پنجشنبه ۲۷ خردادساعت ۰۱:۱۴Jun 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بازنشستگان»

ایرنا   ۵ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری تاکید کرد: با شناختی که از وضعیت کشور و نیاز رفاهی جامعه دارم، طرح مهم بیمه عمر رایگان برای کارمندان و کارگران عزیز کم درآمد و بیمه تکمیلی رایگان برای بازنشستگان را اجرا خواهم کرد.
سازمان برنامه و بودجه کشور با هدف حمایت از بازنشستگان و بهبود و ترمیم وضعیت معیشت این قشر جامعه، لایحه دوفوریتی دائمی شدن متناسب سازی حقوق بازنشستگان با شاغلان را به هیئت دولت ارائه نموده است.
بافق فردا   ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
“جای خالی پرداختن به موضوعات و دغدغه های معلولان در برنامه کاندیداها و مناظرات ” معلولان 10 تا 15 درصد جمعیت کشور را تشکیل می دهند و میبایست کاندیداها در برنامه ریزی های خود به موضوع معلولان هم بپردازند. ...
ایسنا   ۸ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری اعلام کرد: “بانک اطلاعات نخبگان” جهت ثبت نام داوطلبان انتخاب بازنشسته برگزیده ملی و استانی از امروز (چهارشنبه 26خرداد ماه سال جاری) فعال شده است.
راهبرد معاصر   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
دور جدید ثبت نام وام بازنشستگان تامین اجتماعی قرار است از تیرماه آغاز شود. ملیغ این وام از 5 میلیون تومان به 7 میلیون تومان افزایش یافته است.
ایلنا   ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدیر هماهنگی و سخنگوی کارگروه 31 نفره پیگری مطالبات بازنشستگان با ارسال پیامی اعلام کرد که پاداش پایان خدمت کلیه بازنشستگان سال 1399 تا آخر تیر ماه توسط همین دولت پرداخت می شود.
نماینده   ۱۰ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کمیته اقتصاد انرژی مجلس گفت: باید قانونی طراحی شود تا از اعمال قدرت و نفوذ بازنشستگان یا برخی مدیران دولتی بعد از دوره مدیریت خود در پروژه های نفتی، جلوگیری شود.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۳:۰۹   + ۴۰ سایت دیگر  
"گروه مدیریت ارزش سرمایه صندوق بازنشستگی کشوری" به عنوان پانصد و هشتاد و چهارمین شرکت از امروز رسما وارد گود بازارسرمایه شد.
بافق فردا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۲:۰۴    
در پی انتشار خبری در فضای مجازی از طریق یکی از نامزدهای انتخابات شورای اسلامی شهر بافق مبنی بر واگذاری 220 هکتار از زمینهای شهرک آهنشهر به کارگران و بازنشستگان سنگ آهن در تبلیغات انتخاباتی،خبرنگار بافق فردا صحت و سقم این موضوع را از مدیر عامل تعاونی مسکن جویا شد. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۱:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
عسگر فریاد (عضو کارگروه 31 نفره همسان سازی) با ارسال نامه ای به رئیس سازمان برنامه و بودجه، نادیده گرفتن حقوق و مزایای مناسب بازنشستگان کلیه صندوق ها را متذکر شد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۱:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
امروز (چهارشنبه 26 خرداد 1400) مدیرکل تامین اجتماعی، میزان تاثیر مستمری از کار افتادگی جزئی را در محاسبه نهایی مستمری بازنشستگی بیمه شدگان ذینفع، تشریح و تبیین کرد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۰:۵۲   + ۲۸ سایت دیگر  
علی دهقان کیا از وعده سازمان برای پرداخت مابه التفاوت فروردین سایر سطوح در تیرماه خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۰:۲۶   + ۱۶ سایت دیگر  
نرم افزار صبااپ صندوق بازنشستگی کشوری در نشست شورای اجرایی فناوری اطلاعات که با حضور رئیس جمهور برگزار شد، به عنوان یکی از پروژه ها و نرم افزارهای مهم دولت الکترونیک رونمایی شد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۰۹:۳۷    
مدیر کل آموزش و پرورش استان با حضور در کانون بازنشستگان آموزش و پرورش استان و دیدار با رییس و مدیرعامل کانون بازنشستگان آموزش و پرورش استان از فرهنگیان بازنشسته بعنوان ذخایر و سرمایه های ارزشمند آموزش و پرورش یاد کرد و گفت: باید قدردان زحمات بازنشستگان فرهنگی در جامعه باشیم ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۰۹:۰۷    
فراخوان دومین دوره پذیرش تیم های نوآور و استارت آپی در شتاب دهنده مرکز نوآوری صبا با رویکرد سلامت دیجیتال ویژه سالمندان و بازنشستگان اعلام شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۰۷:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
