شنبه ۲۲ مردادساعت ۰۵:۲۳Aug 2022 13
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وام ودیعه»

دنیای اقتصاد   ۵ ساعت پیش    
دنیای اقتصاد : تازه ترین آمار رسمی منتشرشده درخصوص وضعیت پرداخت وام ودیعه مسکن به مستاجرها نشان از وجود یک گسل بزرگ بین آنها و این تسهیلات بانکی دارد. بانک مرکزی به تازگی اعلام کرده است که در یک ماه و نیم گذشته وام ودیعه مسکن به 22هزار مستاجر پرداخت شده است که این میزان کمتر از میانگین حداقلی تعداد ...
نامه نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۰:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
درحالی 4 روز از ابلاغ دستورالعمل بانک مرکزی برای پرداخت وام ودیعه مسکن می گذرد که برخی بانک های عامل با ایجاد موانع"من درآودری" پیش پای مستأجران سنگ اندازی می کنند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۶:۵۵   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست از بانک مرکزی، در تاریخ 6 تیرماه امسال و با ابلاغ شیوه نامه مربوط به بانک های عامل، تاکنون 13 هزار میلیارد ریال به 22 هزار و 600 نفر تسهیلات ودیعه مسکن پرداخت شده است که این میزان نشان دهنده رشد 51 درصدی نسبت به 10 مردادماه امسال است ...
نقدینه   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۵:۳۲   + ۷۲ سایت دیگر  
نقدینه - طی یک ماه و نیم گذشته به میزان 13 هزار میلیارد ریال وام ودیعه مسکن و از ابتدای سال تا امروز نیز 96 هزار میلیارد ریال وام قرض الحسنه فرزندآوری و 470 هزار میلیارد ریال وام قرض الحسنه ازدواج توسط شبکه بانکی به متقاضیان پرداخت شده است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۵:۲۶    
طی یک ماه و نیم گذشته به میزان 13هزار میلیارد ریال وام ودیعه مسکن و از ابتدای سال تا امروز نیز 96هزار میلیارد ریال وام قرض الحسنه فرزندآوری و 470هزار میلیارد ریال وام قرض الحسنه ازدواج توسط شبکه بانکی به متقاضیان پرداخت شده است.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۵:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
رکنا اقتصادی: طی یک ماه و نیم گذشته به میزان 13 هزار میلیارد ریال وام ودیعه مسکن و از ابتدای سال تا امروز نیز 96 هزار میلیارد ریال وام قرض الحسنه فرزندآوری و 470 هزار میلیارد ریال وام قرض الحسنه ازدواج توسط شبکه بانکی به متقاضیان پرداخت شده است.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۵:۵۰    
معاون اداره اعتبارات بانک مرکزی از ثبت نام وام ودیعه مسکن متقاضیان صاحب فرزند سوم فاقد مسکن در در 6 بانک خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۱۸:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس در تذکرات شفاهی خود به موضوعات مختلفی از جمله مصوبه کنکوری شورای انقلاب فرهنگی، وام ودیعه مسکن ، قانون جهش تولید مسکن، وضعیت گرانی کالا ها و رسیدگی به وضعیت آسیب دیدگان از سیل پرداختند.
مرور نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۱۸:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
رییس کمیته امداد از اختصاص 1,400 میلیارد تومان وام ودیعه مسکن برای مددجویان خبر داد و افزود: تخصیص این مبلغ انجام شده و در مراحل اجرایی پرداخت به مددجویان قرار دارد.
مرور نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۱۸:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: درباره ودیعه مسکن مستاجران باید تصمیم ویژه گرفته شود؛ چرا که وضعیت اعطای وام ودیعه مسکن خوب نیست و مراجعات بسیاری به نمایندگان می شود.
روز نو   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۱۸:۳۳    
نماینده مردم خمینی شهر در مجلس بر ضرورت توجه ویژه وزیر راه و شهرسازی به پرداخت وام ودیعه مسکن مستاجران تاکید کرد.
