شنبه ۲۸ فروردینساعت ۰۴:۰۸Apr 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «هیئت امنای»

ایثار   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۲:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
جلسه هیئت امنای مرکز فرهنگی و موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس استان قم، بعدازظهر امروز با حضور بهرام سرمست استاندار قم و رییس هیئت امنای این مرکز در سالن کرامت استانداری قم برگزار شد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۱:۱۶    
حجت الاسلام ابراهیمی فرد گفت: تعطیلی مساجد در ایام کرونا به معنی قفل زدن آن نیست و هیئت امنای مساجد در این ایام کرونایی وظیفه سنگین تری در قبال مسجد دارند.
کازرون نما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۰۱:۲۳    
به گزارش دریافتی کازرون نما، با حضور دکتر فریدون عباسی دوانی، نماینده پرتلاش مردم شریف شهرستان های کازرون و کوه چنار و صفوی رئیس هیئت امنای ارزی وزارت بهداشت، تجهیزات پزشکی و سرمایه ای لازم جهت استقرار در بیمارستان امام علی تحویل نماینده دانشگاه علوم پزشکی فارس گردید و از تهران به شیراز منتقل گردید.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۲۲:۵۲    
حجت الاسلام مدبر گفت: تدوین نقشه جامع برای آستان مطهر امامزاده فضل بن موسی (ع) ضرورت دارد که هیئت امنای جدید باید نسبت به آن اهتمام جدی داشته باشند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۴:۱۲   + ۲۴ سایت دیگر  
وام ویژه دکتری از ابتدای سال 1400 با تصویب هیئت امنای صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم به 1 میلیون تومان در ماه افزایش یافت.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۲:۰۱    
نصف جهان: رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان از برگزاری نخستین جلسه کمیسیون معاملات حوزه فناوری و نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی این استان در واحد اصفهان خبر داد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۶:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها - ساماندهی آرامستان ها اتفاق خوبی در اردستان بود که افتاد و هیئت امنای آن تشکیل شده تا بتوانیم یکی از معضلاتی که در زمان کرونا با آن مواجه بودیم و برطرف شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۱:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان امام جمعه سلطانیه گفت: هیئت امنای مساجد با خدا قرارداد بسته اند و اگر نمی توانند به خانه خدا خدمت کنند، جای خود را به افراد دیگری بدهند.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس هیئت امنای مؤسسه موضوع شناسی احکام فقهی با بیان اینکه اختلاف در رؤیت هلال ماه به اختلاف مبنای فقها باز می گردد، گفت: برخی رؤیت با چشم مسلح و برخی با تلسکوپ را جایز می دانند، به همین دلیل اختلاف فتوا وجود دارد، لذا مردم نباید به شایعات دشمنان در این زمینه توجه کنند.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۹:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
حوزه/ رئیس هیئت امنای موسسه موضوع شناسی احکام فقهی گفت: اختلاف هایی در بحث استهلال وجود دارد که دشمنان آن را بهانه ای برای اختلاف بین فرق و مراجع قرار می دهند که رواج آن در بین افرادی که آگاهی کمی نسبت به مسائل فقهی دارند ممکن است باعث از بین رفتن اعتقادات شود به همین علت آگاهی سازی در بین مردم ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۷:۱۱    
اقتصاد ایران: سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس از مهلت 10 روزه این کمیسیون به دولت برای تصویب تنفس خوراک در قانون حمایت از صنایع نفت خام و میعانات گازی در هیئت امنای صندوق توسعه خبر داد.
خبرگزاری صنایع   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۶:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس از مهلت 10 روزه مجلس برای اجرای قانون حمایت از پتروپالایشگاه ها در هیئت امنای صندوق توسعه خبر داد. *** فرصت مجلس برای اجرای قانون حمایت از پتروپالایشگاه ها ...
شانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۳:۲۰   + ۲۴ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی از مهلت 10 روزه این کمیسیون به دولت برای تصویب تنفس خوراک در قانون حمایت از صنایع نفت خام و میعانات گازی موسوم به پتروپالایشگاها در هیئت امنای صندوق توسعه ملی خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۲۱:۳۰    
گروه استان ها- معاون استاندار قزوین گفت: با موافقت استاندار قزوین به عنوان رئیس هیئت امنای دانشگاه فرهنگیان قزوین 300 دانشجوی دواطلب معلمی در دانشگاه فرهنگیان قزوین جذب می شوند.
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۴:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام حسین آبادی گفت: با همکاری هیئت امنای مسجد موسی ابن جعفر(ع) درگز، دو وقف نامه نگارش شده در سال 1327 مربوط به روستای کهنه قلعه چاپشلو تحویل اداره اوقاف درگز و ثبت سامانه جامع موقوفات کشور شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۰:۱۶   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس پژوهشگاه هوا فضا با بیان این که دانشگاه ها و پژوهشگاه ها عقل منفصل جامعه و عقل متصل دولت هستند، گفت: در مورد پژوهشگاه ها مهم ترین مسئله مأموریت گرا کردن آنها است ...
