شنبه ۰۵ آذرساعت ۲۲:۵۱Nov 2022 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مغفول»

ایرنا   ۸ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
زنجان – ایرنا - استاندار زنجان گفت: در بسیاری از مواقع ظرفیت ها و زیرساخت های زیادی که می توانند در حوزه های مختلف از جمله کارآفرینی، راهگشا باشند، ناشناخته مانده اند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۰۹:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - دبیر برد اتاق عمل کشور گفت: اهمیت کار کادر اتاق عمل مغفول مانده وسعی داریم با انتخاب روز ملی اتاق عمل این امر را به همه شهروندان و مسئولان یادآور شویم.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۰۰:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد- ندا لهردی : تاریخ گواه خوبی برای اثبات دیرینگی نابرابری و بی عدالتی نسبت به زنان است. حتی در دنیای مدرن تکنولوژی هم زنان از گزند این رویکرد دور نمانده اند؛ تا جایی که جدیدترین بررسی های شرکت تحقیقاتی بین المللی
مرور نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۹:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
اسماعیلی گغت: چهارشنبه گذشته تخصیص اولیه بودجه شوراهای فرهنگ عمومی از سازمان برنامه و بودجه اخذ شد که در اختیار شوراها قرار خواهد گرفت.
معدن24   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
معدن24:جلسه انجمن مس ایران با مهندس محتشمی پور، معاون معدنی وزارت صمت روز دوشنبه 30 آبان ماه با حضور اعضای هیئت مدیره انجمن برگزار گردید. در ابتدای این نشست دکتر شکوری رئیس انجمن مس ایران عنوان کرد: در گذشته انجمن مس از حوزه های مغفول مانده در بخش صنایع غیر آهنی بود که با ورود بیشتر بخش خصوصی مس ...
اقتصاد ملت   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۱:۳۸    
معصومه صالحی رئیس کمیته تجار و بازرگانان حامی ستاد مرکزی آیت الله ابراهیم رئیسی در نشست خبری با خبرنگاران گفت: دیپلماسی اقتصادی در دولت آیت الله رئیسی فعال خواهد شد و بلوک های تجاری منطقه ای که متاسفانه مدت های زیادی است مغفول مانده اند ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۰۹:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/همدان استاندار همدان گفت: آنچه در باب ابن سینا باید انجام شود، شاید در کشور ما مغفول مانده و اقداماتی در شورای عالی انقلاب فرهنگی صورت گرفته، به تنهایی کافی نیست.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۰۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا –پس از هشت سال که نیاز مسکن به عنوان یکی از مهمترین خواسته های مردم مغفول مانده بود، دولت سیزدهم از بدو فعالیت با انجام کاری جهادی خشت های نهضت ملی جهش تولید مسکن را بنا نهاد تا امیدی باشد برای کسانی که از داشتن سرپناهی ایمن محروم هستند.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۵:۲۶    
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: یکی از مواردی که در جامعه مغفول مانده بحث مسئولیت اجتماعی به خصوص در رابطه با شرکت های تولیدی و صنایع است؛ آنها باید بخشی از درآمد سالانه خود را در راستای مسئولیت اجتماعی هزینه کنند.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۰۸:۵۲    
تمرکز آیین نامه تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین بر گسترش کمی مراکز مرتبط با فناوری، منجر به مغفول ماندن کیفیت و توجه کمتر به رشد کیفی فناوری شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۰۰:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
آبگرم سرخه از مناطق ارزشمند برای توسعه گردشگری سلامت در استان سمنان است. این مجموعه که شامل پنج چشمه می شود، در 35 کیلومتری شمال شرقی سرخه قرار دارد. طرح توسعه گردشگری در منطقه آبگرم سال هاست قرار است با حضور سرمایه گذاران بخش خصوصی اجرایی شود؛ اما خبری از آن نیست!
