سه شنبه ۱۱ مهرساعت ۱۵:۰۴Oct 2023 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بازنشستگان»

خبرگزاری دانشجو   ۲۴ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس گفت: اگر افزایش حقوق ها بر اساس تورم باشد نه بیشتر، سال آینده مخارجی که سال آینده بر بازنشستگان و کارگران تحمیل می شود تازه به اندازه سال قبل می شود و هیج کمکی به آن ها نکرده ایم که فقط زندگی آن ها را تامین می کند.
پیام خاوران   ۲ ساعت پیش    
تیم والیبال بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی خراسان جنوبی عنوان نایب قهرمانی المپیاد ورزشی بازنشستگان و مستمری بگیران منطقه 2 کشور که به میزبانی مشهد مقدس و به مدت دو روز برگزار شد را کسب کرد.
کارگزین خبر   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اطلاعیه ویژه بازنشستگانی که حق التدریس دارند با عنایت به اینکه موعد تخصیص اضافه تدریس به همکاران مخصوصا بازنشستگان گرامی میباشد یادآوری چند نکته مهم لازم میباشد : الف ) با توجه به اینکه سیستم حقوق از دیماه سال 94 از داس به ویندوز تغییر کرده است و اطلاعات حقوقی همکارانی که قبل از سال [...]
وقت صبح   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
بانزشستگان باید تا پایان این هفته منتظر بمانند تا مبلغ افزایش حقوق آنها از مهرماه مورد تائید قرار بگیرد و اعلام شود به گزارش وقت صبح ، بازنشستگان همچنان باید تا پایان این هفته منتظر باشند و اعضای کارگری شورای عالی کار تازه ترین تصمیم هایی که درباره حقوق بازنشستگان در مهرماه گرفته شده را مطرح ...
پانا   ۴ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
تهران (پانا) _ همزمان با هفته ملی سالمند، واحد پزشک خانواده و نظام ارجاع شرکت شهر سالم خدمات رایگان پزشکی و روان شناسی به بازنشستگان شهرداری تهران ارائه می کند. ...
مثلث آنلاین   ۴ ساعت پیش    
با توجه به فعالیت زیادی از افراد در شرکت های خصوصی حقوق و بیمه بازنشستگان تامین اجتماعی از پر چالش ترین مباحث دولت هاست. در ادامه به آخرین خبر از بازنشستگان تامین اجتماعی می پردازیم.
روز نو   ۵ ساعت پیش    
در 46 امین سفر استانی مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی و هیئت همراه، ساختمان جدید ادارات کل و مدیریت های درمان تأمین اجتماعی استان البرز افتتاح شد و همچنین در بازدید از ساختمان جدید پلی کلینیک دکتر شهید مجید مجیدیان راد در کرج، از خانواده معزز این شهید راه سلامت تقدیر شد.
روز نو   ۶ ساعت پیش    
میرهاشم موسوی در حاشیه بازدید از پلی کلینیک شهید مجید مجیدیان راد در استان البرز افزود: به منظور کمک به بهبود معیشت بازنشستگان، از ابتدای امسال تاکنون به 117 هزار نفر متقاضی تسیهلات مالی قرض الحسنه پرداخت شده است.
یافته   ۱۴۰۲/۰۷/۱۱ - ۰۰:۱۲    
چاپ ایمیل توضیحات بخش: اخبار مجموعه : ورزشی در راستای پنجمین جشنواره ورزشی بازنشستگان کشوری مسابقه رالی خانوادگی بازنشستگان کشوری لرستان با میزبانی صندوق بازنشستگی واجرای کانون اتومبیلرانی و جهانگردی کشور در خرم آباد با حضور سیزده شرکت کننده برگزار شد. ...
روز نو   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۲۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی از پرداخت شش هزار میلیارد تومان از مطالبات مراکز درمانی طرف قرارداد این سازمان و نیز پرداخت 40 هزار فقره تسهیلات مالی قرض الحسنه به بازنشستگان در مرحله سوم پرداخت وام بازنشستگان در سال جاری خبر داد.
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۲۰:۰۲    
این روزها جدال بر سر همسان سازی حقوق بازنشستگان و گنجاندن آن در متن برنامه هفتم توسعه بالا گرفته است اما آیا این طرح برای بازنشستگان دستاوردی دارد؟
روز نو   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۹:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
در یک روز دیگر، بازنشستگان تامین اجتماعی برای مطالبه حقوق خود تجمع اعتراضی کردند.
سلام نو / روز نو   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۰۶:۲۸   + ۲۱ سایت دیگر  
حقوق بازنشستگان مسئله پر چالش همه دولت ها بوده است . مقدار دریافتی حقوق بازنشستگان همیشه موجب نارضایتی قشر عظیمی از بازنشستگان است زیرا بازنشستگان بر این اعتقادند که مبلغ حقو بسیار ناچیز است .
