چهارشنبه ۲۵ فروردینساعت ۱۳:۳۸Apr 2021 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اشغالگران»

اشغالگران آمریکایی یک کاروان از تانکر های حامل نفت سوریه را از استان حسکه به عراق منتقل کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۳ ساعت پیش    
شماری از مزدوران وابسته به اشغالگران ترکیه دو زن را در حومه حلب سوریه ربودند.
شماری از مزدوران وابسته به اشغالگران ترکیه در سوریه بر اثر انفجار بمبی در مسیر یک دستگاه خودرو در استان الحسکه زخمی شدند.
جنبش مقاومت اسلامی فلسطین در بیانیه ای اعلام کرد بازداشت نامزد این جنبش از سوی اشغالگران صهیونیست نشان دهنده ذهنیت جنایتکارانه این رژیم جعلی است.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۲:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
شماری از عناصر داعش که برای انجام عملیات تروریستی، به شمال عراق اعزام و در دام نیروهای پیشمرگ منطقه خودمختار کردستان عراق گرفتار شده اند، اعتراف کردند که توسط اشغالگران آمریکایی از سوریه برای انجام این حمله تروریستی، اعزام شده اند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۷:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
منابع سوری اعلام کردند که اشغالگران آمریکایی یک کاروان دیگر تانکرهای حامل نفت دزدیده شده سوریه را از سوریه به عراق بردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۱:۰۶    
اشغالگران آمریکایی به طور روزانه اقدام به سرقت نفت و غلات سوریه و انتقال آن به عراق به منظور وارد کردن خسارت به دولت سوریه و در راستای جنایت ضد بشری می کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۸:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
منابع خبری سوریه اعلام کردند: اشغالگران آمریکایی نیرو و تجهیزات نظامی خود را در پایگاه هایشان در سوریه افزایش داده اند.
افق نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۰:۴۱    
تحلیلگر سیاسی عراق تاکید کرد که توافق اخیر واشنگتن و بغداد برای خروج نیروهای آمریکا چیزی فراتر از دور زدن اراده آزاد مردم و مشروعیت بخشی به حضور نامشروع اشغالگران آمریکایی نیست.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۹:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
یک تحلیلگر عراقی با اشاره به گفتگوهای راهبردی میان بغداد و واشنگتن، گفت: آمریکا از طریق این مذاکرات به دنبال تثبیت حضور خود در عراق است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۷:۳۷    
تحلیلگر سیاسی عراق تاکید کرد که توافق اخیر واشنگتن و بغداد برای خروج نیروهای آمریکا چیزی فراتر از دور زدن اراده آزاد مردم و مشروعیت بخشی به حضور نامشروع اشغالگران آمریکایی نیست.
دین آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۲۰:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
سازمان عفو بین الملل در گزارش سالانه خود مربوط به سال 2020 میلادی نوشت که اشغالگران صهیونیست کودکان را شکنجه کرده و رفتارهای بسیار خشونت آمیزی علیه فلسطینیان انجام می دهند ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۲۰:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
همزمان با تصویب طرح گسترش شهرک سازی در قدس اشغالی، اشغالگران صهیونیست سه منزل دیگر متعلق به فلسطینیان در این شهر را غصب کردند که به آوارگی شمار دیگری از خانواده های فلسطینی منجر شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۲:۰۱    
تاکید گروه های مختلف عراقی بر لزوم پایان حضور بیگانگان و اشغالگران آمریکایی در عراق و مقابله پدافند هوایی سوریه با حمله رژیم صهیونیستی از مهم ترین عناوین خبری 24 ساعت گذشته بود.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۲۲:۰۰   + ۱۱ سایت دیگر  
گروه های مقاومت وابسته به حشدالشعبی در واکنش به گفت و گوی راهبردی جاری بغداد – واشنگتن، اعلام کردند که اگر در این مذاکرات، در باره خروج نظامیان آمریکایی از عراق صحبت نشود، مقاومت علیه اشغالگران به سلاح متوسل خواهد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۶:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین تاکید کرد: وضع طبیعی برای ملتی تحت اشغال، همزیستی با اشغالگر نیست بلکه مقاومت است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۵:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
رهبر ائتلاف الفتح عراق در سخنانی همزمان با آغاز دور جدید گفت وگوهای استراتژیک میان بغداد و واشنگتن، بر ضرورت تعیین جدول زمانی مشخص برای خروج اشغالگران آمریکایی از عراق تأکید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۴:۲۵    
