دوشنبه ۲۷ اردیبهشتساعت ۰۱:۲۹May 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نظارت»

ایسنا   ۹ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت (صمت) تهران از انجام بیش از 30 هزار بازرسی از صنوف تهران در ایام ماه مبارک رمضان امسال خبر داد و گفت که بیشترین تخلفات گرانفروشی، کم فروشی و عدم صدور فاکتور بوده است.
میگنا   ۱۰ دقیقه پیش    
هیچ سن خاصی برای رها کردن فرزندان در خانه بدون نظارت وجود ندارد؛ اما روش هایی مناسب برای این کار در نظر گرفته شده اند.
دنیای اقتصاد   ۵۳ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : پس از 12 سال، سرانجام روز گذشته در بهارستان کلیات طرح قانون بانک مرکزی تصویب شد. کارشناسان معتقدند که این طرح می تواند یک نقشه راه جدید برای سکاندار پولی کشور باشد تا در این بستر جدید قانونی، اقتصاد کشور از گزند تورم حفظ شود ...
گروه استان ها- کارشناس سیاسی صداوسیما دوقطبی های کاذب را شگرد نوظهور رسانه های فارسی زبان برای تخریب انتخابات دانست و گفت: برای نمونه ایجاد دوقطبی طرفدران و مخالفان مذاکره یا دوقطبی موافقان و مخالفان آزادی جزو مصادیق این دوقطبی نمایی کاذب است.
صبح کیش   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری صبح کیش، پرویز حیدری راد گفت: حوزه های امتحانی دانش آموزان، هر روز ضد عفونی، و دستورالعمل های بهداشتی رعایت می شود. وی گفت: بازرسان بهداشت مرکز توسعه ی سلامت نیز بر رعایت دستورالعمل های بهداشتی نظارت می کنند و بنابراین والدین در مورد سلامت دانش آموزان نگران نباشند.
راه امروز   ۱ ساعت پیش   + ۱۲۵ سایت دیگر  
روحانی با بیان اینکه ساختار اقتصاد دولتی در این مناطق امکان مدیریت کیفی و هدایت سرمایه گذاری را کاهش می دهد و آسیب زا خواهد بود، افزود: تقویت بخش خصوصی و نظارت شفاف و قانونمند از طریق رعایت قوانین و مقررات معتبر بین المللی، نه تنها اعتماد فعالان اقتصادی را تقویت می کند ...
ایمنا   ۱ ساعت پیش    
شهردار تهران گفت: 26 اردیبهشت سالروز تأسیس مرکز نظارت همگانی شهرداری تهران (1888) است این مرکز طی 15 سال بیش از یک میلیون پیام شهروندی را درحوزه های گوناگون شهری تا حصول نتیجه پیگیری کرده است.
شارا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
صلاحیت مدیر مسئول تهران رسانه به منظور رقابت در ششمین دوره انتخابات "شورای شهر پرند" مورد تایید هیات نظارت استان تهران قرار گرفت.
رئیس مجلس در پاسخ به اخطار یکی از نمایندگان درخصوص صلاحیت نامزدها در انتخابات شوراهای شهر و روستا تاکید کرد: هیات نظارت باید براساس قانون و بر مبنای استعلام ها از مراجع ذی ربط عمل کند.
اقتصاد آنلاین / تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۲۰:۰۷   + ۳۰ سایت دیگر  
نسخه اولیه دستورالعمل در پایگاه قوانین و مقررات بازار سرمایه به آدرس ir.seo.cmr قرار دارد تا فعالین بازار سرمایه بتوانند حداکثر تا تاریخ 31 اردیبهشت ماه 1400 از درگاه مذکور نظرات خود را در خصوص این دستورالعمل به سازمان بورس ارسال کنند.
فرماندار سمنان گفت: به کارگیری 160 رابط بهداشت در زمینه کنترل و نظارت بر رعایت شیوه نامه های بهداشتی در کنار دست اندرکاران شعبه های اخذ رای در سمنان پیش بینی شد.
