پنجشنبه ۰۹ تیرساعت ۲۳:۳۶Jun 2022 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ناقض»

رهبری می فرمایند: تا آن جایی که بنده اطلاع دارم، هیچ دولتی را نمی شناسم که به قدر دولت آمریکا ناقض حقوق بشر باشد. اینها به ما می گویند ناقض حقوق بشر؛ اما خودشان بزرگ ترین ناقض حقوق بشرند!
جماران   ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
کوشا رئیس اتحادیه کانون های وکلای دادگستری ایران با تاکید بر ضرورت اصلاح ماده 66 قانون ایین دادرسی کیفری برای امکان پذیری شکایت و پیگیری کامل سمن های تخصصی در محاکم تاکید کرد ...
ایسنا   ۹ ساعت پیش    
ایسنا/گلستان امام جمعه بندرترکمن گفت: گرچه آمریکا همیشه مدعی و پرچمدار حقوق بشر بوده اما بررسی ها نشان می دهد آمریکا بیشترین ناقض حقوق بشر در درون کشور خود و سایر کشورها است.
دانا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۰۹:۳۶    
حجت الاسلام حکیمی فر کارشناس مسائل سیاسی گفت: بزرگترین وارونگی اخلاقی و در عین حال دردآورترین سیرک دنیای امروز، این است که بزرگ ترین ناقض حقوق بشر در تاریخ بشری، بزرگ ترین مدعی حقوق بشر است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۹:۲۳   + ۱۴ سایت دیگر  
کاظم غریب آبادی در همایش حقوق بشر آمریکایی، آمریکا را بزرگتری ناقض حقوق بشر در جهان عنوان کرد و گفت: 17 هزار قربانی ترور در ایران آماری است که چندین سال قبل عنوان شده، اما آمار دقیق تر شهدای ترور در ایران بیش از 25 هزار نفر است.
موج   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۶:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
استاندار گیلان گفت: اجازه نخواهیم داد محموله هایی با کیفیت پایین و ناقض سلامت جامعه، وارد گیلان و به تبع آن کشور شود.
دانا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۳:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه موقت شهرستان لنده گفت: امروز کسانی که خودشان طلایه دار حقوق بشر در جهان هستند بیشترین جنایات و ناقضین بزرگ حقوق بشر و بشریت هستند.
همزمان با هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر امریکایی نمایشگاه عکس و پوستر با عنوان آمریکا ناقض حقوق بشر در ایلام افتتاح شد.
دانا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۰:۴۱    
کارشناس مسائل بین الملل تبعیض نژادی و تبعیض میان حقوق زن و مرد را مصادیق بارز نقض حقوق بشر در آمریکا دانست و گفت: حقوق بشر آمریکایی بهانه ای برای سلطه بر کشورهای ضعیف است.
رسا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۷:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه ماموستا قادری با اشاره به اینکه آمریکا بزرگترین ناقض حقوق بشر در جهان است، گفت: این کشور جنایتکار بیشترین نقض حقوق بشر را به خودش اختصاص داده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۴:۵۲    
مهاباد - ایرنا - فرماندار اشنویه گفت: هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی فرصت مغتنمی برای تبیین جنایات آمریکا بعنوان بزرگترین ناقض حقوق بشر برای نسل جوان است.
دانا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۰۹:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
امریکا با همه این ظلم به ملت خود و مردم جهان و ملت ایران، مدعی حمایت از حقوق بشر است. این کشور با این همه جنایت و ظلم و طغیان و خیانت، حق ندارد از حقوق بشر حرف بزند ...
روز پلاس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۰۹:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در بیانیه ای ضمن محکوم کردن برخورد سیاسی با مقوله حقوق بشر از سوی آمریکا، دولت آمریکا را نه حامی، بلکه ناقض بزرگ حقوق بشر خواند.
