شنبه ۰۸ مهرساعت ۱۰:۱۱Sep 2023 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کرامت»

ایرنا   ۲۶ دقیقه پیش    
تهران-ایرنا- کارشناسان مسائل حقوق بشری سازمان ملل متحد، اداره زندان ها در آمریکا را نژادپرستانه و توهین به کرامت انسانی ارزیابی کردند و خواستار اصلاحات گسترده دستگاه قضایی این کشور برای مقابله با نژادپرستی نظام مند شدند.
بسیج   ۳۷ دقیقه پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
همایش زنان اسوه مقاومت و ایثار همزمان با هفته دفاع مقدس به همت دفتر امور زنان و خانواده استانداری قم و سازمان بسیج جامعه زنان سپاه امام علی بن ابی طالب(ع)، با حضور مسئولین، بسیجیان و اقشار مختلف مردم در سالن اجتماعات کرامت استانداری قم برگزار شد.
اردوی جهادی درمانی تیم های جهادی، به مناسبت گرامیداشت هفته سالمند و به پاس عزت و کرامت عزیزان سالمند، در مجموعه فرهنگی تربیتی امام علی (ع) کرج برگزار شد.
روزنامه جوان آنلاین   ۵ ساعت پیش    
اثری که هم اینک در معرفی آن سخن می رود، درباره موضوعی به پژوهش پرداخته که در سالیان اخیر فراوان مورد اقبال جوانان تاریخ پژوه قرار گرفته است. اینکه شهید سپهبد محمد ولی قرنی از چه روی، مسیر طولانی رکن دو ارتش شاهنشاهی تا کودتا علیه پهلوی دوم را پیمود، از پرسش هایی است که فراوان تکرار شده است.
ایکنا   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
کرسی ملی تلاوت فاطمی جمعه هفتم مهرماه بعد از نماز مغرب و عشا با قرائت قرآن حامد شاکرنژاد، سخنرانی و بیان تفسیر توسط حجت الاسلام والمسلمین محمد حاج ابوالقاسم و مولودی خوانی توسط سیدمهدی میرداماد در شبستان امام خمینی(ره) حرم مطهر بانوی کرامت برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۲۲:۱۵    
سخنران حرم مطهر بانوی کرامت ضمن اشاره به فرازهایی از آیات الهی، با تأکید بر این که هر کسی در برابر حق بایستد هلاک می شود، تصریح کرد: نمی توان با دین، اسلام و قرآن مبارزه نمود و این وعده الهی است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۲۱:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
کرج- معاون سیاسی و امنیتی استاندار البرز با بیان اینکه باید جایگاه سالمندان و شأن آنها حفظ شود، گفت: باید نیازهای این قشر شامل عینک، سمعک، واکر و... با حفظ کرامت آنها تأمین شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۶:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
اردستان-امام جمعه اردستان گفت: اکرام و احترام گذاشتن به بزرگ ترها تنها شامل خوراکی دادن نمی شود بلکه علاوه بر این موارد، باید انسان ها در طول زندگی خود بزرگ ترها را اکرام و تکریم کنند.
موج   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۵:۵۵    
عضو هیئت رئیسه جامعه مدرسین حوزه علمیه قم تاکید کرد: امروز آمریکا و اسرائیل مدافع همه جانبه ایرانِ ضد نظامات ظالمانه جهانی که نیستند بلکه مدافع ایران بی اراده و نوکر و بدون عزت و کرامت انسانی هستند ...
حوزه   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۵:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه یزد بر لزوم توجه به کرامت خانواده در جامعه به ویژه جامعه اسلامی تاکید کرد و گفت: دشمنان اسلام کرامت خانواده را هدف قرار داده اند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۴:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
یزد- امام جمعه یزد بر لزوم توجه به کرامت خانواده در جامعه به ویژه جامعه اسلامی تاکید کرد و گفت: دشمنان اسلام کرامت خانواده را هدف قرار داده اند.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۴:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
کارشناسان سازمان ملل می گویند: شیوه های زندانبانی در ایالات متحده نژادپرستانه و توهین به کرامت انسانی است.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۳:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی مؤسسه آموزشی پژوهشی امام خمینی(ره) تاکید کرد: امروز آمریکا و اسرائیل مدافع همه جانبه ایرانِ ضد نظامات ظالمانه جهانی که نیستند بلکه مدافع ایران بی اراده و نوکر و بدون عزت و کرامت انسانی هستند ...