جهان اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۸:۳۷   + ۲۳ سایت دیگر  
محمد وحیدی عضو ناظر مجلس در کمیته تدوین آیین نامه داخلی، با اشاره به آخرین وضعیت اجرای قانون رتبه بندی معلمان گفت: یکی از نگاه های ویژه ای که ما در انتخاب آقای صحرایی به عنوان وزیر آموزش و پرورش دنبال کردیم این بود که قانون رتبه بندی هم در فرآیند اجرا دچار تغییراتی شود و هم اینکه فرصتی فراهم شود تا ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۶:۳۵   + ۳۳ سایت دیگر  
صندوق فولاد از واریز معوقات بازنشستگان خود خبر داد.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۶:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
در روز های اخیر مناقشه بر سر همسان سازی حقوق بازنشستگان و گنجاندن آن در متن برنامه هفتم توسعه بالا گرفته است.
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۵:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
جمعی از کارکنان و بازنشستگان مخابرات در اعتراض به عدم دریافت مطالبات خود تجمع کردند.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۵:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
میرهاشم موسوی، مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی از پرداخت 6 هزار میلیارد تومان از مطالبات مراکز درمانی طرف قرارداد این سازمان و نیز پرداخت 40 هزار فقره تسهیلات مالی قرض الحسنه به بازنشستگان در مرحله سوم پرداخت وام بازنشستگان در سال جاری خبر داد.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۵:۵۶   + ۲۳ سایت دیگر  
رییس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری درباره حذف همسان سازی حقوق بازنشستگان در برنامه هفتم توسعه گفت: در برنامه توسعه هفتم نه تنها چیزی را تحت عنوان همسان سازی حقوق نمی بینیم، بلکه ناهمسان سازی را مشاهده می کنیم.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۴:۵۰    
انجمن ورزش بازنشستگان ورزش کارگری استان سیستان وبلوچستان و سازمان بازنشستگان استان بمناسبت هفته دفاع مقدس همایش مشترک و ورزش شبانگاهی در پارک مولای متقیان زاهدان برگزار کردند.
نواندیش   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۴:۳۶   + ۱۰ سایت دیگر  
خانه ملت: صباغیان نماینده مردم مهریز: بازنشستگان وزارتخانه های بهداشت و آموزش و پرورش به موجب افزایش نرخ تورم تحت فشارهای معیشتی قرار دارند. از رئیس مجلس تقاضا داریم تأکیدی روی این موضوع داشته باشند تا پاداش این عزیزان به زودی پرداخت شود.
شوشان   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۴:۰۳    
شوشان محمدسعید بهوندی : آن پیگیری که برای عدم اجرای 14 همت گنجانده شده در قانون بودجه ی 1401 برای استمرار متناسب سازی حقوق بازنشستگان مشمول کرده بودید ...
شوشان   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۴:۰۳    
شوشان محمدسعید بهوندی : بدون تعارف و هرگونه طول و تفسیر، این بداقبالی و تلخکامی چندین ساله، در این فضای بی یاوری و قانون گریزی که مظلومانه به آن گرفتار شده ایم، به دلائل زیر ...
55آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۳:۵۱   + ۲۸ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا از اعمال تمهیدات ترافیکی در جاده ها در راستای تسهیل در تردد شهروندان در سفرهای بین شهری خبر داد.
55آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۳:۵۰    
اگر می خواهید بدانید فرشتگان برای زندگی شما چه پیامی دارند، فال فرشتگان الهی امروز دوشنبه 10 مهر 1402 متولدین هر ماه را از دست ندهید.
نامه نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۳:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
علی بابائی کارنامی نماینده ساری و میان دورود در مجلس در خصوص همسان سازی حقوق بازنشستگان، تأکید کرد: بازنشستگان دغدغه بسیاری دارند لذا دولت باید این موضوع را تعیین تکلیف کند و در این خصوص سکوت نکند.
صندوق بازنشستگی کشوری   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۳:۲۱    
طاهره احمدزاده مدیر بازنشستگی استان آذربایجان شرقی گفت: همزمان با همایش روز بزرگداشت سالمندان از شش بازنشسته سالمند موفق، آقایان حسن شمس ، نصیر پایه گذار ، بهمن نخلستانی ، کاظم همت پور ، فرهاد اصلانی سرای و محمد علی مجنون لو با اهداء لوح تقدیر، تجلیل شد. ...
صندوق بازنشستگی کشوری   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۳:۲۱    
نشست مدیرصندوق بازنشستگی کشوری استان هرمزگان با رئیس کانون بازنشستگان استان به مناسبت هفته وحدت برگزار شد. به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری به نقل از روابط عمومی مدیریت بازنشستگی استان هرمزگان ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۲:۴۷    
در همایش روز سالمند و تقدیر از بازنشستگان و پیشکسوتان در آستانه 17 ربیع الاول و سالروز ولادت حضرت محمد(ص) با همکاری ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی، کمیته امداد امام خمینی(ره)، بهزیستی و شبکه بهداشت شهرستان پیشوا در سالن اجتماعات شبکه بهداشت و درمان برگزار شد.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۲:۴۷    
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی از پرداخت شش هزار میلیارد تومان از مطالبات مراکز درمانی طرف قرارداد این سازمان و نیز پرداخت 40 هزار فقره تسهیلات مالی قرض الحسنه به بازنشستگان در مرحله سوم پرداخت وام بازنشستگان در سال جاری خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۲:۴۶   + ۱۴ سایت دیگر  
رکنا: بازنشستگان فرهنگی از عدم واریز پاداش پایان خدمت علیرغم آغاز شدن سال تحصیلی جدید انتقاد کردند.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۲:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
بازنشستگان از فردا صبح برای آنها مبلغ 250 هزار تومان واریز خواهد شد که قابل برداشت است.
