شنبه ۲۰ خردادساعت ۱۹:۱۶Jun 2023 10
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کوییک»

فرارو   ۸ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
فرارو - قیمت شاهین امروز شنبه 20 خرداد در بازار آزاد به 575 میلیون تومان رسید که به معنی افت 10 میلیونی ارزش این مدل درمقایسه با خریدوفروش های پنجشنبه هفته قبل است. به گزارش فرارو ؛ کوییک دنده ای امروز مثل شاهین با کاهش قیمت 10 میلیونی در بازار حضور دارد و خرید آن 335 میلیون تومان آب می خورد. ...
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۳/۲۰ - ۰۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
در هفته های اخیر قیمت خودرو به طرز عجیبی کاهش یافته است؛ در جدول زیر قیمت روز انواع خودروی کوییک صفر را در بازار مشاهده می کنید.
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۱۹ - ۱۸:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
قیمت انواع خودرو کوییک + جدول قیمت کامل (19 خرداد 1402)
کاماپرس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۹:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
قیمت کوییک دنده ای اس صفر نسبت به ماه گذشته حدود 55 میلیون تومان سقوط کرده و به 375 میلیون تومان در بازار آزاد رسیده است. برای دسترسی سریع تر به اخبار داغ، اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از اینجا وارد شوید. ...
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۷:۵۰    
قیمت انواع خودرو کوییک + جدول قیمت کامل (18 خرداد 1402)
صدای بورس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۷:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
در بازار خودروهای ایرانی قیمت پژو 206 تیپ سه 5 میلیون تومان کاهش یافت، شاهین نیز افت 5 میلیونی داشت، قیمت کوییک اتوماتیک 10 میلیون تومان ریزش کرد، وانت نیسان نیز در بازار 5 میلیون تومان ارزان شد همچنین قیمت هایما اس 7 در بازار 15 میلیون تومان کاهش داشت.
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۶:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
جدیدترین قیمت کوییک امروز 18 خرداد 1402 را می توانید در گزارش زیر مشاهده کنید.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۵:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
در جدول زیر قیمت روز انواع خودروی کوییک صفر را در بازار مشاهده می کنید.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۲:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
فرارو - قیمت شاهین در بازار آزاد امروز پنجشنبه 18 خرداد به 585 میلیون تومان رسیده است. به این ترتیب قیمت گران ترین سواری داخلی سایپا درمقایسه با دیروز 10 میلیون کاهش پیدا کرده و مدل هایی مثل کوییک و ساینا با افت قیمت پنج میلیونی در بازار حضور دارند. ...
اقتصاد آنلاین / خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۹:۲۸   + ۲۳ سایت دیگر  
در بازار خودروهای ایرانی هایما با کاهش 10 میلیون تومانی 1 میلیارد و 560 میلیون تومان شد قیمت پژو پارس 665 میلیون است 207 اتومات با قیمت 980 میلیون معامله می شود قیمت پراید 285 میلیون شده است، ساینا دنده ای 345 میلیون تومان قیمت دارد و شاهین 595 میلیون است.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۹:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
قیمت کوییک اتوماتیک پلاس نسبت به روز گذشته 10 میلیون و طی یک ماه گذشته 100 میلیون تومان ریزشی شده است. قیمت کوییک دنده ای صفر نیز نسبت به روز گذشته 10 میلیون ارزان شده است. قیمت کارخانه کوییک صفر 1402 آر نیز 255 میلیون تومان اعلام شده است.
جماران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۹:۱۰    
امروز چهارشنبه 17 خرداد ماه 1402 قیمت تعدادی از محصولات سایپا گروه کوییک کاهش یافت.
پانا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۸:۳۱    
تهران (پانا) - در فروردین ماه امسال سه خودروی تولید داخلی شامل رانا، تیبا و کوییک روند افزایشی عجیب و غریبی داشتند به طوری که کوییک با قیمت 500 میلیون تومان ...
اقتصاد آنلاین / یکتا پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۵:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
قیمت کوییک اتوماتیک پلاس صفر نسبت به اول اردیبهشت ماه 100 میلیون تومان ارزان شده است. قیمت کوییک S صفر دنده ای نیز 65 میلیون تومان ارزان شده است. قیمت کوییک دنده ای R نیز 60 میلیون ریخته است. قیمت کارخانه کوییک 1402 مدلاتوماتیک پلاس به 338 میلیون تومان رسیده است.
