنی در سفر به بوشهر گفت: بر پایه قانون بیمه اجباری شخص ثالث تمامی دارندگان وسایل نقلیه موتوری مکلف به داشتن بیمه نامه شخص ثالث هستند تا در تصادفات بیمه ها از آنان حمایت شایسته ...
شانا   ۵ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
رئیس هیئت رئیسه صندوق های بازنشستگی صنعت نفت گفت: پارسال با تمرکز بر رفع موانع تولید در شرکت های تولیدی گروه اقتصادی صندوق ها، درآمد صندوق از این منابع با استفاده از زیرساخت های موجود افزایش یافت.
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: دولت باید مبنای اعطای صندوق های قابل معامله به نوزادان را همه متولدان 1400 به بعد قرار دهد، تا افراد مشمول جا نمانند.
جام جم   ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
جام جم آنلاین اصفهان ؛ رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری در این دیدار، با اشاره به نقش صنایع بزرگ در حمایت از شرکت های دانش بنیان گفت: شرکت های بزرگ در راستای افزایش سطح تولید داخلی با اتخاذ رویکردهای نوین می توانند نقش مؤثری در جریان توسعه بازار محصولات دانش بنیان ایفا کنند که تحقق این مهم ...
ایسنا   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل مدیرعامل صندوق پژوهش و فناوری استان اردبیل از کسب رتبه اول کشوری صندوق پژوهش و فناوری استان اردبیل در سال جدید خبر داد و گفت: ارائه ضمانت نامه های بانکی این صندوق به شرکت های دانش بنیان با 2 درصد ودیعه انجام می شود.
خبر آنلاین   ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مدیر بانک کشاورزی استان گفت :صندوق بیمه محصولات کشاورزی استان چهارمحال وبختیاری رتبه اول کشوری در توسعه ضریب نفوذ بیمه را از آن خود کرد
سلام نو / خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۷:۵۴   + ۲۴ سایت دیگر  
صندوق های بازنشستگی که شرط سنی بازنشستگی مشمولان آن ها 60 سال و بالاتر است از مفاد این حکم مستثنی هستند.
سلام نو / روز نو   ۴ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
حمیدرضا نجف پور کردی مدیر عامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان از اهدا 700 دستگاه خودرو به فرهنگیان در فاز اول اجرای طرح لیزینگ خودرو خبر داد.
گیلان صدر   ۵ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
مدیر کل بیمه سلامت از ابتدای فعالیت صندوق بیماری های خاص و صعب العلاج در استان تاکنون 8 میلیارد و 600 میلیون تومان بابت هزینه های مازاد بر پوشش بیمه پایه و تکمیلی به این بیماران پرداخت شده است. ...
صندوق های تامین مس در بورس فلزات لندن سیگنالی منفی علیه قیمت مس ارسال کردند. برای نخستین بار از ژوئن2020 است که این صندوق ها پیام کاهش قیمت شدید را به بازار ارسال می کنند. دلیل این موضوع وضعیتی است که بر بازار چین حاکم است و اثر مشخصی روی مصرف مس دارد.
موضوع استفاده از پسماند های الکترونیکی با توجه به افزایش تولید محصولات دیجیتالی و افزایش زباله های این صنعت از اهمیت ویژه ای برخوردار است. محققان کشور ما نیز از این موضوع مهم غافل نشدند و طرح هایی را با پشتیبانی صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشور به انجام رساندند.
خانه ملت   ۶ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم تبریز،اذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سرمایه صندوق توسعه ملی باید ثروت تولید کند، گفت: این ثروت باید برای سرمایه گذاری های بعدی و همچنین ارائه تسهیلات به بخش خصوصی مبنا قرار گیرد.
خانه ملت   ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تغییر اساسنامه صندوق بازنشستگی مس هیچ ارتباطی با ماده 17 قانون نظام جامع رفاه و تامین اجتماعی ندارد، گفت: این موضوع اساسا مشمول این ماده نیست و اقدام وزارتخانه فوق در دوره های گذشته در این زمینه در چارچوب قانون قرار نمی گیرد.
ایسنا   ۶ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان نماینده مردم رفسنجان و انار درباره آخرین وضعیت صندوق بازنشستگی مس توضیحاتی ارائه داد.
ایلنا   ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
نماینده کارفرمایان گفت: دولت اگر قصد ادغام دارد باید صندوق های دیگر را حمایت کند تا بارِ صندوق تامین اجتماعی را سنگین تر نکند.
ایسنا   ۶ ساعت پیش    
ایسنا/خراسان شمالی مدیر صندوق بیمه اجتماعی، کشاورزی و عشایر خراسان شمالی گفت: پیش بینی می شود 200 تا 250 هزار نفر در این استان مشمول این صندوق بیمه باشند.
کبنا نیوز   ۶ ساعت پیش   + ۱۴۸ سایت دیگر  
محمدرضا فرزین رئیس کل بانک مرکزی به منظور دیدار و گفت و گو با مقام های صندوق بین المللی پول، تهران را به مقصد واشنگتن ترک کرد.
رجا نیوز   ۶ ساعت پیش    
البته این تنها ناپدیدی در دوره روحانی نیست. پیش از کاخ سعدآباد، پول های صندوق توسعه ملی و خزانه کشور نیز توسط دولت حسن روحانی ناپدید شده اند.
ایستا نیوز   ۶ ساعت پیش   + ۳۶ سایت دیگر  
ایستانیوز:بر اساس آخرین ابلاغیه مرکز نظارت بر صندوق های سرمایه گذاری سازمان بورس، انعقاد قرارداد توسط صندوق های سرمایه گذاری اختصاصی بازارگردانی با سایر اشخاص به منظور خرید و نگهداری اوراق بهادار با درآمد ثابت و پرداخت مبلغی از منابع صندوق جهت خرید و نگهداری اوراق بهادار با درآمد ثابت موضوع قرارداد ...
سلام نو / سلامت نیوز   ۱۰ دقیقه پیش   + ۸ سایت دیگر  
رئیس پیشین ستاد احیای دریاچه ارومیه هشدار داد که با خشک شدن کامل این دریاچه، احتمال بروز تغییرات ژنتیکی در انسان ها، حیوانات و گیاهان در محدوده اطراف آن می شود.
تجارت گردان   ۶ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
اکبر پورات، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استداندار بوشهر، ظهر دوشنبه در نشست با مدیران صندوق اظهار کرد: این صندوق به عنوان نهاد حاکمیتی، در راستای اجرای تکالیف قانونی خود نیازمند هم افزایی و هماهنگی هر چه بیشتر با تمامی دستگاه های اجرایی مرتبط با وظایف خود است.
معدن نامه   ۶ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد با بیان اینکه این صندوق 52 هزار میلیارد تومان مطالبات انباشته از دولت دارد، گفت: سعی می کنیم کسری صندوق را با پیگیری مطالبات از دولت و دریافت سود سهام شرکت ها، جبران کنیم.
ایسنا   ۶ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
بیش از 6 هزار کد حقیقی با میانگین خرید 65 میلیون تومان نسبت به پذیره نویسی نماد "شتاب" در دقایق نخست اقدام کردند.
صندوق بازنشستگی کشوری   ۶ ساعت پیش    
مدیر صندوق بازنشستگی استان خراسان جنوبی گفت: کارگاه آموزش پیشگیری از آلزایمر و دمانس برای بازنشستگان این استان در محل خانه امید بیرجند برگزار شد. به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری، به نقل از روابط عمومی مدیریت خراسان جنوبی ...