پنجشنبه ۱۷ آذرساعت ۰۲:۴۵Dec 2022 8
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدیریت بحران»

شهرخوان   ۱ ساعت پیش    
پایگاه های چند منظوره بعنوان یکی از از اصلی ترین و ضروری ترین موضوعات مدیریت بحران است.
دنیای اقتصاد   ۲ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد - ساری -رقیه سامع : مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران از برگزاری 48 مانور عملیاتی با رویکرد مدیریت بحران و پدافند غیرعامل برای مقاوم سازی و افزایش پایداری شبکه های توزیع برق در شرایط اضطرار و بحران و همچنین تمرین شرایط بحران خبر داد ...
مشهد فوری   ۲ ساعت پیش    
مدیر کل مدیریت بحران خراسان رضوی با اشاره به بارندگی های اخیر در سطح کشور خراسان رضوی گفت: خوشبختانه این بارندگی ها به زیرساخت های استان نظیر شبکه های آب، برق و گاز آسیبی وارد نکرده است. ...
فرهیختگان   ۲ ساعت پیش    
علی صولتی، خبرنگار: روز گذشته، ظهر 16 آذر امسال برای برخی شهروندان تهرانی با اتفاقی تازه و تعجب برانگیز آغاز شد. تصور کنید در شمال تهران عده ای در همین زمان مشغول کارهایشان بوده اند ...
روزنامه جوان آنلاین   ۳ ساعت پیش    
معاون بازسازی و بازتوانی مدیریت بحران کشور گفت: در این رویداد ابعاد علمی را در نظر داریم که تابع امروز بیش از 300 مقاله علمی برای ما ارسال شده و 500 پژوهشگر نیز در این رویداد مشارکت دارند.
صراط نیوز   ۶ ساعت پیش    
مدیرکل مدیریت بحران تهران از صدور هشدار زرد آلودگی هوا در پایتخت خبر داد.
موج   ۸ ساعت پیش    
استاندار کرمانشاه در حکمی افشین یگانه را به عنوان مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمانشاه منصوب کرد.
شفقنا   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- مدیرکل مدیریت بحران استان تهران از صدور هشدار سطح زرد آلودگی هوا در پایتخت خبر داد و گفت: افراد دارای سابقه بیماری قلبی و ریوی از تردد در فضای آزاد اجتناب کنند ...
خبرگزاری مهر   ۸ ساعت پیش    
سمنان- مدیرکل مدیریت بحران استانداری سمنان با اشاره به تهیه اطلس مخاطرات، تهدیدها و بحران های استان، گفت: جهاد دانشگاهی در حوزه آموزش و پژوهشی این مباحث ظرفیتی ارزشمند است.
براساس حکمی از سوی استاندار کرمانشاه، معاونان عمرانی و اقتصادی و همچنین مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمانشاه معرفی شدند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه؛ بهمن امیری مقدم، استاندار کرمانشاه در حکمی افشین یگانه را به عنوان مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمانشاه منصوب کرد . ...
صاحب نیوز   ۹ ساعت پیش    
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: 400 واحد آلاینده اطراف اصفهان و در شعاع 50 کیلومتری شناسایی شد که مرتب رصد و پایش می شوند و پایش این موارد نیز با محیط زیست است.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای هرمزگان با بیان جایگاه پدافند غیر عامل در حوزه حمل و نقل جاده ای گفت: پدافند غیر عامل، مجموع اقدام هایی که موجب افزایش بازدارندگی، کاهش آسیب پذیری، تداوم فعالیت های ضروری، ارتقاء پایداری ملی و تسهیل مدیریت بحران در مقابل تهدیدها می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۵:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
معاون بازسازی و بازتوانی سازمان مدیریت بحران کشور، معتقد است که آسیب پذیری های ناشی از حوادثی مانند زلزله و سیل در کشور ما بیشتر از ناشی از پدیده های انسان ساز و از رفتارهای انسان در هنگام وقوع حادثه است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۵:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: رئیس سازمان مدیریت بحران پیرو ارسال اخطار زلزله برای برخی از شهروندان تهرانی گفت: چنین پیامی صحت ندارد و شهروندان نگرانی از این بابت نداشته باشند.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۴:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
علی نصیری،رئیس سازمان مدیریت بحران استان تهران نسبت به پیامک جعلی زلزله واکنش نشان داد و آن را تکذیب کرد.