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۰۰:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
در ماه های اخیر قیمت خودرو شدیداً کاهشی بوده است و قیمت کوییک دنده ای S نسبت به اردیبهشت ماه 65 میلیون تومان ارزان شده است.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۲۳:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
قیمت کوییک دنده ای S نسبت به اردیبهشت ماه 65 میلیون تومان ارزان شده است. قیمت کوییک اتوماتیک پلاس نیز در این مدت 90 میلیون تومان ریزشی شده است. قیمت کوییک دنده ای R نیز 55 میلیون ریخته است. کوییک دنده ای صفر 1402 نیز در این مدت 55 میلیون تومان ارزان شده است.
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۲۱:۳۲    
قیمت انواع خودرو کوییک + جدول قیمت کامل (16 خرداد 1402)
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۱:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
قیمت کوییک دنده ای اس صفر نسبت به ماه گذشته حدود 55 میلیون تومان سقوط کرده و به 375 میلیون تومان در بازار آزاد رسیده است.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۴:۰۹   + ۱۴ سایت دیگر  
قیمت خودرو همانند چند روز گذشته، هیچ تغییری نداشته و فعلا فاز رکود خود را حفظ کرده است. تنها دلیل این امر می تواند تعطیلات باشد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۰۸:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
چهار خودروی شاهین، کوییک معمولی، تیبا صندوقدار و تیبا 2 (هاچ بک) در بازه زمانی یاد شده کمترین ریزش قیمت را تجربه کردند.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۶:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
قیمت پراید 151 پلاس مدل 1400 به 295 میلیون تومان رسیده است و نسبت به روز گذشته ثابت ماند. قیمت کوییک دنده ای R مدل 1402 نیز حوالی 355 میلیون است که نسبت به روز گذشته ریزش 5 میلیونی داشته است.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۵:۵۳   + ۲۴ سایت دیگر  
بر اساس قیمت کوییک نسبت به ماه گذشته، قیمت کوییک دنده ای S نسبت 55 میلیون تومان ارزان شده است.
طلا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۴:۳۹    
بر اساس قیمت کوییک نسبت به ماه گذشته، قیمت کوییک دنده ای S نسبت 55 میلیون تومان ارزان شده است.
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۳:۴۴    
جدیدترین قیمت خودرو های کوییک امروز 14 خرداد 1402 را می توانید در گزارش زیر مشاهده کنید.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۳:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
در جدول زیر قیمت روز انواع خودروی کوییک صفر را در بازار مشاهده می کنید.
چرخان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۴:۲۸    
براساس الزامات سازمان استاندارد، از تیرماه سال جاری، خودروسازان باید بسیاری از محصولات خود را به سامانه کنترل پایداری الکترونیکی (ESC) مجهز کنند. بر این اساس، شاهد آن هستیم که گروه خودروسازی سایپا ...
سلام نو / فرارو   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۶:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
در پی ریزش قیمت محصولات سایپا، قیمت تیبا صندوقدار در بازار آزاد به 350 میلیون تومان رسید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۰:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
رباط کریم- تصادف یک دستگاه کوییک با کامیون در اتوبان ساوه سبب فوت یک مادر و کودک شش ماهه و مصدومیت دو نفر دیگر شد.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۰۰:۵۸   + ۸ سایت دیگر  
بر اساس قیمت کوییک کارخانه و بازار آزاد، قیمت کوییک دنده ای S نسبت به سه هفته گذشته 55 میلیون تومان ارزان شده است. قیمت کوییک اتوماتیک پلاس نیز در این مدت 80 میلیون تومان ریزشی شده است. کوییک دنده ای صفر 1402 نیز در این مدت 55 میلیون تومان ارزان شده است ...
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۲۰:۱۹   + ۹ سایت دیگر  
در روزهای اخیر شاهد کاهش قیمت خودرو در بازار بوده ایم، در این مطلب به بررسی قیمت خودرو کوییک در بازار خودرو پرداخته ایم که در ادامه خواهید خواند.
برترین ها / فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۲:۴۶   + ۲۲ سایت دیگر  
پراید مدل 1400 صفر 25 میلیون کاهش را به ثبت رسانده است. قیمت کارخانه پراید نیز 217 میلیون تومان است.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۹:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
قیمت کوییک صفر دنده ای 1400 طی یک روز 10 میلیون ارزان شد. همچنین کوییک R صفر یک روزه 5 میلیون کاهش داشته است. قیمت کوییک S صفر نیز همین مقدار کاهش را ثبت کرده است. قیمت کوییک R صفر هم 15 میلیون ریزش داشته است که از همه مدل ها بیشتر ارزان شده است.