رکنا   ۲ ساعت پیش   + ۳۱ سایت دیگر  
رکنا:مسئول نظارت بر مطالعات بالینی واکسن کوو ایران گفت: شرکت برکت و سایر شرکت های تولید واکسن کرونا هنوز به تولید نرسیده اند و هنگامی که به تولید برسند، توانایی تولید انبوه را دارند و دیگر نیازی به واردات نیست اما فعلا تا زمانی که واکسن های ایرانی به تولید انبوه برسند ...
موج   ۳ ساعت پیش    
نماینده مردم شهرستان خمینی شهر در روند کار هیات نظارت بر انتخابات اعلام کرد: در رد یا صلاحیت افراد هیچگونه سفارش و فشاری نبوده است.
بلاغ مازندران   ۳ ساعت پیش    
فراندار نوشهر بر ضرورت افزایش نظارت ها بر ساخت و سازهای غیرمجاز در حوزه شهری و روستایی تاکید کرد.
دانستنی آنلاین   ۳ ساعت پیش    
برچسب ها انتخابات شورای شهر تهران رسانه دانستنی آنلاین مهدی جمشیدی برچسب ها
شهر فردا   ۳ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
بهروز مروتی، فعال حقوق معلولان در تهران درباره مناسب سازی پایتخت برای معلولان و سالمندان، گفت: شهرداری برای خرید 800 اتوبوس اقدام کرد. درباره مناسب بودن این اتوبوس ها پرس و جو کردیم و مشخص شد خوشبختانه پیروز حناچی، شهردار تهران شخصا بر مناسب بودن اتوبوس ها نظارت داشته اند.
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: ارزانی کالای قاچاق نسبت به کالاهایی که از مبادی رسمی می شود وارد کشور ، مصرف کننده را ترغیب به خرید این کالاها می کند در حالیکه بسیاری از این کالاها فاقد ضمانت پس از فروش هستند.
بهداشت نیوز   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مسئول نظارت بر مطالعات بالینی واکسن کوو ایران گفت: شرکت برکت و سایر شرکت های تولید واکسن کرونا هنوز به تولید نرسیده اند و هنگامی که به تولید برسند، توانایی تولید انبوه را دارند و دیگر نیازی به واردات نیست اما فعلا تا زمانی که واکسن های ایرانی به تولید انبوه برسند ...
بسیج   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس ستاد انتخابات شهرستان ملارد، ازنتیجه برسی مرحله دوم صلاحیت داوطلبان توسط هیئت نظارت بر انتخابات استان تهران خبر داد و یادآور شد: برای نامزدها، هنوز فرصت اعتراض تا چهار روز دیگر وجود دارد.
ایمنا   ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: هنوز پنج نفر از اعضای شورای فعلی تایید صلاحیت نشدند. ما با هیات نظارت مرکزی وارد مذاکره شدیم تا بتوانیم این ها را تایید صلاحیت کنیم و امیدوارم در بقیه شهر ها این اتفاق نیز بیافتد و تایید صلاحیت ها اتفاق افتد.
رییس مرکز نظارت همگانی شهرداری تهران گفت: شهردار تهران امروز به هفده مورد از تماس های شهروندان در سامانه 1888پاسخ داد و همین نفس پاسخگویی به شهروندان اعتماد سازی می کند و البته ما تا حصول نتیجه در نرم افزار این مسائل را دنبال و تا حصول نتیجه ادامه می دهیم. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۵ ساعت پیش    
استاندار کرمان: هیچ محدودیتی در واگذاری طرحهای دستگاههای دولتی به بسیج سازندگی به شرط نظارت کامل دستگاهها وجود ندارد.
