دوشنبه ۲۰ اردیبهشتساعت ۰۱:۱۷May 2021 10
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معتقد»

ورزش 3   ۴۰ دقیقه پیش    
مدافع تراکتور معتقد است تیمش آنطور که شایسته بوده و نتیجه گرفته، تمجید نمی شود.
ایسنا   ۴۶ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
بازیکن تیم پرسپولیس معتقد است تیمش توانایی این را داشته که در مقابل سپاهان گل های بیش تری به ثمر برساند.
خبرگزاری تسنیم   ۵۴ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس داوری فوتبال کشورمان معتقد است رضا عادل، یک پنالتی تیم ذوب آهن را مقابل استقلال اعلام نکرد.
خبرگزاری تسنیم   ۵۴ دقیقه پیش   + ۵ سایت دیگر  
هافبک تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است که این تیم می توانست مقابل سپاهان گل های بیشتری بزند و پیروز شود.
ورزش 3   ۵۵ دقیقه پیش    
مهاجم سپاهان معتقد است امتیاز حساسی را مقابل پرسپولیس از دست دادند.
دنیای اقتصاد   ۵۶ دقیقه پیش    
ایسنا : سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت که وزیر امور خارجه در جلسه این کمیسیون تاکید داشت که با ایده دوقطبی کردن میدان و دیپلماسی موافق نیست و به هیچ عنوان این موضوع را دنبال نمی کند و معتقد است میدان و دیپلماسی در کنار هم می تواند منجر به تامین دقیق منافع ملی شود.
ورزش 3   ۱ ساعت پیش    
هافبک سپاهان معتقد است که تساوی در بازی امشب به درد هیچ کدام از دو تیم نمی خورد.
ورزش 3   ۱ ساعت پیش    
دروازه بان سپاهان معتقد است تساوی برابر پرسپولیس نتیجه خوبی برای آنها به حساب می آید.
ایسنا   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مشاور اتحادیه مرغداران گوشتی معتقد است: اگر جوجه یکروزه به طور مستقیم از واحدهای مرغ مادر به مرغداری ها ارسال شود و واسطه ها در توزیع حذف شوند قیمت جوجه یکروزه در بازار کاهش می یابد.
خبرگزاری تسنیم   ۱ ساعت پیش    
بازیکن تیم سپاهان معتقد است اگر این تیم زودتر به گل تساوی مقابل پرسپولیس دست پیدا می کرد، می توانست برنده این دیدار باشد.
ورزش 3   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مربی پیکان معتقد است نمایش زیبایی مقابل تراکتور داشتند.
ایسنا   ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
بازیکن تیم سپاهان معتقد است کسب نتیجه تساوی برای هیچ یک از تیم های پرسپولیس و سپاهان سودی ندارد.
تحلیل بازار   ۱ ساعت پیش    
آمریکا معتقد است که احتمال دارد، در دیدار پیشرو در وین، به توافق هسته ای با ایران باز گردد.
زاگرس آنلاین   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
بهزاد وحیدنیا، معتقد است: فشارهای روانی به ویژه سوگ گسترده ناشی از بحران کووید19 و پیامدهای آن از یک سو و تغییرات اقتصادی و اجتماعی و افزایش گرانی و بیکاری از سوی دیگر، بستر تغییر و تعمیق الگوی آسیب های اجتماعی را فراهم کرده است ...
خبرگزاری برنا   ۲ ساعت پیش    
کارشناس داوری معتقد است 3 پنالتی در دیدار سپاهان و پرسپولیس از چشم داور این بازی دور ماند.
در حالی متقاضیان وام 70 و 100 میلیونی ازدواج این روز ها گرفتار هفت خان بانک ها برای وثایق و ضامن شده اند که قانون بودجه مجوز استفاده از حساب یارانه به عنوان وثیقه را داده است ...
پارس فوتبال   ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
خبرورزشی – حدود دقیقه 35 بازی پرسپولیس سپاهان بودکه عزت الله پورقاز مدافع سپاهان آل کثیر را در محوطه جریمه هل داد و به نوعی به زمین انداخت . در این لحظه همه بازیکنان و مربیان پرسپولیس معتقد بودند که روی عیسی خطای پنالتی صورت گرفته و حیدری باید نقطه پنالتی را نشان بدهد اماداور مسابقه چنین اعتقادی ...
تازه نیوز   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
طبق اصل 115 قانون اساسی، رئیس جمهور باید از میان رجال مذهبی و سیاسی که واجد شرایط زیر باشند انتخاب گردد: ایرانی الاصل، تابع ایران، مدیر و مدبر، دارای حسن سابقه و امانت و تقوی، مومن و معتقد به مبانی جمهوری اسلامی ایران و مذهب رسمی کشور.