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۰۰:۱۱    
دنیای اقتصاد : یکی از شواهد لزوم توجه به توسعه و سرمایه گذاری در فرآورده های نفتی به جای خام فروشی نفت، محصول قیر است به نحوی که در شرایط تحریم های فراگیر این روزهای صنعت نفت، کماکان صادرات قیر در حال انجام بوده و سالانه بیش از یک میلیارد دلار ارز نیز به کشور وارد می کند ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۵:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
بابلسر- رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران خواستار شناسایی ظرفیت مغفول بخش کشاورزی شد و گفت: هیچ صنعتی در استان بالاتر از کشاورزی نیست.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۲:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/فارس مدیرکل برنامه ریزی و توسعه فرهنگی جهاددانشگاهی کشور، نیازسنجی را موضوع مغفول مانده در فعالیت های دانشگاهی و دانشجویی عنوان کرد.
سینما پرس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۱:۵۳    
سینماپرس: تعدادی از روزنامه نگاران، منتقدان و اساتید دانشگاه مطرح کشور در خصوص لزوم توجه به افزایش سواد رسانه ای جامعه و اهمیت داشتن سواد رسانه ای در فتنه های گوناگون متذکر شدند: مقوله بسیار مهم آموزش سواد رسانه ای همواره از سوی متولیان رسانه ملی و وزارت ارشاد مغفول واقع شده است ...
سینما پرس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۱:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
سینماپرس: فریده دریامج بازیگر سینما و تلویزیون در خصوص نقش مغفول مانده سازمان سینمایی در رونق کسب و کار سینماگران گفت: همه ما را از یاد برده اند! گویا ما اهالی سینما برای کسی مهم نیستیم و جزو فراموش شدگانیم! نه از وزارت ارشاد و نه از سازمان سینمایی هیچ کسی احوال پرس ما نیست ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۰۹:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
بیله سوار- امام جمعه شهرستان بیله سوار گفت: تولید محتواهای فاخر با استفاده از ظرفیت پیام رسان های داخلی باید در اولویت کارهای مسئولان فرهنگی باشد.
روزنامه سراسری سایه   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۰۸:۳۲    
معاون فناوری و نوآوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: یک شنبه پیش رو (6 آذر) و هم زمان با سالروز تأسیس این معاونت، از فعالان و پیشکسوتان فناوری تقدیر می شود ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۵:۲۹    
مدیرکل بهزیستی استان هرمزگان گفت: فاصله اعتبارات در حوزه درمان تا پیشگیری بسیار زیاد است و همین مسأله موجب شده تا پیشگیری مغفول بماند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۴:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
آیت الله شفیعی مؤلف کتاب شناسنامه چهارده معصوم(ع) با بیان اینکه کتاب ماندنی است، قدر آن را بدانید گفت: وقتی خواننده به کتاب نگاه می کند نمی داند چه مطالعات و پژوهش هایی برای تألیف آن انجام شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۲:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون فناوری و نوآوری وزارت علوم گفت: یکی از اهداف اصلی ایجاد تعامل بین دانشگاه ها و پارک های فناوری است که کمی مغفول مانده است.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۰۸:۵۹    
از زمان های دور تا دهه های اخیر کرمانشاه همواره در دوران حکومت های مختلف به عنوان یکی از اصلی ترین مراکز جمعیتی و حکومتی شناخته شده و به دلیل دارا بودن آب و هوای خاص و همچنین قرار گرفتن در مسیر عتبات عالیات همواره یکی از مقاصد گردشگری غرب کشور بوده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۵:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
زنجان – ایرنا – مدیرکل کتابخانه های عمومی استان زنجان گفت: پررنگ شدن پیگیری ها برای به سرانجام رسیدن کتابخانه مرکزی این استان ضروری بوده و متاسفانه این مساله مغفول مانده است.
اقتصاد 24   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۴:۵۶   + ۱۲ سایت دیگر  
مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری صنعتی و ویژه اقتصادی، بر لزوم اجرای ماده 65 قانون احکام دائمی برنامه های توسعه کشور در مناطق آزاد تاکید کرد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
رضاخانی با اشاره به اینکه زیرساخت های خوبی در کتابخانه های استان زنجان وجود دارد، گفت: متاسفانه مساله کتابخانه مرکزی مغفول مانده است و این پروژه با پیشرفت فیزیکی 27 درصد باید به مطالبه عمومی تبدیل شود.
