شنبه ۲۲ مردادساعت ۰۴:۴۳Aug 2022 13
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ودیعه مسکن»

دنیای اقتصاد   ۴ ساعت پیش    
دنیای اقتصاد : تازه ترین آمار رسمی منتشرشده درخصوص وضعیت پرداخت وام ودیعه مسکن به مستاجرها نشان از وجود یک گسل بزرگ بین آنها و این تسهیلات بانکی دارد. بانک مرکزی به تازگی اعلام کرده است که در یک ماه و نیم گذشته وام ودیعه مسکن به 22هزار مستاجر پرداخت شده است که این میزان کمتر از میانگین حداقلی تعداد ...
نامه نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۰:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
درحالی 4 روز از ابلاغ دستورالعمل بانک مرکزی برای پرداخت وام ودیعه مسکن می گذرد که برخی بانک های عامل با ایجاد موانع"من درآودری" پیش پای مستأجران سنگ اندازی می کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۲۰:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
25 تا 30 درصد بخش کشاورزی تحت پوشش بیمه هستند، خودروهای ناقص ایران خودرو تهران به صفر می رسد و رشد 69 درصدی وصول مالیات نقل وانتقال خودرو از اخبار اقتصادی امروز است.
یکتا پرس   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۲۰:۲۴    
تاکنون با معرفی وزارت راه و شهرسازی برای 47 هزار نفر به منظور دریافت تسهیلات ودیعه مسکن در بانک های عامل پرونده تشکیل شده است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۶:۵۵   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست از بانک مرکزی، در تاریخ 6 تیرماه امسال و با ابلاغ شیوه نامه مربوط به بانک های عامل، تاکنون 13 هزار میلیارد ریال به 22 هزار و 600 نفر تسهیلات ودیعه مسکن پرداخت شده است که این میزان نشان دهنده رشد 51 درصدی نسبت به 10 مردادماه امسال است ...
نقدینه   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۵:۳۲   + ۷۲ سایت دیگر  
نقدینه - طی یک ماه و نیم گذشته به میزان 13 هزار میلیارد ریال وام ودیعه مسکن و از ابتدای سال تا امروز نیز 96 هزار میلیارد ریال وام قرض الحسنه فرزندآوری و 470 هزار میلیارد ریال وام قرض الحسنه ازدواج توسط شبکه بانکی به متقاضیان پرداخت شده است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۵:۲۶    
طی یک ماه و نیم گذشته به میزان 13هزار میلیارد ریال وام ودیعه مسکن و از ابتدای سال تا امروز نیز 96هزار میلیارد ریال وام قرض الحسنه فرزندآوری و 470هزار میلیارد ریال وام قرض الحسنه ازدواج توسط شبکه بانکی به متقاضیان پرداخت شده است.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۵:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
رکنا اقتصادی: طی یک ماه و نیم گذشته به میزان 13 هزار میلیارد ریال وام ودیعه مسکن و از ابتدای سال تا امروز نیز 96 هزار میلیارد ریال وام قرض الحسنه فرزندآوری و 470 هزار میلیارد ریال وام قرض الحسنه ازدواج توسط شبکه بانکی به متقاضیان پرداخت شده است.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۵:۵۰    
معاون اداره اعتبارات بانک مرکزی از ثبت نام وام ودیعه مسکن متقاضیان صاحب فرزند سوم فاقد مسکن در در 6 بانک خبر داد.
شفا آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۰۸:۴۹   + ۲۵ سایت دیگر  
از روز 12 خردادماه ثبت نام دریافت تسهیلات کمک ودیعه مسکن آغاز شده است. این وام که به منظور حمایت از مستاجران در زمان شیوع کرونا مصوب شده در سال های 1399 و 1400 نیز پرداخت شد
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۲۲:۴۷    
کمبود وجه ودیعه مسکن، یک خانواده مستاجر محمدشهری را برای سقف بالای سر فرزندان شان نگران کرده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۱۸:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس در تذکرات شفاهی خود به موضوعات مختلفی از جمله مصوبه کنکوری شورای انقلاب فرهنگی، وام ودیعه مسکن ، قانون جهش تولید مسکن، وضعیت گرانی کالا ها و رسیدگی به وضعیت آسیب دیدگان از سیل پرداختند.
مرور نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۱۸:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
رییس کمیته امداد از اختصاص 1,400 میلیارد تومان وام ودیعه مسکن برای مددجویان خبر داد و افزود: تخصیص این مبلغ انجام شده و در مراحل اجرایی پرداخت به مددجویان قرار دارد.
مرور نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۱۸:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: درباره ودیعه مسکن مستاجران باید تصمیم ویژه گرفته شود؛ چرا که وضعیت اعطای وام ودیعه مسکن خوب نیست و مراجعات بسیاری به نمایندگان می شود.
روز نو   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۱۸:۳۳    
نماینده مردم خمینی شهر در مجلس بر ضرورت توجه ویژه وزیر راه و شهرسازی به پرداخت وام ودیعه مسکن مستاجران تاکید کرد.
