دوشنبه ۰۸ خردادساعت ۱۱:۱۵May 2023 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حبس»

رکنا   ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
حوادث رکنا: رئیس سازمان آتش نشانی رباط کریم از وقوع حریق در کابین یک آسانسور غیراستاندارد در شهرک آبشناسان خبر داد و گفت: مادر و دو فرزند محبوس شده، نجات یافتند.
فوت وفن   ۳ ساعت پیش    
طلاق از طرف زن طلاق از طرف مرد وکیل دادفر در دوران عقد درخواست طلاق از سوی زن به چه صورت هست؟ در چه مواردی زن می تواند تقاضای طلاق کند؟ درخواست طلاق زن حبس در طلاق از طرف زن یعنی چی؟ طلاق از طرف زن حق حبس زن و مطالبه مهریه امکان دارد؟ ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۰:۰۶    
قوه قضائیه از لایحه حجاب عقب نشینی نمی کند بهزاد پورسید، معاون حقوقی و امور مجلس قوه قضائیه در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه با توجه به حملات جریان تندرو به لایحه عفاف و حجاب ...
برترین ها / همشهری   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۲۱:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
مزاحمان خیابانی دانشجویان دختر دانشگاه حکیم سبزواری به مجازات شلاق در محل ارتکاب جرم، حبس و تبعید محکوم شدند.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۲۰:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
براساس حکم صادره مجازات 2 سال حبس متهم یک پرونده به جزای نقدی جایگزین حبس به میزان 100 میلیون تومان شد تا صرف درختکاری و بهسازی بهداشتی منطقه گردشگری و کوهنوردی دره خان منطقه گردشگری دره شهدای ارومیه و احداث 2 دهنه سرویس بهداشتی با نظارت اداره کل منابع طبیعی و محیط زیست استان شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۹:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر- رئیس کل دادگستری استان بوشهر گفت: حبس زدایی از برنامه های دستگاه قضایی در استان بوشهر است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۹:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
مبلغ نوشت: وقتی رسول الله را به عرش بردند حضرت دیدند یک زن مومنه ای در جهنم است. فرمودند جبرئیل! چرا این زن در جهنم است؟ جبرئیل عرض کرد: لهره حبستها ثم ماتت به خاطر گربه ای که این زن او را حبس کرده بود و در همان حال مرد. این زن با همه ایمانی که دارد باید در جهنم باشد.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۶:۳۶    
تازه ترین نتیجه دیپلماسی فعال دولت سیزدهم، آزادی دیپلمات ایرانی است که بعد از پنج سال حبس غیرقانونی در آلمان و بلژیک به خانه بازگشته است
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۴:۴۷    
فرمانده انتظامی شهرستان کهگیلویه از دستگیری یک متهم محکوم به 17 سال حبس با سوابق ارتکاب جرائم خشن در این شهرستان خبر داد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۴:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس واحد حقوقی اداره کل دامپزشکی استان قزوین گفت: عدم رعایت ضوابط بهداشتی در دپوی کود و ضایعات حاصل از مرغداریها می تواند به عنوان منشاء انتقال بیماری در مراکز پرورش طیور باشد که بر همین اساس همزمان با گزارش دپوی مقدار تقریی 1500 کیلو کود مرغی در اطراف قزوین ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۰:۲۹    
دادگاه کیفری واحد تولیدی صنایع ساختمانی متخلف خراسان جنوبی را بدلیل رعایت نکردن استاندارد ها به حبس محکوم کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۹:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
دادگاه کیفری واحد تولیدی صنایع ساختمانی متخلف خراسان جنوبی را بدلیل رعایت نکردن استاندارد ها به حبس محکوم کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۷:۰۹   + ۱۱ سایت دیگر  
ساسان سالور تهیه کننده سه کام حبس که با اختلافی بالغ بر 137 میلیارد تومانی، بعد از فسیل دومین فیلم پرفروش امسال به حساب می آید درباره فراگیر شدن کمدی سازی در میان سینماگران هشدار داد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۱:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
یک جوان 29 ساله آمریکایی که برای افزایش بینندگان صفحه اش در یوتیوب اقدام به سرنگون کردن عمدی یک هواپیما کرده بود، در دادگاه فدرال این کشور به 20 سال زندان محکوم شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۰:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
اسدالله اسدی با پیگیری های دیپلماتیک ایران پس از پنج سال حبس غیرقانونی در بلژیک، به کشورمان بازگشت. در این میان، شبکه ایران اینترنشنال در کنار سازمان منافقین، پیگیری زیادی برای ادامه حبس اسدی و فشار بر ایران داشت اما پس از بازگشت او به کشور، به انتقاد تند از دولت های اروپایی روی آورد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۷:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب مرکز خراسان جنوبی گفت: با سودجویان و استفاده کنندگان از انشعابات غیرمجاز زیرساختی برخورد می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۷:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
خرم آباد- رئیس کل دادگستری لرستان گفت: توجه به سیاست مجازات های جایگزین حبس و استفاده از نهادهای ارفاقی از جمله مواردی است که بایستی در دستور کار قضات قرار گیرد.