شفقنا   ۵ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
شفقنا- محمدعلی وکیلی نماینده مجلس دهم تکثر نامزدها در اردوگاه های اصولگرایان را نشانه ازهم گسیختگی و تشتت دانست و معتقد است: گفتمانی که باعث انسجام اصولگرایان می شد تحلیل رفته و خاصیت کارکردی اصلاح طلبان برای اصولگرایان از دست رفته است ...
خارگ نیوز   ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
خارگ نیوز: سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت که وزیر امور خارجه در جلسه این کمیسیون تاکید داشت که با ایده دو قطبی کردن میدان و دیپلماسی موافق نیست و به هیچ عنوان این موضوع را دنبال نمی کند و معتقد است میدان و دیپلماسی در کنار هم می تواند منجر به تامین دقیق منافع ملی شود.
کارشناس تحولات فلسطین معتقد است درگیری در فلسطین طی چند هفته آینده ادامه خواهد یافت البته ممکن است صهیونیست ها به طور موقت از درگیری های قدس شرقی و مسجدالاقصی عقب نشینی کنند تا از این طریق مقاومت فلسطینی را کنترل کنند.
عباس آخوندی ، وزیر سابق راه و شهرسازی، از جمله کسانی است که شائبه ورود به عرصه انتخابات در مورد او جدی است، البته آخوندی معتقد است در این زمینه تصمیم فردی نیاز نیست و باید براساس عملکرد نهاد اجماع ساز وارد عرصه شود.
ایسنا   ۷ ساعت پیش   + ۴۵ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت که وزیر امور خارجه در جلسه این کمیسیون تاکید داشت که با ایده دو قطبی کردن میدان و دیپلماسی موافق نیست و به هیچ عنوان این موضوع را دنبال نمی کند و معتقد است میدان و دیپلماسی در کنار هم می تواند منجر به تامین دقیق منافع ملی شود.
پارس فوتبال   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
عباس کارگر پیشکسوت سرخ ها معتقد است که پرسپولیس در حمله و دفاع بهتر از استقلال کار می کند، به همین دلیل دربی را خواهد برد. همچنین کارگر اعتقاد دارد که شاگردان گل محمدی قهرمان لیگ برتر می شوند.
ورزش 3   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مارکوس آلونسو، مدافع اسپانیایی چلسی معتقد است این تیم برابر منچسترسیتی لایق کسب پیروزی بوده است.
شعار سال   ۸ ساعت پیش    
زمانی به آغاز انتخابات سیزدهمین دوره ی ریاست جمهوری نمانده است. رویداد انتخاباتی که فارغ از جنجال های سیاسی و بحث بر انگیز با مسئله ی نحوه برگزاری انتخابات در روز های کرونایی مواجه است. مسئولان وزارت کشور و شورای نگهبان در اینباره نظرات متعددی دارند ...
کسب و کار نیوز- یک کارشناس اقتصاد مسکن معتقد است که به دلیل وجود چسبندگی قیمتی در بازار مسکن کاهش نرخ ارز نمی تواند تاثیر فوری و آنی در کاهش قیمت ها در این بخش داشته باشد ...
وزیر نیرو معتقد است، ادارات دولتی همراهی کنند، تابستان را بدون خاموشی سپری می کنیم. *** هیچ نوع روزمرگی بر صنعت آب و برق حاکم نیست به گزارش خبرگزاری صنایع ، رضا اردکانیان در رسانه ملی پیرامون پویش #هرهفته_الف_ب_ایران، اظهار داشت: ...
روزنامه گل   ۹ ساعت پیش    
مهدی نوری- اشپیتیم آرفی مهاجم سابق پرسپولیس معتقد است یحیی گل محمدی در حال حاضر بهترین تیم آسیا را در اختیار دارد و این محجموعه امسال باید قهرمان قاره کهن شود چون هیچ تیمی در لیگ قهرمانان آسیا در سطح پرسپولیس نیست و اگر قهرمانی در آسیا همراه با گلات پرسپولیس در لیگ برتر ایران شود خیلی عالی خواهد شد.
افکار نیوز   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
پیشکسوت پرسپولیس معتقد است که عمق دفاع نقطه ضعف تیم سپاهان است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۰ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
مدیر اجرایی باشگاه بایرن مونیخ معتقد است که هانسی فلیک بهترین گزینه برای هدایت مانشافت است.
گیتی آنلاین   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
عبدالباری عطوان تحلیلگر سرشناس جهان عرب معتقد است همه سیاست های اسرائیل، عربستان و آمریکا در منطقه با شکست روبرو شده است و حتی جو بایدن از طرح مساله موشکی ایران در مذاکرات عقب نشینی کرده است.
اقتصاد ایران: رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به فایل صوتی منتشر شده از گفت و گوی وزیر امور خارجه و سخنان اخیر معاون وی معتقد است که این اظهارات در راستای ارائه وارونه تاریخ است.
اقتصاد ایران: کارشناس مدیریت حمل و نقل دریایی معتقد است: طبق برآورد کارشناسان، بیش از 80 درصد از حمل و نقل بار در جهان به میزان 11 میلیارد تن در سال بر اساس آمار سال 2018 از طریق دریا انجام می شود.
