جمعه ۳۱ شهریورساعت ۲۱:۳۹Sep 2023 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بروکراسی اداری»

تجارت گردان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۲۲:۱۱   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس، از روند بروکراسی حاکم بر صنایع کشور انتقاد کرد و گفت: به عنوان یک تولید کننده می خواهم بگویم آن هایی که از پس قوانین و بروکراسی اداری دست و پا گیر موفق بیرون می آیند، همچون پهلوانانی هستند که از رقابتی سخت بیرون می آیند.
اگرو فود نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۱:۰۶    
مهندس علی یادگاری می گوید، واردات مواد اولیه و تجهیزاتی که ساخت داخل ندارد با بروکراسی اداری و گمرکی کشور بسیار سخت و خسته کننده است به گزارش پایگاه خبری صنعت غذا و کشاورزی(اگروفودنیوز) ...
اگرو فود نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۰:۵۶    
شادی جهانگیری می گوید تسهیل روند اداری برای تولید کنندگان باعث سرعت بخشی به فعالیت آنها می شود همچنین بخش خصوصی با عدم دخالت دولت از پس مشکلات خود بر می آید. ...
اگرو فود نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۲۱:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
محمد کعبی می گوید،محصولات شرکت نظری به 18 کشور دنیا صادر می شود . به گزارش پایگاه خبری صنعت غذا و کشاورزی”اگروفودنیوز”،مهندس محمد کعبی قائم مقام و مدیر اجرایی گروه نظری در حاشیه بیست و دومین نمایشگاه بین المللی شیرینی و شکلات به خبرنگار ما گفت ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۰۴:۵۶    
قزوین- تولیدکنندگان و کارشناسان بروکراسی اداری پیچیده و وقت گیر را یکی از گرفتاری های اساسی تولید می دانند و عقیده دارند که دولت باید در این زمینه تسهیل گری صورت دهد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۱۳:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیزمدارس آذربایجان شرقی از شهرداری تبریز درخواست کرد تا در امر مدرسه سازی دست خیرین را بگیرند زیرا بروکراسی اداری یه مقدار خیران را گریزان کرده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۰:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس دهم گفت: سککوک بروکراسی اداری را کاهش می دهد و از سوی دیگر دست دلالان و سوداگران را کوتاه می کند. به گزارش تابناک اقتصادی؛ احمد انارکی محمدی ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۱۴:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
استاندار قم گفت: درحال فراهم سازی زیرساخت هایی در استانداری قم هستیم که دیگر هیچ سرمایه گذاری برای اخذ مجوز گیر پیچ و خم بروکراسی اداری نباشد. دیوان سالاری اداری متاسفانه باعث فرار سرمایه گذار از استان قم شده است.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۲:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون تلفیق برنامه هفتم توسعه با بیان اینکه انحلال سازمان سواد آموزی در دستورکار نیست و گفت: هدف مجلس این است که فعالیت نهضت سواد را بیشتر و به دورترین روستاها برساند تا در آنجا کمک های مردمی را انجام دهند و نهضت را از بروکراسی اداری خلاص کنند.
اگرو فود نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۸:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
احمد فتح الهی معتقد است، تامین منابع ارزی، کاهش بروکراسی اداری و تک رقمی کردن سود بانک ها بسیاری از مشکلات تولیدکنندگان را حل و فصل می کند. به گزارش پایگاه خبری صنعت غذا و کشاورزی”اگروفودنیوز” ، دکتر احمد فتح الهی در پاسخ به سئوالی مبنی بر اینکه” با گذشت دو سال از آغاز دولت سیزدهم ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۰۳:۰۹   + ۱۲ سایت دیگر  
دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: دولت سیزدهم با سهولت در بروکراسی اداری و ارائه بسته های حمایتی موجب جهش سرمایه گذاری در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی شده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۶:۱۰   + ۱۶ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: دولت سیزدهم با سهولت در بروکراسی اداری و ارایه بسته های حمایتی موجب جهش سرمایه گذاری در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۴:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
تالش- استاندار گیلان با بیان اینکه زیرساخت های لازم برای حضور سرمایه گذار در این استان باید بیش از گذشته فراهم شود، گفت: سرمایه گذاران در گیلان نباید درگیر بروکراسی اداری شوند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۱۸:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
معاون سیاسی و امنیتی استانداری زنجان با بیان اینکه ما با مانع بزرگ بروکراسی اداری در پیشبرد کارها مواجه هستیم، گفت: اگر کارمندی روحیه بسیجی و انقلابی نداشته باشد خود مغلوب بروکراسی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۰۸:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا- رئیس جمهور در سفر دوم هیات دولت به استان آذربایجان شرقی دستورات لازم برای احیا و نوسازی شرکت های مختلف استان از جمله شرکت ریخته گری ماشین سازی را صادر کردند اما با گذشت 2 ماه و پیگیری های مدیریت ارشد استان و نمایندگان مجلس مصوبات سفر تا کنون اجرایی نشده است.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۰۰:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
بعد از گذشت دو سال از تصویب احداث باغ موزه قصص قرآنی در شیراز، هنوز اجرای این طرح در پیچ و خم بروکراسی اداری مانده و جانمایی این طرح تغییر یافته است.
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۷ - ۰۱:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس، حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی ظهر امروز پنج شنبه در قالب دومین جلسه رفع مشکلات خاص تولیدکنندگان و به فاصله دو هفته از برگزاری جلسه اول، میزبان مدیران 5 شرکت تولیدی، صنعتی و تعاونی کشور بود و در نشست هایی جداگانه با مدیران این شرکت ها در جریان مشکلات این واحدهای تولیدی ...
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۲۶ - ۱۸:۰۰    
آسیانیوز / یزد ؛ در این نشست گزارش و تحلیل آماری وقایع حیاتی چهارگانه شهرستان یزد با حضور نمایندگان دانشگاه علوم پزشکی، مرکز بهداشت، نیروی انتظامی، سازمان آرامستان ها و پزشکی قانونی ارائه شد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۲۶ - ۱۵:۱۰   + ۶۸ سایت دیگر  
رئیس جمهور بااشاره به اینکه بروکراسی اداری یکی از موانع جدی بر سر راه تولید است گفت: مدیران دستگاه های اجرائی و مدیران شرکت های تولیدی و صنعتی باید مجاهدانه و پیگیرانه مسائل، وظایف و ماموریت های خود در امر رونق تولید در کشوررا دنبال کنند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۵/۲۲ - ۱۸:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
یاسوج_ حسینی؛ سرمایه گذار پروژه بزرگ گردشگری پارک جنگلی مهریان شهر یاسوج گفت: بروکراسی اداری و طولانی شدن روند استعلامات، سرعت پیشرفت فاز اول طرح بزرگ گردشگری مهریان یاسوج را گرفت.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۲ - ۱۰:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کردستان، بابیان اینکه بدنه بروکراسی اداری فعلی، نخبگان را به نیروهای عادی تبدیل می کند، گفت: ارتباطی بین بدنه کارشناسی دستگاه های اجرایی با مباحث آموزش وجود ندارد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۰ - ۱۶:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه همدان یکی از مشکلات جامعه امروز را بروکراسی اداری برشمرد که باعث بسیاری از مشکلات برای مردم شده است و گفت: در واقع در این سیستم یک کار چند روزه که می توان در زمان کوتاهی به نتیجه برسد به ماه ها و حتی سال ها کشیده می شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۰ - ۱۶:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/همدان نماینده ولی فقیه در استان همدان از نخبگان و جوانان جامعه درخواست کرد که وارد عرصه انتخابات شوند و دغدغه رای آوردن نداشته باشند، حداقل آن این است که فرصت اظهارنظر دارند و در این رابطه دفاع نظری از قوانین و اظهار نظر در رابطه با خلأهای قوانین خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۰ - ۱۶:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه همدان با بیان اینکه بروکراسی اداری در کشور باعث ایجاد فساد شده است گفت: این سیستم اداری پیچیده موجب سردرگمی می شود چنانکه یک کار ساده که چند روز زمان می برد، ماه ها زمان بر خواهد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۲۰ - ۱۵:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
همدان- امام جمعه همدان گفت: مشکل مسکن در همدان اسیر بروکراسی اداری بوده که مشکلات زیادی را برای مردم به وجود آورده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۹ - ۱۴:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
اسلامشهر - ایرنا - وزیر امور اقتصادی و دارایی با بیان اینکه ما میراث دار نظام اجرایی هستیم که در خدمت تولید نبوده است، گفت: هیچ تولیدکننده ای را معطل بروکراسی اداری دستگاه ها نخواهیم گذاشت.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۱۷:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
ایمانی گفت: گاهی بروکراسی های اداری طولانی در استان منجر به ناراحتی و دلسردی در مدیران شرکت های دانش بنیان می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۱۶ - ۱۵:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء به حذف بروکراسی اداری تاکید کرد و گفت: در انجام پروژه ها بروکراسی های اداری تا حد امکان کاهش یابد تا کارها سرعت بیشتری به خود بگیرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۱۶ - ۱۴:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
شیراز- رئیس سازمان بازرسی کل کشور گفت: نباید با بروکراسی اداری عاملی برای خروج سرمایه از کشور شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۶ - ۱۴:۰۵   + ۲۳ سایت دیگر  
ایسنا/فارس رئیس سازمان بازرسی کل کشور با انتقاد از بروکراسی اداری برای صدور مجوزهای سرمایه گذاری گفت: چرا باید یک سرمایه گذار برای دریافت مجوز هفت خان رستم را طی کند.
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۲/۰۵/۱۶ - ۱۲:۴۳    
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان شمالی گفت: وجود بروکراسی اداری و اقدامات جزیره ای در استان برای برگزاری مراسم ملی انقلابی یک آسیب محسوب می شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۶ - ۰۹:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان شمالی گفت: وجود بروکراسی اداری و اقدامات جزیره ای در استان برای برگزاری مراسم ملی انقلابی یک آسیب محسوب می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۵/۱۲ - ۰۹:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
نماینده کفیل مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس گفت: تفکیک امور اراضی و واگذاری اسناد مشکل زیادی را به وجود آورده که بروکراسی های اداری آن را سخت تر کرده است.
عصر قانون آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۱۱ - ۲۳:۱۶   + ۳۹ سایت دیگر  
به گزارش گروه سیاسی عصر قانون محمدباقر قالیباف در جمع اعضای مجمع ملی کارآفرینان کشور که صبح امروز (چهارشنبه 11 مرداد ماه 1402) در مجلس شورای اسلامی حضور یافته بودند ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۱ - ۱۹:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
معاون امور اراضی وزارت جهاد کشاورزی گفت: بروکراسی اداری با یکپارچه سازی کلیه خدمات حوزه کشاورزی و اجرای سامانه پنجره واحد از بین می رود.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۲/۰۵/۱۰ - ۱۱:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار تیران و کرون گفت: صنعت گردشگری این شهرستان گرفتار تصمیمات سلیقه ای شده و نتوانسته است به خوبی رشد و پیشرفت کند. علی محمدی کیا اظهار کرد: پروژه های سرمایه گذاری و طرح های این حوزه در مسیر بروکراسی اداری قرارگرفته و فرصت سوزی شده است ...
بولتن نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۰۳ - ۰۰:۰۵    
آقای وزیر صمت! با توجه به تجربه خوب جنابعالی در یکی از شرکتهای مهم وپیشرو،انتظار میرود نسبت به ساماندهی ساختار عریض وطویل وزارت صمت وسازمانها وشرکتهای آنها که غالبا به موازی کاری مشغولند وتعریف درست مسئولیتها وشرح وظایف آنها در جهت چابکی وجلوگیری از اتلاف منابع کشور دستور اقدام لازم را صادر نمایید ...
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۵/۰۱ - ۱۷:۲۵    
یزد- استاندار یزد بر حذف بروکراسی اداری و تسریع در زمان صدور مجوزهای لازم برای سرمایه گذاران تاکید کرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۰۱ - ۱۶:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عامل جمعیت هلال أحمر استان کرمانشاه گفت: دستگاه قضا باید به موضوع عدم صدور مجوز داروخانه هلال احمر کرمانشاه ورود کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۴/۲۸ - ۱۸:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
استاندار یزد: باید به نقطه ای برسیم که تعیین تکلیف، مکان یابی و صدور مجوز فرصت های سرمایه گذاری استان در سریع ترین زمان ممکن انجام شود.
استاندار آذربایجان شرقی نارضایتی سرمایه گذاران به خاطر مسائل جزئی در سیستم اداری را غیرقابل قبول دانست و گفت: روان سازی امور مربوط به سرمایه گذاری و تولید یک اصل است و مدیران دستگاه های اجرایی باید با هرگونه کوتاهی و کم کاری زیرمجموعه خود در این زمینه برخورد کنند.
به گزارش روابط عمومی استانداری، رضا شریفی معاون سیاسی و اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان در نشست با تعدادی از معتمدین استان اظهار داشت: با توجه به برنامه ریزی های انجام شده و عزم تیم مدیریتی، استان از شمال تا جنوب به یک کارگاه بزرگ سازندگی تبدیل شده و به سرعت در حال توسعه و پیشرفت است. ...
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۴ - ۱۰:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس گفت: بروکراسی اداری مردم را به شدت خسته کرده است و باید مدیران بخصوص فرمانداران برای رفع این مشکل چاره اندیشی کنند. استعلام های زیاد، کاغذ بازی و رفت آمدهای مکرر برای مردم کلافه کننده شده است.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۴/۲۱ - ۱۰:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس، گفت: به دلیل وجود بروکراسی اداری تسهیلات به موقع در اختیار تولیدکنندگان گندم بذری قرار نمی گیرد و این مسئله تامین این محصول استراتژیک را با اختلال مواجه می کند.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۱ - ۰۹:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
نماینده مجلس گفت: با استفاده از طرح تامین مالی زنجیره ای منابع در مسیر درست هدایت شده و بروکراسی اداری نیز از میان برداشته می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۴/۲۰ - ۲۰:۵۱   + ۱۵ سایت دیگر  
رییس کمیسیون کشاورزی گفت: از مشکلات صادرات محصولات کشاورزی باید به بروکراسی اداری موجود اشاره کرد اما با رفع این مشکلات و با توسعه صادرات می توان حتی به کاهش تورم کشور کمک کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۴/۱۹ - ۱۱:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
رئیس مرکز سیما فیلم گفت: هدف از تمرکز تولید سریال در سیمافیلم، از بین بردن بروکراسی اداری اضافه، چابک سازی فرآیند تولید و مدیریت واحد است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۴/۱۶ - ۱۶:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
رسولیان گفت: بروکراسی اداری شدید صدور مجوز برای راه اندازی شهرک های صنعتی غیردولتی را بسیار مشکل کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۴/۱۴ - ۱۳:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
استاندار مازندران گفت: مشوق های طرح جوانی جمعیت باید در کوتاه ترین زمان و با کمترین بروکراسی اداری در اختیار خانواده ها قرار گیرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۴/۱۴ - ۱۰:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان گفت: این سامانه در بستر فضای مجازی فرصتی را فراهم کرده تا خدمات کاریابی برای استفاده کنندگان افزایش یابد و سبب کاهش بروکراسی اداری و دسترسی بر خط اطلاعات حوزه بازار کار شود.