عصر همدان   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۰۸:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش عصرهمدان ؛ با نگاهی گذرا به تقویم در روزهای 6 تا 12 تیرماه که تیر دشمنی آمریکا بیشتر بر قلب انقلاب و مردم انقلابی اش نمایان است، و حوادث تلخ ترور یکی پس از دیگر توسط منافقین کوردل و با حمایت آمریکا رخ داده، خواهیم دید که دولت آمریکا بزرگترین ناقض حقوق بشر است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۰۸:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
وزارت امور خارجه در بیانیه ای به مناسبت هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران، دولت آمریکا را نه حامی، بلکه ناقض بزرگ حقوق بشر می داند.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۰۰:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران به مناسبت فرارسیدن هفته بازخوانی و افشار حقوق بشر آمریکایی (6 تا 12 تیر ماه) بیانیه ای صادر کرد.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۲۳:۳۴   + ۲۲ سایت دیگر  
حوزه/ امریکا با همه این ظلم به ملت خود و مردم جهان و ملت ایران، مدعی حمایت از حقوق بشر است. این کشور با این همه جنایت و ظلم و طغیان و خیانت، حق ندارد از حقوق بشر حرف بزند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۲۳:۲۷   + ۳۹ سایت دیگر  
وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در بیانیه ای ضمن محکوم کردن برخورد سیاسی با مقوله حقوق بشر از سوی آمریکا، دولت آمریکا را نه حامی، بلکه ناقض بزرگ حقوق بشر خواند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۴:۲۵    
سخنگوی وزارت امور خارجه: ایالت متحده به عنوان مدعی حقوق بشر بزرگترین ناقض حقوق انسان ها بوده است./ سفر نخست وزیر عراق در چارچوب موضوعات دوجانبه و تحولات منطقه ای انجام گرفت./ عربستان آمادگی دارد در سطح دیپلماتیک مذاکرات در بغداد ادامه پیدا کند و به زودی تاریخ مشخص می شود.
وزارت امور خارجه   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۴:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
موضوع: آمریکا ناقض بزرگ حقوق بشر است نه حامی آن، ایالات متحده آمریکا از گذشته های دور تا کنون همواره داعیه دفاع از مبانی و اصول حقوق بشر را داشته و موضوع حمایت از حقوق بشر یکی از مهم ترین شعارها و ادعاهای مقامات آمریکایی در نظام بین الملل به حساب می آید ...
مرصاد   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۷:۰۲    
مرصاد نیوز: مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه سنقر با بیان اینکه استکبار جهانی ناقض حقوق بشر در دنیاست ابراز داشت : عملکرد آمریکا بر خلاف ادعاهایش است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۳:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس ستاد هفته بازخوانی حقوق بشر آمریکایی در شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: آمریکا بزرگترین ناقض حقوق بشر در جهان است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۱۰:۵۷   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه سراسری کانون های وکلای دادگستری ایران در واکنش به تصمیم اخیر نمایندگان مجلس مبنی بر خارج شدن مصوبات دو شورای عالی انقلاب فرهنگی و فضای مجازی از صلاحیت رسیدگی دیوان عدالت اداری، این تصمیم را ناقض حقوق مردم و اصول مصرح قانون اساسی دانست.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۲۲:۰۱    
لاورف: برجام باید بدون هیچ کم و کاست و یا اضافه ای احیا شود و در همین راستا می بایست تحریمهای غیرقانونی علیه ایران که ناقض برجام است لغو شود و ما امیدواریم که طرف واشنگتن در این مسیر انتخابی منطقی داشته باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۲۱:۵۵    
سرگئی لاوروف وزیر امور خارجه روسیه در نشست خبری پس از دیدار با وزیر کشورمان در تهران تاکید کرد: تحریم های غیرقانونی و ناقض برجام ضد ایران باید لغو شود.
وانا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۸:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
سرگئی لاوروف، وزیر خارجه روسیه با تاکید بر اینکه باید تحریمهای غیرقانونی که ناقض برجام است لغو شود، گفت: از عضویت کامل ایران در سازمان شانگهای حمایت می کنیم.
رسا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۷:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه روسیه بر احیای برجام تأکید کرد و گفت: همه تحریم های غیرقانونی علیه ایران که ناقض برجام است باید لغو شود.
