دوشنبه ۰۳ آبانساعت ۰۳:۴۰Oct 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تبدیل وضعیت»

تبدیل وضعیت فرزندان ایثارگر شاغل در شهرداری های خوزستان در دستور کار قرار گرفته است .
شرکت ارتباطات زیرساخت   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۲۲:۰۳    
تبدیل وضعیت کارکنان قراردادی و شرکتی (پیمانکاری) مشمول ماده 2 قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران در شرکت ارتباطات زیر ساخت اجرایی خواهد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۶:۳۵    
قاضی زاده هاشمی از پیگیری جدی برای تبدیل وضعیت ایثارگران در هفته وحدت خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۲۳:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی جدیدترین رنگ بندی کرونایی را در سامانه ماسک خود اعلام کرد که تنها تغییر استان سمنان در آن تبدیل وضعیت آرادان از آبی به زرد بود و چهار شهرستان نارنجی باقی ماندند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۳:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها عضو شورای شهر زنجان گفت: شهرداری زنجان در زمینه تبدیل وضعیت فرزندان ایثارگران ضعیف عمل می کند.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۰:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
در حالی که پیش از این، آبداران نسبت به پیمانکار اداره آب و فاضلاب گلایه داشته و خواستار تغییر وضعیت خود و رفتن زیر نظر مستقیم اداره آبفا شده بودند، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه هرگونه تبدیل وضعیت کاری آبداران خارج از اختیارات شرکت آبفا استان بوده و از منظر مسئولان امر ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۱:۴۱   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون پرستاری وزارت بهداشت، گفت: جذب و تبدیل وضعیت نیروهای پرستاری، تعرفه خدمات پرستاری، فوق العاده خاص، بخشودگی مالیات در دوره کرونا، ایثارگری همکاران پرستار مبتلا به کرونا، پاداش مرخصی همکاران پرستار در دوره کرونا ...
ایثار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۸:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
دومین جلسه شورای راهبردی توسعه مدیریت استان ایلام در خصوص فرآیند تبدیل وضعیت ایثارگران روز چهارشنبه 28 مهرماه، در سالن جلسات اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۷:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا- سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: معاون رئیس جمهوری و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در نشست با کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی به موضوعات ارتقای خدمات معیشتی به ایثارگران، تبدیل وضعیت ایثارگران شاغل در دستگاه ها و بودجه بنیاد شهید و امور ایثارگران در سال 1401 پرداخت.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۳:۳۰   + ۳۵ سایت دیگر  
معاونت برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش، بخشنامه استخدام و تبدیل وضعیت استخدامی ایثارگران را به ادارات کل آموزش و پرورش استان ها ابلاغ کرد. ...
پرتال دانشگاهی   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاه 28 مهر 1400 - 20 October 2021 مرکز جذب هیات علمی وزارت علوم اعلام کرد: شرایط علمی اعضای هیأت علمی متقاضی تبدیل وضعیت پیمانی به رسمی آزمایشی و نیز رسمی آزمایشی به رسمی قطعی تا تاریخ 30 مهر 1401 همانند قبل خواهد بود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۰:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون فرهنگ ایثار و شهادت مجلس گفت: از طریق ابزارهای نظارتی پیگیر اجرای قانون بودجه سال 1400 در مورد تبدیل وضعیت فرزندان ایثارگران از قراردادی و شرکتی و ... به رسمی در دستگاه های مختلف هستیم.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۹:۳۷    
معاون سوادآموزی آموزش و پرورش فارس گفت: آموزشیاران یا آموزش دهندگانی مشمول بند د تبصره 20 قانون بودجه سال 1400 کل کشور به منظور استخدام یا تبدیل وضعیت استخدامی ایثارگران می گردند که به طور تمام وقت با سوادآموزی همکاری داشته اند و در حال حاضر نیز در این حوزه اشتغال به کار دارند. ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۷:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس بنیاد شهید با اشاره به طرح مباحث مرتبط با تبدیل وضعیت ایثارگران شاغل در دستگاه ها و بودجه بنیاد در کمیسیون اجتماعی مجلس، گفت: تغییراتی در بودجه بنیاد باید صورت بگیرد که گزارش آن را تهیه و به مجلس ارائه خواهیم کرد البته گزارش مقدماتی به رئیس سازمان برنامه ارائه شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۶:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
مرکز جذب هیات علمی وزارت علوم اعلام کرد: شرایط علمی اعضای هیأت علمی متقاضی تبدیل وضعیت پیمانی به رسمی آزمایشی و نیز رسمی آزمایشی به رسمی قطعی تا تاریخ 30 مهر 1401 همانند قبل خواهد بود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۲:۵۰    