روزنامه اصفهان زیبا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۰۲:۳۸    
چهارماه از دستور دولت برای پرداخت وام ودیعه مسکن می گذرد؛ ولی بررسی ها نشان می دهد برخی بانک ها هنوز از پرداخت این وام امتناع می کنند؛ هرچند احسان خاندوزی در کسوت سخن گوی اقتصادی دولت ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۰۰:۱۱    
بانک مرکزی : معاون اداره اعتبارات بانک مرکزی گفت: از ابتدای امسال تا امروز 10 مرداد 1401 تعداد 217هزار فقره وام فرزندآوری به مبلغ 86هزار و 748میلیارد ریال و همچنین تعداد 320هزار و 658 فقره وام قرض الحسنه ازدواج به مبلغ 440هزار میلیارد ریال پرداخت شده است ...
همشهری   ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۱۲:۳۳   + ۳۶ سایت دیگر  
معاون اداره اعتبارات بانک مرکزی گفت: از ابتدای امسال تا امروز 10 مردادماه، 1401 تعداد 217 هزار فقره وام فرزندآوری به مبلغ 86 هزار و 748 میلیار ریال و همچنین تعداد 320 هزار و 658 فقره وام قرض الحسنه ازدواج به مبلغ 440 هزار میلیارد ریال پرداخت شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۱۲:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
فعال بخش کارگری بیان کرد: دولت با ارائه مسکن استیجاری ارزان و وام ودیعه مسکن به کارگران می تواند تاحدودی مشکلات این بخش را حل کند.
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۱۱:۵۹   + ۷۲ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه ، مهدی صحابی گفت: پرداخت وام ودیعه مسکن هم در بانک های مربوطه سرعت گرفته است بطوریکه که از نیمه خرداد (زمان ابلاغ دستورالعمل) تا امروز 10 مرداد ...
پیام فوری   ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۱۱:۴۸   + ۵۳ سایت دیگر  
معاون اداره اعتبارات بانک مرکزی گفت: از ابتدای امسال تا امروز 10 مرداد 1401 تعداد 217 هزار فقره وام فرزندآوری به مبلغ 86 هزار و 748 میلیار ریال و همچنین تعداد 320 هزار و 658 فقره وام قرض الحسنه ازدواج به مبلغ 440 هزار میلیار ریال پرداخت شده است. ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۰۳:۲۲    
براساس نتایج حاصل از آخرین سرشماری عمومی نفوس و مسکن در سال 95، حدود 6میلیون و 600 هزار خانوار ایرانی، مستأجر هستند اما بنا بر تازه ترین آمار وزارت راه وشهرسازی، تعداد اجاره نشینان کشور، امروز به حدود 8/5 میلیون خانوار رسیده است.
روز نو   ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۱۶:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
مطابق آخرین داده ها بانک ها تنها به 4 درصد مستاجران وام ودیعه مسکن پرداخت کرده اند. ضمناً کارشناسان پیش بینی می کردند در پی حمایت های دولتی از طریق افزایش سقف وام خرید و اجاره ملک، آثار تورمی بر بازار مسکن بیش از قبل نیز باشد که این امر فشار بیشتری به دهک های درآمدی پایین جامعه وارد می کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۰۶ - ۲۲:۳۳    
پیام های رسیده در تاریخ دریافتی 6 مرداد ماه؛ در (صدای مردم) سایت باشگاه خبرنگاران جوان، در این بسته قابل مشاهده است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۱۴:۴۵   + ۱۶ سایت دیگر  
مصطفی قمری وفا از اعطای تسهیلات ودیعه مسکن به حدود 10 هزار نفر در سراسر کشور خبر داد.