پرسش   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۴:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
در این اطلاعیه آمده است در پی هک شدن شبکه تلفن همراه اول پیامی مبنی بر هشدار زلزله به شهروندان مخابره شده است که این پیام جعلی است شهروندان به آن توجه نکنند و از خانه خارج نشوند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۴:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری بوشهر گفت: با توجه به شدت بارندگی مدرسه ها و دانشگاه های برخی شهرستان های این استان در نوبت صبح وعصر تعطیل اعلام شده است.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۴:۲۰    
حوادث رکنا: ساعتی پیش تعدادی از کاربران موبایل های هوشمند در تهران هشداری مبنی بر وقوع زلزله روی دستگاه های تلفن همراه خود دریافت کردند، در این گزارش به بررسی مدیریت بحران در خصوص این رخداد می پردازیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۴:۱۶   + ۳۹ سایت دیگر  
تهران- مدیرکل مدیریت بحران استان تهران از صدور هشدار سطح زرد آلودگی هوا در پایتخت خبر داد و گفت: افراد دارای سابقه بیماری قلبی و ریوی از تردد در فضای آزاد اجتناب کنند.
بیتوته   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۴:۱۲   + ۱۷ سایت دیگر  
درپی ارسال پیامی با موضوع اخطار زلزله برای برخی از شهروندان تهرانی، رئیس سازمان مدیریت بحران کشور اعلام کرد که چنین پیامی صحت ندارد و شهروندان نگرانی بابت وقوع زلزله نداشته باشند.
کاشف اسرار   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۴:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
کاشف اسرار – مدیر کل مدیریت بحران گیلان، با تاکید بر لزوم حفظ جان انسان ها به عنوان اولویت مدیریت بحران، اظهار کرد: گیلان برای اطفای حریق جنگل ها دارای برنامه خاص شهرستان به شهرستان است و براساس قانون مدیریت بحران، از دستگاه های مربوطه و بخش خصوصی کمک می گیریم. ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۳:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت کشور اعلام کرد: هیچ هشداری مبنی بر وقوع زلزله از سوی سازمان مدیریت بحران کشور ارسال نشده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۳:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران گفت: شهروندان می توانند با مراجعه به سامانه لرزه نگاری مشاهده کنند که هیچ زلزله ای امروز و روز گذشته در تهران به وقوع نپیوسته است.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۳:۴۵    
در پی ارسال پیامکی مبنی بر هشدار وقوع زلزله به تلفن همراه تعدادی از شهروندان تهرانی، صحت این پیامک از سوی مسئولان مدیریت بحران کشور تکذیب و از شهروندان خواسته شد آرامش خود را حفظ کنند.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۳:۳۸    
شفقنا- حکاکان مدیر کل ارتباطات شرکت همراه اول هک این شبکه را تکذیب و ارسال پیامک زلزله را حاصل خطای تیم تحقیقاتی خواند. انتهای پیام شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۳:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران شهر تهران در خصوص پیامک زلزله که برای شهروندان ارسال شده است، گفت: این پیامک ها جعلی است و زلزله ای رخ نداده است.
تهران نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۳:۳۳    
روابط عمومی سازمان مدیریت بحران کشور طی اطلاعیه ای اعلام کرد پیام هشدار زلزله صحت ندارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۳:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
تهران- مدیرکل مدیریت بحران استان تهران از انتشار پیامک جعلی هشدار وقوع زلزله در پایتخت خبر داد و از شهروندان می خواهیم آرامش خود را حفظ کرده و به پیام های جعلی توجه نکنند.
تهران پرس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۳:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیته ایمنی و مدیریت بحران شورای شهر تهران از وجود بیش از 2300 مرکز امن تخلیه اضطراری در مناطق 22 گانه تهران خبر داد و گفت: اطلاع رسانی درباره فضاهای امن تخلیه اضطراری تهران علاوه بر اپلیکیشن تهران من ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۳:۲۶   + ۳۲ سایت دیگر  
به گزارش سازمان مدیریت بحران کشور، پیامی مبنی بر هشدار زلزله به شهروندان مخابره شده است که این پیام کاملا جعلی است و جای هیچ نگرانی نیست. این پیام جعلی است به آن توجه نکنید و از خانه خارج نشوید. اطلاعیه مرکز لرزه نگاری درباره هشدار زلزله ...
