چهارشنبه ۱۲ مهرساعت ۱۵:۴۸Oct 2023 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معاون دادستان»

خوزنیوز   ۶ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیئت مدیره سازمان نظام پزشکی اهواز گفت: این سازمان نباید سال گذشته به مسئله جمع آوری پسماند عفونی ورود می کرد چرا که چالش هایی برای این سازمان به همراه داشت. ...
صدای جویا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۱ - ۱۹:۴۲    
همه چیز درباره گزینه اول اصولگرایان سه سال در این سمت بود تا اینکه در سال 64 به عنوان معاون دادستان تهران برگزیده شد و به جای سعید عسکری نشست و چهار سال هم- یعنی تا سال 68- در این مسند بود؛ مسندی که او را شهره محافل سیاسی و خبری کرد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۱۱ - ۰۸:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
اردبیل- معاون دادستان اردبیل در امور اجرای احکام کیفری گفت: در سه ماه تابستان پنج هزار و 416 گواهی عدم سوء پیشینه در اردبیل صادر شده که بیشتر از استاندارد کشوری است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۲۳:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان آذربایجان غربی با صدور دستور تشکیل کارگروه ویژه با حضور معاون دادستان مرکز استان، دادیار ویژه رسیدگی به پرونده های بهداشتی،و اعضای نهادهای نظارتی نظیر دیوان محاسبات،سازمان بازرسی و نیروی انتظامی خواستار رسیدگی فوری به موضوع شد.
شیعه نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۴:۰۵   + ۱۶ سایت دیگر  
صبح امروز برنامه ای به مناسبت هفته وحدت در شهرداری منطقه 5 با حضور معاون مدیرکل زندان های استان تهران، معاون دادستان در امور زندان ها،مدیر زندان زنان استان تهران، مشاور شهردار تهران و مدیر کل امور بانوان شهرداری پایتخت ، شهردار منطقه5، برخی از مدیران شهری و خیرین برگزارشد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۲:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل گفت: در رابطه با رودخانه بالیخلی چای اردبیل مردم نگرانی و مطالبات به حقی دارند که این مسئله مهم توسط دستگاه قضایی استان پیگیری می شود .
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۲:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
اصل داستان همانیست که همه می دانیم؛ وضعیت چمن ورزشگاه آزادی که تنها ورزشگاه آبرومند ما بود حالا به بزرگ ترین نقطه ضعف ورزش کشورمان تبدیل شده و آبرویمان را در دنیا برده است ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۰۹:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
– اخبار ورزشی – ولی الله مهبودی معاون حقوقی و عامه دادستان تهران در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درباره بازدید از چمن ورزشگاه آزادی و نمونه برداری های صورت گرفته اظهار داشت: براساس وظایف ذاتی که قوه قضاییه در صیانت از حقوق عامه دارد ...
اقتصاد تهران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۷:۴۲   + ۱۲ سایت دیگر  
اقتصادتهران: معاون دادستان و سرپرست دادسرای ناحیه یک الهیه : با همکاری شهرداری و دادسرا مقابل ساخت و سازهای غیر مجاز و تهدید منافع عمومی گرفته شده است و عزم جزم شهرداری بر این است که آجری برخلاف مصلحت شهر بالا نرود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۹:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون اول دادستان کل کشور با بیان اینکه حقوق بشر آمریکایی به معنای شناختن دشمن و اهداف اوست، تبیین خباثت های آمریکای جهانخوار برای نسل جوان را ضروری دانست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۶:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
معاون اول دادستان کل کشور با بیان اینکه حقوق بشر آمریکایی به معنای شناختن دشمن و اهداف اوست، تبیین خباثت های آمریکای جهانخوار برای نسل جوان را ضروری دانست.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۴:۱۹    
صبح روز پنجم مهر ماه کریم تقی زاده معاون دادستان گیلان به همراه مهری رحمانی معاون بهزیستی رشت و گیتی چشم براه کارشناس توانبخشی از مراکز توانبخشی تحت نظارت بهزیستی رشت بازدید کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۲۰:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/فارس معاون دادستان کل کشور با تأکید بر اهمیت معرفی ابعاد مختلف چهره و نقشه های دشمنان به نسل جدید گفت: اینکه امروز مشاهده می کنیم برخی از جوانان دل در گرو آمریکا دارند، به دلیل اینکه است که از آمریکا و نقشه هایش برای نسل جدید نگفته ایم و چهره واقعی آمریکا را به جوانان نشناسانده ایم.