دغدغه هایی به غایت جدی مطرح هستند چون کاندیداهای ریاست جمهوری، طرح و برنامه ی مشخصی برای اداره سازمان تامین اجتماعی و تعامل با آن ارائه نکرده اند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۸:۲۸    
ایسنا/گیلان محسن مهرعلیزاده، دولت خود را دولت زندگی دانست که می خواهد زندگی آبرومندانه، شرافتمندانه و برازنده ایرانی را همراه با امید و شادی و شادابی و خوشحالی به ارمغان بیاورد و گفت: برای مسکن، اشتغال، بازنشستگان و یارانه پنج دهک پایین جامعه برنامه مشخص دارم.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۸:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
کمک هزینه نگهداری 88 درصد افزایش یافت. به گزارش رکنا، از صندوق فولاد ، در اطلاعیه این معاونت آمده است: از جمله خدمات حمایتی ارائه شده در صندوق بازنشستگی فولاد، پرداخت کمک هزینه نگهداری به منظور جبران بخشی از هزینه های جاری از کار افتادگان کلی بیش از 70 درصد تحت پوشش صندوق است. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۳:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
بیش از 120 انجمن صنفی کارگری مشهد، شوراهای اسلامی کار و کانون بازنشستگان تامین اجتماعی از لیست ائتلاف کارگری و متخصصین شهری این شهر اعلام حمایت کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۳:۰۰    
مدیر درمان سازمان تأمین اجتماعی خراسان شمالی گفت: با توجه به شیوع کرونا در راستای ارائه خدمات مطلوب به بیمه شدگان، بازنشستگان و مستمری بگیران تأمین اجتماعی توسعه هایی در بخش درمانی این بیمارستان صورت گرفت.
اینتیتر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۲:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
فراخوان دومین دوره پذیرش تیم های نوآور و استارت آپی در شتاب دهنده مرکز نوآوری صبا با رویکرد سلامت دیجیتال ویژه سالمندان و بازنشستگان اعلام شد. به گزارش اینتیتر به نقل از روابط عمومی مرکز نوآوری صبا ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۲:۰۷    
تشکل های کارگری و بازنشستگی تامین اجتماعی استان قزوین با صدور بیانیه ای، خواستار حضور حداکثری و مشارکت آگاهانه کارگران و بازنشستگان در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا شدند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۱:۴۴   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس سازمان برنامه و بودجه گفت: دولت در شرایط سخت مالی تا جایی که امکان داشت، اقداماتی در قالب افزایش حقوق برای بهبود معیشت کارکنان دولت و بازنشستگان انجام داده است.
اقتصاد آنلاین / ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۳:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
قبلا سازمان تامین اجتماعی به استناد بند 15 ماده 2 قانون تامین اجتماعی اشتغال بکار مجدد بازنشستگان را ممنوع و در صورت اشتغال، حقوق بازنشستگان قطع و حق بیمه از کارفرما اخذ می شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۰:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش در جوابیه ای ضمن تشریح مراحل تنظیم لایحه ی رتبه بندی اعلام کرد: این لایحه شامل بازنشستگان نمی شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۰:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- مسوول صندوق بازنشستگی خراسان شمالی گفت: اجرای طرح امید رفاه به صورت پایلوت برای بازنشستگان استان آغاز شده است که در این راستا و با همکاری بانک رفاه تسهیلات یک میلیارد ریالی به 13 هزار بازنشسته این صندوق پرداخت می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۰۷:۱۸   + ۳۵ سایت دیگر  
ثبت نام مرحله سوم حمایت از پایان نامه فرزندان بازنشستگان کشوری از 26 خرداد 1400 آغاز می شود.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۲۳:۴۷    
اقتصاد نیوز : خبرهایی مثل واریز حقوق بازنشستگی،بیت کوین و ارز دیجیتال و روایت رد صلاحیت مرحوم هاشمی رفسنجانی برای شرکت در انتخابات ریاست جمهوری توجه ها را به خود جلب کرد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۲۲:۰۲    
واریز حقوق خرداد بازنشستگان تامین اجتماعی از 20 خرداد 1400 بر اساس حروف الفبا آغاز شده است.