ایستا نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۱۴:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
ایستانیوز:وزیر اقتصاد درباره وام ودیعه مسکن گفت: در خصوص وام دیعه مسکن 27 هزار تقاضای رسمی با فرم تکمیل شده برای استفاده از این وام ارسال شده است که 10 هزار نفر برای دریافت تسهیلات معرفی شده اند و برخی در مرحله تکمیل مدارک هستند و اخباری هم ارسال شده که بانک ها برای دادن این تسهیلات تعلل کرده اند ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۱۰:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی مدیر کل راه و شهرسازی خراسان رضوی گفت: از خرداد سال جاری تاکنون 30 هزار و 850 متقاضی در استان برای دریافت وام ودیعه مسکن ثبت نام کرده اند که از این تعداد شرایط 28 هزار و 525 متقاضی برای دریافت وام ودیعه مسکن تایید شده است.
یکتا پرس   ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ - ۲۱:۰۳   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی بانک مرکزی گفت: دستورالعمل وزارت راه که 6 تیر به بانک مرکزی رسید همزمان به شبکه بانکی ابلاغ شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ - ۱۶:۰۹   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی بانک مرکزی گفت: دستورالعمل وزارت راه که 6 تیر به بانک مرکزی رسید همزمان به شبکه بانکی ابلاغ شد.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ - ۱۵:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
رکنا اقتصادی: معاون اداره اعتبارات بانک مرکزی درخصوص نرخ سود وام ودیعه مسکن گفت: تسهیلات کمک ودیعه مسکن حسب مصوبه شورای پول و اعتبار با نرخ مصوب این شورا (در حال حاضر 18 درصد) قابل پرداخت است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ - ۱۴:۴۷   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی بانک مرکزی از پرداخت وام ودیعه مسکن به 10 هزار متقاضی تا دیروز خبر داد.
می متالز   ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ - ۲۳:۰۶    
می متالز - بر اساس آمار رسیده، وام ودیعه مسکن تنها به 4 درصد متقاضیان واجد شرایط پرداخت شده است.
جماران   ۱۴۰۱/۰۵/۰۲ - ۱۸:۲۹    
یک خبرگزاری گزارش داده است که بانک ها امسال به 96 درصد مستاجران وام ودیعه مسکن ندادند!
سلام نو / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۰۲ - ۱۳:۲۹   + ۴۰ سایت دیگر  
ماجرای عدم پرداخت وام ودیعه مسکن توسط بانک ها همچنان معظلی برای مستاجران متقاضی این وام است.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ - ۲۲:۵۲   + ۲۲ سایت دیگر  
برخی از ثبت نام کنندگان وام ودیعه مسکن درشهرهای بزرگی مانند رشت اعلام کرده اند در زمان ثبت نام ودیعه مسکن متوجه شدند میزان وام ودیعه به جای 70 میلیون تومان ،40 میلیون تومان است . ...
رکنا   ۱۴۰۱/۰۴/۳۰ - ۱۰:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
رکنا: مدیر کل دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی گفت: اگر شعب بانکی از پرداخت تسهیلات امتناع کند، مشمول 20 درصد جریمه ی مالیاتی می شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۴/۳۰ - ۰۰:۱۱    
تسنیم : در حالی حدود یک ماه از ابلاغ دستورالعمل پرداخت وام ودیعه مسکن از سوی بانک مرکزی می گذرد که برخی بانک ها با بهانه های عجیب و من درآوردی وام متقاضیان را پرداخت نمی کنند. 6تیرماه امسال توسط بانک مرکزی دستورالعمل پرداخت وام ودیعه مسکن به شبکه بانکی ابلاغ شد.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۱/۰۴/۲۹ - ۲۱:۰۰   + ۲۹ سایت دیگر  
درحالی که دولت بسته جدیدی را برای پرداخت تسهیلات ودیعه مسکن ابلاغ کرده، اما هنوز بسیاری از بانک ها از پرداخت تسهیلات ودیعه مسکن به بهانه های نبود اعتبار برای متقاضیان مشکل ساز شده اند. ...