صندوق بازنشستگی کشوری   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۲:۱۳    
همزمان با دومین روز از هفته سالمند محمد باقری نژاد مدیر صندوق بازنشستگی استان خراسان جنوبی با حضور در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی به همراه سایر مدیران دستگاه های اجرایی عضو شورای استانی سالمندان، خدمات صندوق بازنشستگی برای سالمندان و بازنشستگان را تشریح کرد. ...
صندوق بازنشستگی کشوری   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۲:۱۳    
مدیر صندوق بازنشستگی کشوری استان گیلان گفت: وام ضروری 30 میلیون تومانی در سال 1402 به حساب بیش از 5 هزار نفر از بازنشستگان این استان واریز شده است. به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری استان گیلان به نقل از روابط عمومی مدیریت استان گیلان ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۱:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/همدان رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای شهر همدان با تأکید بر اینکه به نظر می رسد مدیران کلان شهری دغدغه سالمندان را ندارند، گفت: قرار بود برای توانمندسازی بازنشستگان فضایی در شهر ایجاد شود اما متأسفانه برخی از این کار جلوگیری کردند.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۱:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه تاکید کرد: مقوله رشد اقتصادی صرفاً به کارکرد دولت بازنمی گردد بلکه حاصل کارکرد تمام فعالان اقتصادی است، حاصل کارکرد تمام شرکت ها، اشخاص حقیقی و حقوقی است که ما فکر می کنیم با تلاش هرچه بتوانیم بیشتر به این هدف نزدیک شویم.
برترین ها / نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۰:۱۶   + ۲۱ سایت دیگر  
در حالی نمایندگان کارگری بر تشکیل جلسه شورای عالی کار برای ترمیم دوباره دستمزد کارگران تاکید دارند، اما معاون وزارت کار اعلام کرد که صرفا یکی از شرکا نمی تواند تقاضا بدهد و بخواهد دستمزد اضافه شود.
جهان اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۰:۴۶   + ۷۰ سایت دیگر  
در 46 امین سفر استانی مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی و هیئت همراه، ساختمان جدید ادارات کل و مدیریت های درمان تأمین اجتماعی استان البرز افتتاح شد و همچنین در بازدید از ساختمان جدید پلی کلینیک دکتر شهید مجید مجیدیان راد در کرج، از خانواده معزز این شهید راه سلامت تقدیر شد. ...
سلام نو / خبر خودرو   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۹:۱۷   + ۱۵ سایت دیگر  
نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: در برنامه هفتم توسعه باید به موضوع حقوق کارمندان دولت توجه شود، چرا که آنها با حداقل حقوق زندگی می کنند.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۰:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان رضوی از برگزاری تور ویژه بازنشستگان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان رضوی خبر داد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۰:۰۷   + ۴۶ سایت دیگر  
خبر آنلاین : میرهاشم موسوی، مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی از پرداخت 6 هزار میلیارد تومان از مطالبات مراکز درمانی طرف قرارداد این سازمان و نیز پرداخت 40 هزار فقره تسهیلات مالی قرض الحسنه به بازنشستگان در مرحله سوم پرداخت وام بازنشستگان در سال جاری خبر داد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۰:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون کارگری مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کاهش تورم را باید در سفره های کوچک شده مردم دید؛ گفت: نه در دولت قبل و نه در دولت کنونی هزینه زندگی بازنشستگان و اقشار ضعیف جامعه همچون کارگران بر مبنای ماده41 قانون کارگری و قانون خدمات کشوری که شاخص تورم در آن در نظر گرفته شده اجرایی نشد بر ...
برترین ها / 55آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۰:۲۷   + ۵۶ سایت دیگر  
کارت ملی هوشمند مهمترین سند احراز هویت است و با وجود اینکه سازمان ثبت احوال کشور برای برخی افراد کارت های ملی هوشمند صادر کرده است اما این کارت ها به دست متقاضیان نمی رسد که علل متعددی دارد.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۰۹:۴۲    
سعیده علیپور: جمعیت ایران رسما در مسیر سالخوردگی است . نخستین گزاره ای که از این جمله استنتاج می شود، این است که باید فکری به حال سالمندان کرد. اما جالب است بدانید که در حوزه سالمندی نه قانونی تصویب شده است و نه حتی در برنامه هفتم توسعه ردی از توجه به آن دیده می شود.