اصفهان_ فرماندار اردستان با اشاره به عدم تأیید صلاحیت هشت نفر از اعضای ثبت نامی تصریح کرد: صلاحیت این هشت نفر شامل چهار نفر از اردستان، دو نفر از زواره و دو نفر از مهاباد مورد تأیید قرار نگرفت که در این بین، چهار نفر از سوی هیئت نظارت و چهار نفر از سوی هیئت اجرایی احراز صلاحیت نشدند.
شوشان   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
کارگران هفت تپه و مسئولین مربوطه پس از گذراندن روند قانونی خلع ید مالک این شرکت و واگذاری آن به دولت باید به دنبال جایگزین مناسب جهت مالکیت این شرکت باشند و...
ایرنا   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - دبیر اجرایی هیات عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی لرستان گفت: تمام داوطلبانی که صلاحیت آنها در مرحله نخست اعتراض ها هم رد شده است می توانند در مرحله دوم شکایت کنند و برخلاف برخی اظهارات، این مهم ارتباطی به حدنصاب جمعیتی شهرها ندارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۵ ساعت پیش    
در نخستین نشست کمیته اخبار، اطلاعات و فضای مجازی مهاباد در آستانه انتخابات از برخورد جدی با متخلفان فضای مجازی تا نظارت دقیق بر تبلیغات نامزدها خبرداده شد.
مازند اصناف   ۶ ساعت پیش    
خدمات پس از فروش یکی از شعارهای جذاب برندهای معروف بازار موبایل در سایه نبود نظارت لازم است که بیشتر از آنکه جنبه خدماتی داشته باشد جنبه تشریفاتی و شعاری دارد؛ این امر موجب شده است تا عمده مشتریان بازار موبایل که به امید بهره مندی از این خدمات ...
وزیر امور خارجه ایران پیشنهاد ایجاد یک ساختار نظارت بین المللی مستقل برای ثبت جنایات جنگی اسرائیل علیه فلسطینی ها داد.
خبرگزاری برنا   ۷ ساعت پیش    
رئیس ستاد انتخابات استان قزوین گفت: 964 داوطلب برای عضویت در شوراهای شهری ثبت نام کردند که 90 درصد آنها در هیئت های اجرایی و نظارت تایید صلاحیت شدند.
بزرگترین مرکز واکسیناسیون کرونای کشور باهمکاری و نظارت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی راه اندازی شده و با یکصد ایستگاه تزریق قادر است روزانه بیش از 20 هزار نفر را واکسینه کند. ...
تحلیل بازار   ۷ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
یزد- رئیس سازمان صمت استان یزد از اجبار فروشگاه های بزرگ و زنجیره ای استان برای عرضه تخم مرغ فله در محل فروشگاه خبر داد.
آیا در این سیستم عریض و طویل صداوسیما از زمان ضبط تا پخش برنامه که قطعا از چندین لایه فیلتر و نظارت عبور خواهد کرد، هیچ کسی متوجه نشد که این سخنان در شان نویسندگان این مرز و بوم نیست؟ هیچکس اهانت پشت این کلمات را درک نکرد؟ رامبد جوان خود هنرمند است و این که شاخک هایش به عنوان یک هنرمند چنین حساسیتی ...
ایرنا   ۷ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیر پایگاه ملی داده های علوم زمین کشور از ثبت 14هزار رکورد اطلاعاتی در سامانه های تحت نظارت پایگاه ملی داده های علوم زمین کشور خبر داد.
خانه ملت   ۷ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: گزارش نهایی کمیسیون در خصوص وضعیت واردات، مصرف و نظارت محصولات تراریخته در کشور برای قرائت در جلسه علنی مجلس شورای اسلامی به هیات رئیسه تقدیم شده است.
دبیر ستاد انتخابات استان اصفهان گفت: داوطلبان رد صلاحیت شده در هیات نظارت استان، می توانند اعتراض خود را از 25 تا 29 اردیبهشت به هیات مرکزی نظارت تسلیم کنند.
ایرنا   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان بجنورد گفت: صلاحیت 122 نفر از داوطلبان ششمین دوره شورای اسلامی این شهر 230 هزار نفری در هیات های نظارت مورد تایید قرار گرفت.