همشهری   ۱۴۰۱/۰۴/۲۹ - ۱۷:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
دولت با هدف کمک به مستاجران، پرداخت تسهیلات وام ودیعه مسکن تا سقف اعتباری 40 هزار میلیارد تومان را در شورای پول و اعتبار تصویب کرد. براساس این مصوبه، بانک مرکزی از اوایل تیر دستورالعمل اجرایی وام تسهیلات کمک ودیعه مسکن را برای اجرا به بانک ها و موسسات مالی ابلاغ کرد.
شعار سال   ۱۴۰۱/۰۴/۲۹ - ۱۶:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
با گذشت سه دوره از پرداخت وام ودیعه هنوز مستاجران و متقاضیان درگیر مشکلات ابتدایی دریافت این وام هستند. مردم با مراجعه به بانک ها با جمله "این بخشنامه هنوز به بانک ابلاغ نشده است"، مواجه می شوند و رفت و آمد های بی حاصل همچنان ادامه دارد ...
نبض بازار   ۱۴۰۱/۰۴/۲۹ - ۱۶:۱۹    
مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه وشهرسازی از کاهش میزان اقساط وام ودیعه مسکن به ویژه در تسهیلات 100 میلیون تومانی خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۴/۲۹ - ۱۴:۰۸   + ۲۱ سایت دیگر  
رکنا اقتصادی: مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه وشهرسازی گفت: میزان اقساط ودیعه مسکن به ویژه در تسهیلات 100 میلیون تومانی، کاهش می یابد.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۲۹ - ۱۳:۳۳    
برترین ها خبر خوش دولت برای سهام عدالتی ها | شماره شبا ثبت کنید، سود سهام عدالت بگیرید افزایش عجیب قیمت خودرو | خریداران خودرو گوش به زنگ باشند پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین: ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۴/۲۹ - ۱۲:۰۷   + ۳۹ سایت دیگر  
مدیر کل دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی گفت: اگر شعب بانکی از پرداخت تسهیلات امتناع کند، مشمول 20 درصد جریمه ی مالیاتی می شود.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۲۹ - ۱۲:۰۱    
برترین ها افزایش عجیب قیمت خودرو | خریداران خودرو گوش به زنگ باشند نرگس محمدی راهی بیمارستان شد | قطع امید دکترها از حال وخیم نرگس محمدی پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین: ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۴/۲۹ - ۱۱:۲۲   + ۵۱ سایت دیگر  
درحالی حدود یک ماه از ابلاغ دستورالعمل پرداخت وام ودیعه مسکن از سوی بانک مرکزی می گذرد که برخی بانک ها با بهانه های عجیب و من درآوردی وام متقاضیان را پرداخت نمی کنند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۲۹ - ۱۱:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
نرخ سود وام ودیعه مسکن مستاجران با اعلام رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی کاهش یافت. به تعبیری مابه التفاوت نرخ سود این تسهیلات یارانه ای را دولت باید به بانک ها پرداخت کند.
شما نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۲۹ - ۱۱:۱۳   + ۱۵ سایت دیگر  
بانک ها به پرداخت وام ودیعه مسکن موظف هستند و در صورت پرداخت نکردن این تسهیلات جریمه می شوند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۴/۲۹ - ۱۱:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
بانک ها به پرداخت وام ودیعه مسکن موظف هستند و در صورت پرداخت نکردن این تسهیلات جریمه می شوند.
معاون اداره اعتبارات بانک مرکزی گفت: ثبت نام وام ودیعه مسکن متقاضیان صاحب فرزند سوم فاقد مسکن نیاز به ثبت نام در هیچ سامانه ای ندارد و به صورت حضوری و در 6 بانک انجام می شود.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۲۹ - ۱۰:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون اداره اعتبارات بانک مرکزی گفت: ثبت نام وام ودیعه مسکن متقاضیان صاحب فرزند سوم فاقد مسکن نیاز به ثبت نام در هیچ سامانه ای ندارد و به صورت حضوری و در 6 بانک انجام می شود.