پنجشنبه ۱۷ آذرساعت ۲۰:۲۳Dec 2022 8
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «هم اندیشی»

حوزه   ۲ ساعت پیش    
حوزه/ در مسئله سند ابراهیمی بحث وحدت ابراهیمی یا برادری ابراهیمی در میان پیروان ادیان ابراهیمی مطرح است. ما نیز به برادری اهل کتاب و دین اسلام اعتقاد داریم.
فکر شهر   ۲ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
فکرشهر: معاون امور مجلس رئیس جمهور گفت: آشوب های اخیر از خارج کشور هدایت و حمایت می شد و هدف آن تجزیه ایران بود. به گزارش فکرشهر به نقل از تسنیم، سید محمد حسینی بعدازظهر امروز در نشست هم اندیشی با اساتید دانشگاه های شاهرود که در دانشگاه صنعتی شاهرود برگزار شد اظهار داشت ...
سازمان بنادر و دریانوردی   ۳ ساعت پیش    
نشست هم اندیشی با کارگزاران و نمایندگان صاحبان کالا جهت ارتقاء خدمات بندری و تسریع در ورود و خروج کالا و شناسایی موانع موجود در بندرامیرآباد برگزار شد.
شبستان   ۳ ساعت پیش    
جابری انصاری با اشاره به اهمیت ضرورت هم اندیشی نخبگان با محوریت انقلاب اسلامی گفت: جهاد تبیین فرصت رشد باورهای ایمانی و الهی در دل های نوجوانان و جوانان است.
به گزارش روز پنجشنبه ایران اکونومیست، با حضور جمعی از نویسندگان ایرانی و لبنان جلسه تبادل تجربه و هم اندیشی در زمینه ادبیات مقاومت و زندگینامه شهدا در شصت و چهارمین دوره نمایشگاه کتاب بیروت برگزار شد. ...
رییس اداره مدیریت راههای استان در جلسه هم اندیشی و هماهنگی بهره گیری از سامانه های هوشمند حمل و نقل جاده ای به نقش آن در دستیابی به تمامی اهداف طرح جامع حمل ونقل و ترافیک اشاره کرد و افزود: سیستم های حمل و نقل هوشمند (ITS) افزایش ایمنی از طریق کاهش وقایع ثانویه و کاهش نرخ تصادفات را به دنبال دارد.
فرمانداری تیران و کرون   ۷ ساعت پیش    
انجام فریضه جهاد تبیین در ایام فاطمی توسط هیئت های مذهبی باعث ایجاد روشنگری در جامعه خواهد شد فرماندار در نشست هم اندیشی هیئت های مذهبی شهرستان که با حضور امام جمعه شهرستان و هیئت امنای هیئت های مذهبی برگزار گردید بر ضرورت انجام فریضه جهاد تبیین در ایام فاطمی و ایجاد روشنگری در جامعه [...]
هم اندیشی با موضوع "کارکردهای رسانه در بحران" با حضور پژوهشگر و فعال رسانه حسن شمشادی در استان مرکزی برگزار می شود.
پول نیوز   ۹ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
با هدف تقویت همکاری های دوجانبه، نشستی مشترک با هدف هم اندیشی میان مدیران ارشد بیمه دانا و آموزش و پرورش جنوب استان کرمان برگزار شد.
هم اندیشی با موضوع "کارکردهای رسانه در بحران" با حضور پژوهشگر و فعال رسانه حسن شمشادی در استان مرکزی در حال برگزاری است.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۰۸:۳۴    
شصت و سومین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر بندرعباس با دستورکار نشست هم اندیشی با اداره کل بهزیستی استان هرمزگان در خصوص مناسب سازی مبلمان شهری و ساخت و سازها با حضور شهردار بندرعباس، مدیرکل بهزیستی استان، مدیرعامل جامعه معلولان ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۰۰:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
جلسه هم اندیشی مدیران اداره کل دانش آموختگان سازمان امور دانشجویان کشور و مدیران و کارشناسان حوزه دانشجویی اداره کل کنسولی وزارت امور خارجه برگزار شد.
کلام تازه   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۲۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
کلام تازه | جلسه انجمن حمایت از زندانیان چناران و گلبهار به ریاست حاجی زاده فرماندار گلبهار برگزار شد.در این جلسه اعضا ضمن ارائه گزارش اقدامات، در خصوص خانواده زندانیان گلبهاری هم اندیشی نمودند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۸:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی در نشست هم اندیشی پیرامون ارائه خدمات فرهنگی به دانشجویان از ارائه بسته فرهنگی به این قشر خبر داد و گفت: در قالب این بسته، دانشجویان می توانند به مدت یک سال با ارائه کارت دانشجویی معتبر، خدمات ویژه ای دریافت کنند.