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۷:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه؛ حسین امیر عبدالهیان وزیر امور خارجه ایران ظهر روز پنجشنبه در نشست مطبوعاتی مشترک خود با سرگئی لاوروف وزیر خارجه روسیه در تهران با بیان اینکه در جریان مذاکرات امروز با آقای لاوروف وضعیت گفتگو های وین برای لغو تحریم ها را مورد بررسی قرار دادیم گفت ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۶:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه روسیه بر احیای برجام تأکید کرد و گفت: همه تحریم های غیرقانونی علیه ایران که ناقض برجام است باید لغو شود.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۴:۲۲   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه روسیه بر احیای برجام تاکید کرد . سرگئی لاوروف وزیر امور خارجه روسیه در نشست مطبوعاتی مشترک با حسین امیر عبداللهیان وزیر امور خارجه ایران با اعلام حمایت روسیه از احیای برجام گفت : باید برجام به همان فرم اولیه که در سال 2015 ایجاد شد بدون هیچ اضافه و کاستی احیا شود. ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۴:۰۰   + ۳۳ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران گفت که ملاقات خوبی با لاوروف داشته است و ابراز امیدواری کرد که مذاکرات وین در آینده نزدیک از سر گرفته شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۳:۳۸   + ۲۹ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه روسیه بر احیای برجام تأکید کرد و گفت: همه تحریم های غیرقانونی علیه ایران که ناقض برجام است باید لغو شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۰:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
سفیر سوریه در مسکو اخبار مبنی بر خروج نیروهای روسی از این کشور به دلیل ادامه جنگ اوکراین را تکذیب کرده و همچنین تاکید کرد که عملیات نظامی ترکیه در شمال سوریه، ناقض تمامی تعهدات آنکارا و توافقات بین المللی خواهد بود.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۷:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
حوزه/ حجت الاسلام اسکندری، آمریکا را بزرگترین ناقض حقوق بشر در دنیا خواند و گفت: در جهان معاصر، بیشترین سوءاستفاده از موضوع حقوق بشر توسط دولت آمریکا صورت گرفته و رد پای ظلم و پایمال کردن حقوق بشر از سوی آمریکا در جای جای نقاط کره زمین قابل مشاهده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۵:۲۵    
در جلسه بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی که در دادگستری سنندج برگزار شد، موارد زیادی از نقض حقوق و تبعیض نژادی توسط آمریکا مطرح شد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۰:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
دبیرکل سازمان ملل متحد با بیان اینکه وضعیت انسانی در سوریه برای میلیون ها کودک، زن و مرد در سراسر این کشور همچنان وخیم است و 90 درصد مردم سوریه زیر خط فقر زندگی می کنند، خواستار تمدید قطعنامه شورای امنیت مبنی بر ارسال کمک ها از ترکیه به سوریه که ناقض حاکمیت دمشق است، شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۰۴:۴۸   + ۱۲ سایت دیگر  
دبیرکل سازمان ملل به بهانه اینکه چند میلیون سوری نیازمند کمک های بین المللی هستند، از شورای امنیت خواست قطعنامه ناقض حاکمیت سوریه را تمدید کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۱۲:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
وب سایت بسیاری از بیمارستان های آمریکا به ابزار ردیابی مجهز است که برخی از اطلاعات پزشکی بیماران را به فیسبوک ارسال می کند. کارشناسان می گویند این ابزار می تواند ناقض قوانین حریم خصوصی باشد.