پیام فوری   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۰:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
در حالی نخستین صندوق سرمایه گذاری املاک و مستغلات در هفته پیش رونمایی شد که موضوعاتی مثل خرید و فروشهای دستوری به یکی از ریسکهای کوتاه مدت صندوقهای مذکور در بین اهالی بازار سرمایه تبدیل شده است. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۰۹:۵۷    
در نشست ازدواج؛ موانع و راهکارها مطرح شد: هرچند در معرفی الگو های فرزندآوری اولویت این شده که سه فرزند به بالا بیاورید تا از نرخ جایگزینی عبورکنیم؛ ولی در خود سیاستگذاری حوزه جمعیت، مسئله ازدواج به شدت مغفول مانده است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۰۷:۳۱    
احسان سهرابی گفت: اجرای تبصره 10 قانون کار هیچ گونه ابهام و مساله ای ندارد اما مشخص نیست چرا اراده ای بر اجرای آن نیست و مغفول مانده است! باید گفت مشت نمونه ی خروار است؛ از این بندهای مغفول مانده در قانون کار بسیار داریم.
شورای نگهبان   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۶:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
دکتر طحان نظیف گفت: صلاحیت های شورای نگهبان در سایه صلاحیت نظارت بر انتخابات مغفول مانده است.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۱/۰۸/۲۷ - ۰۹:۱۴    
هرچند سالمندی به عنوان چالشی برای دهه های آینده معرفی می شود اما رویداد سپیدار قصد دارد ضمن شناسایی چالش ها، فرصت های سرمایه گذاری در حوزه سالمندی را هم به کسب و کارها معرفی کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۱۷:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
رشت- استاندار گیلان با تأکید بر لزوم شناسایی عرصه های سرمایه گذاری بخش گردشگری استان گفت: گیلان فرصت های سرمایه گذاری مغفول مانده ای در این بخش دارد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۱۵:۳۵    
سمنان - ایرنا - حجت الاسلام والمسلمین مرتضی مطیعی نماینده ولی فقیه و امام جمعه سمنان با همراهی مدیران کل دیوان محاسبات و میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان در بازدید از چشمه آبگرم به بررسی ظرفیت های گردشگری و فرصت های سرمایه گذاری این گنجینه مغفول در گذشته پرداخت.
راه دانا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۱۲:۳۷    
شهرستان بابل با دارابودن 207قطعه آب بندان به علت فراهم نبودن بستر های مناسب در گردشگری آبی در این حوزه مغفول مانده است اما عمده موضوعات و بحث هایی که در خصوص گردشگری منابع آبی در مازندران بر روی آن مانور داده می شود مربوط به حوزه دریا و سواحل آن است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۱۱:۵۷    
هرچند سالمندی به عنوان چالشی برای دهه های آینده معرفی می شود اما رویداد سپیدار قصد دارد ضمن شناسایی چالش ها، فرصت های سرمایه گذاری در حوزه سالمندی را هم به کسب و کارها معرفی کند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۱۱:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- نماینده ولی فقیه در کردستان گفت: صدا و سیمای کردستان شناخت و معرفی صحیح استان به ویژه تاریخ برجسته آن را که مغفول مانده است، به عنوان اقدامی مطلوب در اولویت برنامه های خود قرار دهد.
آقای خبر   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۱۱:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
اگر چه یکی از سیاست های تشویق سرمایه گذاران با استفاده از ابزارهای مالی از برنامه های سازمان بورس و اوراق بهادار است به گفته برخی کارشناسان بورس ، چون بازار مسکن و ملک در بورس مغفول مانده است و چون 90 درصد سرمایه گذاران املاک بخش خصوصی هستند این صندوق می تواند راهگشای بخش مسکن باشد. ...
آذرمغان   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۰۷:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از مهر، محمد اله بخش عصر چهارشنبه در نشست مشترک با فرماندار کوثر اظهار کرد: پرورش ماهیان خاویاری مسیر جدید اشتغال و تولید ثروت در اردبیل است که نباید این بخش در توسعه استان مغفول بماند ...
بلاغ مازندران   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۰۰:۵۴    
شهرستان بابل با دارابودن 207قطعه آب بندان به علت فراهم نبودن بستر های مناسب در گردشگری آبی در این حوزه مغفول مانده است اما عمده موضوعات و بحث هایی که در خصوص گردشگری منابع آبی در مازندران بر روی آن مانور داده می شود مربوط به حوزه دریا و سواحل آن است.
