جمعه ۱۲ خردادساعت ۲۱:۱۸Jun 2023 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تبدیل وضعیت»

عرشه آنلاین   ۱ ساعت پیش    
جزئیات تبدیل وضعیت استخدامی نیروهای شرکتی و قراردادی، نحوه پرداخت حقوق نیروهای شرکتی و آخرین وضعیت بررسی طرح ساماندهی استخدام کارکنان دولت اعلام شد.
عرشه آنلاین   ۳ ساعت پیش    
آخرین اخبار و جزئیات جدید درباره طرح ساماندهی استخدام کارکنان دولت، تبدیل وضعیت استخدامی نیروهای شرکتی و قراردادی و حذف پیمانکاران اعلام شد.
تحلیل بازار   ۷ ساعت پیش    
قائمشهر- عضو مجمع نمایندگان مازندران تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی به کارفرمایی را از جمله برنامه های مجلس و دولت بیان کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۰۸:۰۶    
رانندگان استیجاری شرکت توزیع برق گیلان که دارای ایثارگری می باشند چه زمانی تبدیل وضعیت می شوند؟
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۲:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر هسته گزینش شهرداری مشهد گفت: همزمان با دهه با برکت کرامت و میلاد باسعادت حضرت علی بن موسی الرضا (ع) رأی گزینش تغییر وضعیت قرارداد 268 ایثارگر شهرداری صادر شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۹:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان جنوبی گفت: تعدادی از دستگاه های اجرایی خارج از سامانه استخدام، اقدام به تبدیل وضعیت کارکنان ایثارگر کرده اند و باید در اسرع وقت نسبت به ارسال پرونده های واجدین شرایط در سامانه اقدام کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۹:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
بیرجند- استاندار خراسان جنوبی تبدیل وضعیت ایثارگران یک تکلیف قانونی است و همه مدیران باید در این زمینه ورود کنند و ظرف دو ماه آینده گزارش این موضوع اعلام شود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۷:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان چهارمحال و بختیاری، گفت: سال گذشته یکهزار و 135 نفراز جامعه ایثاگران استان که در ادارات مشغول به فعالیت بودند، تبدیل وضعیت شدند.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۶:۴۱    
جهانشانی گفت: از 2 هزار و 747 نفراز ایثارگران مشمول ماده 21 قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران در ادارات خراسان جنوبی تاکنون 88 درصد آنها تبدیل وضعیت شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۶:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
استاندار خراسان جنوبی گفت: تاکنون 88 درصد تبدیل وضعیت ایثارگران در ادارات استان انجام شده است.
ایثار   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۳:۲۰   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در جلسه کارگروه اشتغال ایثارگران با تشکر از دستگاه های اجرایی که در راستای تبدیل وضعیت ایثارگران تلاش کردند، گفت: قانون تبدیل وضعیت ایثارگران لازم الاجراست و نباید ترک فعل در این زمینه صورت گیرد.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۰:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
جزئیات تبدیل وضعیت استخدامی نیروهای شرکتی و قراردادی، نحوه پرداخت حقوق نیروهای شرکتی و آخرین وضعیت بررسی طرح ساماندهی استخدام کارکنان دولت اعلام شد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۳:۱۸    
رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور با عنوان اینکه سال گذشته حدود 124 هزار مجوز استخدامی در دستگاه اجرایی صادر شد، گفت: در حوزه تبدیل وضعیت شغلی، ورود به دولت بر اساس نیاز واقعی دستگاه های اجرایی و با استفاده از ظرفیت های قانونی خواهد بود.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۶:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
از مجموع حدود 200 کارگر ایثارگر شهرداری نیشابور؛ حدود 170 نفر تبدیل وضعیت شده و مابقی هنوز بلاتکلیف اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۲۳:۳۰    
پارسال هزار و 135 نفر از جامعه ایثاگران چهارمحال و بختیاری تبدیل وضعیت شدند.
فرآیند ارزیابی مربیان پاره وقت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان سراسر کشور با هدف تبدیل وضعیت شغلی آنان به مربیان تمام وقت فرهنگی، هنری و فرهنگی، ادبی در حال اجراست.