برترین ها / روز نو   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۱:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
میزان: اشپیتیم آرفی درباره عملکرد پرسپولیس در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا گفت: مگر می شود گفت که عملکرد پرسپولیس بد بوده؟ غیر از باخت به الوحده که در همان بازی هم پرسپولیس بالای 30 موقعیت گل داشت، بقیه بازی ها را بُرد ...
ورزش 3   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدافع تیم ماشین سازی معتقد است که گل دوم تیم سایپا در بازی روز گذشته معجزه وار به ثمر رسیده است.
پارس نیوز   ۱۰ ساعت پیش    
الله وردی دهقانی معتقد است که شکست عربستان مقابل جبهه مقاومت و شکست ترامپ درآمریکا، سعودی ها را ترسانده است
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۳:۴۳   + ۳۸ سایت دیگر  
خانه ملت: رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: شما منطقه را رها کردید و اکنون فقط کشورهایی در منطقه با ما هستند که تحت تأثیر میدان بوده اند. اگر اینها را نداشتیم با چه چیزی باید سر میز مذاکره به عنوان بضاعت، آورده و پشتیبان سعی می کردید امتیاز بگیرید. ...
بهرام سبحانی، رییس انجمن فولاد در خصوص سومین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران گفت: این جشنواره ملی در راستای بهره برداری حداکثری از توانمندی های داخلی زنجیره آهن و فولاد کشور از سنگ آهن تا محصول نهایی برگزار می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۳:۵۷   + ۱۶ سایت دیگر  
کارشناس مدیریت حمل و نقل دریایی معتقد است: طبق برآورد کارشناسان، بیش از 80 درصد از حمل و نقل بار در جهان به میزان 11 میلیارد تن در سال بر اساس آمار سال 2018 از طریق دریا انجام می شود.
پارس نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۳:۴۹    
فیروزی معتقد است که تمام شواهد و مستندات بیان می کند که این دولت یک دولت تمام اصلاحاتی بوده است و اصلاحات تمام قد از آن حمایت کردند و تماما در این دولت حضور داشتند و سیاست های آن ها به طور کامل در این دولت اجرا شد.
برترین ها / سروش نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۹:۰۵   + ۱۴ سایت دیگر  
ایسنا: یک فعال سیاسی اصولگرا گفت: با وجود تشدد آرا در بین اصولگرایان شانسی برای اقبال مردم به جریان اصلاحات وجود ندارد. اصلاح طلبان باید پاسخ گوی عملکرد دولت فعلی باشند. ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۳:۱۱   + ۵۴ سایت دیگر  
203 نمایندگان مجلس شورای اسلامی در بیانیه ای تصریح کردند: اقدام شورای نگهبان مبنی بر ساماندهی ثبت نام نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری گامی در جهت شفافیت انتخاباتی و حفظ حرمت داوطلبان واقعی و معتقد به رهنمودهای مقام معظم رهبری و سیاست های کلی انتخاباتی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۳:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
برخی ورزشکاران معتقد هستند آن حمایت های که می بایست شود انجام نمی گیرد چون رشته ورزشی آن ها کمتر دیده می شود و تحت شعاع رشته های پرهواداری مثل فوتبال قرار گرفته و حمایت های مالی لازم در این خصوص صورت نمی گیرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۲:۵۸    
محمدرضا تاجیک از تئوریسین های جریان اصلاحات معتقد است که بسیاری از جریان اصلاح طلبی به مثابه یک برج بابل استفاده کردند که از آن بالا بروند و به کاخ قدرت برسند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۲:۳۰   + ۱۱ سایت دیگر  
عضو سابق شورای عالی بورس با بیان اینکه در جلسه هفته جاری شورا درباره تعیین دامنه نوسانات تصمیم گیری می شود، گفت: در جلسه گذشته که آخرین جلسه شورا بود، اعداد مختلفی به عنوان دامنه پیشنهادی مطرح شد ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۲:۲۳    
متخصصان معتقد هستند که افراد باید به منظور ایمن شدن در برابر بیماری کووید-19، هر دو دوز واکسن کرونا را دریافت کنند.
شورا آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۲:۱۵   + ۲۴ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: بیش از 80 درصد رد صلاحیت های توسط هیأت اجرایی صورت گرفته نه هیأت نظارت . هیأت اجرایی دست دولت است و آنها هم بسیاری از اعضای فعلی شورای شهر را رد صلاحیت کردند. ...
آبادان نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۱:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک معتقد است طالب ریکانی یکی از بهترین بازیکنان خوزستان است و می تواند الگوی خوبی برای سایر بازیکنان باشد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۱:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: سرمربی تیم فوتبال منچسترسیتی معتقد است تیمش می توانسته از بازی شب گذشته مقابل چلسی پیروز از زمین بیرون بیاید.