شهر بیست   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۹:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
دبیر کنگره ملی شهدای قم با بیان اینکه زندگی بسیاری از شهدا قابلیت تبدیل به فیلم های داستانی را دارد، گفت: شهر قم 8 شهید خلبان دارد که تا امروز نامی از آنان مطرح نشده و مغفول مانده است.
دیار میرزا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۷:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
فرماندار رشت با تاکید بر اهتمام دولت به پاسخگویی بدور از فرافکنی و جبران عقب ماندگی سالهای قبل، گفت: کارگزاران دولت سیزدهم وظیفه دارند تا با حضور میدانی، استفاده از فرصت های مغفول و به کارگیری استعدادهای جوان، منشاء آثار خیر و ماندگار باشند.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۱۶:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با انتقاد از مغفول ماندن مشکلات کسب و کارهای خرد و نوپا در آیین نامه حمایت از کسب و کارهای اقتصاد دیجیتال، گفت: این آیین نامه که چندی پیش توسط دولت تصویب شد مسائل کسب و کارهای نوپا و خرد را مورد توجه قرار نداده و محتوای آن با خواسته های فعالان کسب و کارهای مجازی فاصله دارد.
پانا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۱۶:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
تبریز( پانا) - شهرک دامپروری یامچی شهرستان مرند استان آذربایجان شرقی، با وجود مطالبه مردم مغفول واقع شده بود و اکنون فرماندار مرند از واگذاری آن شهرک به شرکت خصوصی و ظرفیت تولید 1.5 میلیونی این شهرک خبر داد. ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۱۳:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پارک علم و فناوری استان قزوین گفت: آموزش و پرورش ظرفیت بالایی دارد، در حوزه دانش آموزی بحث کارآفرینی و خلاقیت مغفول مانده و هدف ما این است که زیست بوم خلاقیت دانش آموزی را فعال کنیم.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۱۳:۱۹   + ۴۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس سازمان سینمایی، گفت: بهره گیری از ابزارهایی چون سینما برای تبیین و ترویج موضوع کتابخوانی حائز اهمیت است و می توان با همکاری های متقابل از ظرفیت های مغفول مانده در این دو حوزه به نفع هم استفاده کنیم.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۱۲:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
دهشیری گفت: از موارد مغفول در سند تحول قوه قضائیه با توجه به وقایع اخیر، بحث تصویر سازی ذهنی از قوه قضائیه است.
آنا / روزنامه شهروند   ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۱۴:۰۵   + ۸۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور به سازمان برنامه و بودجه برای تنظیم واقع بینانه، مسأله محور و قابل تحقق برنامه هفتم توسعه مأموریت داد.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۰۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور سازمان برنامه و بودجه را مغز متفکر نظام اداری و اجرایی کشور دانست و اظهار داشت: ضرورت دارد هر دو عنوان برنامه و بودجه در این سازمان توأمان مورد توجه قرار گرفته و مسأله مهم نظارت به عنوان یکی از شئونات و وظایف مغفول مانده برنامه و بودجه بدون تعارف و مسامحه پیگیری شود.
توریسم آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۰۲:۲۴    
توریسم آنلاین: گیاهی بدبو اما سرشار از خاصیت؛ به آن انگزه،آنغوزه یا آنقوزه می گویند. حضور آن در طبیعت پرسخاوت ایران پهناور مورد عجیبی نیست. چون هر گوشه ای از این طبیعت زرخیز موهبتی برای ساکنانش دارد ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۱۹:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: تعمیق روابط با کشورهای مشترک المنافع از جمله ظرفیت های مرزی گلستان در مسیر توسعه و رونق اقتصادی تلقی شده که با فعالتر شدن دیپلماسی اقتصادی و نقش آفرینی جدی مسئولان به تدریج درحال انجام است.
تیک   ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۱۸:۴۲    
این سه فاکتور مهم بود، بنابراین سازمان برنامه و بودجه وظیفه دارد با لحاظ جدی این سه مولفه و همچنین اتکا به سیاست های مصوب و سند تحول دولت، برنامه هفتم توسعه را تنظیم نماید. ...