محمد کودک فلسطینی با پدرش اسامه که تنها 42 سال داشت وداع کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۲:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – افراد مسلح ناشناس به یک زندان اشغالگران آمریکایی در حومه شهر "الشدادی" در جنوب الحسکه در شمال شرق این کشور حمله کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۲:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
تهران – ایرنا- هیات هماهنگی گروههای مقاومت عراق امروز (چهارشنبه) در بیانیه ای خواهان ساختارسازی و تشکیل دوباره کمیته گفت وگوی راهبردی عراق با آمریکا و ترسیم نقشه راه روشنی در این زمینه شد و تاکید کرد که اخراج اشغالگران آمریکایی باید در صدر این نقشه راه باشد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۱:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
مقاومت عراق اشغالگران آمریکایی در این کشور را به انجام حملات بزرگ در صورت عدم خروج از عراق تهدید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۴:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
عضو دفتر سیاسی جنبش عصائب اهل الحق عراق تصریح کرد که هدف قرار گرفتن مستمر نظامیان آمریکایی پیام آشکاری از سوی همه مردم عراق به اشغالگران است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۰۶:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
نظامیان آمریکایی، 14 کامیون گندم از سیلو های روستای تل علو در منطقه الیعربیه در حومه شرقی حسکه را سرقت و به عراق منتقل کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۲۱:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
بغداد - ایرنا - اشغالگران آمریکایی که در مناطق شمال شرق سوریه حضور غیرقانونی دارند، برای چندمین بار بیش از 10 کامیون گندم متعلق به مزارع سوری را با گذر از مرز این کشور به شمال عراق منتقل کردند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۲۱:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: نیروهای اشغالگر آمریکا یک بار دیگر اقدام به سرقت گندم سوریه کرده و سیلوهای “الیعربیه” در حومه شمالی شرقی حسکه را خالی و به شمال عراق منتقل کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۲۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
امروز دوشنبه پنجم آوریل مصادف با روز کودک فلسطینی، روزی که سال1995 میلادی، از سوی رئیس فقید تشکیلات خودگردان نامگذاری شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۲۰:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
نیروهای اشغالگر آمریکا یک بار دیگر اقدام به سرقت گندم سوریه کرده و سیلوهای “الیعربیه” در حومه شمالی شرقی حسکه را خالی و به شمال عراق منتقل کردند.
نامه نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۹:۱۵    
العالم نوشت: اشغالگران آمریکایی دهها نفر از تروریست های داعش را که بدون هیچ قید و بندی در الحسکه بازداشت هستند و اکثراً تابعیت عراق دارند، از زندان الثانویه الصناعیه منتقل کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۴:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
اشغالگران آمریکایی تلاش می کنند از مشکلات ساکنان اردوگاه های آوارگان در سوریه به عنوان ابزاری برای تحت فشار قرار دادن دولت سوریه استفاده کنند.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۲:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
فارس: حازم قاسم سخنگوی جنبش حماس با اشاره به بازداشت ده ها فلسطینی از جمله محمد الخضری نماینده سابق این جنبش در عربستان سعودی گفت که تنها ذینفع بازداشت این فلسطینی ها، اشغالگران صهیونیست هستند. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۰۹:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - پس از امضای توافق سازش میان امارات و بحرین با رژیم صهیونیستی در 25 شهریور ماه سال گذشته (1399)، عطش رژیم آل سعود نیز برای سازش با این رژیم و رابطه علنی با تل آویو بیشتر شده، به حدی که بارها مقامات این رژیم از ابراز علاقه خود برای برقراری رابطه با اشغالگران فلسطین سخن گفته اند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۰۹:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی گردان های حزب الله و نیز عصائب اهل الحق عراق بر ادامه مقاومت علیه نظامیان آمریکایی تا بیرون راندن آنها از اراضی این کشور تاکید کردند.