میزان   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۳:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان – کارشناسان حقوق بشر سازمان ملل به درخواست شورای حقوق بشر این سازمان پس از قتل جورج فلوید ، شهروند سیاه پوست آمریکایی به دست پلیس این کشور تحقیقاتی را درباره نقض حقوق بشر در آمریکا راه اندازی کردند. ...
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۱:۵۰    
سخنران حرم مطهر بانوی کرامت ضمن اشاره به فرازهایی از آیات الهی، با تأکید بر این که هر کسی در برابر حق بایستد هلاک می شود، تصریح کرد: نمی توان با دین، اسلام و قرآن مبارزه نمود و این وعده الهی است. Source دبیرسرویس: #ساراپشوتن_فرد
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۰۱:۴۵    
در وصیت نامه شهید کرامت تیرگری آمده است: فکر نکنید که اسلام ما سلاح به اندازه کافی ندارد تا در مقابل جنایت های شرق و غرب ایستادگی کند بلکه شما سلاحی را دارید که هیچ ملت ندارد و این سلاح قوی ترین و برنده ترین سلاح هاست و آن سلاح ایمان است.
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۰۱:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
به همت اداره امور بین الملل حرم مطهر بانوی کرامت نشست نقش زیارت در مدیریت سلامت معنوی در این آستان مقدس برگزار شد و ظرفیت های آستان مقدس حضرت معصومه سلام الله علها و سایر اماکن زیارتی برای نشر معارف دینی مورد بررسی قرار گرفت. Source دبیرسرویس: #ساراپشوتن_فرد
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۲۳:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
سخنران حرم مطهر بانوی کرامت ضمن تبیین 10 نکته قرآنی آداب انفاق، گفت: انفاق بی نام و گمنام انسان را مورد مهر و رحمت خاصه الهی قرار می دهد، انسان نیکی را در نخواهد یافت، تا آنگاه که از آنچه دوست می دارد، انفاق کند.
هزار ماسوله   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۲۲:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
استاندار کرمانشاه گفت: در کنار ابلاغیه وزارت کشور و پیگیری هایی که از استان شده مقدمات یک طراحی خوب و قابل اجرا که هم معیشت مردم مناطق غربی را کمک می کند و هم امنیت و کرامت و سلامت فرزندان منطقه را تامین می کند، به دست خود مردم شکل می گیرد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۸:۳۵    
به درس روز آمد و فهم به روز شده نیاز داریم تا هر رویداد دینی را به یک آغاز تبدیل کنیم. آغازی که به برکت و کرامت ما را در مسیری که نبوت و امامت ریل گذاریی فرموده است گامی به پیش برد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۸:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مفتح زاده گفت: تزلزل بنیان خانواده و از بین بردن کرامت و عفت زنان، به عنوان یکی از مستحکم ترین ستون های جامعه، مورد هدف اصلی دشمن است.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۵:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
عبدالملکی با تاکید بر ضرورت توجه به احیای اداره امور محجورین در بنیاد شهید استان ها گفت: هدف برگزاری همایش حقوق شهروندی ایثار افزایش سطح آگاهی جامعه ایثارگری و حقوق شهروندی آنان با حفظ جایگاه و کرامت ویژه است.
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۴:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس ; ثبت نام ترم پاییز مرکز قرآن و حدیث همزمان با مهر ماه ویژه خواهران و برادران در گروه های سنی مختلف آغاز شده است. فراگیران و قرآن آموزان در گروه های سنی مختلف به صورت حضوری، مجازی آنلاین و آفلاین، تلفنی و مطالعاتی می توانند در رشته های قرآنی و معارفی از جمله حفظ قرآن و حدیث ...
موج   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۳:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
رواق کودک و خردسال دختر حرم مطهر بانوی کرامت واقع در شبستان نجمه خاتون سلام الله علیها، در 6 ماه نخست سال 1402، میزبان 33057 نفر کودک و خردسال بوده است.
