چهارشنبه ۱۹ مردادساعت ۱۳:۲۱Aug 2022 10
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بازنشستگان»

رکنا   ۱۴ دقیقه پیش   + ۹ سایت دیگر  
رکنا سیاسی: وزرای دولت سیزدهم امروز ( چهارشنبه ) پس از پایان جلسه هیات دولت به سئوال های خبرنگاران در باره مسایل مختلف کشور پاسخ دادند.
ایانا   ۱۴ دقیقه پیش    
سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت جهاد کشاورزی از دستور وزیر جهاد کشاورزی برای پرداخت مطالبات 3 ساله بازنشستگان ستاد وزارت خانه خبر داد.
روز پلاس   ۳۴ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: بر اساس بررسی های کارشناسی صورت گرفته و در پی پیشنهاد سازمان تأمین اجتماعی مقرر شد مستمری سایر سطوح بازنشستگان تأمین اجتماعی اصلاح شود.
ایمنا   ۳۶ دقیقه پیش    
انجمن بازنشستگان آمریکا، تیم جابه جایی شهری مینیاپولیس در بخش اقدامات عمومی را برای دریافت کمک هزینه چالش جوامع خود برگزید تا شاهد بهبود مراکز جابه جایی مینیاپولیس در شمال و جنوب شهر باشد.
سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: در نشست هیات امنای سازمان تأمین اجتماعی با اصلاح مستمری سایر سطوح بازنشستگان موافقت شد.
ایلنا   ۴۸ دقیقه پیش    
شماری از بازنشستگان هوایمایی ایران ایر (هما) به عدم وصول مطالبات خود اعتراض کردند.
تجارت گردان   ۴۹ دقیقه پیش   + ۶ سایت دیگر  
سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: بر اساس بررسی های کارشناسی صورت گرفته و در پی پیشنهاد سازمان تأمین اجتماعی مقرر شد مستمری سایر سطوح بازنشستگان تأمین اجتماعی اصلاح شود.
سلام نو / تازه نیوز   ۸ دقیقه پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
محمدهادی زاهدی وفا سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، درباره آخرین وضعیت زمان تصویب افزایش حقوق بازنشستگان توضیح داد.
پارسینه   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه ، محمدهادی زاهدی وفا با بیان اینکه رئیس جمهور بر اصلاح میزان افزایش سنواتی مستمری سایر سطوح بازنشستگان سازمان تأمین اجتماعی، تأکید دارند، افزود: بر این اساس هیأت وزیران، تصمیم گیری در این خصوص را به وزرای عضو هیأت امنای سازمان تأمین اجتماعی تفویض کرد. ...
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۳۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: میزان افزایش حقوق بازنشستگان مستلزم بررسی بیشتر است و هنوز رقم آن مشخص نشده است.
سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: بر اساس بررسی های کارشناسی صورت گرفته و در پی پیشنهاد سازمان تأمین اجتماعی مقرر شد در چارچوب پایداری منابع، مستمری سایر سطوح اصلاح شود.
55آنلاین   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
طبق متن قانون تمام بازنشستگان بعد از 1400/06/31 مشمول رتبه بندی خواهند شد .
ایلنا   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
به گفته ی یک فعال صنفی، بازنشستگان انتظار دارند تا پایان وقت اداری امروز، مصاحبه ی سرپرست وزارت کار بیرون بیاید.
ایلنا   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کانون کارگران بازنشسته ی استان مازندران گفت: سرپرست وزارت کار و مدیرعامل تامین اجتماعی هرچه سریع تر باید تکلیف نهایی خود را برای ابلاغ افزایش حقوق بازنشستگان سایر سطوح و سایر مطالبات و مشکلات آنان مشخص کنند.
ماجرای افزایش حقوق بازنشستگان هنوز ادامه دارد. ظاهرا در همین روزها 4 میلیون تومان برای یک گروه واریز شده است. از یک طرف حرف و حدیث واریز 13 میلیونی ادامه دارد. با این همه شانس افزایش حقوق بازنشستگان واقعا چقدر است؟
مثلث آنلاین   ۳ ساعت پیش    
مدیرکل مالی صندوق بازنشستگی کشوری اعلام کرد: هفتمین نوبت وام ضروری 15میلیون تومانی بازنشستگان و وظیفه بگیران کشوری عصر امروز (سه شنبه) به حساب 23هزار و 357 نفر از بازنشستگان مشمول واریز شد.