سلامت نیوز / ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۵:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
رئیس مرکز لرزه نگاری کشور با تاکید بر اینکه زلزله قابل پیش بینی نیست، گفت: در سال های اخیر سامانه های هشدار سریع زلزله در دنیا عرضه شده که تاکنون در ایران کاربردی نشده است و ما در صورت وقوع ناهنجاری در منطقه ...
تازه نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۳:۲۱   + ۱۲ سایت دیگر  
درپی ارسال پیامی با موضوع اخطار زلزله برای برخی از شهروندان تهرانی، رئیس سازمان مدیریت بحران کشور اعلام کرد که چنین پیامی صحت ندارد و شهروندان نگرانی بابت وقوع زلزله نداشته باشند.
طلا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۳:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت کشور اعلام کرد: هیچ هشداری مبنی بر وقوع زلزله از سوی سازمان مدیریت بحران کشور ارسال نشده است.
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۳:۲۲   + ۳۰ سایت دیگر  
رئیس مرکز لرزه نگاری گفت: زلزله قابل پیش بینی نیست و هیچ هشداری درخصوص وقوع زلزله صادر نکردیم.
رویداد ایران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۳:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
در پی دریافت پیام هشدار زلزله در تلفن همراه برخی شهروندان، این خبر از سوی خبرگزاری میزان و شبکه خبر تکذیب شد. این تکذیب از سوی تلویزیون ستاد بحران و مخابرات انجام گرفته است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۲:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
در پی دریافت پیام هشدار زلزله در تلفن همراه برخی شهروندان، این خبر از سوی خبرگزاری میزان و شبکه خبر تکذیب شد. این تکذیب از سوی تلویزیون ستاد بحران و مخابرات انجام گرفته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۲:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور اعلام کرد: هیچ هشداری مبنی بر وقوع زلزله از سوی این سازمان ارسال نشده است.
سلام نو / ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۳:۰۸   + ۳۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور، به پیام هشدار زلزله روی گوشی های موبایل در تهران واکنش نشان داد و اعلام کرد که نگران نباشید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۱:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست معاونت محیط زیست و خدمات شهری شهرداری کرج گفت: امروز مانور عملیات زمستانی مدیریت بحران در کرج برگزار شد.
توریسم آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
توریسم آنلاین : رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از بارش باران در نقاط مختلف کشور و کاهش 4 تا 7 درجه ای دما در پنج استان خبر داد.
ایلدا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۱:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری لرستان، گفت: امسال در مرداد ماه که بارندگی داشتیم، بالغ بر دو هزار و 500 میلیارد تومان خسارت به زیرساخت های استان وارد شد.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۰:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
نشست مشترک رئیس جهاددانشگاهی استان و مدیرکل مدیریت بحران استانداری سمنان برگزار و زمینه های مختلف همکاری آموزشی، پژوهشی و فرهنگی بررسی شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۰:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کمیته ایمنی و مدیریت بحران شورای اسلامی شهر تهران گفت: با پیگیری هایی که در کمیته ایمنی و مدیریت بحران صورت گرفت، تعداد ساختمان های ناایمن کاهش یافته است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۰:۲۰   + ۷۲ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از بارش باران در نقاط مختلف کشور و کاهش 4 تا 7 درجه ای دما در پنج استان خبر داد.
فکر شهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۰:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
فکرشهر: مدارس و دانشگاه های هشت شهرستان استان بوشهر به خاطر شرایط جوی، در نوبت صبح روز چهارشنبه تعطیل شدند. به گزارش فکرشهر به نقل از مهر، با اعلام ستاد مدیریت بحران استان بوشهر، به دلیل بارش های رگباری و آب گرفتگی معابر، مدارس و دانشگاه های شهرستان های بوشهر، دشتستان، دشتی، تنگستان، دیر، کنگان ...