پنجشنبه ۲۵ شهریورساعت ۱۵:۲۰Sep 2021 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدیریت بحران»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱ ساعت پیش    
نخست وزیر انگلیس روز چهارشنبه عذر دومینیک راب وزیر خارجه خود را که به دلیل نحوه مدیریت بحران افغانستان مورد انتقاد شدید قرار گرفته بود، خواست.
کبنا نیوز   ۲ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
استاندار کهگیلویه و بویراحمد که از دقایق اولیه وقوع آتش سوزی در کوه نیر با بسیج همه امکانات و تجهیزات و آماده باش ستاد مدیریت بحران استان و اعزام نیروها جهت مهار آتش فرماندهی این عملیات رو بر عهده داشت ، امروز خود به صورت میدانی در محل وقوع آتش سوزی حاضر شد.
پنجمین گرامیداشت ملی مقام جنگلبان و جان نثاران منابع طبیعی در ستاد سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور برگزار شد. در پنجمین گرامیداشت ملی مقام جنگلبان و جان نثاران منابع طبیعی، با حضور وزیر جهاد کشاورزی، نائب رئیس مجلس شورای اسلامی و نمایندگانی از کمیسیون کشاورزی، معاون پیشگیری ناجا ...
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: از ابتدای سال تاکنون 45 روز در اصفهان به علت آلودگی هوا برای عموم ناسالم بود و در پاییز و زمستان هم با پدیده پایداری و سرما بر روزهای آلوده اصفهان افزوده می شود.
شفا آنلاین   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
یکی از مهم ترین عوامل عدم موفقیت کشور در مدیریت بحران کرونا از جمله تاخیر در واکسیناسیون ایرانیان بحث سیاست زدگی و نیز ایدئولوژیک کردن علم و مسائل تخصصی بویژه در امور پزشکی است
از اهم اخبار در حوزه حمل و نقل ریلی در هفته ای که گذشت می توان به مانور مدیریت بحران با استفاده از فناوری پهپاد در راه آهن، بازدید وزیر راه و شهرسازی از راه آهن منطقه شرق و تسریع در اجرای توافق ایران و عراق در اتصال خطوط ریلی شلمچه-بصر اشاره داشت.
راه امروز   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
انجمن صنفی شرکت های صنعت آب و فاضلاب، در نامه ای به علی اکبر محرابیان، وزیر نیرو هفت پیشنهاد برای صنعت آب مطرح کرد.
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۰:۲۷   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استان کهگیلویه و بویر احمد گفت: تلاش ها برای مهار آتش سوزی در جنگل های کوه نیر بخش لوداب از توابع شهرستان بویراحمد همچنان ادامه دارد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۹:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
رکنا: در شرایطی که به علت صخره ای بودن و شیب تند منطقه وقوع حریق در کوه نیر شهرستان بویراحمد، بالگرد اعزام شده نتوانست دقیقا در محل وقوع حریق بنشیند و مجبور شد که نیروها را در پایین تر از محل آتش سوزی پیاده کند ...
ایانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۹:۲۸    
رییس مرکز ملی خشکسالی و مدیریت بحران سازمان هواشناسی گفت: مهمترین خسارت در بخش کشاورزی خشکسالی است.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۷:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگی پیشگیری و کاهش خطر پذیری سازمان مدیریت بحران کشور تصریح کرد: در بحث کشاورزی 90 درصد مخاطرات طبیعی از جنس آب و هوایی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۶:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
فرماندار همدان با تاکید بر ضرورت شناسایی مناطق پرخطر و اولویت دهی به آنها در برنامه کاری مدیریت بحران گفت: بخشداران و شهرداران نقشه مناطق پرخطر را در حوزه مسئولیتی خود تهیه کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۴:۵۳    
کرمانشاه - ایرنا-مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کرمانشاه با بیان اینکه 70 جنگلبان حفاظت وحراست از منابع طبیعی را در استان برعهده دارند تاکید کرد هر یک از افراد جامعه باید یک جنگلبان و محافظ جنگل، مراتع و منابع طبیعی باشد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۴:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون آمادگی، مقابله و پدافند غیر عامل سازمان مدیریت بحران شهر تهران از تدوین سند شرح خدمات عملیات تدفین در بلایا خبر داد.
