شنبه ۰۸ مهرساعت ۲۰:۳۳Sep 2023 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «واگذاری»

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری اردبیل از واگذاری 621 قطعه زمین به خانواده های دارای 3 فرزند و بیش تر استان در راستای اجرای ماده 4 قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت خبر داد و گفت: فعالیت همزمان در بعد فرهنگی و حل مشکلات اقتصادی مردم، منجر به افزایش نرخ فرزندآوری خواهد شد. ...
یافته   ۱ ساعت پیش    
چاپ ایمیل توضیحات بخش: اخبار مجموعه : سایر اخبار عملیات کابل کشی فیبر نوری به مسکن مهر فرهنگیان کمالوند و پروژه مسکن ملی شهرستان خرم آباد به منظور واگذاری تلفن واینترنت پرسرعت FTTH آغاز شد. ...
مکران   ۱ ساعت پیش    
صبح امروز با حضور ساردویی مدیرکل راه وشهرسازی جنوب کرمان ، شعبانی فرماندار و نجنو امام جمعه کهنوج و جمعی از زوجین طرح جوانی جمعیت 206 قطعه زمین به متقاضیان این طرح واگذار شد به گزارش پایگاه خبری مکران، علی شعبانی فرماندار کهنوج در این مراسم ...
ایسنا   ۲ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
بند مربوط به واگذاری فعالیت های توسعه، اکتشاف و بهره برداری از میادین به متقاضیان صاحب صلاحیت برای بررسی بیشتر به کمیسیون تلفیق ارجاع شد.
تین نیوز   ۳ ساعت پیش   + ۵۴ سایت دیگر  
احمد علیرضا بیگی نماینده تبریز و افشاکننده ماجرای واگذاری خودروها که به شاسی بلند گیت شهرت یافته است، از چرایی این سکوت حدودا چهار ماهه می گوید. او معتقد است اگر اراده ای برای یافتن حقیقت باشد، کار سختی پیش رو نخواهد بود.
ایکنا   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
آیین اتمام و بهره برداری از 524 طرح محرومیت زدایی، عمرانی، امنیت غذایی، اشتغال زایی، 4800 برنامه اجتماعی و واگذاری 481 سری جهیزیه اهدایی مقام معظم رهبری با حضور سرتیپ پاسدار سیدضیاءالدین حزنی ...
با همکاری مؤسسه تحقیقات گیاه پزشکی کشور و شرکت زیست فنآور سبز اجرای قرارداد واگذاری حق استفاده از دانش فنی دو سویه برتر قرارداد واگذاری حق استفاده از دانش فنی دو سویه برتر Bacillus thuringiensis با محیط کشت اقتصادی و مشاوره جهت تولید صنعتی بین مؤسسه تحقیقات گیاه پزشکی کشور و شرکت زیست فنآور ...
مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران از برگزاری آئین اعطای قرارداد واگذاری زمین به خانواده های مشمول قانون جمعیت جوانی (طرح پویش پیامبر رحمت)در استان تهران فردا یکشنبه نهم مهرماه با حضور وزیر راه و شهرسازی در سالن همایش های کتابخانه ملی ایران خبر داد.
226 خانواده در استان خراسان شمالی دارای 3 فرزند به بالا در راستای ماده 4 قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت در هفته وحدت توسط اداره کل راه و شهرسازی استان خراسان شمالی زمین دریافت کردند.
475 قطعه زمین به متقاضیان قانون جوانی جمعیت در خوزستان، همزمان با پویش پیامبر رحمت(ص) در سراسر کشور واگذار شد.
به گزارش ایران آنلاین، سرهنگ رامین پاشایی روز شنبه اعلام کرد: بر اساس رصدهای صورت گرفته، مشخص است مجرمان سایبری با انجام تبلیغات مختلف در فضای مجازی مبنی بر دسترسی" واگذاری بلیط مسابقه فوتبال سپاهان و الاتحاد به متقاضیان خارج از تشریفات تعیین شده" با توجه به حساسیت این مسابقه و احتمال تقاضای بیش تر ...
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با بیان اینکه دولت تدبیر و امید توازن درآمد و هزینه شرکت مخابرات را به هم زد، گفت: اگر الزامات اصل 44 رعایت شده بود، در ارزیابی های بین المللی سطح قابل توجهی داشتیم.
ایسنا   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی آیین اتمام و بهره برداری از 524 طرح محرومیت زدایی، عمرانی، امنیت غذایی، اشتغالزایی، چهار هزار و 800 برنامه اجتماعی و واگذاری 481 جهیزیه اهدایی مقام معظم رهبری در حسینیه جماران بیرجند برگزار شد.
استاندار سمنان گفت: تاکنون به 450 خانوار واجد شرایط در استان سمنان زمین رایگان در قالب قانون جوانی جمعیت و حمایت از خانواده واگذار شده است.
