یکشنبه ۰۹ مهرساعت ۱۳:۳۴Oct 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اطفای»

ایرنا   ۲۹ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
دزفول – ایرنا – رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شوش گفت: یک هزار و 236 عملیات اطفای حریق و امداد نجات در 6 ماه نخست امسال توسط آتش نشانان شوش انجام شده است.
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین گفت: در طول یک سال گذشته 250 نفر ساعت دوره های آموزشی پیشگیری از حریق، اطفای حریق و کمک های اولیه برگزار شده و 20 عملیات مانور آتش نشانی اطفای حریق هم در شهرک های صنعتی صورت گرفته است.
صبح قزوین   ۴ ساعت پیش    
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قزوین از اجرای نزدیک به دو هزار عملیات امداد و نجات و اطفای حریق در 6 ماه نخست امسال خبر داد.
منجیل خبر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۲۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
آستارا – ایرنا – آیین گرامیداشت روز آتش نشانی و ایمنی در حالی در ایستگاه آتش نشانی آستارا برگزار شد که مسئولان مرتبط از انجام 353 عملیات امداد و نجات و اطفای حریق در یک سال گذشته از سوی نیروهای این ایستگاه در فقدان نردبان دسترسی به ساختمان های بلندمرتبه خبر دادند. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۲۱:۲۴    
آستارا - ایرنا - آیین گرامیداشت روز آتش نشانی و ایمنی در حالی در ایستگاه آتش نشانی آستارا برگزار شد که مسئولان مرتبط از انجام 353 عملیات امداد و نجات و اطفای حریق در یک سال گذشته از سوی نیروهای این ایستگاه در فقدان نردبان دسترسی به ساختمان های بلندمرتبه خبر دادند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۸:۳۶   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر رشت با تاکید به اینکه آتش نشانی شغلی مقدس است، گفت: آتش نشانان مدافعان امنیت و آرامش شهر هستند که در 2 مقوله اطفای حریق و امداد و نجات تلاش می کنند.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۶:۴۵    
طبق آمار دادستانی کل کشور تعداد ساختمان های ناایمن از نظر نقص اطفای حریق و مسئولیت آتش نشانی از 129 فقره به 93 ساختمان کاهش یافته و برای هر یک از این ساختمان ها هم در دادستانی تهران پرونده تشکیل شده و اقدامات قضایی با همکاری سازمان پیشگیری و مدیریت شهرداری تهران و سازمان آتش نشانی در جریان است.
کاشف اسرار   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۵:۳۶    
کاشف اسرار – شهردار سنگر ، گفت : طرح و مطالعات ایستگاه جدید آتش نشانی در حال انجام می باشد که یک نقطه از شهر مد نظر قرار گرفته شده و قرار است یک طرحی مشخص و بر آورد مالی بکنیم و به امید خدا بتوانیم تا هفتم مهر سال آینده به مرحله افتتاح برسانیم. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۴:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
با تخصیص 5 میلیارد تومان ایستگاه های آتش نشانی مراغه به تجهیزات روز ایمنی و اطفاء حریق مجهز شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۴:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا - مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: مانور عملیاتی مشترک واکنش در شرایط اضطراری امداد و نجات و اطفای حریق کالای خطرناک در ترمینال کانتینری در بندر بوشهر با موفقیت برگزار شد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۴:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست شهرداری مراغه گفت: تجهیزات آتش نشانی این شهرستان برای ساختمان های بالای سه طبقه پاسخگو نیست، بر همین اساس شهرداری مراغه مصمم است تا نسبت به تامین اعتبار و خرید تجهیزات اطفای حریق در ارتفاع اقدام کند.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۱:۵۲   + ۱۴ سایت دیگر  
وزیر نفت در پیامی به مناسبت هفتم مهرماه، روز ملی آتش نشانی و ایمنی ضمن تبریک این روز انجام مأموریت های پرمخاطره نظیر اطفای حریق چاه ها، سکوها و تأسیسات عملیاتی از سوی آتش نشانان را نمادی از جانفشانی و شجاعت و عزم راسخ برای حضور در خط مقدم و بالاترین مرتبه تعهد و تخصص دانست.
آذر قلم   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۰۷:۵۳   + ۱۰ سایت دیگر  
آذرقلم: ساعاتی پیش تانکر سوخت در اتوبان پیامبر اعظم و ورودی تبریز( انتهای شهرک یاغچیان) واژگون شد و دو کودک ده ساله را به کام مرگ فرو برد. به گزارش آذرقلم، تانکر سوخت در اتوبان پیامبر اعظم در ورودی تبریز( انتهای شهرک یاغچیان) واژگون و دچار آتش سوزی شد ...