سازمان برنامه و بودجه کشور با هدف حمایت از بازنشستگان و بهبود و ترمیم وضعیت معیشت این قشر جامعه، لایحه دوفوریتی دائمی شدن متناسب سازی حقوق بازنشستگان با شاغلان را به هیات دولت ارائه نموده است.
دولت   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۷:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
سازمان برنامه و بودجه کشور با هدف حمایت از بازنشستگان و بهبود و ترمیم وضعیت معیشت این قشر جامعه، لایحه دوفوریتی دائمی شدن متناسب سازی حقوق بازنشستگان با شاغلان را به هیات دولت ارائه نموده است. ...
روزنامه راه مردم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۵:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
کمبود مشاور و مربی بهداشت در مدارس در کنار کمبود معلم احساس می شود، طبق دستورالعمل ساماندهی نیروی انسانی در مدارس دولتی عادی به ازای هر 15 نفر دانش آموز یک ساعت مشاور اختصاص می یابد. ...
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۴:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
یک فعال حوزه کار برنامه ایجاد اشتغال میلیونی در کشور را به شرط همراهی همه دستگاههای متولی قابل اجرا دانست و گفت: برای ترغیب سرمایه های خارجی و داخلی به سرمایه گذاری در کشور باید نظام بانکی و مالیاتی اصلاح شود. ...
تازه نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۳:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
سازمان تامین اجتماعی زمان واریز حقوق خرداد بازنشستگان و مستمری بگیران را اعلام کرد.
کاماپرس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۲:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
طبق اطلاعیه سازمان بورس پنجمین واگذاری امسال با عرضه اولیه ومدیر – گروه مدیریت ارزش سرمایه صندوق بازنشستگی کشوری – در روز چهارشنبه 26 خردادماه انجام می شود. ...
دنیای معدن   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۱:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
گزارش های اخیر نشان می دهد طبق انتظارات و مطالبات همه سطوح مستمری بگیران و بازنشستگان تامین اجتماعی، پس از اعمال ماده 96 (افزایش سنواتی) و اجرای متناسب سازی حقوق مستمری بگیران و افزایش مزایای جانبی، دریافتی هیچ مستمری بگیری کمتر از 1. 5 برابر مجموع پرداختی اسفند سال1399 نیست.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۱:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
پرداخت حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران محترم سازمان تامین اجتماعی در این ماه از 20 خرداد 1400 آغاز شده است و تا سی و یکم خرداد بر اساس حروف الفبا واریز می شود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۰۹:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
منصور میرزایی می گوید: باید فضای کنشگری صنفی آزاد و فارغ از فشارهای امنیتی باشد.
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۰۹:۰۴   + ۳۰ سایت دیگر  
زمان بندی پرداخت حقوق مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی در خرداد 1400 اعلام شد. به گزارش روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، پرداخت حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران محترم سازمان تامین اجتماعی در این ماه از 20 خرداد آغاز شده است و تا سی و یکم خرداد براساس حروف الفبا واریز می شود. ...
برترین ها / ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۰۷:۲۸   + ۱۹ سایت دیگر  
روزنامه توسعه ایرانی: هزینه های زندگی روزبه روز و ماه به ماه افزایش می یابد و صاحبان درآمدهای ثابت، کارگران و بازنشستگان راه به جایی ندارند! در حالی که حداقل دستمزد امسال کارگران و بازنشستگان کارگری با احتساب تمام مزایای مزدی حدود 4 میلیون تومان است ...
دنیای معدن   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۰۶:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
سازمان تامین اجتماعی زمان بندی پرداخت حقوق مستمری بگیران را که تا پایان خرداد ادامه دارد، بر اساس حروف الفبا وبانک های پرداخت کننده اعلام ک...