چهارشنبه ۱۲ مهرساعت ۱۶:۲۰Oct 2023 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شرور»

ایرنا   ۴۲ دقیقه پیش    
ساری- ایرنا- قمه کش بابلسری که با خفت گیری یک شهروند با حرف های ناهنجار از وی خواسته بود کلماتش را تکرار کند، بعد از انتشار فیلم کوتاهی از وی در فضای مجازی در کمتر از 24 ساعت توسط ماموران نیروی انتظامی دستگیر شد.
خبرگزاری تسنیم   ۴ ساعت پیش    
فرمانده انتظامی تهران بزرگ گزارشی از طرح برخورد با اراذل و اوباش ارائه داد؛ در این طرح 189 شرور از جمله هانی کرده بازداشت شده اند.
رکنا   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
حوادث رکنا: سردار محمدیان در حاشیه طرح دستگیری ارازل و اوباش شرور توسط پلیس اگاهی تهران در جمع خبرنگاران گفت: پلیس اطلاعات امنیت تهران با بررسی شرارت هایی که از قبل توسط مردم به انها گزارش شده بود توانستند در اقدام کاملا پلیسی و غافلگیرانه 189 نفر را در کمتر از 48 ساعت بازداشت کنند
ایسنا   ۶ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
سخنگوی فراجا در آستانه هفته فراجا برخی اقدامات و عملکرد شش ماهه پلیس در سال 1402 را تشریح کرد.
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۷/۱۱ - ۱۷:۵۸   + ۱۰ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی مریوان از بازداشت سه نفر اراذل و اوباش در طرح برقراری نظم و امنیت مدارس این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۱۱ - ۰۹:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
ایلام-فرمانده انتظامی شهرستان ایلام از دستگیری یکی از اراذل و اوباش سابقه دار که موجب سلب آسایش شهروندان شده بودند، خبر داد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۱۱ - ۰۶:۳۸    
نیروهای نوپو در حمیدیهٔ خوزستان 5 گروگان را به سلامت آزاد کرده و با هلاکت یکی از گروگانگیرها، 2 شرور دیگر را دستگیر کردند. منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
ورزش 3   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۲۱:۱۲    
گزیده ای از مصاحبه زلاتان ابراهیموویچ، اسطوره سوئدی فوتبال، با پیرس مورگان، مجری معروف تلویزیونی منتشر شده است که در آن مهاجم سابق میلان از پپ گواردیولا گرفته تا شخصیت شرور جیمز باند صحبت کرده است و باز هم گفت که من "خدا هستم."
خبر روز   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۶:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
ماموران یگان ویژه نوپو در حمیدیه خوزستان 5 گروگان را به سلامت آزاد کرده و با هلاکت یکی از گروگانگیرها، 2 شرور دیگر را دستگیر کردند.
جام جم   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۴:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار جام جم، تحقیقات درباره این پرونده از دو سال قبل با شکایت مرد میانسالی در پلیس آگاهی تهران آغاز شد . این مرد با شکایت از برادر 45ساله اش به نام بهروز گفت ...
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۳:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
مأموران نوپو یگان ویژه در حمیدیه خوزستان 5 گروگان را به سلامت آزاد کرده و با هلاکت یکی از گروگانگیرها، 2 شرور دیگر را دستگیر کردند.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
ماموران پلیس آگاهی شهرستان فردیس در استان البرز دریک عملیات ضمن آزاد سازی یک گروگان، فرد آدم ربا را دستگیر کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۰۹:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
نیروهای یگان ویژه در حمیدیه خوزستان 5 گروگان را به سلامت آزاد کرده و با هلاکت یکی از گروگانگیرها، 2 شرور دیگر را دستگیر کردند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۰۹:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
ماموران یگان ویژه نوپو در حمیدیه خوزستان 5 گروگان را به سلامت آزاد کرده و با هلاکت یکی از گروگانگیرها، 2 شرور دیگر را دستگیر کردند. تصاویر این عملیات را می بینید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۰۷:۵۶   + ۳۴ سایت دیگر  
مأموران نوپو بعد از هفته ها کار اطلاعاتی، شرور سابقه دار مسلحی را که چندی پیش در خیابان بهار تهران آدم ربایی کرده بود شناسایی و دستگیر کردند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۰۷:۵۰   + ۵۶ سایت دیگر  
افشای راز جنایت سیاه شرور سابقه دار که سال ها دختر نوجوانش را مورد آزار و اذیت قرار داده بود باعث شد قضات دادگاه کیفری یک استان تهران وی را مستحق مجازات مرگ بدانند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۰۰:۰۹   + ۱۳ سایت دیگر  
مأموران نوپو یگان ویژه در حمیدیه خوزستان 5 گروگان را به سلامت آزاد کرده و با هلاکت یکی از گروگانگیرها ، 2 شرور دیگر را دستگیر کردند.