از ابتدای سال، قرار به افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی بود؛ اما هنوز به مرحله اجرا نرسیده و فقط در حد گمانه زنی است.
سلام نو / نامه نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۸:۳۴   + ۲۰ سایت دیگر  
کمتر از یک هفته تا آغاز موعد پرداخت مستمری مرداد بازنشستگان باقی مانده است اما به نظر می رسد این ماه هم حقوق ها هیچ تغییری نمی کند.
موضوع افزایش حق مسکن کارگران در سال 1401 همانند افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی بلاتکلیف مانده است و 3 احتمال درباره برنامه دولت در این ارتباط وجود دارد.
خبرگزاری تابناک   ۵ ساعت پیش    
گزارش کامل از گزیده خبرهای امروز تابناک با تو را با کلیک بر تیتر آن بخوانید یک اتفاق عجیب درباره افزایش حقوق بازنشستگان مغز چگونه با صحبت کردن با بیش از یک زبان کنار می آید؟ شاهین بازیل نویسنده و مترجم درگذشت فاتحه دیرین دیرین خوانده شد ...
شبستان   ۵ ساعت پیش    
پاسکاری حقوق بازنشستگان بین بخش های مختلف ، همکاری مردم در مصرف بهینه برق اقدام اثربخشی برای پایداری انرژی است و باید نوعی قضاوت کنیم که مردم را با دستگاه قضا همراه سازیم از عناوین روزنامه های امروز گیلان است.
زندگی آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۰۰:۴۶   + ۲۵ سایت دیگر  
بحث افزایش حقوق مابقی بازنشستگانی که تاکنون اقدام نشده بود، قطعی و اجرایی می شود و به این ترتیب 38 درصد به حقوق آنها افزوده خواهد شد
تصمیم درباره افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی که قرار بود از دولت به هیات امنای تامین اجتماعی واگذار شود اما یک کارشناس بازار کار درباره یک اتفاق عجیب در این باره گفت و گو کرد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۲۳:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل مالی صندوق بازنشستگی کشوری گفت: هفتمین نوبت وام ضروری 15 میلیون تومانی بازنشستگان و وظیفه بگیران کشوری عصر سه شنبه به حساب بازنشستگان مشمول واریز شد.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۲۳:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: بازنشستگان منتظر اطلاعیه مهم تامین اجتماعی و مصاحبه وزارت کار هستند.
راه امروز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۲۲:۱۳   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی در دومین روز سفر استانی به استان اردبیل، از جذب یک میلیون نفر بیمه شده جدید متأثر از رویکرد جهادی و نگاه به ظرفیت های درونی در کشور خبر داد و برنامه های توسعه ظرفیت خدمت رسانی به بیمه شدگان و بازنشستگان در این استان را تشریح کرد.
الف   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۲۱:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل مالی صندوق بازنشستگی کشوری اعلام کرد: هفتمین نوبت وام ضروری 15میلیون تومانی بازنشستگان و وظیفه بگیران کشوری عصر امروز (سه شنبه) به حساب 23هزار و 357 نفر از بازنشستگان مشمول واریز شد.
جماران   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۲۱:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
کارشناسان بازار کار اعتقاد دارند؛ دولت تمایلی به حل و فصل سریع، شفاف و قانونی مساله افزایش مستمری بازنشستگان ندارد، بنابراین برای حل موضوع هم هیچ تعجیل و برنامه دقیقی نشان نمی دهد.
نصر نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۲۱:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
نصر: با هماهنگی بانک عامل، نوبت هفتم و آخرین نوبت وام ضروری از اعتبار سال 1400 با افزایش مبلغ وام از 120 به 150 میلیون ریال برای 23هزار و 357نفر از مشمولان عصر امروز (سه شنبه) واریز شد.
فرارو   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۹:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل مالی صندوق بازنشستگی کشوری گفت: هفتمین نوبت وام ضروری 15 میلیون تومانی بازنشستگان و وظیفه بگیران کشوری عصر سه شنبه به حساب بازنشستگان مشمول واریز شد. ...
پرسش   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۹:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
بازنشستگان معترض در شهرهای اصفهان، اراک ، اهواز و شوش کارگری خواستار ابلاغ مصوبه ی افزایش مستمری بازنشستگان شدند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۹:۲۴   + ۹ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: مدیرکل مالی صندوق بازنشستگی کشوری از واریز هفتمین نوبت وام ضروری 15 میلیون تومانی بازنشستگان و وظیفه بگیران کشوری خبر داد.