خبرگزاری تابناک   ۸ ساعت پیش    
بر اساس قانون تنها زمانی بررسی صلاحیت افراد به هیات های نظارت ارجاع خواهد شد که صلاحیت ایشان در هیات های اجرایی رد شود، نه مانند آنچه در این دوره رخ داده و موجب شده که برخی افراد تایید صلاحیت شده در هیات های اجرایی ...
هم اندیشی   ۸ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
نماینده اصفهان در مجلس وجود بسیاری از ناکارآمدی های وزارت نیرو را ناشی از نبود نظارت و انجام نشدن طرح های تحقیق و تفحص از این وزارتخانه دانست و گفت: یک تحقیق و تفحص اثر خود را تا ماه های آینده در چندین محور نشان خواهد داد.
ایرنا   ۸ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
مراغه- ایرنا- معاون نظارت بر امور زیربنایی روستاهای استانداری آذربایجان شرقی گفت: از سال 96 تاکنون، حدود 3.4 میلیارد تومان اعتبار برای اجرای طرح های عمرانی در روستاهای فاقد دهیاری مراغه تخصیص یافته است.
معاون نظارت هیات عالی نظارت بر انتخابات شوراها در استان تهران از آغاز ثبت شکایات داوطلبان شورای شهر از امروز خبر داد.
موج   ۸ ساعت پیش    
اعضای هیأت نظارت بر انتخابات شوراهای شهرستان چالوس در نشست تعاملی با جمعی از اصحاب رسانه شهرستان چالوس اظهار داشتند: رسانه ها نقش تأثیرگذار و ویژه ای در مشارکت حداکثری در انتخابات پیش رو دارند و انتظار است رسانه های منطقه در این زمینه برنامه ریزی داشته باشند.
خانه ملت   ۸ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
نماینده مردم ساوجبلاغ در مجلس،گفت: اولویت هیات نظارت بر انتخابات 1400؛ احقاق حقوق داوطلبان و عمل به مر قانون است.
رئیس هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها ضمن تشریح آخرین وضعیت تأیید صلاحیت افراد ثبت نام کننده برای این انتخابات پاسخ های درباره شبهات مطرح شده درباره این انتخابات را ارائه کرد.
اتاق نیوز   ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
درست یا غلط، یکی از ویژگی های عمده جامعه ایران، تمرکز امکانات شهری، اقتصادی و مالی و سیاسی در تهران است که از فعالیت های سیاسی و تجارت و تولید و خودروسازی گرفته تا خدمات مالی ...
سخنگوی شورای نگهبان: سخنگوی شورای نگهبان جلسات شورای نگهبان برای بررسی صلاحیت های کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری از فردا (دوشنبه 27 اردیبهشت 1400) آغاز خواهد شد. ...
اقتصاد آنلاین / دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۴:۲۳   + ۳۴ سایت دیگر  
رییس اداره نظارت بر بازار بورس های کالایی سازمان بورس ، آخرین اقدامات برای خروج سیمان از نظام قیمت گذاری و الزام شرکت های سیمانی به پذیرش و عرضه در بورس کالا را تشریح کرد .
ایرنا   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سنندج-ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کردستان بر عملیاتی کردن سامانه لجستیک هوشمند، رصد، پایش و نظارت بر حمل آرد از کارخانه تا خبازی ها در استان تاکید کرد.
پانا   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
زنجان (پانا)- شورای نظارت بر رعایت پروتکل های بهداشتی امتحانات نهایی پایه های نهم و دوازدهم با حضور مدیرکل آموزش و پرورش و معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی در سالن غدیر اداره کل آموزش و پرورش استان برگزار شد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۹ ساعت پیش    
گروه استانها - کاهش آمار بستری و جانباختگان در استان فارس نشان دهنده خاموش شدن پیک چهارم نیست و نظارت ها بازرسی ها همچنان ادامه دارد.