تهران پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۰:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با تاکید بر اینکه مجلس باید منابع مالی برای احکام مربوط به ایثارگران در برنامه هفتم در نظر بگیرد، گفت: بنیاد شهید پیگیر تبدیل وضعیت ایثارگران است در عین حال نیازمند ورود دیوان عدالت اداری به موضوع هستیم.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۹:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
رکنا: رئیس انجمن انبوه سازان استان تهران گفت: در طرح اجاره داری، 5 سال زمان برای بازگرداندن سرمایه به انبوه ساز در نظر گرفته شده بود، اما در کشوری که تورم 50 درصدی را تجربه می کند، 5 سال صبر برای یک انبوه ساز به معنی خروج از بازار تولید است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
تبدیل وضعیت فرزندان ایثارگر شاغل در بخش صنعت و شهرک های صنعتی در مراسم تجلیل از ایثارگران سازمان صمت پیگیری شد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۱:۱۰    
فرآیند تبدیل وضعیت مربیان پاره وقت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به مربی تمام وقت فرهنگی هنری و مربی فرهنگی ادبی آغاز شده است و روز شنبه 7 خرداد 1402 هادی یوسف زاده معاون توسعه مدیریت و منابع ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۴:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
برای نخستین بار طرح تبدیل وضعیت کارگران از پیمانی به قراردادی در پتروشیمی غدیر اجرا شد.
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۸:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
با پیگیری دکتر غلامپور مدیر عامل پتروشیمی مروارید تبدیل وضعیت تعدادی از کارکنان خانوادۀ معزز شهدا و ایثارگران تبدیل وضعیت شدند.
اکو فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۰۰:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی گفت: 75 هزار نیروی شرکتی وزارت بهداشت در قالب طرح ساماندهی کارکنان دولت تبدیل وضعیت می شوند.
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان چهارمحال وبختیاری از آغاز فرآیند طرح تبدیل وضعیت مربیان پاره وقت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به مربی تمام وقت فرهنگی هنری و مربی فرهنگی ادبی در سراسر کشور اشاره کرد و گفت: اجرای این طرح برای 24 مربی پاره وقت استان نیز آغاز شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۶:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون ایثارگران مجلس تبدیل وضعیت ایثارگران را در دستگاه های اداری و اجرایی کشور از حقوق مکتسبه دانست.
تجارت گردان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۵:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
علی پناه رئیس مجتمع شرکت فجر انرژی خلیج فارس گفت: از مجموع 108 پرونده ارائه شده برای طرح ایثارگری، 84 همکار ما تبدیل وضعیت شده و قرارداد با آنها منعقد شده است.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۴:۲۷    
با این حال به نظر می رسد با وجود گذشت بیش از 2 سال از عمر دولت سیزدهم، تحقق وعده های وزارت نفت در حوزه نیروی انسانی حرکتی لاک پشتی را تجربه می کند و تغییر و تحولات به کندی صورت می گیرد. ...
فاش نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۲:۵۱    
فاش نیوز - سلام وقت به خیر خواستم به اطلاع شما برسانم ما جمعی از کارمندان شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی هستیم که با قانون تبدیل وضعیت ایثارگران تبدیل وضعیت شدیم اما نه به صورت قطعی؛ بلکه کارمند موقت شدیم و از زمانی که تبدیل وضعیت ناقص شدیم ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۰:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل فنی وحرفه ای کهگیلویه و بویراحمد گفت: از ابتدای آغاز به فعالیت دولت سیزدهم تاکنون 82 نفر از مربیان فنی و حرفه ای استان تبدیل وضعیت شده است.
فرآیند تبدیل وضعیت مربیان پاره وقت به مربی تمام وقت فرهنگی هنری و فرهنگی ادبی در استان فارس در حال انجام است.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۷:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با بیان اینکه در راستای اجرای قانون تبدیل وضعیت جامعه ایثارگری کشور برای 165 هزار نفر پرونده تشکیل شده است، گفت: از این تعداد 95 هزار مورد انجام شده و مابقی در حال پیگیری است.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۶:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
بخشنامه طرح ساماندهی استخدام کارکنان دولت و تبدیل وضعیت استخدامی تدوین شد. جزئیات ابلاغ بخشنامه طرح ساماندهی استخدام کارکنان و نیروهای شرکتی اعلام شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۵:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
خرم آباد- رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور با انتقاد از عدم تبدیل وضعیت ایثارگران شاغل در لرستان، گفت: اعتبارات ساماندهی گلزار شهدا، مرکز توانبخشی و ... به موقع پرداخت نشده است.
خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۳:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: تاکنون برای تبدیل وضعیت 165 هزار نفر هزار نفر از جامعه ایثارگران اقدام شده که از این تعداد 95 هزار نفر تبدیل وضعیت شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۳:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران گفت: باید پیگیری های لازم صورت بگیرد تا قانون برنامه و بودجه سال 1401 شهرداری تهران محقق شود.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۲:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: شهرداری این کلان شهر درصدد است 290 نفر از مشمولان تبدیل وضعیت ایثارگران که مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد و بالاتر دارند را با دریافت مجوز از مراجع ذی صلاح به رسته کارمندی تبدیل وضعیت کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۱:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: 290 نفر از پرسنل خانواده ایثار گران با مدرک کارشناسی ارشد و بالاتر هستند که به رغم تلاش های شهرداری در تبدیل وضعیت آنان از رسته کارگری به کارمندی هنوز بلاتکلیف مانده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۱:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور گفت: بیش از 50 درصد از کارکنان مشمول تبدیل وضعیت ایثارگران تعیین تکلیف شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۰:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به اینکه از 4 هزار و 199 ایثارگر شاغل، 2 هزار و 204 نفر تبدیل وضعیت شده است، گفت: تبدیل وضعیت 1995 نفر از ایثارگران لرستان هنوز انجام نشده است.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۰:۰۹    
آخرین اخبار و جزئیات در خصوص تبدیل وضعیت استخدامی نیروهای شرکتی و قراردادی اعلام شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۲۲:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار لرستان گفت: برای سرعت بخشی به تبدیل وضعیت جامعه ایثارگران پیگیری های درون استانی انجام خواهیم داد و دستگاه های اجرایی در این خصوص موظف بوده و باید اقدام کنند.
نفت آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۲۰:۰۶    
شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب بعنوان اولین شرکت تابعه NIOC کار بررسی سوابق شغلی و عائله مشمولین بند دال تبدیل وضعیت ایثارگران را آغاز کرد/ عکس از پورتال NISOC
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۷:۱۵    
گروه جامعه- با گذشته حدود سه دهه از فرآیند موقتی سازی قرادادهای نیروی کار و بروز آثار مخرب در امنیت شغلی کارگران به همین واسطه، تبدیل وضعیت نیروی کار از قراردادی به دائم، یکی از مطالبات جدی کارگران و فعالان کارگری است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۷:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان گفت: با دستگاه هایی که در خصوص تبدیل وضعیت ایثارگران استان کوتاهی کنند، برخورد می شود.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۵:۲۶    
با وجود انتظار چندماهه کارگران برای تصویب طرح ساماندهی استخدام کارکنان و به سرانجام رسیدن تبدیل وضعیت استخدامی ، معاون سازمان اداری و استخدامی برای چندمین بار در ماه های اخیر، از بار مالی طرح ساماندهی مصوب مجلس و ایراد شورای نگهبان و مجمع تشخیص مصلحت به این طرح خبر داد.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۰۹:۱۶    
مشاور مدیر عامل ایثارگران با اشاره به اینکه قانون تبدیل وضعیت ایثارگران در کشور با سرعت در حال انجام است، گفت: تاکنون رسیدگی به پرونده پنج هزار پرسنلی که شامل این قانون بوده اند، انجام شده است.
استانداری گلستان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۰۸:۰۷   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی گلستان گفت: قانون تبدیل وضعیت ایثارگران به طور کامل در اداره کل راه و شهرسازی گلستان اجرایی شده است. به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی گلستان، مهندس مهدی ملک اظهار کرد: بر اساس قانون تبدیل وضعیت ایثارگران ...
خوزپرس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۰۰:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خوزپرس از اهواز، منصور شوندی در جلسه با حضور مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان و دیگر مدیران شرکت اظهار داشت: شرکت آب و فاضلاب خوزستان از شرکت های حائز اهمیت برای دفتر گزینش و ایثارگران است و با توجه به جمعیت ایثارگر این شرکت در بحث قانون تبدیل وضعیت ایثارگران ضرورت دیدم خدمت همکاران در ...