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۹:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
شفقنا- نشست تخصصی بررسی رؤیت پذیری هلال ماه رمضان با حضور کارشناسان برجسته به صورت مجازی برگزار می شود. به گزارش شفقنا، در این نشست حجت الاسلام والمسلمین فلاح زاده رئیس هیئت امنای موسسه موضوع شناسی احکام فقهی ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۷:۱۹    
دو اتفاق مهم در عرصه موسیقی سال گذشته سپردن انجمن موسیقی ایران به شورایی جدیدالتاسیس با عنوان برنامه ریزی و حمایت ها است که منجر به استعفای علی ثابت نیا شد. اتفاق دیگر که اعتراض های بسیار در پیش داشته جایگزینی موسسات خصوصی به جای شعب انجمن موسیقی در استان هاست ...
ایثار   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۷:۳۰    
دومین جلسه هیئت مدیره صندوق اشتغال و کارآفرینی ایثارگران مطابق برنامه ریزی انجام شده روز شنبه مورخ 21 فروردین 1400 با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع و دبیر هیئت امنای صندوق و سایر اعضای ذیربط برگزار گردید.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۶:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
یونس میجانی گفت: روز گذشته با تعامل و همراهی هیئت امنای مسجد، کانون فرهنگی هنری و پایگاه های مقاومت بسیج خواهران و برادران، مسجد امام علی (ع) غبارروبی و عطر افشانی شد.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۴:۳۸   + ۲۱ سایت دیگر  
سید مجتبی حسینی معاون هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و رییس هیئت امنای موسسه هنرمندان پیشکسوت به همراه نیکنام حسینی پور مدیرعامل موسسه به خانه استاد حسن ریاحی خالق سرود ملی کشورمان رفتند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۰:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
قم- عضو هیئت امنای موسسه موضوع شناسی احکام فقهی با بیان ضرورت بیان حکم اسلام در همه شرایط گفت: باید به دنبال راهی برای از بین بردن وهن به رهبری و روحانیت و مرجعیت باشیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۰:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
قم- رئیس هیئت امنای موسسه موضوع شناسی احکام فقهی با اشاره به لزوم فرهنگ سازی نسبت به مسائل رویت هلال، گفت: ما از باب توجه به موضوع ابواب فقهی، به دنبال کاهش تنش هاهستیم.
برترین ها / خبرنما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۰۹:۲۱   + ۱۱ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: رئیس اداره ورزش و جوانان خمینی شهر استفاده از موسیقی نامناسب در ورزش صبحگاهی در یکی مساجد و در مجاورت مزار شهدا در خمینی شهر را حاصل سهل انگاری دانست و از برخورد با فرد خاطی خبر داد. ...
مشهد فوری   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۸:۳۴    
افکار، مدیر ارتباطات و رسانه مرکز رسیدگی به امور مساجد خراسان رضوی در گفت وگو با مشهد فوری اظهار کرد : طبق ابلاغیه 50 درصد هیئت امنای مساجد باید جوانان باشند و از ظرفیت بانوان هم استفاده شود که همان فرمانده پایگاه بسیج خواهران باید عضو هیئت امنا باشد ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۷:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان _ مهر نوشت: وضعیت دریافتی بازنشستگان و مستمری بگیران تأمین اجتماعی در سال های اخیر بار ها مورد نقد و بررسی مسئولان امر قرار گرفته و هر دفعه وعده هایی داده می شد تا اینکه همسان سازی حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران تأمین اجتماعی برای اولین بار در مرداد 99 اجرایی شد ...
دین آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۹:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
چرا کاندیداهای انتخابات به موضوعات فرهنگی رغبتی نشان نمی دهند؟ آیا در ایران می توان با شعارهای فرهنگی پیروز انتخابات شد؟ در این باره با حسن خجسته، نایب رئیس اتحادیه رادیو تلویزیون های آسیا و اقیانوسیه، عضو هیئت امنای دانشگاه صدا و سیما و از مدیران با سابقه رسانه ملی کفت وگو کردیم ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۴:۲۱    
حجت الاسلام نعمتی قرا گفت: هم اکنون دسترسی ائمه جماعات و هیئت امنای مساجد برای تکمیل روند ثبت درخواست کانون فرهنگی هنری جدید التاسیس فراهم شده است علاقه مندان می توانند با مراجعه به سامانه بچه های مسجد نسبت به بارگزاری مدارک اقدام کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۴:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیئت امنای دانشگاه صدا و سیما گفت: باید توجه بیشتری به سالمندان در جامعه داشته باشیم.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۴:۲۶    
مجید خوبی زاده گفت: هم اکنون دسترسی ائمه جماعات و هیئت امنای مساجد برای تکمیل روند ثبت درخواست کانون جدید التاسیس فراهم شده است پس آنها می توانند با مراجعه به این سامانه نسبت به بارگزاری مدارک مدیر و ارکان کانون اقدام کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۶:۰۱    
دبیرکل حزب الله لبنان در مراسم چهلمین روز درگذشت شیخ احمد الزین رئیس سابق هیئت امنای تجمع علمای مسلمین لبنان گفت: وی تا آخرین لحظه حیاتش از آرمان فلسطین حمایت کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۲۲:۱۲    
سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان در مراسم ترحیم شیخ احمد الزین، رئیس هیئت امنای مجمع علمای مسلمین لبنان گفت: مقاومت، تنها امید برای آزادسازی فلسطین است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۲۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان در مراسم ترحیم شیخ احمد الزین، رئیس هیئت امنای مجمع علمای مسلمین لبنان گفت: مقاومت، تنها امید برای آزادسازی فلسطین است.