سلام نو / رکنا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۰۶:۴۳   + ۱۰ سایت دیگر  
دادگاه کیفری تهران پدری را که دختر خردسالش را از 10 سالگی تحت آزار و شکنجه قرار داده بود به اعدام محکوم کردند.
فرادید   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۳:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
هیچ وقت چیزی به نام پول مکفی وجود ندارد و فیلم ها این موضوع را در طول سال ها از طریق داستان های کاسبکاران و ثروتمندان تندخو و حریص اثبات کرده اند. این شخصیت های شرور و ضدقهرمان ها علی رغم اینکه در موقعیت های ممتازی قرار دارند که می توانند هر چیزی که نیاز دارند را تهیه کنند ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۱:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
کرمان- دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان گفت: یکی از اشرار خطرناک جنوب استان کرمان با تلاش سربازان گمنام امام زمان (عج) دستگیر شد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۱:۰۰   + ۱۳ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان از دستگیری یکی از اشرار خطرناک جنوب استان توسط سربازان گمنام امام زمان(عج) در اداره کل اطلاعات خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۰:۴۰   + ۱۸ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان از دستگیری یکی از اشرار خطرناک جنوب استان توسط سربازان گمنام امام زمان(عج) در اداره کل اطلاعات خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۰۷:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
رکنا: مرد 40 ساله ای که سوابق زورگیری و اوباشگری را درپرونده سیاهش دارد، بعد از گوشی قاپی از یک دختر نوجوان دستگیر شد.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۰۱:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
گروگان گیری و قدرتنمایی اشرار مسلح با ورود به موقع و مقتدرانه نیروهای ویژه (نوپو) با هلاکت یک شرور و دستگیری 2 شرور دیگر به پایان رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۰۰:۵۰   + ۳۰ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان خوزستان گفت: شرور مسلح در آتش متقابل پلیس در شهرستان حمیدیه به هلاکت رسید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۲۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان ایلام گفت: در راستای تامین امنیت عمومی و مقابله با اراذل و اوباش، یکی از اراذل اوباش های شرور و سابقه دار دستگیر شد.
سخت افزار   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۷:۰۲    
به نظر می رسد استودیو ندرلم (NetherRealm) قصد دارد شخصیت نمادین سری فیلم های ترسناک جیغ (Scream) را به بازی مورتال کامبت 1 (Mortal Kombat 1) اضافه کند. شخصیت گوست فیس (Ghostface) به عنوان چهارمین شرور فیلم های اسلشر به دنیای Mortal Kombat ملحق می شود. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۴:۲۱    
تهران-ایرنا- جنبش جهاد اسلامی فلسطین با محکوم کردن دو حمله تروریستی در پاکستان اعلام کرد: باید با تمام ابزارها با جنایت نیروهای شرور که منجر به فتنه انگیزی، گسترش تعصب و افزایش ظلم می شود، مقابله کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۰۸:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی فرمانده انتظامی نیشابور گفت: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر شرارت و ایجاد رعب و وحشت چند فرد شرور برای شهروندان دستورات ویژه صادر شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۲۲:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
جانشین فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: افراد شروری که با تیراندازی و حمله با سلاح سرد به سمت 2 شهروند در چابهار باعث مجروح شدن آنان شده بودند، در یک اقدام پلیسی دستگیر شدند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۳:۲۵    
رئیس مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی استان اصفهان از دستگیری شرور متواری و تحت تعقیب در عملیات پیچیده مأموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان خبر داد.
نسیم اردبیل   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۰۱:۰۱    
نسیم اردبیل_بدنبال شرارت و اخلال در نظم عمومی در داخل اورژانس بیمارستان ولیعصر (عج) شهرستان مشگین شهر توسط یک شرور سابقه دار و تهدید کادر درمان بیمارستان و هتک حرمت به برخی از پرستاران در شب گذشته، حسب دستور دادستان شهرستان مشگین شهر، پرونده این متهم در دستور کار دستگاه قضایی قرار گرفت ...
موج   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۲۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون اجتماعی سازمان اطلاعات پلیس تهران ابراز داشت: شرور سابقه دار در عملیات هوشمندانه و مقتدرانه مأموران دستگیر شد.