سلام نو / طلا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۹:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
قیمت کوییک صفر دنده ای 1400 طی یک روز 10 میلیون ارزان شد. همچنین کوییک R صفر یک روزه 5 میلیون کاهش داشته است. قیمت کوییک S صفر نیز همین مقدار کاهش را ثبت کرده است. قیمت کوییک R صفر هم 15 میلیون ریزش داشته است که از همه مدل ها بیشتر ارزان شده است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۷:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
قیمت کوییک صفر دنده ای 1400 طی یک روز 10 میلیون ارزان شد. همچنین کوییک R صفر یک روزه 5 میلیون کاهش داشته است. قیمت کوییک S صفر نیز همین مقدار کاهش را ثبت کرده است. قیمت کوییک R صفر هم 15 میلیون ریزش داشته است که از همه مدل ها بیشتر ارزان شده است.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۴:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
در بازار خودروهای ایرانی قیمت پژو 206 تیپ سه 10 میلیون تومان کاهش یافت تیپ دو این خودرو نیز کاهش 20 میلیونی را ثبت کرد پژو 207 اتومات 1402 هم افت 20 میلیونی داشت. همچنین قیمت پژو پارس 20 میلیون تومان و تارا 10 میلیون کاهش افت. بیشترین ریزش امروز را هایما با کاهش 40 میلیونی ثبت کرد ...
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۴:۵۱    
جدیدترین قیمت خودرو های کوییک امروز 11 خرداد 1402 را می توانید در گزارش زیر مشاهده کنید.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۳:۰۳   + ۱۹ سایت دیگر  
قیمت خودروها همچنان در حال ریزش بوده و خریداران نیز به امید ریزش بیشتر قیمت ها از خرید عقب نشینی کرده اند.
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۷:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
شاهین گران ترین سواری داخلی سایپاست که در بازار آزاد امروز پنجشنبه 11 خرداد فروشنده های آن به شکل میانگین رقمی نزدیک 600 میلیون به خریداران پیشنهاد می دهند.
اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۲:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر به نقل از رصدورزشی، قیمت کوییک طی اردیبهشت ماه ریزش قیمت شدیدی را تجربه کرد تا جایی که کوییک اس 55 میلیون ارزان شد اما یک هفته ای می شود که تقریبا قیمت انواع کوییک تغییر نکرده است. در بازار امروز خودرو، قیمت کوییک R به 360 میلیون رسیده است. قیمت کوییکS نیز 380 میلیون تومان است.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۲۳:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
رشد قیمت برخی از محصولات سایپا در بازار امروز در حالی رقم خورد که طی روزهای اخیر شاهد کاهش قیمت در این بازار بودیم، اما این روند امروز تغییر کرد. از سوی دیگر روند رشد قیمت امروز در حالی صورت گرفت که نرخ دلار شکل کاهشی داشت. ...
فرتاک نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۲۲:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
آخرین قیمت از محصولات سایپا: پراید 151 صفر کیلومتر 285 میلیون تومان، تیبا 2 صفر کیلومتر 350 میلیون تومان، تیبا صندوقدار SX صفر کیلومتر 355 میلیون تومان، ساینا دنده ای EX صفر کیلومتر 345 میلیون تومان و کوییک اتوماتیک پلاس صفر کیلومتر 440 میلیون تومان رسید. قیمت کارخانه (تومان)
دنیای خودرو   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۶:۴۲    
وب سایتی که آمار فروش خودروها را در کشورهای مختلف منتشر می کند، اخیرا آمار پرفروش ترین خودروها را در سال 2022 در کشورهای مختلف منتشر کرده و طبق آمار این سایت، کوییک سایپا پرفروش ترین خودرو بازار ایران و ونزوئلا بوده است.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۴:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
در بازار خودروهای ایرانی قیمت رانا پلاس 10 میلیون تومان کاهش یافت کوییک اتوماتیک ریزش 5 میلیونی داشت و هایما نیز 10 میلیون تومان ارزان شد.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۳:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
شاهین، تیبا و کوییک امروز چهارشنبه 10 خرداد 1402 با افت قیمت پنج میلیونی پا به بازار گذاشتند.
آنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۱:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
در حال حاضر کوییک اقتصادی ترین خودروی در حال ساخت است و خانواده های طبقه متوسط و جوانان گزینه دیگری به جز این خودرو ندارند.
قیمت 207 اتوماتیک در بازار 940 میلیون تومان است تارا و دنا پلاس اتوماتیک در بازار 875 میلیون تومان هستند. هایما 1 میلیارد و 485 میلیون تومان قیمت دارد و کوییک اتوماتیک 425 میلیون است.