خبرگزاری مهر   ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
تبریز- مدیر کل راه و شهرسازی آذربایجان شرقی از واگذاری 1000 قطعه زمین در قالب طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت همزمان با هفته وحدت خبر داد.
موج   ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل راه و شهرسازی استان مرکزی گفت: در قالب طرح پویش پیامبر رحمت(ص) به 311 خانواده دارای سه فرزند و بیشتر در استان مرکزی زمین اهدا شد که هزینه این زمین ها تا متراژ 200 مترمربع رایگان است.
ایسنا   ۶ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
دولت روش های مختلفی شامل واگذاری زمین، توسعه شهرهای جدید، نوسازی بافت های فرسوده، پرداخت تسهیلات و مزایده املاک دولتی برای تامین منابع طرح نهضت ملی مسکن در دستور کار خود دارد که در همین راستا قرار است دومین مزایده در هفته جاری برگزار می شود.
ارانیکو   ۶ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل راه وشهرسازی استان تهران گفت: برای اولین بار در استان تهران فردا یک هزار و 72 قطعه به خانواده های مشمول طرح جوانی واگذار می شود.
خبرگزاری مهر   ۶ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
رشت- مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گیلان از واگذاری ساختمان تاریخی گراند هتل بندرانزلی خبر داد و گفت: تعیین تکلیف بناهای تاریخی با مالکیت خصوصی و دولتی در اولویت است.
مدار اقتصادی   ۷ ساعت پیش    
شرکت گروه مالی شهر نتیجه شرکت در مزایده واگذاری یک باب واحد تجاری را اعلام کرد.
آوای رشت   ۷ ساعت پیش    
تهران – ایرنا – معاون اول رئیس جمهور مصوبه هیأت وزیران مربوط به پرداخت بدهی دولت به سازمان تأمین اجتماعی از طریق واگذاری بخشی از سهام دولت در تعدادی از شرکت ها را به دستگاه های ذی ربط ابلاغ کرد. منبع
ملیت   ۷ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
کارشناسان حوزه مسکن، راهکار اصولی مقابله با رشد 38 درصدی اجاره مسکن را تسهیل مالکیت برای مردم از طریق واگذاری زمین به متقاضیان عنوان کردند.
پول نیوز   ۷ ساعت پیش    
واگذاری املاک مازاد با شرایط مناسب در دستور کار بانک دی قرار گرفت تا این بانک اثبات کند در مسیر قانونمداری قرار دارد.
ایسنا   ۷ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان آخرین وضعیت واگذاری زمین در استان را در قالب قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت تشریح کرد.
مدیرکل راه و شهرسازی گلستان از واگذاری زمین به 212 خانواده مشمول قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت در این استان خبر داد. به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی گلستان، مهدی ملک مدیر کل راه و شهرسازی استان اظهار کرد: در راستای سیاست های دولت مردمی سیزدهم ...
سرپرست معاونت امور توانبخشی اداره کل بهزیستی استان قزوین گفت: درحال حاضر 554 نفر در مراکز روزانه و شبانه روزی سالمندان مستقر هستند؛ باید توجه داشت که استفاده از خانه های سالمندان افزایش پیدا کرده و براساس یک آمار، پیش بینی شده در سال 1420 مراکز سالمندان ما اشباع می شود.
خبرگزاری مهر   ۸ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
سنندج- استاندار کردستان با تاکید بر ضرورت واگذاری مسکن های ملی گفت: طی دو هفته 12 هزار و 900 زمین واحد مسکن ملی باید واگذار شود.
صنایع   ۸ ساعت پیش   + ۲۲ سایت دیگر  
مدیر کل دفتر بهره برداری از معادن وزارت صمت، از واگذاری همه معادن و محدوده های در اختیار این وزراتخانه خبر داد.
مدیر کل دفتر بهره برداری از معادن وزارت صمت، از واگذاری همه معادن ومحدوده های در اختیار این وزراتخانه خبرداد.
ایسنا   ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/قم شرکت آب و فاضلاب استان قم و دانشکده های فارابی دانشگاه تهران و دانشگاه فرهنگیان استان قم به منظور توسعه فرهنگ صرفه جویی و مدیریت مصرف بهینه آب، تفاهم نامه همکاری امضا و مبادله کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۹ ساعت پیش    
بر اساس قانون جوانی جمعیت، تا پایان سال یک قطعه زمین 200 متری برای 230 متقاضی داری فرزند سوم در استان اردبیل واگذار می شود.
برق نیوز   ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدیر دفتر نظارت بر خدمات مشترکین شرکت توزیع برق خراسان رضوی گفت: در نیمه نخست امسال 18 هزار و 341 مورد انشعاب جدید برق در استان به مبلغ 385 میلیارد و 236 میلیون ریال به مشترکین واگذار شد.
