یکشنبه ۱۴ خردادساعت ۰۷:۴۸Jun 2023 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شبکه سازی»

ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۰۸:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
در نشست بررسی مسائل و مشکلات مؤسسات قرآنی و راهکارهایی برای ارتقای جایگاه قرآنی که به میزبانی ایکنای یزد برگزار شد، با اشاره به ضعف اطلاع رسانی و تبلیغات در حوزه قرآن و عترت، بر ایجاد شبکه ای منسجم و همدل تأکید شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۰۷:۲۳    
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل؛ آئین افتتاحیه برنامه های غنی سازی اوقات فراغت شهرستان نیر با حضور کارشناس مسئول ساماندهی و شبکه سازی ستاد هماهنگی کانون های مساجد استان اردبیل ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۲۲:۴۷    
دبیر برگزاری تور فناورانه با بیان اینکه شبکه سازی و ارتباط میان صنعت و دانشگاه یکی از مهم ترین اهداف تور فناورانه نمایشگاه ایران هلث است گفت: دانشجویان و متخصصان داخل کشور و حدود 80 نفر از متخصصان ایرانی تحصیلکرده در خارج از کشور در این تور شرکت داشتند.
جلسه رابطین کانون های فرهنگی هنری مساجد شهرستان کهگیلویه، جهت آموزش های لازم برای شبکه سازی و ساماندهی کانون های مساجد با حضور کارشناسان و مربوطه در دهدشت برگزار شد.
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۲:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس رویداد ملی طراحی، الگو و دوخت لباس اداری بانوان دانشگاه آزاد اسلامی با هدف ایجاد شبکه سازی بین دانشجویان طبق سند تحول و تعالی دانشگاه آزاد اسلامی (برگزاری مسابقات و رویدادهای مرتبط علمی، پژوهشی و اندیشه ورزی منطقه ای و درون واحدی و .. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۵:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
کامل نواب بر بهره گیری از ظرفیت سازمان های مردم نهاد و سمن ها تاکید کرد و گفت: گفتمان سازی در داخل مجموعه سمن ها منجر به شکل گیری و ایجاد شبکه سازی می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۰:۳۹   + ۸ سایت دیگر  
اولین دوره آموزشی زنان و حکمرانی توسط کمیسیون ملی یونسکو با حضور صاحبنظران، مسئولان و اساتید این حوزه در مجلس برگزار شد.
رسا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۶:۱۶    
مسئول سازماندهی و شبکه سازی دانش آموختگان حوزه های علمیه خواهران ورود حوزه علمیه خواهران در بحث حجاب و ارائه راهکار برای مسائل فرهنگی را لازم دانست.
فرهیختگان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۸:۳۰    
میلاد جلیل زاده، خبرنگار: خبر رسمی هنوز اعلام نشده اما ظاهر امر حاکی از این است که سه کانال تلویزیونی نهال، پویا و امید قرار است ادغام شوند. *از همان زمان خیلی ها به این تکثر شبکه ها یا اصطلاحا کانال های تلویزیونی خوشبین نبودند ...
آنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۱:۰۲    
صنایع فرهنگی به عنوان مسیری مهم در رهایی از اقتصاد تک محصولی،به شبکه سازی و نگاه سیستمی نیاز دارد.
رسا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۷:۱۴    
با توجه به وضعیت رسانه ای کشور و موضع گیری هماهنگ سلبریتی ها درحوادث گوناگون می توان گفت شبکه سازی رسانه ای در ایران به گونه ای طراحی شده تا درجهت اهداف استعماری باشد.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۲:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
رویداد ملی و مسئله محور تا ثریا با هدف شبکه سازی و تسهیل سرمایه گذاری در راستای تقویت تولید دانش بنیان و اشتغال آفرین در استان سمنان برگزار شد.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۳:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اصفهان ، دکتر مسلم زارعی، دبیر دومین همایش فناوری های نوظهور کوانتومی با بیان اینکه تبادل نظر و انتقال تجربه بین پژوهشگران و متخصصان حوزه های مختلف مربوط به فناوری های کوانتومی، از اهداف این رویداد است ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۲۲:۴۲    
حمیدرضا قلیلی فریمانی مشاور امور جوانان مدیر کل آموزش و پرورش خراسان رضوی در اجلاس روسای آموزش و پرورش خراسان رضوی که امروز در مشهد برگزار شد با اعلام گزارش از معلمان جوان در سطح استان گفت: هشت هزار معلم جوان در استان خراسان رضوی شناسایی ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۲۳:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب گفت: در بحث معاونت زنان اقدامات خوبی برای جذب و سازماندهی بانوان نخبه و انقلابی صورت گرفته و در دیگر معاونت ها هم نظیر احزاب و سازماندهی و شبکه سازی نیز اقدامات مؤثری صورت گرفته است.