برترین ها / رکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۶:۴۵   + ۱۶ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان از محبوس شدن 35 نفر در پاساژی در چهارباغ عباسی اصفهان بدلیل خرابی لولای درِ کرکره ای آن خبر داد.
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۱:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
روز جمعه پنجم خرداد، در رخدادی مهم تبادل زندانیان میان ایران و بلژیک صورت گرفت و "اسدالله اسدی" دیپلمات بازداشت شده ایران پس از پنج سال حبس به تهران بازگشت. نکته قابل تامل این است که تبادل زندانیان میان دو کشور با میانجی گری مستقیم مسقط و در آستانه سفر هیثم بن طارق، سلطان عمان به تهران انجام شد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۴:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
روابط عمومی شبکه دامپزشکی شهرستان درگز از محکومیت یک واحد قصابی به تحمل 8 ماه حبس تعزیری و محرومیت از فعالیت در حوزه فرآورده های خام پروتئینی خبر داد.
598   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۴:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
معاون عملیات پلیس راهور تهران بزرگ گفت: مخدوشی و دستکاری در ارقام پلاک خودرو جرم تلقی شده و با معرفی متخلف به مراجع قضایی، قانونگذار برای این تخلف 6 ماه تا یکسال حبس در نظر گرفته است.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۴:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
متصدی یک واحد مغازه فروش فرآورده های خام دامی در سبزوار به دلیل تهدید علیه بهداشت عمومی به 130 میلیون ریال جزای نقدی بدل از چهار ماه حبس تعزیری محکوم گردید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۲:۴۹    
برخی دانشجویان دانشگاه علامه طباطبائی نسبت به تأخیر اساتید در اعلام نمرات گلایه دارند، رئیس دانشگاه علامه علت این موضوع را بیان کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۲:۴۸    
رئیس اداره حفاظت محیط زیست جاجرم از محکومیت حبس شکارچیان متخلف و ضبط ادوات شکار و یک دستگاه موتورسیکلت به نفع اداره حفاظت محیط زیست جاجرم خبر داد .
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۲:۴۷   + ۱۹ سایت دیگر  
معاون عملیات پلیس راهور تهران بزرگ گفت: برابر ماده 720 قانون مجازات اسلامی مخدوشی و هرگونه تغییر در ارقام پلاک وسیله نقلیه مجازات حبس از 6 ماه تا یک سال را برای متخلفان در پی دارد.
موج   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۲:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
در حال حاضر فیلم هایی با ژانر های مختلف روی پرده سینما ها هستند که بر اساس آمار فروش کمدی برای هفته های متوالی در صدر جدول است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۰:۴۷   + ۱۴ سایت دیگر  
بر اساس توافق میان ایران و بلژیک با وساطت عمان، اسدالله اسدی، دیپلمات کشورمان پس از تحمل پنج سال حبس به کشور بازگشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۰:۴۱   + ۴۳ سایت دیگر  
معاون عملیات پلیس راهور تهران بزرگ گفت: مخدوشی و دستکاری در ارقام پلاک خودرو جرم تلقی شده و قانونگذار برای این تخلف 6 ماه تا یکسال حبس در نظر گرفته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۹:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون عملیات پلیس راهور تهران گفت: دستکاری در پلاک، جابجایی و تردد بدون پلاک و همچنین دستکاری در ارقام تخلف و در برخی موارد جرم محسوب می شود.
برترین ها / خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۹:۵۴   + ۱۶ سایت دیگر  
پسر نوجوان که در بازگشت از مدرسه همراه دوستش به میهمانی رفته و در اوج مستی دوستش را کشته بود پای میز محاکمه ایستاد و اشک پشیمانی ریخت.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۰:۴۳   + ۱۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد: براساس پیش نویس لایحه برنامه هفتم توسعه، هرگونه توقیف ماشین آلات، ابزار تولید تجهیزات و مواد اولیه واحدهای تولیدی، بازداشت و حبس مدیرعامل یا اعضای هیات مدیره که منجر به توقف تولید شود، تا زمان قطعی شدن حکم ممنوع است.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۲۳:۱۱   + ۳۶ سایت دیگر  
حوادث رکنا: بهلول قاتل شیما صباگردی مقدم به تحمل 8 سال حبس محکوم شد.
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۲۲:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
گروه سیاسی: محمد مقیمی، وکیل دادگستری می گوید حشمت الله طبرزدی (فعال سیاسی مخالف) و موکل او از سوی شعبه یک دادگاه انقلاب اصفهان به 45 سال و 6 ماه حبس تعزیزی محکوم شده است! ...
