چهارشنبه ۱۳ مردادساعت ۱۸:۱۷Aug 2021 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حداقل بگیران»

ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۵:۰۶   + ۱۲ سایت دیگر  
یک کارشناس حوزه کار به منظور کاهش فاصله 10 میلیون تومانی سبد معیشت خانوارهای کارگری و تقویت بازار اشتغال پیشنهاد کرد که دولت سیزدهم در دوسال اول، کف حقوق حداقل بگیران را دوبار در سال افزایش دهد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۱۷:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
قیمت خانه و اجازه مسکن به قدری در آمریکا بالا رفته که افرادی که حداقل حقوق را دریافت می کنند، حتی نمی توانند خانه کرایه کنند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۳:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : محسن ایزدخواه گفت: در نظام بیمه ای دو راهکار برای افزایش حقوق مستمری بگیران و بازنشستگان وجود دارد؛ یکی براساس مصوبه شورای عالی کار برای حداقل بگیران و یکی براساس ماده 96 که سازمان تامین اجتماعی مکلف است که حداقل سالی یک بار متناسب با نرخ تورم و وضعیت معیشتی مستمری بگیران و ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۰۷:۴۳   + ۱۱ سایت دیگر  
همین مثلا نمایندگان چشم خود را روی حقوق های نجومی مدیران در دولت و شرکت های خصولتی بسته اند؛ همین مثلا نمایندگان اجازه می دهند مدیران نفتی و یقه سفیدان آن از سقف 15 برابری حقوق قانون بودجه معاف شوند و تا 21 برابر کف حقوق بگیرند؛ همین مثلا نمایندگان اجازه می دهند هیات علمی ها ...
حادثه 24   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۱۵:۱۹   + ۲۸ سایت دیگر  
حادثه 24 - گزارش های اخیر نشان می دهد واریز حقوق تیرماه بازنشستگان تامین اجتماعی از امروز واریز می شود و تا پایان ماه ادامه خواهد داشت. این در حالی است که سازمان باید مابه التفاوت حقوق فروردین ماه حداقل بگیران را نیز واریز کند. ...
جماران   ۱۴۰۰/۰۴/۱۷ - ۱۷:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
جی پلاس؛ بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی مطالبات خود را برشمردند: مهم ترین سرفصل مطالبات حداقل بگیران به این شرح است: 1. اجرای ماده 96 قانون تامین اجتماعی 2. رفع ایرادات متناسب سازی بخشی که روی مزایا قرار گرفته است. 3. تعلق گرفتن تمام مزایا به همگان حتی با عنوان آیتم جبرانی ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ - ۱۵:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی تهران از رایزنی برای پرداخت مابه التفاوت فروردین ماه بازنشستگان خبر داد. او گفت: حداقل بگیران در اولویت دریافت وام هفت میلیون تومانی هستند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۱:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون بیمه ای سازمان تامین اجتماعی، گفت: طی 20 سال گذشته افزایش دریافتی حداقل بگیران نسبت به سایر سطوح بیشتر بوده است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۰۷:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
امروز که متناسب سازی مرحله ی اول و دوم اجرا شده، شکاف تعبیه شده توسط قانون گذار در ماده 77 قانون تامین اجتماعی بیشتر از همیشه خود را نشان می دهد؛ بویژه اینکه فرمول اجرای متناسب سازی مرحله ی دوم، به گونه ای تعریف شده که همین مبنا را ملاک قرار می دهد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۱۳:۰۱   + ۴۶ سایت دیگر  
بررسی جزئیات لایحه همسان سازی حقوق بازنشستگان نشان می دهد، چنانچه هر کدام از بازنشستگان و موظفین بر اساس مقررات مورد عمل قبلی بیش از ارقام جدید دریافت نمایند همان ارقام ملاک پرداخت است.
فرادید   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۸:۵۹   + ۱۳ سایت دیگر  
مستمری حداقل بگیران سازمان تأمین اجتماعی با 30 سال سنوات بیمه پردازی نباید از حقوق حداقل بگیران بازنشستگان کشوری که 30 سال سابقه بیمه پردازی دارند، کمتر باشد.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۲:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
فعال صنفی بازنشستگان کارگری از قروه کردستان گفت: کسی درد بازنشسته را می فهمد که مجبور باشد با چهار میلیون تومان هم کرایه خانه بپردازد و هم زندگی کند!
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۴:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
از کار افتادگان، بازماندگان و حداقل بگیران سازمان تامین اجتماعی با ارسال پیامی به نمایندگان مجلس از آنها خواستند که در لایحه همسان سازی به ماده 96 قانون تامین اجتماعی و ماده 41 قانون کار توجه کنند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۱۰:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
افزایش پنجاه درصدی قیمت شیر خام، برای کارگران و حداقل بگیران نگران کننده است؛ قرار بود در سال جاری هیچ چیز گران نشود.