بسیج   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۲۱:۰۶    
سرپرست اداره کل راه آهن جنوبشرق گفت: آمادگی جسمانی و فنی آتش نشانان راه آهن در برخورد با سوانح احتمالی و بروز بحران های ناشی از حمل کالاهای خطرناک بسیار موثر است، تمرینات آمادگی جسمانی و دوره های ارتقا سطح دانش اطفای حریق و ... همواره مورد تاکید قرار گیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۲۰:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
شهردار خلخال گفت: با توجه به افزایش ساخت و سازهای آپارتمانی و با ارتفاع در شهر خلخال آتش نشانی این شهر نیازمند خرید امکانات اطفای حریق در ارتفاع است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۷:۲۳    
سرپرست واحد آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری فومن گفت: آتش نشانی این واحد، در شش ماه نخست امسال به 274 مأموریت اطفای حریق، حادثه، امداد و نجات و خدمات ایمنی اعزام شدند که این عملیات ها نسبت به مدت مشابه سال گذشته 38 درصد کاهش داشته است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۵:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - شهردار خلخال گفت: ایستگاه آتش نشانی این شهر فاقد امکانات اطفای حریق ساختمان های بلند و طبقاتی و آتش سوزی های واقع شده در ارتفاع است.
همت خبر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۵:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
انارکی محمدی ضمن سپاس از عملکرد واجرای موفق و سریع نیروهای آتش نشانی در عملیتهای اطفای حریق در حادثه های آتش سوزی در حوادث محدوده بازار طهران ؛ آتش نشانان را حافظانِ امنِ جان و مال مردم دانست و روحیه ی شجاعت ،از خودگذشتگی و فداکاری آنان را ستود. ...
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۴:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
هفتم مهرماه روزی است که به بهانه رشادت های آتش نشانان به عنوان روز ملی آتش نشانی و ایمنی نامگذاری شده است. سال 1359 درست در همین روز بود که پالایشگاه آبادان در جنگ ایران و عراق ازسوی دشمن مورد حمله هوایی قرار گرفت ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۲:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
اهواز- رئیس شورای اسلامی شهر دزفول گفت: هیچ امکاناتی برای آتش نشانی دزفول در سال های گذشته خریداری نشده و این موجب شده تا برخی خودروهای اطفای حریق این سازمان متعلق به 40 سال پیش باشد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۲:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قزوین از اجرای یک هزار و 880 عملیات امداد و نجات و اطفای حریق در 6 ماه نخست امسال خبر داد و گفت: یک هزار و 149 مورد از این تعداد مربوط به حوادث بود که 167مجروح ، 24 فوتی و 568 نجات یافته همراه داشت.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۱:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری رشت گفت: آتش نشانان این سازمان شش ماه نخست امسال به یک هزار و 347 عملیات اطفای حریق اعزام شدند و حوادث آتش سوزی نسبت به مدت مشابه سال گذشته 34 درصد کاهش داشته است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۱:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان مسئول واحد آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری آستارا با اشاره به انجام 353 ماموریت عملیاتی اطفای حریق و امداد و نجات از هفتم مهرماه سال گذشته تاکنون گفت: 191 مورد از این آمار مربوط به اطفای حریق در مراتع، جنگل ها و فضای سبز شهرستان آستارا است.
گیل خبر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
گیل خبر/ مطهره احمدی - 7 مهر ماه سال 1359 پالایشگاه آبادان در جنگ ایران و عراق از سوی دشمن مورد حمله هوایی قرار گرفت. پس از این اتفاق آتش نشانان برای اطفای حریق وارد عمل شدند، در حین انجام عملیات بار دیگر این پالایشگاه بمباران شد و تعداد زیادی از آتش نشانان در این حادثه شهید شدند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۰:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
هفتم مهر ماه روزی است که به بهانه رشادت های آتش نشانان روز ملی آتش نشانی و ایمنی نامگذاری شده است. سال 1359 درست در همین روز بود که پالایشگاه آبادان در جنگ ایران و عراق از سوی دشمن مورد حمله هوایی قرار گرفت ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۰۵:۴۳    
در هفتمین روز از مهر ماه سال 1359 یعنی در هشتمین روز از آغاز جنگ تحمیلی هواپیماهای دشمن پالایشگاه آبادان را مورد هدف قرار دادند. آتش سوزی مهیبی رخ داد به طوری که برخی از آتش نشانان از سایر شهرهای استان خوزستان رهسپار آبادان شدند تا اطفای حریق کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۲۱:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
از شبیه ساز مجازی اطفای حریق در اصفهان رونمایی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۸:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران از اطفای آتش سوزی در یکی از انبار های باتری سازی سازمان انرژی وزارت دفاع بدون مصدوم و تلفات جانی خبرداد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۷:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره برنامه ریزی و توسعه سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان با اشاره به رونمایی از شبیه ساز مجازی اطفای حریق در پارکینگ عمومی که توسط یک شرکت دانش بنیان تولید شده است، گفت: با بهره برداری از 15 پروژه در حوزه فعالیت این سازمان، گام بلندی در راستای شهر ایمن و شهر هوشمند برداشته ایم.
گیل خبر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۷:۲۵   + ۱۶ سایت دیگر  
روابط عمومی وزارت دفاع با انتشار اطلاعیه ای از اشتعال دوباره انبار ضایعات وابسته به این وزارتخانه و تلاش آتش نشانی برای اطفای حریق خبر داد.