فرارو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۳:۰۷    
مهدی زارع؛ از نیمه مرداد 1400 به تدریج با استقرار شورای جدید شهر، شهردار جدید تهران مشخص شد و در هفته ای که گذشت سرپرست جدید سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران نیز تعیین شد ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- مدیرکل مدیریت بحران استانداری سمنان گفت: 80 درصد از وسعت 9.7 میلیون هکتاری استان امسال تحت تاثیر خشکسالی شدید قرار دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۰:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- سرپرست جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی روز چهارشنبه با حضور مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان رضوی در مراسمی بدون حضور رسانه ها و پشت درهای بسته معرفی شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۹:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
یاسوج - ایرنا - مدیرکل مدیریت بحران استانداری کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به وقوع یک فقره آتش سوزی در کوه نیر(نور) مرز مشترک شهرستان چرام و منطقه لوداب بویراحمد گفت: با تلاش نیروهای مردمی و اداری 80 درصد این منطقه تحت کنترل نیروهای امدادی است.
سازمان مدیریت بحران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۹:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران خراسان رضوی گفت: زمین لرزه صبح امروز در برخی شهرستان های خراسان رضوی باعث آسیب دیدن 42 روستا در استان شده است.
سازمان مدیریت بحران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۹:۴۷    
به دنبال وقوع زمین لرزه در ساعت 8:32 ، روز دوشنبه 22 شهریور ماه به بزرگی 5.2 ریشتر که منجر به وارد آمدن خسارت به 42 روستای بخش مرکزی و بخش آبکوه شهرستان قوچان گردید ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۹:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون پیشین سازمان تربیت بدنی گفت: میزبانی ها باید به ایران برگردد که در وجهه بین المللی ما نیز تأثیر به سزایی خواهد داشت.
آنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۹:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه تهران با اشاره به اینکه کشورها را در چگونگی مدیریت بحران باید سنجید، تصریح کرد: در بحران کرونا که همچنان با آن دست وپنجه نرم می کنیم، نشان دادیم که بلد نیستیم بحران را مدیریت کنیم چراکه فقط بحث بهداشت مطرح نبود بلکه مباحث دیگری ازجمله سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و... نیز در میان بود.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۲۲:۵۸   + ۱۷ سایت دیگر  
1- نفتکش های حامل سوخت ایران برای لبنان، یکی پس از دیگری به مقصد می رسند. این نفتکش ها، مثل نفتکش های دیگر، عادی و از مسیر هموار عبور نکرده اند. در شرایط سخت، در میان تحریم، تهدید و بحران هاست که به مقصد می رسند ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۲۲:۲۵    
جریان سیاسی که در سال های اخیر مسئولیت اجرایی کشور را بر عهده داشته از طریق FATF با امنیت روانی جامعه بازی کرده و از آنجایی که نسبت به مدیریت بحران کرونا و حل مشکلات اقتصادی کشور ناتوان بود برای منحرف کردن افکار عمومی ادعا می کرد مشکلات در واردات واکسن کرونا ناشی از عدم الحاق ایران به کنوانسیون های ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۵:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استان قزوین از آتش گرفتن انبار ضایعات چوب در پارک صنعتی لیا خبر داد و گفت : آتش نشانان در حال مهار آتش هستند .
شارا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۵:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
آیدا ابوترابی (مشاور و پژوهشگر ارتباطات و رسانه) - بیش از دو دهه است که در کنار مفهوم مدیریت بحران ، مفهوم دیگری به نام ارتباطات زمان بحران یاCrisis Communications مطرح می شود که از آن نه فقط در زمان بحران های داخلی و خارجی که حتی برای پیش بینی آن نیز استفاده می شود ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۵:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش گفت: همکاری مشترک صدا و سیما و وزارت آموزش و پرورش در ایام کرونا، یک نمونه موفق مدیریت بحران بود. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آموزش و پرورش استان، صبح امروز ...
همت خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۱:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
ستاد مدیریت بحران منطقه2 طرح شناسایی و احیای پناهگاه های دوران دفاع مقدس را اجرا می کند.
پانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۱:۴۳    
اصفهان ( پانا) - مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان درباره آخرین جزییات زمین لرزه عصر دیروز امروز در شمال میمه توضیحاتی ارائه کرد. منصور شیشه فروش در گفت و گو با پانا، درباره زمین لرزه عصر دیروز در شمال میمه اظهار کرد: زلزله ای به بزرگی 3 و 2دهم ریشتر ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۱:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
رئیس شورای هماهنگی مدیریت بحران قوچان گفت: طی برآوردها و بررسی های اولیه انجام شده بیش از 42 روستا در حادثه زلزله 5/2 ریشتری صبح روز گذشته این شهرستان دچار آسیب شدند که تاکنون 700 واحد مسکونی به صورت کلی و جزئی آسیب دیده اند.
موج   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۱:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: از ابتدای سال تاکنون 16 نفر در استان اصفهان در اثر غرق شدگی جان خود را از دست دادند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
کرج - مدیر بحران فرمانداری کرج از تلاش 15 ساعته تیم مدیریت بحران برای نجات یک گردشگر که از عصر دیروز به قله کوه مورود در بخش آسارا صعود کرده و دچار سقوط در بین صخره ها شده بود خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۰:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
یک عضو شورای شهر تهران بر لزوم ایمن سازی بازارگل شهید محلاتی در منطقه 14 تاکید کرد و گفت: از شهردار تهران می خواهم به آتش نشانی، سازمان مدیریت بحران و شهرداری منطقه 14 ماموریت بدهید ایمنی بازار گل منطقه 14 و رشد بی رویه و غیرقانونی در دستور کار قرار دهند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۰:۴۸    
ایسنا/اصفهان مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان با اشاره به انجام مطالعات و پایش تمام مناطق استان در زمینه فرونشست زمین، از ابلاغ دستورالعمل تاب آوری سیستم ها به همه دستگاه های اجرایی استان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۹:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
گردشگری که به ارتفاعات روستای مورود بخش آسارا رفته بود ، سقوط کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۹:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری زنجان با اشاره به مشکل استان در اطفای حریق جاده ها گفت: در بحث شهری مشکلی نداریم و تجهیزات متناسب با سایر استان هاست
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۸:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
الگوی مدیریت بحران در کتابخانه ها، زمینه مناسبی برای درک مفاهیم مرتبط با بحران های کلیه فعالیت ها و رویکرد سیستماتیک برای مدیریت آن ها در کتابخانه فراهم می آورد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۸:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار اشکذر گفت: با توجه به قوانین مدیریت بحران، قصور و کوتاهی مدیران قابل گذشت نیست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۸:۲۱    
رئیس مدیریت بحران کشور از عملکرد مدیریت بحران استان قزوین در واقعه سیلاب 11 مرداد ماه شهرستان های قزوین و آوج، قدردانی کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۸:۰۱    
ایسنا/چهارمحال و بختیاری مدیرکل مدیریت بحران چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه اکنون کشور خشک ایران درگیر پدیده خشکسالی نیز شده است، گفت: شاید دیگر شاهد بازگشت دوره ترسالی نباشیم، تغییر نوع بارش ها برای اقلیم استان بسیار خطرناک است و موجب آسیب پذیری استان خواهد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۷:۰۶    
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: 400 هزار اصله درخت در حاشیه زاینده رود دچار تنش آبی هستند و این میراث گرانبها در حال نابودی است.
نیروگاهیان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۱:۰۴   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)، “میثم جعفرزاده” با اشاره به زلزله 5٫2 ریشتری ساعت 08:32 امروز دوشنبه 22 شهریور در قوچان و چاپشلو در استان خراسان رضوی افزود: طبق گزارش دریافتی از استان خراسان رضوی ...
مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان رضوی گفت: براثر زلزله 5/2 ریشتری و 35 پس لرزه آن در قوچان به منازل مسکونی 42 روستای این شهرستان خسارت وارد کرد و در حال حاضر نیز کارشناسان در حال برآورد میزان ریالی این خسارت ها هستند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۹:۵۹    
مدیرکل مدیریت بحران استان اصفهان از وقوع زلزله در هشت کیلومتری شهرستان میمه خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۹:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان از وقوع زلزله ای به بزرگی 3 و 2 دهم ریشتر در 8 کیلومتری شمال میمه در عمق 10 کیلومتری زمین خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۹:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان از وقوع زمین لرزه 3/2 ریشتری در میمه خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۹:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
اصفهان - مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان از وقوع زلزله 3.2 ریشتری در میمه خبر داد.
استانداری قزوین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۸:۰۹    
فرماندار البرز در جلسه مدیریت بحران شهرستان بیان کرد : تعیین تکلیف مالکیت زمینهای بالادست شریفیه از سوی اداره کل راه و شهرسازی ضروری است .
دانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۶:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: نرخ فرونشست در زمین بین پنج تا 18 سانتی متر در طول سال در مناطق مختلف مشخص و گزارش شده است تغییرات سطح آبخوان در آبخوان های استان با روند نزولی حکایت از کاهش سطح آب در آبخوان دارد