دکتر پناهی طی نشست صمیمانه با هیات رئیسه انستیتو قلب و عروق شهید رجایی بر ضرورت شبکه سازی مراکز تحقیقاتی قلب و عروق با محوریت انستیتو قلب شهید رجایی تاکید کرد. ...
تقریب   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۲۳:۲۱    
دبیر و فعال فرهنگی زاهدان گفت: برپایی گردهمایی ها، نشست ها و همایش های مختلف در عرصه تقریب مذاهب، موجب شبکه سازی بین بانوان اهل سنت و تشیع می شود و دوستی ها و تعاملات آنان را تقویت و جامعه سنت و شیعه را به یکدیگر نزدیک تر می کند و لازمه شکست دادن دشمنان و خنثی کردن نقشه های شوم آنان ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۲۱:۰۲    
دبیر عملی رویداد ملاصدرا گفت: کلید توسعه صنعتی کشور های رده اول دنیا شبکه سازی و شبکه های موضوعی در بخش صنعت است؛ یعنی باید اکوسیستم نوآوری کشور را ارتقاء دهیم.
سینما پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۰:۳۴   + ۳۱ سایت دیگر  
سینماپرس: همایون اسعدیان کارگاه یک روزه آموزش کارگردانی را در موزه سینما برگزار می کند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
مشاور استاندار خراسان جنوبی در امور روابط عمومی گفت: باید در زمینه اطلاع رسانی خدمات دولت، شبکه سازی کنیم و این اقدام را می توان از شهرستان ها شروع کرد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۰۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
موزه های اصفهان با چه ظرفیت های مثبت و مشکلاتی روبه رو هستند؟ دلیل ورود شهرداری اصفهان به حوزه موزه داری چیست؟ و پرسش های مشابه دیگر که مدیران موزه های شهر اصفهان در میزگرد موزه عصارخانه شاهی به آن پاسخ دادند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۲۳:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل اداره هدایت و توانمندسازی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: شبکه سازی استادان و دانشجویان و پایان نامه ها در دانشگاه آزاد کشور با هدف اجرای طرح های مختلف آغاز شد.
آنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۱:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه تهران با تاکید بر ضرورت شبکه سازی بین شرکت های دانش بنیان و پارک های علم و فناوری گفت:نیاز های فراجا در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران مورد بررسی قرار می گیرد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۰۹:۴۶    
استاد شبکه تربیتی صالحین سپاه استان قم با تأکید بر ضرورت شبکه سازی و ارتباط شبکه ای در مساجد گفت: با شیوه های سنتی گذشته نمی توان انتظار تقابل جدی با هجمه های ترکیبی دشمنان داشت.
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۲۳:۴۰    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی به گزارش پارسینه و به نقل از بیسیمچی مدیا؛ مستند پول و پورن داستان الکس و تور کردن دختران ایرانی با عنوان مدلینگ، برای روسپی گری/ شبکه سازی الکس و مادرش با اولین دختر ایرانی که وارد صنعت پورن شد. تماشای این مستند به افراد کمتر از 18 سال توصیه نمی شود. ...