روز نو   ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ - ۱۱:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
یکی از ادعاهایی که تروئیکای اروپایی می تواند در رابطه با این موضوع مطرح کند این است که ایران ناقض برجام بوده و سند آن نیز همین قطعنامه هایی است که در حال حاضر علیه ایران صادر می شود.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۳/۲۷ - ۲۲:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
دولت جو بایدن روز پنج شنبه دور جدیدی از تحریم را علیه ایران اعمال کرد؛ تحریم هایی که برای اولین بار، مقام های امریکایی نیز تأیید می کنند که ناقض برجام هستند، ولی همین مقام ها از مجاری واسطه های اروپایی به ایران پیام داده اند که اگر برجام احیا شود این تحریم ها رفع خواهند شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۳/۲۴ - ۱۲:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
مقامات وزارت امور خارجه کشورمان به مسئولین عراقی و البته مقامات محلی اقلیم کردستان آن کشور هشدار دادند که مرز های آن ها محل حضور گروه های مسلح ناقض امنیت ملی ایران نباشد. اما هیچ گام مثبتی در این خصوص برداشته نشد و گویی اصلا هشدار های ایران را جدی نمی گیرند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ - ۱۳:۳۰    
قصد ترکیه برای ایجاد یک کانون زیست آوارگان سوری در شمال این کشور که آن را منطقه امن خوانده، نگرانی های زیادی را در سطح منطقه دامن زده است؛ طرحی که ناقض حاکمیت سوریه و مخاطرات امنیتی برای کل منطقه ارزیابی می شود.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ - ۱۳:۰۴   + ۱۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام اسکندری از تشکیل ستاد هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی در استان آذربایجان شرقی خبر داد و گفت: غرب خود بزرگترین ناقض حقوق بشر در جهان است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۳/۱۸ - ۱۸:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
ایرنا : محمدرضا غائبی با رد اتهامات بی اساس رژیم صهیونیستی، توجه جامعه بین الملل را به جنایات و نقض های این رژیم جلب کرد و بر اینکه رژیم غاصب صهیونیستی خود بزرگترین ناقض هنجارها و قواعد بین المللی است، تاکید کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۳/۱۸ - ۱۶:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان، گفت: دولت مستکبر آمریکا بزرگترین ناقض حقوق بشر در جهان است که در دهه های اخیر بارها حقوق ملت های آزاده جهان را به منظور تامین منافع شیطانی خود پایمال کرده است.
تازه ترین ها   ۱۴۰۱/۰۳/۱۳ - ۰۴:۴۰   + ۲۰ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از صدا و سیما مجید تخت روانچی سفیر و نماینده ایران در سازمان ملل طی سخنرانی خود در شورای امنیت گفت: اقدامات قهری یکجانبه (تحریم های یکجانبه) اعمال خلاف بین المللی است که توسط برخی کشورها به عنوان روشی جنگی در گرسنگی دادن غیرنظامیان به کار می رود ...
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۳/۱۱ - ۱۰:۲۶    
شفقنا افغانستان- با روی کار آمدن دوباره حکومت طالبان در افغانستان زنان شاهد وضع محدودیت هایی در زمینه، آموزش، اشتغال، آزادی بیان بوده اند. این گونه موارد، انتقادات بسیاری از تحلیگران و فعالان حقوق زن را نسبت به شیوه حکومتداری طالبان برانگیخته است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۱۱ - ۰۹:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان قزوین گفت: در سال 1400 با تشکیل سه جلسه هیات حل اختلاف و داوری در قزوین و رسیدگی به 54 قرارداد راکد ناقض تعهدات قراردادی، 21 هکتار از اراضی راکد، آزادسازی شد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۱۰ - ۱۸:۴۴   + ۶۰ سایت دیگر  
به گزارش حوزه سیاست خارجی ایرنا، سعید خطیب زاده در پاسخ به سووالی در خصوص اقدام احتمالی نظامی ترکیه در مرزهای سوریه و عراق اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران با هرگونه اقدام نظامی و توسل به زور در خاک دیگر کشورها به منظور حل و فصل اختلافات فیمابین مخالف بوده و آن را ناقض تمامیت [...]
صدای ایران   ۱۴۰۱/۰۳/۰۸ - ۱۱:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران، سالهاست که گروه های شبه نظامی و مسلح زیادی در منطقه اقلیم کردستان در حال فعالیت های مخرب علیه ایران و کشورهای منطقه هستند که همگی تحت حمایت مسئولین آن اقلیم و به طور خاص حزب دموکرات کردستان به رهبری خاندان بارزانی قرار دارند. ...