سلام نو / جام جم   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۷:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
تقارن هفته دفاع مقدس با وقف نشان از ایثارگری و مجاهده این 2 دسته انسانی دارد که ایمان به خداوند متعال دارند و به برادران و خواهران ایمانیشان نفع می رسانند.
مدیر کل راه و شهرسازی شرق استان سمنان (شاهرود) برگزاری آیین واگذاری 198 قطعه زمین در راستای اجرای ماده 4 قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت در شرق استان سمنان(شاهرود) و در قالب پویش پیامبر اکرم (ص) خبر داد.
دنیای معدن   ۱۰ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
دنیای معدن: میزان سرمایه گذاری شرکت تجلی توسعه معادن و فلزات در صنایع بورسی و غیربورسی به 5.4 هزار میلیارد تومان رسید و 14 میلیارد تومان سود از واگذاری سهام شناسایی کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۰ ساعت پیش    
رئیس مجلس گفت: لایحه برنامه هفتم می خواهد هیئت مولدسازی در قانون بیاید؛ سال های پیش برای فروش اموال مازاد دولت قانون وجود داشت، اما به علت مشکلات و نحوه واگذاری ، امکان واگذار کردن پیش نمی آمد.
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
قرچک - ایرنا - پس از دستور رئیس جمهور مبنی بر تعیین تکلیف مجتمع یک هزار و 100 واحدی سبحان قرچک برای بررسی مشکلات و شتاب در واگذاری این مجتمع گروه کارشناسی تشکیل شد.
تحلیل بازار   ۱۰ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
مخبر، معاون اول رئیس جمهور مصوبه هیأت وزیران مربوط به پرداخت بدهی دولت به سازمان تأمین اجتماعی از طریق واگذاری بخشی از سهام دولت در تعدادی از شرکت ها را به دستگاه های ذی ربط ابلاغ کرد.
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قزوین گفت: 420 هکتار زمین از سوی این شرکت در شهرک ها و نواحی صنعتی استان آماده واگذاری به متقاضیان سرمایه گذاری است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۰۹:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون اول رئیس جمهور مصوبه هیأت وزیران مربوط به پرداخت بدهی دولت به سازمان تأمین اجتماعی از طریق واگذاری بخشی از سهام دولت در تعدادی از شرکت ها را به دستگاه های ذی ربط ابلاغ کرد.
استانداری ایلام   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۰۹:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار ایلام در آیین واگذاری 333 قطعه زمین قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت: ❑ تحقق برنامه های نهضت ملی مسکن و اجرای قانون جوانی جمعیت در حوزه مسکن از ماموریت های مهم معاونت امور عمرانی استانداری است/ جمعیت جوان و پویا یکی از مهم ترین مولفه های قدرت هر کشور است ...
اول فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۰۹:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش سرویس اقتصادی اول فارس ، مهرداد بذرپاش در مراسم افتتاح و بهره برداری از 10 هزار واحد پروژه های مسکن مهر پردیس با بیان اینکه ساخت 10 هزار واحد مسکونی راحت است اما فرایند ساخت و ساز بسیار سخت است و هزار و یک مشکل ایجاد می شود و ساخت 10 هزار واحد مسکونی از لحاظ تامین منابع ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۰۹:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
در رسانه : نذیر کرمان/کرمان رئیس اداره بهزیستی رفسنجان با اعلام اینکه هم اکنون 295 خانواده در این شهرستان در نوبت فرزندخواندگی هستند، گفت: با توجه به تعداد زیاد متقاضیان فرزندخوانده نسبت به فرزندان قابل واگذاری، فرایند واگذاری فرزند بسته به سن و جنس کودک، حدود دو تا چهار سال طول می کشد
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۰۹:۰۲   + ۱۰ سایت دیگر  
دبیر قرارگاه حمایت از خانواده و جوانی جمعیت استان یزد: در دور سوم واگذاری زمین به خانواده های مثبت سه فرزند، بیش از هزار قطعه زمین واگذار می شود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۰۸:۲۳    
سمنان- ایرنا- واگذاری 238 زمین به خانواده های دارای سه فرزند، تاکید استاندار سمنان بر پوشش کامل تحصیلی دانش آموزان، صدور مجوز 2 فروشگاه صنایع دستی در مهدیشهر، رسیدگی به تکمیل فرایند پیاده راه شدن خیابان امام(ره) سمنان و دستگیری سارقی که قصد خفه کردن زن صاحبخانه را داشت ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۰۶:۱۶    
در راستای اجرای قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت 333 قطعه زمین به سرپرست خانوار ها واگذار شد. ارسلان مالکی معاون وزیر راه و شهرسازی در مراسم اهدای 333 قطعه زمین قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت در ایلام گفت ...
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۰۶:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
در سومین نشست ویژه رفع موانع تولید با حضور رئیس جمهور، دو منطقه گردشگری فلک الافلاک در لرستان و آشوراده در گلستان پس از چندین دهه از بلاتکلیفی خارج شد ...