ساوه نار   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۶:۵۰    
به گزارش پایگاه خبری ساوه نار , رضا یزدی صبح امروز در حاشیه برگزاری مانور اطفای حریق و امدادرسانی آتش نشانی ساوه با حضور دستگاههای مختلف عضو ستاد مدیریت بحران شهرستان در مجتمع تجاری رضا برگزار شد گفت : به مناسبت روز آتش نشانی و در راستای سنجش توانمندی نیروهای این سازمان ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۶:۴۱   + ۵۷ سایت دیگر  
روابط عمومی وزارت دفاع از انجام عملیات اطفای آتش سوزی در یکی از انبارهای باتر ی سازی سازمان توسعه منابع انرژی وزارت دفاع بدون تلفات جانی، خبرداد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۵:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان گفت: سیستم اطفای حریق شش ساختمان مهم سطح شهر به ستاد فرماندهی متصل شده است، هر اخطاری که از این ساختمان ها مخابره شود در کمترین زمان ممکن می رسد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان قم با درخواست از سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم برای برگزاری دوره های آموزش ایمنی گفت: شیوه های مختلف حریق باید به خانواده های عوامل پلیس استان آموزش داده شود.
کاشف اسرار   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۰۸:۰۳    
کاشف اسرار -شهردار ماکلوان از استانداری گیلان برای جذب نیرو و همچنین اختصاص خودروهای اطفای حریق استمداد طلبید و تاکید کرد : شهرداری این آمادگی را دارد که حداقل یک دستگاه خودرو به صورت رایگان یا مشارکنی از طریق سازمان شهرداری ها در اختیار بگیرد چون نمی توان با جان و مال مردم سر سری برخورد کرد. ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۵:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
معاون پیشگیری و ایمنی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان با بیان اینکه حریق ساختمان های بلند مرتبه شهر، مهمترین چالش پیش روی سازمان آتش نشانی شهرداری اصفهان است، گفت: بسیاری از این ساختمان ها تاییدیه های آتش نشانی و اطفای حریق را ندارند.
شانا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۴:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
همزمان با دومین روز برگزاری پنجمین دوره ارزیابی آمادگی عملیاتی و تخصصی آتش نشانان وزارت نفت، آیتم عملیات امدادی و اطفای حریق در استادیوم تختی شهر بروجن برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۵:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
یک دستگاه خودروی سواری سمند (سوخت بر) که به علت سرعت بالا و انحراف از مسیر طعمه آتش سوزی شده بود، توسط آتش نشانان ایزوایکو (مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران) مهار شد.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۱:۳۲   + ۱۰ سایت دیگر  
به دنبال این آتش سوزی در یکی از انبارهای سازمان هواپیمایی، آتش نشانان هم اینک در حال اطفای حریق هستند.
سازمان هواپیمایی کشور   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۱:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری از پایان عملیات اطفای حریق در یکی از انبارهای دانشکده صنعت هواپیمایی خبرداد. جعفریازرلو اظهارداشت: حوالی ساعت 7:45 صبح امروز آتش سوزی در یکی از انبارهای دانشکده صنعت هواپیمایی در محوطه شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران رخ داد و به انبار ملزومات ...
اقتصاد آنلاین / فرارو   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۰:۱۴   + ۲۴ سایت دیگر  
یکی از انبار های سازمان هواپیمایی کشوری مستقر در محوطه شرکت فرودگاه ها صبح امروز دچار آتش سوزی شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۵:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
کرج- رئیس اداره حفاظت محیط زیست کرج از اطفای آتش سوزی در اراضی مرتعی واقع در ارتفاعات مسیر روستای نوجان خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۵:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس واحد آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تالش گفت: آتش نشانان این واحد در شش ماه نخست سال جاری، به تعداد 72 عملیات اطفای حریق اعزام شدند که نسبت به مدت مشابه سال گذشته حدود 30 درصد کاهش داشته است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۲:۰۷    
شستی اعلام حریق مجموعه ای از تجهیزات الکترونیکی است که در کنار یکدیگر باعث اطفای حریق با سرعت بالا می شوند. این نوع سیستم دارای دو نوع اتوماتیک و دستی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۰۹:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج از اطفای 395 مورد حریق و انجام 593 حادثه در شهریور ماه خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۰۸:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
از لحظه اول شروع آتش سوزی در باغ شریعت اردبیل، دادستان مرکز استان دستورات لازم را برای مراقبت از درختان و اطفای حریق در سریعترین زمان ممکن و همچنین جمع آوری ادله و آغاز بررسی علت آتش سوزی صادر کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۲۰:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل- رئیس سازمان آتش نشانی شهرداری اردبیل گفت: آتش سوزی باغ شریعت مابین میدان بسیج و میدان ارتش اردبیل در سریع ترین زمان اطفا و از سرایت آتش جلوگیری شد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۹:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: رئیس سازمان آتش نشانی شهرداری اردبیل از اطفای حریق در باغ شریعت اردبیل خبر داد.