آذرمغان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۲۲:۰۴   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از مهر، اسدالله اسدی دیپلمات زندانی کشورمان در بلژیک بعد از پنج سال اسارت وارد کشور شد. این دیپلمات کشورمان با تحمل بیش از 58 ماه حبس در بلژیک آن هم با اتهام واهی تلاش برای بمب گذاری در نشست گروهک تروریستی منافقین در پاریس عصر امروز به ایران [...]
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۲۱:۲۵    
یک معترض انتخاباتی در آمریکا به 18 سال حبس محکوم شد.
اسپادانا خبر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۴:۰۸   + ۲۰ سایت دیگر  
اسدالله اسدی، دیپلمات پیشین سفارت جمهوری اسلامی در اتریش به اتهام برنامه ریزی برای بمب گذاری در فرانسه به 20 سال حبس محکوم شده بود.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۱:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
شفقنا- طولانی ترین حکم حبس در موضوع حمله هواداران ترامپ به ساختمان کنگره آمریکا داده شد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از فرانس24؛ استوارت رودز بنیانگذار گروه راست افراطی سوگند به دلیل توطئه فتنه انگیز به 18 سال زندان محکوم شد ...
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۰:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
شفقنا – دانیل سالدانا در سال 1990 به اتهام اقدام به قتل مجرم شناخته شد، اما شواهدی به دست آمد که او حتی در صحنه حضور نداشته است. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا از الجزیره، یک مرد کالیفرنیایی که 33 سال را به دلیل اقدام به قتل در زندان گذرانده بود، پس از اینکه معلوم شد حتی در صحنه حمله نبوده است ...
میزان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۰۸:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان – سیستم زندان ها در سوئد بیانگر روایتی از یک شکست است. سوئد در قرن نوزدهم از بین 2 گزینه موجود برای ساخت سیستم زندان های خود، سیستم فیلادلفیا را انتخاب کرد که بر اصل اسکان زندانیان در سلول انفرادی استوار بود. ...
یکتا پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۰۴:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
محققان دانشگاه هاوایی در تحقیقات خود دریافتند که کوسه های سر چکشی هنگام فرو رفتن در عمق آب در جست و جوی غذا، نفس خود را حبس می کنند تا گرم بمانند.
اقتصاد ایران: یکی از رهبران حمله به ساختمان کنگره آمریکا در روز 6 ژانویه 2021 به تحمل 18 سال حبس در زندان فدرال محکوم شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۰۱:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
یکی از رهبران حمله به ساختمان کنگره آمریکا در روز 6 ژانویه 2021 به تحمل 18 سال حبس در زندان فدرال محکوم شد.
میزان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۲۱:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - دادگاه آمریکا برای استوارت رودز ، رئیس گروه راست افراطی در پرونده حمله به کنگره حکم 18 سال حبس صادر کرد. رودز ، رئیس یک گروه شبه نظامی حامی ترامپ به دلیل نقش آفرینی در حمله هواداران رئیس جمهور سابق آمریکا به ساختمان کنگره در ژانویه 2021، به فتنه انگیزی متهم شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۴:۴۸   + ۱۰ سایت دیگر  
مردی که در جریان حمله ششم ژانویه 2021 طرفداران ترامپ به کنگره ایالات متحده پای خود را روی میز نانسی پلوسی رئیس وقت مجلس نمایندگان آمریکا قرار داد، به چهار سال و نیم حبس محکوم شد.
میزان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۳:۳۲   + ۱۷ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - مهدی مهرانگیز با اعلام خبر رهایی از قصاص یک زندانی به مناسبت دهه کرامت و در قالب پویش به احترام امام رضا (ع) می بخشم ، تصریح کرد: همزمان با دهه کرامت و در قالب پویش به احترام امام رضا (ع) می بخشم خادمان حرم امام رضا (ع) همراه با پرچم متبرک آستان قدس رضوی در روستای تل سیاه استان ...
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- دادگاهی در آمریکا ریچارد بارنت را که در جریان حمله به کنگره این کشور، پای خود را روی دفتر نانسی پلوسی رییس وقت مجلس نمایندگان آمریکا گذاشت، به چهار سال و نیم زندان محکوم کرد. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۲:۰۴   + ۲۶ سایت دیگر  
اعتماد : محمد جلیلیان با اشاره به حکم محکومیت بهروز بهزادی مدیرمسوول روزنامه اعتماد در 2 پرونده شکایت قرارگاه ثار الله سپاه از حکم محکومیت 6 ماه حبس تعزیری و سپس از باب تخفیف پرداخت 150میلیون ریال جریمه در دادگاه خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۱:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
دادستان همدان با بیان اینکه قانون کاهش مجازات حبس تعزیری با برهم زدن امنیت مردم، چالش جدی درست کرده است، گفت: مجلس نیاز است قانون کاهش مجازات حبس تعزیری را بازنگری کند.