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۰:۳۳    
سخنران حرم مطهر بانوی کرامت ضمن تبیین 10 نکته قرآنی آداب انفاق، با بیان این که انفاق بی نام و گمنام انسان را مورد مهر و رحمت خاصه الهی قرار می دهد، گفت: انسان نیکی را در نخواهد یافت، تا آنگاه که از آنچه دوست می دارد، انفاق کند. Source دبیرسرویس: #ساراپشوتن_فرد
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار خبرگزاری حوزه از ارومیه، وحیده محمدلو امروز در همایش طلیعه حضور که در مدرسه علمیه الزهرا (س) خوی برگزار شد با اشاره به کرامت انسانی از دیدگاه قرآن اظهار داشت ...
تازه نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۰۷:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
قسمت تلخ ماجرا شاید برای ارمنستانی ها اینجاست که وزیر خارجه آمریکا با صراحت به الهام علی اف گفته که باید به اقلیت ارمنی اجازه داد تا با امنیت و کرامت در مناطق خود باقی بمانند.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۰۵:۴۲    
به گزارش خبرنگار دفاعی پایگاه خبری زیرنویس، سردار سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صبح امروز در پنجمین همایش یادها و نام ها که در مجموعه فرهنگی ورزشی پنج آذر برگزار شد ...
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۰۴:۱۳    
سخنران حرم مطهر بانوی کرامت با تأکید بر این که دفاع مقدس پدیده و معجزه ای الهی بود که دست خداوند متعال به عالمیان نشان داده شد، گفت: دفاع مقدس در عین سختی، سرشار از برکات و فیوضات الهی بود. Source دبیرسرویس: #ساراپشوتن_فرد
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۲۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
ما به دنبال ارزش هایی هستیم که در تقابل با لیبرالیسم غربی است و انسان را موجودی دارای کرامت معرفی می کند و از جمله این ارزش ها خانواده است که امروز مورد هدف دشمنان قرار گرفته است.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: با توجه به وعده های دولت سیزدهم مبنی بر حمایت از اقشار آسیب پذیر و نیازمند کشور و با تأکید بر حفظ کرامت انسانی و ارج نهادن به جایگاه زن ایرانی، طرح آزمایش ژنتیک رایگان 31 هزار مادر دارای همسر غیر ایرانی و فرزندانشان در حال اجراست.
بویر نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۲۰:۴۲    
پایگاه خبری تحلیلی بویرنیوز: سعید طالبی پور مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد در گفت و گو با رسانه ها به مناسبت هفته جهانی گردشگری اظهار داشت: 5 مهر روز جهانی گردشگری است، این روز را به همه فعالان این عرصه تبریک می گویم ...
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۹:۱۴    
به گزارش قم پرس ; کرسی ملی تلاوت فاطمی به مناسبت فرا رسیدن هفته وحدت در حرم مطهر بانوی کرامت برگزار می شود. این مراسم جمعه هفتم مهرماه بعد از نماز مغرب و عشا با قرائت قرآن حامد شاکرنژاد، سخنرانی و بیان تفسیر حجت الاسلام محمد حاج ابوالقاسم در شبستان امام خمینی (ره) این حرم مطهر برگزار می شود. ...
موج   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۶:۵۶    
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ابراز داشت: با توجه به وعده های دولت سیزدهم مبنی بر حمایت از اقشار آسیب پذیر و نیازمند کشور و با تأکید بر حفظ کرامت انسانی و ارج نهادن به جایگاه زن ایرانی، طرح آزمایش ژنتیک رایگان 31 هزار مادر دارای همسر غیر ایرانی و فرزندانشان در حال اجراست.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۶:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: طرح آزمایش ژنتیک رایگان 31 هزار مادر دارای همسر غیرایرانی و فرزندان آنان با توجه به وعده های دولت سیزدهم مبنی بر حمایت از اقشار آسیب پذیر و نیازمند کشور و با تأکید بر حفظ کرامت انسانی و ارج نهادن به جایگاه زن ایرانی، در حال اجرا است.