حجت الاسلام نوروزی گفت: مهم ترین اقدامی که مجلس در سال 1400 در حوزه ایثارگری انجام داده قانون تبدیل وضعیت استخدام فرزندان ایثارگر بود که بیانگر احترام مجلس به فرهنگ ایثار و شهادت است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۴:۳۵   + ۲۰ سایت دیگر  
حسن زاده گفت: از تمامی ایثارگران درخواست می شود موضوع تبدیل وضعیت استخدامی خود را صرفاً از بنیاد شهرستان محل سکونت خود و دستگاه محل خدمتی پیگیری کنند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۲:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
جنگل بان های مامورِ حراست از محدوده جنگل های دنا واقع در منطقه ی پل کتا (مرز استان های کهگیلویه و بویر احمد، چهارمحال و بختیاری و اصفهان) از نبود امکانات و ناروشن ماندن تکلیف وضعیت استخدامی خود گلایه دارند.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۹:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
این دستورالعمل وجود دو عامل اعتبار و پست بلاتصدی را علاوه بر مسایل دیگر شرط لازم برای تبدیل وضعیت عنوان کرده بود که البته خیلی هم بیراه نبود ولی سدی شد برای تبدیل وضعیت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۹:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
معاون نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی از تأثیر نمره آزمون دوره های توانمندسازی رؤسای مراکز آموزشی در تبدیل و تمدید وضعیت رؤسای مراکز خبر داد.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۲:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران در ملاقات 6 ساعته ایی که با کارکنان منطقه9 داشت بر رسیدگی به وضعیت معیشتی و رفاهی کارکنان شهرداری تهران تاکید و خبر از برگزاری آزمون تبدیل وضعیت کارکنان شهرداری تهران داد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
جمعی از کارکنان شرکتی پایگاه ها و مراکز خدمات جامع سلامت استان قم از ادامه بلاتکلیفی خود خبر دادند. آن ها می گویند دولت و مجلس هرچه سریعتر طرح تبدیل وضعیت شغلی آن ها را بررسی کنند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۰:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
کلیه فرزندان شاهد و ایثارگر شاغل در شهرداری بندرعباس تا سه ماه آینده تبدیل وضعیت می شوند.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۵:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
حوزه/ مدیر جذب و سازماندهی معاونت فرهنگی بعثه مقام معظم رهبری از برگزاری آزمون طرح تبدیل وضعیت روحانیون عتبات به روحانیون عمره در روز 30 مهرماه 1400 خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۴:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
به دنبال ابلاغ بخشنامه ی اعلام آمار ایثارگران مشمول تبدیل وضعیت استخدامی به دستگاه های اجرایی مشمول ماده (2) قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران، برخی ایثارگران می گویند که دستگاه هایی که در آن ها شاغل هستند، از تبدیل وضعیت بخشی از ایثارگران خبر می دهند.
دیار میرزا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۱:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: تعدادی از نیروهایی که در قالب قراردادهای مختلف اعم از خریدخدمات، ساعتی، قرارداد معین و...فعالیت دارند، از طریق واسطه ای بین نیروی کار با سازمان یا وزارتخانه مربوطه حقوق دریافت می کنند.
صبح الوند   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۹:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
حالا که آموزش و پرورش از کمبود مربی رنج می برد و پیکره این وزارتخانه با معلمان جدید احیا می شود مربیان با سابقه همدانی خواستار جذب و امنیت شغلی همچنین تبدیل وضعیت خود هستند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۲۲:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تازه ترین رنگ بندی کرونایی را در سامانه ماسک اعلام کرد که تنها تغییر استان سمنان در آن تبدیل وضعیت آرادان از زرد به آبی بود.
نفت آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۵:۳۰    
یکی از مدیران ارشد صنعت نفت در جنوب گفت: کارگرانی داریم که هم اکنون بیش از 20 سال سابقه کار دارند اما با توجه به اینکه از طریق پیمانکاری جذب شدند تبدیل وضعیت آنها سخت است.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۸:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تاکید کرد که مطالبات مدافعان سلامت را به حق می داند و پیگیر پاسخگویی به آن از طریق سازمان برنامه و بودجه خواهد بود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۲:۳۳    
کارگران خدماتی شهرداری تبریز خواستار تبدیل وضعیت شغلی خود هستند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۰۷:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اجتماعی در مجلس شورای اسلامی در توئیتی به عدم اجرای قانون تبدیل وضعیت ایثارگران در وزارت نفت خبرداد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۰۷:۳۹    
عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در توئیتی به عدم اجرای قانون تبدیل وضعیت ایثارگران در وزارت نفت اشاره کرد.