جامعه الزهرا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۳:۱۲    
طرح مهریاوران جوان با هدف تربیت شبکه سازی و اعزام طلاب جوان در عرصه تبلیغ دانش آموزی از سوی اداره کل تبلیغ برگزار می شود.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۵:۳۶    
رئیس مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت در نشست شبکه سازی فعالان قرآنی که با حضور شرکت کنندگان در جشنواره قرآنی این وزارتخانه برگزار شد بر توسعه فضای نخبگانی قرآنی در فضای دانشگاه ها تأکید کرد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۲۲:۲۰    
کارگاه شبکه سازی فعالان قرآنی در حاشیه اولین روز از بیست و هفتمین دوره جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت برگزار شد. در بخشی از این کارگاه پنج عامل موفقیت در کار تشکیلاتی برای حاضران در این کارگاه تشریح شد.
جامعه الزهرا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۵:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
خانم اسماعیلی با بیان اینکه روایت یکی از ابزارهای گفتمان سازی است، بر لزوم شبکه سازی در بیان روایت ها تأکید کرد.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۰۹:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
زمان بندی مراحل ارزیابی چهارمین رویداد ملی فهما اعلام شد که طی آن اعلام نام کانون های فرهنگی هنری واجد شرایط هر رواق توسط معاونت ساماندهی و شبکه سازی ستاد هماهنگی کانون ها به ستاد استان، حداکثر تا 15 خرداد است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۴:۵۶   + ۲۵ سایت دیگر  
دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی با تاکید بر اهمیت شبکه سازی نخبگان فرهنگی گفت: الگوی مشارکت نخبگانی در راهبرد ها و راهبری به کل کشور کمک می کند.
پلیس فتا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۲:۰۰    
در روش سنتی کلاهبرداری پانزی یا هرمی، توسط یک ساختار شبکه ای اعضای پایین هرم منابع مالی سرشاخه ها یا اعضای بالادستی را تامین می کنند.امروزه در بسترفضای مجازی شاهد تبلیغ این کلاهبرداری و شبکه سازی تحت عنوان سرمایه گذاری بر رمز ارزها با نام پروژ های مختلف، هستیم. مشخصات این کلاهبرداری: ...
عصر امروز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۱:۰۳    
تحولات اخیر در گروه های اپوزیسیون مانند طرح وکالت به پهلوی یا دیدارش با مقامات صهیونیست و یا ارتقای وزن منافقین و تحول شبکه سازی رسانه ای و تشکیلاتی این گروهک، پیام های سیاسی متعددی دارد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۶:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
در جلسه مدیران پژوهشی سازمان جهاد دانشگاهی تهران با دبیر کارگروه تولید بار اول معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری با اشاره به این موضوع که جهاد دانشگاهی ظرفیت بالایی برای ورود به صنعت جهت تامین کالاهای تولید بار اول دارد ...
فکر اقتصادی   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۷:۰۱    
دوازدهمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری INOTEX هم زمان با اولین دوره نمایشگاه تامین مالی و سرمایه گذاری FINOTEX با هدف افزایش مشارکت مابین شرکت های دانش بنیان و فناور داخلی و خارجی، جذب سرمایه برای استارت آپ ها و شبکه سازی بین آن ها از 19 اردیبهشت ماه سال جاری به مدت 4
حوزه   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۵:۲۶    
حوزه/حجت الاسلام شهرآزادی، برخی از اهالی معتقد بودند هیچ روحانی بیش از دو سال نمی تواند در این محله بماند و او هم به زودی این محله را ترک خواهد کرد، اما این امام با ایجاد ارتباط قوی با اهالی قریب یک دهه هست که در این محله امامت می کند و با بسیج کردن ظرفیت های مردمی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۵:۱۱    
رئیس سازمان دارالقرآن الکریم گفت: مزیت بانوان قرانی کشور صرفاً در بحث اندیشه ورزی نیست، از این ظرفیت عظیم، فعال و مردمی باید در راستای شبکه سازی، مطالبه گری و پیگیری نیز استفاده کرد.
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۳:۳۵    
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : رضا زرنوخی، مدیرعامل صندوق مالی توسعه تکنولوژی در گفتگو با تریبون نیوز ضمن قدردانی از رویداد تریبون کامز و گزارش وضعیت روابط عمومی ایران این نمایشگاه را به عنوان یکی از فعالیت های روابط عمومی دانست و بر شبکه سازی فعالان کسب وکارهای نو تاکید کرد. ...