برترین ها / رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۲۲:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
زهرا نژادبهرام نوشت: لایحه خشونت علیه زنان درصندوق مجلس باقی مانده اما لوایحی تصویب شده که تنها مساله اش حجاب است!
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۶:۱۰    
به مناسبت هفته دفاع مقدس، نمایشگاه عفاف و حجاب در مدرسه معارف یاسوج گشایش یافت.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: با توجه به وعده های دولت سیزدهم مبنی بر حمایت از اقشار آسیب پذیر و نیازمند کشور و با تأکید بر حفظ کرامت انسانی و ارج نهادن به جایگاه زن ایرانی، طرح آزمایش ژنتیک رایگان 31 هزار مادر دارای همسر غیر ایرانی و فرزندانشان در حال اجراست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۴:۴۴    
به همت ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان و به مناسبت هفته دفاع مقدس، نمایشگاه عفاف و حجاب در مدرسه معارف شهر یاسوج با اجرای برنامه های فرهنگی، سخنرانی و مسابقه برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۴:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
کرسی ملی تلاوت فاطمی جمعه هفتم مهر بعد از نماز مغرب و عشا در شبستان امام خمینی (ره) حرم مطهر بانوی کرامت برگزار خواهد شد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۲:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل موسسه تربیت بدنی بنیاد کرامت رضوی از برپایی مسابقات دومیدانی و فوتسال ویژه مناطق کم برخوردار مشهد مقدس در ورزشگاه امام رضا(ع) به همت این مجموعه خبر داد و گفت: این ویژه برنامه جمعه هفتم مهرماه در محل پیست دوو میدانی این ورزشگاه برگزار خواهد شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
اولین گروه 100 نفره از بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تأمین اجتماعی در قالب طرح کرامت رضوی به مشهد مقدس اعزام شدند.
نقدینه   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۱:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
نقدینه - مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی در مراسم بدرقه اولین گروه بازنشستگان تأمین اجتماعی اعزامی به سفر زیارتی مشهد مقدس در طرح کرامت رضوی، گفت: در گذشته سازمان تأمین اجتماعی برای پرداخت حقوق بازنشستگان در قالب استقراض بی رویه از نظام بانکی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز: حفظ و ارتقاء جوانی جمعیت، اصلی ترین راهبرد حفظ کرامت سالمندی و ارائه خدمات مطلوب به سالمندان است.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۰:۱۱    
نشست نقش زنان خاورمیانه در توسعه همه جانبه منطقه در باشگاه خاورمیانه آکادمی دیپلماتیک وزارت امور خارجه روسیه برگزار و جایگاه و کرامت زن از منظر مقام معظم رهبری مورد بررسی قرار گرفت.
تامین اجتماعی   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۰:۰۲   + ۳۹ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی در مراسم بدرقه اولین گروه بازنشستگان تأمین اجتماعی اعزامی به سفر زیارتی مشهد مقدس در طرح کرامت رضوی، گفت: در گذشته سازمان تأمین اجتماعی برای پرداخت حقوق بازنشستگان در قالب استقراض بی رویه از نظام بانکی ...
حوزه   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۰:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
حوزه / نماینده ولی فقیه در استان قزوین گفت: آن کسی که باتقواست و کرامت در دامان او بالندگی و رشد پیدا می کند، او اهمیت دارد، چرا که ارزش انسان ها به کرامت آن هاست.
نماینده ولی فقیه در قم گفت: مقاومت در برابر دشمن و بریدن دست متجاوزین از سرزمین های مسلمانان از جمله باورهایی است که ما آن را نه تنها در کشور خود بلکه در کشورهای مسلمان دیگر نیز دنبال می کنیم و اگر روزی با تکیه بر این باورها و با دست خالی مقابل دشمن موفق شدیم امروز که اروپایی ها برای خرید تجهیزات ...
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۳:۲۴    
کارشناس معارفی حرم مطهر بانوی کرامت با اشاره به شکست دشمن در ایجاد تحریم، فشار و اقدامات تروریستی علیه جمهوری اسلامی ایران، گفت: مقابله با جنگ ترکیبی دشمن نیازمند هوشیاری همه مسئولان و مردم است؛ چراکه جنگ امروز، جنگ شناختی ...