نفت آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۵:۴۷    
عضو کمیسیون اجتماعی و نماینده مردم شوش در مجلس شورای اسلامی در خصوص اجرای بند د تبدیل وضعیت ایثارگران به وزیر نفت نامه نوشت.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۲:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
نماینده مردم اهواز، باوی، حمیدیه و کارون در مجلس گفت: دولت قانون تبدیل وضعیت استخدامی ایثارگران را هر چه سریعتر اجرایی کند.
نفت آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۲۲:۰۲    
بر اساس نامه نفت به شرکت های زیرمجموعه تبدیل وضعیت مشمولین بند و باید بر اساس آخرین مدرک تحصیلی باشد.
نفت آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
نماینده بهبهان در مجلس شورای اسلامی در مکاتبه ای با وزیر نفت خواستار تعیین تکلیف بند د تبصره 20 قانون تبدیل وضعیت ایثارگران شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۰:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
نایب رئیس شورای شهر شیراز گفت: در انتخاب افراد برای تصدی پست ها اعم از شهرداران مناطق، معاونت ها و سازمان ها دقت لازم را داشته و مرعوب فشار های سیاسی و لابی گری ها نشوید.
نواندیش   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۰۸:۵۶    
طبق طرح در دستور بررسی مجلس، کلیه معلمان حق التدریس، نیروهای دارای شناسه نیروی انسانی و دوره دیده در دانشگاه فرهنگیان، استخدام رسمی می شوند. به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، اخیرا طرحی در مجلس شورای اسلامی در دستور کار قرار گرفته است که با تصویب نهایی آن کلیه معلمان حق التدریس ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۰۷:۱۶   + ۱۵ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس، گروه شهری: انتخابات شورای ششم شهر و روستا 28 خرداد سال جاری برگزار شد. این انتخابات همزمان با انتخابات ریاست جمهوری بود و مردم تهران با رأی قاطع به لیست شورای ائتلاف انقلاب اسلامی به فعالیت 21 نفر در لیست رأی قاطع و مثبت دادند ...
نفت آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۲۱:۴۷    
احکام مشمولین بند واو طرح تبدیل وضعیت ایثارگران در حال صادر شدن می باشد و مشمولین ماده 21 پس از طی مراحل طب صنعتی و گزینش به پیمانی تبدیل وضعیت خواهند شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۹:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/فارس نایب رئیس شورای شهر شیراز به موضوع تبدیل وضعیت ایثارگران که به امری نگران کننده تبدیل شده است اشاره کرد و گفت: روند اجرایی این اقدام بسیار کند و ابهام برانگیز در حال انجام است.
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۷:۳۲   + ۱۵ سایت دیگر  
اخیرا طرحی در مجلس شورای اسلامی در دستور کار قرار گرفته است که طبق آن، کلیه معلمان حق التدریس، نیروهای دارای شناسه نیروی انسانی و دوره دیده در دانشگاه فرهنگیان، استخدام رسمی می شوند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۷:۰۹   + ۲۱ سایت دیگر  
طبق طرح در دستور بررسی مجلس، کلیه معلمان حق التدریس، نیروهای دارای شناسه نیروی انسانی و دوره دیده در دانشگاه فرهنگیان، استخدام رسمی می شوند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۵:۳۱    
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز از آغاز تبدیل وضعیت مراقبان سلامت پزشک خانواده شهری در فارس خبر داد.
با بهره برداری از تمام ظرفیت های موجود در شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه فارس، حدود 90 درصد از خودروهای ثبت نام شده، تبدیل وضعیت شده اند.
نفت آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۲۲:۳۲    
فیلم پاسخ وزیر نفت به خبرنگاری که در خصوص بند "دال" تبصره 20 تبدیل وضعیت ایثارگران سوال کرده بودند نشان می دهد.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۱۶:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان های استان تهران گفت: بررسی مشکلات پیش روی تبدیل وضعیت فرزندان شاهد و ایثارگر، مسکن و تسهیلات رفاهی ایثارگران مهمترین موضوعات مطرح شده در دیدار ستادی از بنیاد شهرستان ری بود.
دانستنی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۱۳:۰۴   + ۱۱ سایت دیگر  
یک فعال کارگری گفت: کارگران برای تامین هزینه های حداقلی زندگی در دو شیفت کار می کنند و حال و احوال کارگران به لحاظ دستمزدی اصلا خوب نیست. به گزارش پایگاه خبری دانستنی آنلاین ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۲۲:۴۱    
راهنمای تکمیل جداول ارسال آمار کل کارکنان و ایثارگران مشمول تبدیل وضعیت منتشر شد.