جامعه الزهرا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۴:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
خانم حکمت نیا با اشاره به شبکه سازی و نقش آفرینی طلاب در الگوسازی سبک زندگی بانوی مسلمان، از برگزاری رویداد الگوسازی سبک زندگی بانوی مسلمان در سه برنامه آفلاین، آنلاین و اردوی دوروزه حضوری خبر داد.
دوازدهمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری(اینوتکس) با هدف افزایش مشارکت بین شرکت های دانش بنیان و فناور داخلی و خارجی، جذب سرمایه برای استارتاپ ها و نیز شبکه سازی بین آن ها از 19تا 22 اردیبهشت ماه سال جاری برگزار شد که شرکت ها و سازمان های تابعه وزارت راه و شهرسازی مهم ترین خدمات و دستاوردهای ...
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۲:۳۱    
مدیرکل مشارکت های اجتماعی جوانان با بیان این که توانمندسازی سازمان های مردم نهاد را در دو عرصه عمومی و تخصصی دنبال می کنیم، افزود: بخشی از توانمندسازی عمومی در رویداد همنا صورت می گیرد و توانمدسازی تخصصی را نیز در شبکه سازی سمن ها دنبال می کنیم.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۲۰:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر آموزش دبستان وزارت آموزش و پرورش گفت: ما در قالب طرح شهید همت با شبکه سازی نوین توانمندی معلمان، آنها را در 12 هزار حلقه کشوری، استانی، منطقه ای و مدرسه ای به هم متصل کردیم تا معلمان مقطع ابتدایی تجربیات خود را به هم انتقال دهند.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۱۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
بصیری پور گفت: به منظور شبکه سازی و توانمند سازی تبیین گران روایت انقلاب اسلامی و تبیین الگوی سوم زن مسلمان کارگاه های تخصصی آموزش، مهارت روش تحلیل در بیان روایت انقلاب و تبیین گری الگوی سوم زن مسلمان در سطح استان اجرایی می شود.
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۱۹:۰۰   + ۱۹ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر؛ مهدی صفاری نیا امروز در افتتاحیه رویداد اینوتکس 2023 گفت: فرصت هایی که طی 4 روز برگزاری نمایشگاه اینوتکس 2023 وجود دارد، فرصت اشتغال، تجربه و فرصت آشنایی و همکاری و شبکه سازی را فراهم می کند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۱۷:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
درسومین روز از نمایشگاه بین المللی اینوتکس 2023 عیسی زارع پور، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات عصر پنجشنبه 21 اردیبهشت 1402 از این نمایشگاه بازدید کرد. دوازدهمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری (Inotex2023) در راستای هم افزایی ...
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۱۵:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری استان تهران ، مهدی صفاری نیا، رئیس پارک علم و فناوری پردیس گفت: اینوتکس عملاً اولین رویداد فناوری و نوآوری کشور است که همه بازیگران نوآوری را زیر یک سقف جمع کرده و در این چهار روز فرصت آشنایی، همکاری، تبادل اطلاعات و شبکه سازی ایجاد می کند. ...
می متالز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۲۳:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
می متالز - مراسم افتتاح چهارمین رویداد مشاوره به کسب وکار با محوریت معاونت کمیسیون ها، مجامع و شورا های اتاق ایران برگزار شد. در مراسم افتتاحیه، علی چاغروند، معاون کمیسیون ها ...
شبستان   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۲۱:۰۷    
حجت الاسلام شکری با اشاره به قابلیت و ظرفیت استان البرز در زمینه برپایی گروه سرود مسجدمحور گفت: رویکرد برنامه ملی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز با هدف شبکه سازی مسجدی است.
روزنامه البرز فردا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۲۱:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام شکری با اشاره به اهمیت غنی سازی اوقاف فراغت ویژه فعالان مسجدی گفت: طرح غنی سازی اوقات فراغت بچه های مساجد با هدف شناسایی و پرورش استعدادهای آنان اجرا می شود ...
شبستان   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۸:۳۰    
احمدی بر شبکه سازی تشکل های دینی و استفاده از همه ظرفیت های استان چهارمحال و بختیاری در اجرای ویژه برنامه های دهه کرامت تاکید کرد.