تامین اجتماعی   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۹:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل تامین اجتماعی استان قم گفت: دریافت کنندگان حداقل بگیر 39درصد و سایر سطوح 26 درصد به علاوه مبلغ ثابت 248 هزار و 355 تومان بر مبنای دریافتی اسفند 99 به مستمری همه بازنشستگان، ازکارافتادگان و بازماندگان مشمول قانون تامین اجتماعی اضافه شده است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۸:۴۶    
تصاویر صفحه نخست روزنامه های استان قم، امروز یکشنبه 19 اردیبهشت ماه 1400 را مشاهده کنید.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۷:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
دبیر اجرایی خانه کارگر غرب تهران، جزییات افزایش مستمری بازنشستگان تامین اجتماعی در سال 1400 را تشریح کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۳:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل تامین اجتماعی قم از افزایش 39 درصدی حقوق حداقل بگیران تامین اجتماعی خبر داد.
افق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۲۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی گفت: از اسفند 98 تا فروردین 1400،طی 14ماه، حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی 132 درصد و پرداخت مستمری حداقل بگیران 150 درصد افزایش یافت.
55آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۲۰:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جمهوری امروز در جلسه هیات دولت بخشی از اظهارات خود را به میزان افزایش حقوق کارمندان و بازنشستگان از جمله بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی اختصاص داد و از افزایش 150 درصدی دریافتی حداقل بگیران خبر داد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۶:۰۶    
وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی درباره روند افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی توضیح داد و از افزایش 150 درصدی مستمری حداقل بگیران این سازمان خبر داد. رئیس کانون بازنشستگان تأمین اجتماعی تهران از پرداخت مطالبات افزایش حقوق بازنشستگان همزمان با پرداخت حقوق اردیبهشت خبر داد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۵:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - مدیرکل تامین اجتماعی استان مرکزی گفت: دومین مرحله متناسب سازی حقوق بازنشستگان این استان فروردین ماه امسال اجرایی شد که با اجرای افزایش سنواتی، حقوق حداقل بگیران این سازمان در طول 13 ماه اخیر 2 و نیم برابر و سایر سطوح 2 برابر افزایش یافت.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۰:۲۴    
دهقان کیا، رئیس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی تهران گفت: در متناسب سازی مستمری سایر سطوح بازنشستگان تامین اجتماعی دریافتی اسفند ماه 99 مبنای افزایش حقوق آنان قرار گرفت و حداقل 50 درصد افزایش یافت.
وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی گفت : از اسفند 98 تا فروردین 1400،طی 14ماه، حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی 132 درصد و پرداخت مستمری حداقل بگیران 150 درصد افزایش یافت.
افق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۰۰:۳۱    
از شما انتظار داریم و شایسته است خیلی بیش از پیش قاطعانه و مستمر پیگیر ترمیم حقوق ما حداقل بگیران هم باشید. بیان اعداد و ارقام آنچنان کذایی، فرمول و مواد قانونی فلان و فلان به درد ما نمی خورد؛ آنچه مهم است، خروجی و عمکرد است. انتظار داریم حقوق های ما ترمیم شده و لا اقل به خط فقر نزدیک شود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۸:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
این روزها حداقل بگیران، میانه بگیران و حتی حداکثر بگیران در انتظار اصلاح مستمری فروردین ماه خود بر اساس مواد 96 و 111 و مبلغ متناسب سازی هستند؛ در حالی که سازمان تامین اجتماعی مدعی است: تکلیف حداقل بگیران مشخص شده و مستمری جدید سایر سطوح هم بر مبنای اصلاح احکام آنها از اردیبهشت ماه پرداخت می شود.
نبض بازار   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۷:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی دولت با برشمردن اقدامات دولت برای افزایش مستمری حداقل بگیران تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی، گفت: این افرایش تا میزان 39 درصد و برای سایر سطوح (غیرحداقل بگیر) 26 درصد به علاوه مبلغ ثابت 248 هزار و 800 تومان به تصویب رسید
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۳:۴۲   + ۱۵ سایت دیگر  
ربیعی: سیاست دولت و همراهی مجلس شورای اسلامی از سال 99 تا به امروز توجه به قدرت خرید کارگران و بازنشستگان بوده است و با اجرای همسان سازی در کنار افزایش 39 درصدی حقوق ها به یاری خدا، بخشی از دغدغه بازنشستگان تامین اجتماعی رفع خواهد شد.
علی ربیعی سخنگوی دولت از افزایش 39درصدی مستمری حداقل بگیران تحت پوشش تامین اجتماعی و 26درصدی سایر مستمری بگیران خبر داد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۱:۵۵   + ۴۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - علی ربیعی ظهر امروز در نشست خبری هفتگی خود با اصحاب رسانه اظهارداشت: در جلسه هیئت دولت بنابر پیشنهاد وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی افزایش مستمری حداقل بگیران تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی به میزان 39 درصد و برای سایر سطوح (غیرحداقل بگیر) 26 درصد به علاوه مبلغ ثابت 248 هزار و 800 ...