پرس شیعه   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۰۸:۳۹    
سخنگوی گردان های حزب الله عراق با بیان اینکه گفتگوهای راهبردی با واشنگتن فاقد ارزش است، گفت: اشغالگران آمریکایی باید از خاک عراق اخراج شوند. به گزارش شیعه پرس به نقل از الفرات نیوز ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۰۸:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
گروه مقاومت عراقی اصحاب الکهف تصریح کرد که عملیات علیه اشغالگران آمریکایی مادامی که از این کشور خارج نشده اند، ادامه خواهد داشت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۰۸:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی گردان های حزب الله عراق با بیان اینکه گفتگوهای راهبردی با واشنگتن فاقد ارزش است، گفت: اشغالگران آمریکایی باید از خاک عراق اخراج شوند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۰۴:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
بغداد - ایرنا - در پی اظهارات برخی مقامات بغداد مبنی بر ضرورت تداوم حضور نظامیان ائتلاف آمریکایی در عراق، سخنگوی عصائب اهل الحق اعلام کرد، عملیات نظامی علیه اشغالگران تا پایان اشغال این کشور ادامه می یابد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۰۰:۲۶    
سخنگوی نظامی کتائب حزب الله عراق تاکید کرد گفت وگو ها با آمریکا هیچ فایده ای ندارد و اشغالگران آمریکایی باید عراق را ترک کند.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۲۳:۳۳   + ۱۱ سایت دیگر  
فارس: سخنگوی نظامی مقاومت اسلامی کتائب حزب الله عراق به دور جدید گفت وگوهای این کشور با آمریکا واکنش نشان داد و گفت که این گفت وگوها ارزشی ندارد. جعفر الحسینی امروز شنبه گفت: این گفت وگوها هیچ فایده ای ندارد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۱:۴۴   + ۱۳ سایت دیگر  
منابع آگاه محلی سوریه از تداوم تقویت حضور اشغالگران آمریکایی در بزرگترین میدان گازی این کشور خبر دادند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۰:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
منابع محلی سوری از ورود کاروان تسلیحاتی و لجستیکی نیروهای اشغالگر آمریکایی به حومه دیرالزور که با هدف تقویت حضور این نیروها و غارت نفت سوریه انجام می شود، خبر دادند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۱۹:۲۵    
در سرکوب تظاهرات هفتگی فلسطینیان توسط اشغالگران اسرائیلی در شرق قلقیلیه ، چند شهروند از جمله دو تصویربردار فلسطینی زخمی شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۰۷:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج مردمی عراق تصریح کرد؛ حاکمیت عراق با خروج کامل نیرو های خارجی از این کشور تحقق می یابد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۲۲:۵۲   + ۱۲ سایت دیگر  
فارس: دبیر کل جنبش عصائب اهل الحق عراق گفت که نیروهای مقاومت به یاری خداوند برای بیرون راندن اشغالگران از عراق توانمندترند. به گزارش کانال تلگرامی شبکه الاعلام المقاوم، شیخ قیس الخزعلی امروز پنچشنبه در اظهاراتی تاکید کرد: ما در جایگاه گروه های مقاومت ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۳:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
منابع خبری از نامزدی یک عضو سابق کنست(پارلمان) برای تصدی ریاست رژیم صهیونیستی و مانع تراشی این رژیم در برابر ورود هیئت اروپایی به رام الله برای نظارت بر انتخابات فلسطین خبر دادند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۵:۵۰   + ۱۳ سایت دیگر  
خبرگزاری رسمی سوریه از اقدام اشغالگران آمریکایی در انتقال چهل تروریست داعش از زندان الهول به مقر غیرقانونی خود در جنوب الحسکه خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۴:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
یک گروه عراقی که خود را المقاومة الدولیة معرفی کرد با انتشار ویدئویی مسئولیت حمله به کاروان لجستیکی اشغالگران آمریکایی را بر عهده گرفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۴:۲۲    
حمله به شبه نظامیان قسد وابسته به اشغالگران آمریکایی در استان الرقه سوریه منجر به کشته و زخمی شدن سه نفر از آنها شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۳:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
منابع سوری از انتقال 40 تروریست داعشی توسط آمریکایی ها به یکی از پایگاه های غیرقانونی این کشور در استان الحسکه خبر دادند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۱:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
رژیم صهیونیستی همچنان به سیاست های غصب اراضی و تخریب منازل و یهودی سازی بیشتر سرزمین فلسطین ادامه می دهد، آمارهای اعلام شده، اوج خطر و تهدیدات پیش روی مسئله فلسطین را در چهل و پنجمین سالگرد روز زمین نشان می دهد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۰۹:۰۱    
حمایت نهاد سلطنتی از خشونت پلیس انگلیس، هشدار اوپک درباره شرایط بازار نفت، تاکید حماس بر مبارزه ابدی با اشغالگران صهیونیست و توقف تزریق آسترازنکا در آلمان، از مهم ترین خبر های 14 ساعت گذشته بود.