آبادان نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۶:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
دکتر حسن بلخاری رئیس انجمن آثار و مفاخر فرهنگی و عضو هیئت امنای بنیاد بوعلی سینا
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۰۹:۰۱   + ۱۰ سایت دیگر  
دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در دیدار با اعضای هیئت امنای تجمع علمای مسلمین لبنان و نایب رئیس مجلس اعلی شیعیان این کشور بر وحدت شیعه وسنی تاکید کرد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۶:۵۳   + ۱۰ سایت دیگر  
آیت اله عابدینی در جلسه هیئت امنای امور مساجد قزوین گفت: مساجد چشمه های جوشان تربیت نیروی انسانی هستند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۱:۰۳    
یونس میجانی گفت: با توجه به فضیلت شب زنده داری در نیمه شعبان بنابراین کانون فرهنگی هنری امام علی (ع) با همکاری هیئت امنای مسجد در نظر دارد هم زمان با شب نیمه شعبان، مراسم احیاء برگزار کند.
اقتصاد آنلاین / خبر فوری   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۲۲:۱۹   + ۵۰ سایت دیگر  
مدیرکل داروی سازمان غذا و دارو گفت: سیاست وزارت بهداشت واکسیناسیون رایگان مردم است و واکسن های کرونای وارداتی شرکت های خصوصی خریداری خواهد شد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۲/۲۹ - ۲۲:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
در تاریخ دوم اردیبهشت ماه 1399، هفده تن از صاحب نظران و فعالان حوزه پزشکی، دارویی، اقتصادی و اجتماعی در خصوص فساد در حوزه دارو، خطاب به دکتر نمکی وزیر بهداشت نامه ای نوشتند ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۱۷:۵۷    
جلسه هیئت امنای مرکز فرهنگی و موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس استان قم، بعدازظهر امروز به ریاست بهرام سرمست استاندار قم در سالن کرامت استانداری برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۱۶:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیر کل زندان ها و نایب رئیس هیئت امنای ستاد دیه استان یزد از اجرای طرح بهاریه به مناسبت اعیاد شعبانیه و فرا رسیدن سال جدید خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۷:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت امنای کمیته امداد امام خمینی (ره) با اشاره به راه اندازی صندوق قرض الحسنه امداد ولایت، گفت: در طول 40 سال گذشته به بیش از پنج میلیون نفر از افراد نیازمندتسهیلات قرض الحسنه پرداخت کرده است
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۲:۳۲   + ۱۲ سایت دیگر  
صالحی درجلسه هیئت امنای کتابخانه های عمومی کشور گفت: باید فضای مجازی را به عنوان فضای جایگزین در نظر داشته باشیم چراکه فعالیت های فرهنگی، هنری و در بحث ما کتابخانه ها تعطیل بردار نیست.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۹:۱۵   + ۳۹ سایت دیگر  
مدیر کل حوزه ریاست دفتر تبلیغات اسلامی گفت: رهبر معظم انقلاب اسلامی طی احکامی، مسئولیت رئیس دفتر تبلیغات اسلامی و هیأت امنای این دفتر را برای یک دوره پنج ساله دیگر تمدید کردند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۵:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
فراهانی گفت: امروز با مشارکت هیئت امنای بازار سرپوشیده اراک و حوزه علمیه آقا ضیاء الدین بیش از یکصد بسته معیشتی بین جامعه هدف توزیع می شود.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
نشست مشترک هیئت امنای مجمع خیرین مدرسه ساز شهر تهران با اعضای هیئت مدیره و مدیران مناطق آموزش و پرورش برگزار شد؛ به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران ...
آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۰:۰۸    
نوزدهمین جلسه هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان به ریاست دکتر محمد مهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی برگزار و موضوع ساماندهی واحدهای دانشگاهی این استان با اجرای طرح ناحیه بندی تصویب شد.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۹:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ عضو هیئت امنای سازمان تبلیغات اسلامی ضمن تبیین کارکردهای شبکه امامت و نقش آن در شکل گیری انقلاب اسلامی، گفت: گسترش و تعالی شبکه امامت منجر به نابودی جریان لیبرال خواهد شد و این واقعه بسیار نزدیک است.
آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۳:۳۰    
مراسم تکریم و معارفه رؤسای جدید و سابق دانشگاه آزاد اسلامی واحد جاسب با حضور رئیس دبیرخانه هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی برگزار شد.