دیار جنوب   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۸:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
شنیده شده است، حسین عزمی رئیس سابق دادگستری دشتستان به عنوان قاضی دیوان عالی کشور و یاسر حیدری دادستان سابق دشتستان نیز به عنوان معاون دادستان مرکز استان معرفی شده است. ...
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۴:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
مسئولین و کارشناسان دفاتر تخصصی ستاد اداره کل دامپزشکی استان به همراه معاون دادستان و معاونت هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ویژه از کشتارگاه طیور این شهرستان نظارت کردند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۲:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
با حضور جناب آقای دکتر اقطار معاون محترم دفتر اعتیاد بهزیستی کشور، سر کار خانم دکتر باقری کارشناس بهزیستی کشور، معاون دادستان استان، عبدی کوند دبیر ستاد هماهنگی مبارزه با مواد مخدر ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۰۹:۰۷   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل دادستان مرکز استان با همراهی معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان و معاون دادستان در امور حقوق عامه و شهردار اردبیل در جهت حل مشکل مردم ضمن بازدید از شهرک ولیعصر نیروی انتظامی گفت: کمک به حل مشکل مردم از طریق قانون، اولویت مدعی العموم است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۰۶:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون دادستان مرکز چهارمحال و بختیاری، از انهدام 2 باند سرقت احشام و منازل در استان خبر داد.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۱:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش مدیریت روابط عمومی و ارتباطات دادگستری کل استان خراسان رضوی، سیدهادی شریعتیار از فرودگاه و راه آهن مشهد بازدید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۹:۰۱   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون حقوق عامه دادستان کل کشور گفت: برابر دستورالعمل، 20 عنوان مجرمانه مهم از جمله جرائم حدی مستوجب سلب حیات، قتل عمدی، نزاع دسته جمعی، آدم ربایی، سرقت های مسلحانه، مقرون به آزار، به عنف و کیف زنی، جرائم علیه امنیت، جرائم سازمان یافته، تجاوز به عنف ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۲۳:۲۹   + ۹ سایت دیگر  
معاون دادستان مرکز خراسان رضوی گفت: 2 متهم اصلی پرونده آزار معلول ذهنی با دستور مقام قضایی در مشهد شناسایی و بازداشت شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۴:۳۶   + ۲۳ سایت دیگر  
معاون دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان خراسان رضوی از پیگیری ویژه پرونده آزار یک معلول ذهنی در مشهد و بازداشت عوامل این ماجرا خبر داد.
میزان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۲۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - در جلسه ای با حضور حجت الاسلام رجایی منش معاون رییس کل دادگستری فارس و قاضی سلطانی فر معاون اجرای احکام دادستان مرکزفارس، با حضور در زندان مرکزی شیراز، با 150 زندانی این مؤسسه کیفری دیدار و ضمن استماع درخواست ها و مشکلات آنان ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۵:۳۳    
معاون دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: هرگونه ترک فعلی که باعث به خطر افتادن سلامت دانش آموزان شود، جرم تلقی و برعلیه مسئولان سهل انگار اعلام جرم می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۰:۴۸   + ۹ سایت دیگر  
معاون دادستان عمومی و انقلاب مرکز کهگیلویه و بویراحمد گفت: اماکن آموزشی ناایمن استان باید بازسازی و ایمن سازی شوند.