روز نو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۱:۴۲   + ۴۵ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز در گفت و گو با رسانه ملی گفت: صدور احکام افزایش دستمزد سال 1400 بازنشستگان تامین اجتماعی در حوزه 60 درصد حداقل بگیران هیچ مشکلی پیش نیامده است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۷:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
دبیر اجرایی خانه کارگر قزوین به اعمال نشدن مبلغ متناسب سازی در پایه مستمری اعتراض کرد.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
کیمیا نجفی به دنبال قرمز و نارنجی شدن 80 درصد از شهرهای کشور بار دیگر تصمیم بر آن شد تا محدودیت هایی اعمال شود. طبق گفته سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا از روز گذشته به مدت 10 روز تعطیلی های سراسری اعمال خواهد شد ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۴:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
بعد از صدور اطلاعیه سازمان، بازنشستگان کارگری نسبت به شروع پرداخت ها بدون اصلاح احکام اعتراض کردند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۰۸:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
طرح حذف دفترچه های بیمه اگرچه در راستای حمایت از بیمه شدگان تامین اجتماعی و تسریع در روند درمان و با الزامِ شیوع ویروس کرونا اجرایی شد اما به نظر می رسد همچنان گروهی از بیمه شدگان که بخش اعظم آنها کارگران و حداقل بگیران هستند با مشکل مواجه شده اند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۴:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
در جلسه امروز هیئت دولت؛ افزایش حقوق پیشنهادی سازمان تامین اجتماعی برای بازنشستگان به تصویب رسید که بر این اساس حداقل حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی 39 درصد و سایر سطوح 26 درصد افزایش پیدا خواهد کرد حقوق جدید احتمالاً از فردا پرداخت می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۲:۴۰   + ۱۳ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - مدیرکل تامین اجتماعی استان کرمان با اشاره به وجود 125هزار مستمری بگیر در استان از پرداخت حقوق بازنشستگان با افزایش 39 درصدی حداقل بگیران و اجرای مرحله دوم متناسب سازی خبر داد.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۷:۲۱   + ۲۱ سایت دیگر  
علی دهقان کیا رئیس کانون بازنشستگان تهران درباره اجرای مرحله دوم متناسب سازی و رفع تبعیض میانگین دریافتی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی با سایر صندوق ها ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۸:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی، گفت: احکام افزایش مستمری سال 1400 تا فردا نهایی و از پس فردا صادر می شود.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۳:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
بازنشستگان دولتی حداقل بگیر، فقط 17 هزار نفرند، اما بازنشستگان حداقل بگیر سازمان تأمین اجتماعی، 57 درصد و حدود یک میلیون و 600 هزار نفرند.
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۳:۲۸   + ۴۶ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: رئیس کانون کارگران بازنشسته و مستمری بگیران تامین اجتماعی تهران از پرداخت حقوق بازنشستگان با افزایش 39 درصدی حداقل بگیران و اجرای مرحله دوم متناسب سازی تا 15 روز آینده خبر داد. ...
وقت صبح   ۱۴۰۰/۰۱/۰۳ - ۱۴:۳۹   + ۴۴ سایت دیگر  
با افزایش 39 درصدی، مزد روزانه حداقل بگیران به هشتصد و هشتادو پنج هزار 165 ریال و پایه مزد ماهانه به بیست و شش میلیون و پانصد و شصت و دوهزارو 900 ریال رسید ...
برترین ها / تابناک ایلام   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۲۲:۳۵   + ۱۴ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: بیش از 4ساعت از آغاز دویست و نود و هفتمین نشست شورای عالی کار و سومین نشست تعیین حقوق و دستمزد 1400باحضور شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، نمایندگان کارگری و کارفرمایی می گذرد اما هنوز شرکای اجتماعی به توافق یکسان و مشخص در این باره نرسیده اند. ...
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۰۸:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
کیهان: مدیریت بازار شب عید، با تدبیر و عمل یا وعده و حرف؟، جام جم: رضایت حداقلی حداقل بگیران کارگری، گل: دانشگر را به هر تیمی می دهیم جز پرسپولیس، بخشی از تیتر های روزنامه های امروز است.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۰۰:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
رضایت حداقلی حداقل بگیران کارگری / پرستاران زیر تیغ انحصارطلبی / بودجه در ایستگاه پایانی بهارستان تیتر برخی از روزنامه های صبح امروز است.
کارگر نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۲:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
علی خدایی می گوید: از روند تعیین دستمزد رضایت داریم اما به عدد تعیین شده رضایت دادیم.