روزنامه اصفهان زیبا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۰۲:۳۸    
چهارماه از دستور دولت برای پرداخت وام ودیعه مسکن می گذرد؛ ولی بررسی ها نشان می دهد برخی بانک ها هنوز از پرداخت این وام امتناع می کنند؛ هرچند احسان خاندوزی در کسوت سخن گوی اقتصادی دولت ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۲:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
متقاضیان دریافت تسهیلات کمک ودیعه مسکن در آبادان و خرمشهر دو هفته فرصت دارند مدارک خود را به بانک ارائه دهند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۰۰:۱۱    
بانک مرکزی : معاون اداره اعتبارات بانک مرکزی گفت: از ابتدای امسال تا امروز 10 مرداد 1401 تعداد 217هزار فقره وام فرزندآوری به مبلغ 86هزار و 748میلیارد ریال و همچنین تعداد 320هزار و 658 فقره وام قرض الحسنه ازدواج به مبلغ 440هزار میلیارد ریال پرداخت شده است ...
جهانی پرس   ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۱۶:۱۳    
رئیس کمیته امداد شهرستان اسلامشهر از کمک 130 میلیون تومانی یکی از حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین به منظور تأمین ودیعه مسکن 7 خانواده تحت حمایت این اداره خبر داد.
اقتصادگردان   ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۱۵:۱۸   + ۱۱ سایت دیگر  
از اواسط خرداد که فرآیند ثبت نام متقاضیان تسهیلات کمک ودیعه مسکن توسط وزارت راه و شهرسازی آغاز شده تاکنون بیش از 35 هزار نفر برای دریافت وام به بانک های مربوطه معرفی و حدود 15 هزار نفر این تسهیلات را دریافت کرده اند.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۱۲:۳۳   + ۳۶ سایت دیگر  
معاون اداره اعتبارات بانک مرکزی گفت: از ابتدای امسال تا امروز 10 مردادماه، 1401 تعداد 217 هزار فقره وام فرزندآوری به مبلغ 86 هزار و 748 میلیار ریال و همچنین تعداد 320 هزار و 658 فقره وام قرض الحسنه ازدواج به مبلغ 440 هزار میلیارد ریال پرداخت شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۱۲:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
فعال بخش کارگری بیان کرد: دولت با ارائه مسکن استیجاری ارزان و وام ودیعه مسکن به کارگران می تواند تاحدودی مشکلات این بخش را حل کند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۱۱:۳۹   + ۷۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون اداره اعتبارات بانک مرکزی گفت: از ابتدای امسال تا کنون (10 مرداد 1401) تعداد 217 هزار فقره وام فرزندآوری به مبلغ 86 هزار و 748 میلیارد ریال و تعداد 320 هزار و 658 فقره وام قرض الحسنه ازدواج به مبلغ 440 هزار میلیارد ریال پرداخت شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۱۱:۳۰   + ۵۳ سایت دیگر  
معاون اداره اعتبارات بانک مرکزی گفت: از ابتدای امسال تا امروز 10 مرداد 1401 تعداد 217 هزار فقره وام فرزندآوری به مبلغ 86 هزار و 748 میلیارد ریال و همچنین تعداد 320 هزار و 658 فقره وام قرض الحسنه ازدواج به مبلغ 440 هزار میلیارد ریال پرداخت شده است.
قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۰۳:۲۲    
براساس نتایج حاصل از آخرین سرشماری عمومی نفوس و مسکن در سال 95، حدود 6میلیون و 600 هزار خانوار ایرانی، مستأجر هستند اما بنا بر تازه ترین آمار وزارت راه وشهرسازی، تعداد اجاره نشینان کشور، امروز به حدود 8/5 میلیون خانوار رسیده است.
روز نو   ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۱۶:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
مطابق آخرین داده ها بانک ها تنها به 4 درصد مستاجران وام ودیعه مسکن پرداخت کرده اند. ضمناً کارشناسان پیش بینی می کردند در پی حمایت های دولتی از طریق افزایش سقف وام خرید و اجاره ملک، آثار تورمی بر بازار مسکن بیش از قبل نیز باشد که این امر فشار بیشتری به دهک های درآمدی پایین جامعه وارد می کند.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۱۳:۲۶    
معاون توسعه و مدیریت منابع انسانی دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان گفت: تسهیلات از طریق منابع داخلی و منابع بانک های عاملی که دانشگاه در آن ها تمرکز حساب دارد، پرداخت می شود ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۰۶ - ۲۲:۳۳    
پیام های رسیده در تاریخ دریافتی 6 مرداد ماه؛ در (صدای مردم) سایت باشگاه خبرنگاران جوان، در این بسته قابل مشاهده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۲۲:۳۶   + ۱۰ سایت دیگر  
مشهد-ایرنا- استاندار خراسان رضوی گفت: فاصله معناداری بین تعدادی که درخواست تسهیلات دادند با آنچه تاکنون به متقاضیان پرداخت شده است، وجود دارد و بانک ها باید در این بخش در امور تسریع داشته باشند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۱۴:۴۵   + ۱۶ سایت دیگر  
مصطفی قمری وفا از اعطای تسهیلات ودیعه مسکن به حدود 10 هزار نفر در سراسر کشور خبر داد.