شفا آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۰۸:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
بار اولی نیست که بحث حضورنداشتن اجباری مردان در بخش های زنان به ویژه جراحی زنان و زایمان مطرح می شود. شورای عالی انقلاب فرهنگی که اوایل ستاد انقلاب فرهنگی بود، طرحی را تصویب کرد که ادامه تحصیل تخصصی در رشته زنان و زایمان برای پزشکان مرد را ممنوع کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۰:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
معاون دادستان کل کشور گفت: ضروری است دادستان های کل کشورهای عضو اکو از دولت متبوع خود بخواهند تا مجدداً واحد واحد مبارزه با قاچاق مواد مخدر و جرائم سازمان یافته فراملی در دبیرخانه اکو راه اندازی شود.
نسیم اردبیل   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۲۱:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
نسیم اردبیل_ شاهی معاون دادستان مرکز استان اردبیل در سفر به شهرستان خلخال و درجریان بازدید از کمپ ترک اعتیاد و زندان خلخال بر ضرورت توسعه طرح های اشتغال زایی زندانیان و معتادین بهبود یافته تاکید کرد.
تازه نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۲۰:۴۵   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون حقوق عامه دادستان کل کشور در نامه ای خطاب به وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بر برنامه ریزی لازم به منظور تامین و تخصیص کادر درمانی زن، جهت حضور در مراکز درمانی در سراسر کشور تاکید کرد.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۷:۴۱    
نامه معاون دادستان کل به وزیر بهداشت: ممنوعیت حضور کادر درمانی مرد برای زنان در بیمارستان ها ابلاغ و اجرا شود
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۳:۵۲   + ۸۱ سایت دیگر  
معاون حقوق عامه دادستان کل کشور در نامه ای خطاب به وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بر برنامه ریزی لازم به منظور تامین و تخصیص کادر درمانی زن، جهت حضور در مراکز درمانی در سراسر کشور تاکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۷:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون حقوق عامه دادستان کل کشور گفت: نباید روی هر چیزی یک مهر محرمانه زده شود، بسیاری از آمارهای مربوط به آسیب های اجتماعی جنبه محرمانگی ندارند و باید برای دانشگاه ها، مراکز پژوهشی و دستگاه های مسؤول، دسترسی به این آمار ایجاد شود.
شفا آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۲:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
طی 2مرحله انتشار فیلم هایی از آزار معلولان در مراکز نگهداری از آنها، دادگستری استان های بوشهر و خراسان رضوی به سرعت به چنین مواردی واکنش نشان دادند. در بوشهر رئیس کل دادگستری این استان بلافاصله همراه دادستان مرکز استان ...
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۰۸:۰۳    
جلسه کارگروه حقوق عامه استان لرستان با حضور مقامات قضایی استان و جمعی از مدیران و مسئولان نهادها و دستگاههای فرهنگی و انتظامی لرستان روز سه شنبه 21 مرداد ماه 1402 با محوریت صیانت و ساماندهی فضای مجازی در محل دادسرای شهرستان خرم آباد برگزار شد.
موج   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۵:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
معاون دادستان عمومی و انقلاب شیراز در جلسه ساماندهی و انتقال بازار دروازه کازرون گفت: برنامه ما این است تا پایان سال بازار دروازه کازرون به بازار بزرگ پروتئین شیراز واقع در خیابان کارگر منتقل شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۱:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
معاون دادستان عمومی و انقلاب شیراز در جلسه ساماندهی و انتقال بازار دروازه کازرون گفت: برنامه ما این است تا پایان سال بازار دروازه کازرون به بازار بزرگ پروتئین شیراز واقع در خیابان کارگر منتقل شود.
کودک پرس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۱:۰۱    
به گزارش کودک پرس ، بر اساس مفاد نامه ای که معاون دادستان و سرپرست دادسرای صغار و محجورین مشهد به مراکز درمانی(ع) ارسال کرده، پیشگیری از فقدان هویت نوزادان رها شده و در نظر گرفتن مسئولیت قانونی والد، وظیفه ی مراکز درمانی دانسته شده و مبنای درخواست دادستان ...