حسن صادقی رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه ی کارگری می گوید: خواسته بازنشستگان درباره افزایش حقوق ها فقط اجرای قانون است اما براساس تورم باید افزایش حقوق ها 58 درصد باشد نه 38 درصد.
سلام نو / ایلنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۹:۱۲   + ۳۳ سایت دیگر  
قرار شد سرپرست وزارت کار دو هفته قبل در روز شنبه در صداوسیما افزایش 38 درصدی حقوق بازنشستگان را اعلام کند اما باز هم دولت به وعده خود عمل نکرد.
حادثه 24   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۸:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
حادثه 24 - طبق متن قانون تمام بازنشستگان بعد از 1400/06/31 مشمول رتبه بندی خواهند شد . وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد که بخشنامه شرط دو سال خدمت جهت برخوردار شدن از رتبه بندی برای بازنشسته ها لغو شده است. ...
صندوق بازنشستگی کشوری   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۶:۴۰   + ۳۹ سایت دیگر  
مدیرکل مالی صندوق بازنشستگی کشوری اعلام کرد: هفتمین نوبت وام ضروری 15میلیون تومانی بازنشستگان و وظیفه بگیران کشوری عصر امروز (سه شنبه) به حساب 23هزار و 357 نفر از بازنشستگان مشمول واریز شد. ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۶:۱۱    
براساس مصوبه دولت سیزدهم، افزایش حقوق مستمری بگیران غیرحداقل بگیر سازمان تامین اجتماعی 10 درصد اعلام شد که با اعتراض بازنشستگان همراه بوده است.
پرسش   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۶:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
خبرنگار صدا و سیما دقایقی پبش در ویدئویی گفت: خبر خوش برای افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی؛ تا ساعاتی دیگر سازمان تامین اجتماعی اطلاعیه می دهد.
پرسش   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۵:۴۹   + ۱۷ سایت دیگر  
خبرهایی از احتمال صدر اطلاعیه توسط تامین اجتماعی به گوش می رسد؛ ظاهراً قرار است تا ساعاتی دیگر سازمان تامین اجتماعی اطلاعیه ای در رابطه با جزئیات افزایش حقوق بازنشستگان صادر کند.
پرسش   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۵:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
لایو مجازی مسائل و مشکلات بازنشستگان تامین اجتماعی ، سه شنبه، 18 مردادماه ساعت 17 در صفحه اینستاگرام اتحادیه ی پیشکسوتان جامعه کارگری برگزار می شود.
پرسش   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۵:۴۹   + ۳۰ سایت دیگر  
تاخیر دولت در تعیین تکلیف بازنشستگان تامین اجتماعی این روزها مورد انتقاد نمایندگان مجلس، تشکل ها و فعالان حقوق کارگری و بازنشستگی قرار گرفته است.
روند بازار   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۵:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
تعلل دولت در اعلام مصوبه جدید در حالی است که مصوبه پیشین به دلیل مغایرت قانونی، توسط مجلس باطل اعلام شده است. از نظر قانونی، زمانی که یک مصوبه ای باطل می شود، دیگر اجرای آن تخلف است. ...
شوشان   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۵:۱۱    
شوشان - محمدسعید بهوندی : این مطلبی که نوشته شده (ده مورد خواسته)، چکیده ی تموم نوشته های یه که تاکنون در مورد خواسته هامون ارائه شده. پس سعی کنین اونو همیشه تا رسیدن به مطلوب مان در گروه ها بارگذاری کنین و نیز مرتباً اونو برای نمایندگان بفرستین تا هم ملکه ذهنشون بشه و هم متوجه بشن که بازنشستگان ...
سلام نو / تیتر20   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۱:۳۱   + ۱۲ سایت دیگر  
تکلیف افزایش 38 درصدی حقوق بازنشستگان سایر سطوح تامین اجتماعی با گذشت 5 ماه از سال 1401 همچنان مشخص نیست و به نظر می رسد موضوع افزایش حقوق بازنشستگان در حال پاسکاری است!
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۵:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
قربانعلی رمضانی، رئیس کانون بازنشستگان تأمین اجتماعی مشهد، گفت: اضافه حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی مسیر خوبی طی نکرد و ما را از دولت گله مند کرد.