ایستا نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۱۴:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
ایستانیوز:وزیر اقتصاد درباره وام ودیعه مسکن گفت: در خصوص وام دیعه مسکن 27 هزار تقاضای رسمی با فرم تکمیل شده برای استفاده از این وام ارسال شده است که 10 هزار نفر برای دریافت تسهیلات معرفی شده اند و برخی در مرحله تکمیل مدارک هستند و اخباری هم ارسال شده که بانک ها برای دادن این تسهیلات تعلل کرده اند ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۱۰:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی مدیر کل راه و شهرسازی خراسان رضوی گفت: از خرداد سال جاری تاکنون 30 هزار و 850 متقاضی در استان برای دریافت وام ودیعه مسکن ثبت نام کرده اند که از این تعداد شرایط 28 هزار و 525 متقاضی برای دریافت وام ودیعه مسکن تایید شده است.
یکتا پرس   ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ - ۲۱:۰۳   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی بانک مرکزی گفت: دستورالعمل وزارت راه که 6 تیر به بانک مرکزی رسید همزمان به شبکه بانکی ابلاغ شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ - ۱۶:۰۹   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی بانک مرکزی گفت: دستورالعمل وزارت راه که 6 تیر به بانک مرکزی رسید همزمان به شبکه بانکی ابلاغ شد.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ - ۱۵:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
رکنا اقتصادی: معاون اداره اعتبارات بانک مرکزی درخصوص نرخ سود وام ودیعه مسکن گفت: تسهیلات کمک ودیعه مسکن حسب مصوبه شورای پول و اعتبار با نرخ مصوب این شورا (در حال حاضر 18 درصد) قابل پرداخت است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ - ۱۴:۴۷   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی بانک مرکزی از پرداخت وام ودیعه مسکن به 10 هزار متقاضی تا دیروز خبر داد.
می متالز   ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ - ۲۳:۰۶    
می متالز - بر اساس آمار رسیده، وام ودیعه مسکن تنها به 4 درصد متقاضیان واجد شرایط پرداخت شده است.
جماران   ۱۴۰۱/۰۵/۰۲ - ۱۸:۲۹    
یک خبرگزاری گزارش داده است که بانک ها امسال به 96 درصد مستاجران وام ودیعه مسکن ندادند!
سلام نو / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۰۲ - ۱۳:۲۹   + ۴۰ سایت دیگر  
ماجرای عدم پرداخت وام ودیعه مسکن توسط بانک ها همچنان معظلی برای مستاجران متقاضی این وام است.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ - ۲۳:۳۴    
دولت اگر بخواهد امسال اعتبار 40 هزار میلیاردی ودیعه مسکن را، با نرخ سود 13 درصد پرداخت کند بیش از 6 هزار میلیارد تومان باید مابه التفاوت 13 تا 18 درصد سود متعارف بانکی را به بانک ها پرداخت کند و اگر نکند، به رشد پایه پولی و نقدینگی و تورم منجر می شود.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ - ۲۲:۵۲   + ۲۲ سایت دیگر  
برخی از ثبت نام کنندگان وام ودیعه مسکن درشهرهای بزرگی مانند رشت اعلام کرده اند در زمان ثبت نام ودیعه مسکن متوجه شدند میزان وام ودیعه به جای 70 میلیون تومان ،40 میلیون تومان است . ...
کیهان   ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ - ۱۸:۵۴    
وجود هماهنگی و عزم دولت و مجلس در بودجه سال جاری برای اعطای تسهیلات خرد به اقشار متوسط و ضعیف جامعه، و همچنین حمایت از بنگاه های اقتصادی کوچک به خصوص دانش بنیان ها، پس از گذشت 4 ماه از سال، بانک ها آن طور که انتظار می رود قانون را اجرا نمی کنند و این موضوع گلایه مردم را در پی داشته است. ...
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۳۰ - ۱۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه وشهرسازی جزئیات جدید دریافت ودیعه مسکن به ویژه در تسهیلات 100 میلیون تومانی را تشریح کرد.
روزنامه کسب و کار   ۱۴۰۱/۰۴/۳۰ - ۱۱:۴۶   + ۸۰ سایت دیگر  
معاون اداره اعتبارات بانک مرکزی گفت: ثبت نام وام ودیعه مسکن متقاضیان صاحب فرزند سوم فاقد مسکن نیاز به ثبت نام در هیچ سامانه ای ندارد و به صورت حضوری و در 6 بانک انجام می شود.
ایران آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۳۰ - ۱۱:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی گفت: میزان اقساط ودیعه مسکن بویژه در تسهیلات 100 میلیون تومانی کاهش می یابد.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۴/۳۰ - ۱۰:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
رکنا: مدیر کل دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی گفت: اگر شعب بانکی از پرداخت تسهیلات امتناع کند، مشمول 20 درصد جریمه ی مالیاتی می شود.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۳۰ - ۱۰:۱۶    
مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه وشهرسازی جزئیات جدید دریافت ودیعه مسکن به ویژه در تسهیلات 100 میلیون تومانی را تشریح کرد.