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۲۰:۴۱   + ۳۶ سایت دیگر  
مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی استان فارس از درگیری مامورین پلیس امنیت عمومی شهرستان فیروزآباد با شرورِ جانی و مسلحِ سابقه دار خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۸:۲۱   + ۳۴ سایت دیگر  
مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی استان فارس از درگیری مامورین پلیس امنیت عمومی شهرستان فیروزآباد با شرورِ جانی و مسلحِ سابقه دار خبر داد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۶:۳۰   + ۱۸ سایت دیگر  
سارق شرور که از ترس شناسایی شدن قصد خفه کردن زن صاحبخانه را داشت، از سوی مأموران شناسایی و دستگیر شد. به گزارش ایران، سرهنگ سیدعلی میراحمدی جانشین فرمانده انتظامی استان سمنان گفت: در پی اعلام شکایت خانمی 25 ساله مبنی بر ورود یک سارق به منزلش و تلاش برای کشتن وی، موضوع به علت حساسیت بالا ...
برترین ها / همشهری   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۶:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
معاون اجتماعی سازمان اطلاعات پلیس تهران از دستگیری شرور سابقه داری خبر داد که با سلاح سرد موجب ضرب و جرح یکی از سربازان وظیفه پلیس شده بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۶:۰۰   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون اجتماعی سازمان اطلاعات پلیس تهران از دستگیری شرور سابقه داری خبر داد که با سلاح سرد موجب ضرب و جرح یکی از سربازان وظیفه پلیس شده بود.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۲:۲۴    
رکنا: فرمانده انتظامی شهرستان گرگان از زمین گیر شدن 2 اراذل و اوباشی که دیروز در میدان مدرس با قمه و چاقو به جان هم افتاده بودن خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۲۰:۴۰   + ۲۰ سایت دیگر  
رکنا: فرمانده انتظامی استان فارس گفت: قاتلی که 6 روز پیش یک شهروند را در شهرستان کوار به قتل رسانده بود در درگیری متقابل با پلیس به هلاکت رسید .
جانشین انتظامی بهشهر از شناسایی و دستگیری یکی از اراذل و اوباش متواری که بار ها باعث ایجاد رعب و وحشت شهروندان شده بود، خبر داد.
فرمانده انتظامی شهرستان آمل از دستگیری یک شرور مسلح که با تیراندازی و درگیری موجب سلب آسایش شهروندان شده بود، خبر داد.
برترین ها / رکنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۸:۵۸   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری دو تن از عاملان قدرت نمایی و ایجاد نا امنی در محله رازی تهران خبرداد.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۴:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
تصاویر بازداشت یک عروسک شرور در مکزیک را ببنید. عروسک به بر هم زدن آرامش و به خطر انداختن دیگران متهم شده اند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۴:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
رئیس مرکز عملیات سازمان اطلاعات پلیس تهران از دستگیری یک شرور قمه کش که اقدام به سلب آرامش و ایجاد رعب و وحشت در محله های زمزم و فلاح کرده بود، خبرداد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۳:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
حوادث رکنا: سرهنگ سعید راستی رئیس مرکز عملیات سازمان اطلاعات پلیس تهران از دستگیری یکی از اراذل و اوباش که با استفاده از قمه کشی،امنیت و آرامش ساکنان محله زمزم و فلاح را سلب کرده و باعث ایجاد رعب و وحشت در بین آنان شده بود خبر داد.
برترین ها / وقت صبح   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۰۱:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
از کودکی به ما یاد می دادند که آدم های خوب مانند شخصیت سیندرلا هستند و آدم های بد مانند شخصیت ملکه ی بدجنس داستان سفید برفی و هفت کوتوله . اما دنیای واقعی سیاه و سفید نیست و حالا دیگر فیلم ها هم اینگونه نیستند ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۴:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس استان اصفهان از شناسایی و دستگیری یکی از اراذل و اوباش سابقه دار که با شرارت های خود باعث اخلال در نظم عمومی یکی از شهرستان های استان شده بود خبر داد.
صدای ایران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۲:۰۲   + ۱۷ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران ، سرهنگ عزت الله عبدلی نسب فرمانده انتظامی جیرفت گفت: دوم شهریور امسال خبر قتل 2 برادر در یکی از خیابان های شهر جیرفت به پلیس اعلام شد و بلافاصله تیمی از کارآگاهان پلیس با حضور در صحنه جرم، بررسی موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند ...