دوشنبه ۰۳ مهرساعت ۲۲:۱۲Sep 2023 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وزیر تعاون»

خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۰۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
سفر وزیر تعاون در گلستان با فاکتورسازی های مغرضانه و حاشیه سازی ناشیانه همراه بود که در پیگیری ماجرا چیزی جز روسیاهی برای فرصت طلبان در پایان این بازی های رسانه ای باقی نماند و مشخص شد تسویه حساب های شخصی و سیاسی برای برخی از رسانه ها مهمتر از پرداختن به حقیقت است.
حیات   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۳:۲۷   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان فنی و حرفه ای کشور در حال حاضر بیش از 3 هزار 400 مرکز آموزش جوارکارگاهی در سطح کشور فعال هست که این سیاست راهبردی در راستای افزایش مهارت آموزی نیروی کارگاهی در حال توسعه و تقویت از سوی سازمان فنی و حرفه ای کشور و در راس آن وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی می باشد. ...
جماران   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۲۲:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
آیت اسدی، یکی از نمایندگان جامعه کارگری در شورای عالی کار گفت: امروز قیمت تمام کالاها بر مبنای قیمت ارز محاسبه می شود و قیمت مسکن هم از این قاعده مستثنی نیست. ما هم از وزیر تعاون خواستیم برای جبران این هزینه ها چاره ای بیندیشد ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۲۱:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سفر به تبریز قول مساعد داد موضوع رفع مشکل مجتمع 986 واحدی شمس و بیمارستان 29 بهمن تبریز را پیگیری کند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۹:۴۲   + ۲۲ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی بر لزوم تعیین تکلیف پروژه متوقف شده 1000 واحدی شمس تبریز تاکید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۶:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا- وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی بر تکمیل و رفع مشکل مجتمع مسکونی 986 واحدی شمس در تبریز مربوط به خانه سازی ایران تاکید کرد.
وزارت کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۵:۳۱    
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و استاندار آذربایجان غربی با حضور در یکی از پایگاههای جمع آوری کمک های مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره) در جشن عاطفه ها و پویش تامین مایحتاج تحصیلی دانش آموزان نیازمند مشارکت کردند.
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۴:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
نصر: معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور وارد تبریز شد.
حیات   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۳:۳۲   + ۲۹ سایت دیگر  
وزیر کار گفت: نرخ بیکاری زنان، فارغ التحصیلان و جوانان در دولت سیزدهم کاهشی بوده و تعدیل کارگران در کارخانجات سیر نزولی داشته است. به گزارش گروه استان های حیات ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۳:۲۵    
وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی از شرکت دخانیات ارومیه بازدید کرد و از نزدیک در جریان تولید سیگارت این شرکت قرار گرفت .
اقتصاد آنلاین / صنایع   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۵:۵۵   + ۷۰ سایت دیگر  
معاون رفاه و امور اقتصادی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه 80 میلیون نفر در کشور یارانه می گیرند گفت: یارانه ها باید هدف گذاری شود و افرادی که نیاز دارند از یارانه برخوردار باشند.
استانداری آذربایجان غربی   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۰۰:۰۰    
وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی عصر امروز به یادمان شهدای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در استانداری آذربایجان غربی ادای احترام کرد.
وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی عصر امروز به یادمان شهدای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در استانداری آذربایجان غربی ادای احترام کرد.
هانا خبر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۹:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
واحد تولید شیر خشک شرکت پگاه آذربایجان غربی با حضور وزیر تعاون ،کار و رفاه اجتماعی امروز به بهره برداری رسید.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر تعاون ادامه داد: دهک یک تا پنج درآمدی و مددجویان تحت پوشش سازمان بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی(ره)، مشمول 2 امتیاز تشویقی طرح کالابرگ الکترونیک هستند
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۹:۳۶   + ۱۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ادعای مطرح شده درباره 120 میلیون تومان هزینه یک شب اقامت وزیر تعاون در یک هتل را نادرست و عدد سازی اعلام کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۵:۵۰   + ۱۲ سایت دیگر  
وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی یکی از مؤلفه های دستیابی به رشد 8 درصدی اقتصاد را تقویت مبادلات مرزی دانست و گفت: اگر بتوانیم در مرزها اشتغال پایدار و درآمد مکفی برای مرزنشینان ایجاد کنیم، در تامین معیشت آنها موثر خواهد بود.
وزیر تعاون تصریح کرد: بر اساس گزارش هایی که ارائه شد، میانگین نرخ بیکاری در استان های همجوار با مرز، درصدی بیشتری از میانگین نرخ بیکاری کشور است که زیبنده نیست.
صنایع   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۲:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
معاون وزیر تعاون از رشد 40 درصدی صدور ضمانت نامه های تعاونی در دولت سیزدهم خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۰:۵۱   + ۵۱ سایت دیگر  
معاون وزیر تعاون گفت: مردم به زودی می توانند در فروشگاه های اینترنتی به متصل سامانه های ویژه، خرید اینترنتی طرح کالابرگ الکترونیکی را انجام دهند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۹:۴۰   + ۱۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزیر تعاون گفت: میانگین نرخ بیکاری در استانهای مرزی بیش از میانگین نرخ بیکاری در کشور است. این نرخ در سال 1400 به 9.9 درصد رسیده است.
روزنامه کسب و کار   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۲:۱۶   + ۲۳ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- معاون توسعه کارآفرینی وزیر تعاون از ایجاد 505 هزار و 732 فرصت شغلی جدید در سال جاری خبر داد.
پول نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۰:۰۴    
معاون وزیر تعاون از فراهم شدن امکان خرید برخط مردم در طرح کالابرگ الکترونیک خبر داد.
برترین ها / جماران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۵:۲۱   + ۱۶ سایت دیگر  
وزیر کار در واکنش جدید به حادثه معدن طرزه دامغان طبق گزارشاتی که من در آنجا عرض کردم، بازرسان ما به صورت مرتب از معدن بازدید کردند و تذکرات لازم را دادند اما متاسفانه گاهی اوقات حوادث پیش می آید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۲۳:۵۰    
باشگاه خبرنگاران توانا_ دکتر علیرضا عسگریان معاون وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی گفت: فروشگاه های اصلی که به ما متصل هستند را در پورتال خود معرفی خواهیم نمود. پس از خرید و نهایی کردن پرسشی با عنوان خرید با اعتبارات نمایش داده می شود که پس از تایید از یارانه شما کسر خواهد شد.
ملیت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۴:۰۱   + ۲۴ سایت دیگر  
وزیر تعاون گفت استقبال مردم از کالابرگ الکترونیکی افزایش داشته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۲:۴۰    
وزیر تعاون گفت استقبال مردم از کالابرگ الکترونیکی افزایش داشته است.
در راستای سفر وزیر کار به ارمنستان و به منظور اجرای توافقات به عمل آمده با مقامات این کشور، نشست مشترک دو کشور با هدف تامین 100 هزار نیروی کار مورد نیاز کشور ارمنستان و تسریع و تسهیل در اعزام نیروی کار ایرانی برگزار شد.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۰۸:۳۵    
سید صولت مرتضوی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پیامی برگزاری اجلاسیه شهدای کارگری استان همدان را گرامیداشت واز همه دست اندرکاران برگزاری این اجلاسیه، تقدیر و تشکر نمودند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۰۱:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
بوشهر- نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی از طرح سوال در مورد عدم پرداخت فوق العاده مناطق جنگی از وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی در مجلس خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۲۳:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی از حضور نیافتن سید صولت مرتضوی در جلسه امروز کمیسیون اجتماعی خبر داد.
روزنامه راه مردم   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۰۹:۲۴   + ۳۳ سایت دیگر  
مصوبات هشتاد و ششمین جلسه شورای عالی اشتغال از سوی وزیرکار به دستگاه های اجرایی و استان ها ابلاغ شد. به گزارش راه مردم-هشتاد و ششمین جلسه شورای عالی اشتغال (پنجمین جلسه شورای عالی اشتغال در دولت سیزدهم) به ریاست حضرت حجت الاسلام والمسلمین جناب رئیسی ...
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۶:۵۸   + ۳۸ سایت دیگر  
مشاور معاون وزیر تعاون گفت: در طرح کالابرگ الکترونیکی به هیچ عنوان چنین چیز هایی مطرح نیست و فرد به سادگی می تواند با استفاده از دستگاه کارت خوان پرداخت خود را انجام دهد.
محمد امین بابایی مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان خراسان رضوی و رئیس شورای هماهنگی مدیران دستگاه های زیر مجموعه این وزارت در استان که به عنوان نماینده وزیر تعاون ...
معاون وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی گفت : مهمترین عامل تحرک بخشی به اقتصاد توسعه در استان جذب سرمایه گذار و سرمایه گذاری در بخشهای مختلف اقتصادی می باشد.
دولت   ۱۴۰۲/۰۶/۱۵ - ۱۲:۰۴   + ۱۵ سایت دیگر  
سید صولت مرتضوی در پیامی حادثه تلخ انفجار معدن رزمجاه طزره در دامغان و جانباختن 6 کارگر این معدن را تسلیت گفت.
دنیای معدن   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۳:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
دنیای معدن: وقوع حادثه بر اثر تجمع گاز در یکی از تونل های معدن شرکت ذغال سنگ البرز شرقی در طزره دامغان و جان باختن 6 تن از کاگران معدن خبر تلخی بود که وزیر وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی را هم راهی دامغان کرد تا ابعاد این حادثه بررسی و علت آن مشخص شود.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۲۳:۳۱    
اقتصادنیوز: ساعاتی پس از حادثه زغال سنگ طزره، هرچند جلسات بررسی علل حادثه با حضور صولت مرتضوی وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد اما اصلی ترین دلیل برای این حادثه عدم رعایت مسائل ایمنی و عدم نظارت بر معادن است.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۶:۲۷    
معاون وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی در سفر به خوزستان با همراهی مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان با حضور در پایانه مرزی شلمچه از مواکب این وزارتخانه در این مرز بازدید کرد
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۳:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
دامغان- وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی گفت: کارشناسان 20 دقیقه قبل از وقوع انفجار در معدن رزمجاه فاکتورها را اندازه گرفته و همه چیز عادی بود لذا یک حادثه غیرمترقبه در این معدن رخ داده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۲:۴۴   + ۱۱ سایت دیگر  
وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی با اشاره عادی بودن شرایط معدن تا نیم ساعت قبل از وقوع حادثه براساس بررسی های کارشناسان گفت: حادثه معدن طزره "غیرمترقبه" بود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۱:۵۰    
دامغان- وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی ضمن اشاره به انفجار معدن رزمجاه طزره و جان باختن شش نفر از کارگران این مجموعه، گفت: علت انفجار معدن رزمجاه تراکم گاز و حادثه غیرمترقبه بوده است
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۰:۴۳   + ۱۵ سایت دیگر  
دامغان - وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه تجمع گاز دلیل انفجار معدن رزمجاه در طزره دامغان بوده است، گفت: متاسفانه شش نفر در این حادثه جان خود را از دست دادند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۰۸:۲۳   + ۳۰ سایت دیگر  
وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی برای بررسی ابعاد حادثه معدن زغال سنگ طزره وارد دامغان شد.
مشاور معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: زیرساخت لازم برای خرید از فروشگاه های مجازی در طرح کالابرگ الکترونیکی مهیا شده است.
طی حکمی از سوی سیدصولت مرتضوی وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی احمد اسناوندی به عنوان مدیرکل ورزش کارگران منصوب شد.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۲۰:۵۵    
معاون وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی در سفر به خوزستان از اداره شهرستان دزفول بازدید کرد.
معاون وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی در سفر به خوزستان با همراهی مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خوزستان با حضور در پایانه مرزی چذابه از مواکب این وزارتخانه در این مرز بازدید کرد