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۰۰:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
آسیانیوز / یزد ؛ در این نشست که با حضور معاون دادستان در امور پیشگیری از وقوع جرم، مدیرکل امنیتی استانداری، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی، رئیس پلیس فتا، مسئول روابط عمومی دادگستری و مسئول روابط عمومی استانداری تشکیل شد ...
رکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۵:۵۳   + ۳۹ سایت دیگر  
رکنا سیاسی : معاون دادستان کل کشور در نامه ای خطاب به رئیس سازمان امور مالیاتی خواستار رسیدگی جدی و فوری به موضوع دریافت هزینه ها به روش های غیرقانونی و فرار مالیاتی توسط برخی پزشکان و دیگر مشاغل شد.
میزان   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۳:۳۱   + ۵۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان _ در پی دریافت گزارش های متعدد در خصوص وصول هزینه خدمات به روش های غیر قانونی توسط برخی حرف و مشاغل، غلام عباس ترکی معاون حقوق عامه دادستان کل کشور به موضوع ورود و در نامه ای خطاب به رئیس سازمان امور مالیاتی، برخورد جدی، بازدارنده و موثر با تخلفات مذکور را مورد تاکید قرار داد. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۰۹:۰۳    
ایسنا/لرستان معاون دادستان عمومی و انقلاب مرکز لرستان گفت: اراده جدی و واقعی در اجرای احکام ضروری است.
تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۰۳:۰۷   + ۱۳ سایت دیگر  
به محض اطلاع از حادثه نشت گاز منجر به تخریب در یک منزل مسکونی و آسیب دیدن دو منزل مجاور در روز جمعه (17 شهریورماه) که موجب فوت دو نفر و مجروح شدن شش نفر دیگر شد، بازپرس کشیک و معاون دادستان در محل حادثه حاضر شدند.
میزان   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۱۴:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - در راستای اعمال وظایف نظارتی دادستانی در حفاظت از حقوق عمومی معاون حقوق عامه دادستان مرکز استان گیلان از مرکز شرکت آلی استان گیلان بازدید کرد. ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۱۵ - ۲۰:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون دادستان تهران و سرپرست دادسرای ناحیه 30 ویژه فرودگاه های تهران گفت: مطابق ماده 2-5 آیین نامه حقوق مسافر، شرکت های هواپیمایی موظف اند به تکالیف مندرج در این آیین نامه عمل کرده و مسافران نیز با اطلاع از نحوه برخورداری از حقوق خود در مواقع تأخیر یا لغو پروازی مطالبات خود را از مجاری قانونی مانند ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۵ - ۱۶:۵۲   + ۳۵ سایت دیگر  
معاون دادستان تهران و سرپرست دادسرای ناحیه 30 ویژه فرودگاه های تهران گفت: چنانچه مسافران نسبت به تاخیر یا لغو پروازها شکایتی داشته باشند، می توانند اقدام کنند.
معاون دادستان مرکز استان قزوین گفت: کاهش آمار زندانیان و نیز موجودی شعب اجرا، براساس سند تحول و تعالی دادسرا را دنبال خواهیم کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۰۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون دادستان مرکز استان در بازدید از جایگاه های سوخت شهر قزوین برای جلوگیری از تشکیل صف در مقابل جایگاهها دستور لازم را صادر کرد.
افکار نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۰۴:۵۰   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون دادستان کل آمریکا اعلام کرد که وزارت دادگستری این کشور به دنبال مجوز کنگره برای هزینه کردن دارایی های بلوکه شده روسیه جهت کمک به اوکراین است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۸:۲۸   + ۱۲ سایت دیگر  
میزان : معاون دادستان عمومی و انقلاب شهرستان رفسنجان استان کرمان از چندین واحد صنفی در سطح شهر بازدید کرد.
معاون دادستان مرکز استان چهارمحال و بختیاری گفت: در پنج ماهه ابتدایی سال جاری بیش از پنج هزار گواهی عدم سوءپیشینه در دادسرای مرکز استان صادر شده است.