دوشنبه ۰۳ آبانساعت ۰۵:۰۳Oct 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مکران»

خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۴:۱۹    
بیرجند-رئیس فراکسیون توسعه شرق و مکران در مجلس با اشاره به اینکه فرآوری، زرشک را تبدیل به مزیت اقتصادی می کند، گفت: قاچاق، دلالی و خام فروشی از معضلات بخش کشاورزی است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۱:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: در آستانه هفته پدافند غیرعامل، مانور مقابله با حریق و آتش با استفاده از سیستم rainbow (شناور پیشرفته لایروب مکران یک) در لنگرگاه بندرعباس برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۰:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری سیستان و بلوچستان گفت: پس از اعلام طرح های سواحل مکران از سوی برخی از وزارتخانه ها پروژه هایی ارائه شده که موجب جهش موردنظر در توسعه مکران نخواهد شد و می بایست برای توسعه سواحل مکران پروژه های پیشران ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۰:۵۴   + ۱۰ سایت دیگر  
بابک دین پرست گفت: اراضی ساحلی اراضی مردمی هستند و هیچ دستگاه دولتی یا خصوصی به جز برخی دستگاه های خاص که قانون برای آنها تعیین کرده است، حق ندارند این اراضی را در تصرف خود قرار دهند و حصارکشی کنند و باید حداکثر تا هفته آینده آنها نسبت به تخلیه اراضی اقدام شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۹:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور : توسعه سواحل مکران در جنوب کشور، در دستور کار دولت قرار دارد.
وزارت کشور   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۸:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور که عصر پنجشنبه وارد شهرستان زرآباد در استان استان سیستان و بلوچستان شده است، در ادامه روند بازدیدهای خود از پروژه های مصوب شورای توسعه سواحل مکران ...
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ بابک دین پرست که عصر چهارشنبه پس از بازدید از شهرهای سواحل مکران در استان هرمزگان با هدف بررسی روند اجرایی و ارزیابی پیشرفت طرح های مصوب شورای توسعه سواحل مکران وارد شهرستان زرآباد شد ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۷:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان چابهار گغت: یکی از اساسی ترین مشکلی که گریبانگیر منطقه سواحل مکران است نبود دانشگاه علوم پزشکی بوده که با استقرار دانشگاه علوم پزشکی هم مشکل بزرگ بیمارستان 540 تختخوابی و هم دغدغه سرمایه گذارانی که در بحث سلامت نگرانی هایی دارند بر طرف ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۲۳:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
چابهار- ایرنا - معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور گفت: توسعه وآبادانی سواحل مکران و تامین زیرساخت ها برای افزایش تولید و اشتغال از تاکیدات مقام معظم رهبری و دولت است و در این باره در 10 شهرستان ساحلیِ 2 استان هرمزگان و سیستان و بلوچستان اقدامات خوبی در حال انجام است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۲۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه مناطق وزارت کشور گفت: تکمیل سریعتر پروژه های سواحل مکران اهمیت بسیاری دارد، اما نباید کیفیت و امنیت فدای سرعت کار شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۲۱:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
چابهار - ایرنا - معاون استاندار سیستان وبلوچستان و فرماندار ویژه چابهار گفت: پیشرفت سواحل مکران در گرو توسعه نیروی انسانی مکرانی بوده و باید رشته های ضروری در دانشگاه ها و آموزش های فنی و حرفه ای برای توسعه و تربیت نیروی متخصص بومی گنجانده شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۲۱:۰۶    
چابهار - ایرنا - معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور گفت: شهرستان های میناب، سیریک و جاسک در استان هرمزگان و چهار شهرستان کنارک، زرآباد، دشتیاری و چابهار در سیستان و بلوچستان حوزه سواحل مکران به شمار می آیند و با ظرفیت های ناب خود می توانند اقتصاد یک منطقه را متحول کنند.
وزارت کشور   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۲:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
دین پرست معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور و دبیر شورای توسعه و امنیت پایدار شرق و غرب کشور در سفر فشرده کاری به استان هرمزگان با سفر به شهرستان های میناب ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار جاسک در جلسه با معاون هماهنگی و اموراقتصادی وزیر کشور به بیان قابلیت ها، مسائل و مشکلات شهرستان پرداخت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۱:۴۹   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه مناطق وزارت کشور گفت: با توجه به طرح های توسعه ای سواحل مکران باید برای تکمیل بیمارستان کنارک پای کار باشند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۰۶:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
بندرعباس - ایرنا - فرماندار جاسک گفت: امکان ایجاد هزاران شغل با جذب سرمایه گذار در راستای طرح های سواحل مکران وجود دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۰۲:۴۵    
زنگنه گفت: با توجه به نقش سواحل مکران در توسعه و افزایش چشمگیر صادرات و واردات بویژه واردات کالا های اساسی، استاندارد در حوزه ی سواحل مکران بسیار حائز اهمیت است.
هرمز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۰۰:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
دین پرست، تشکیل سازمان توسعه سواحل مکران را در راستای اجرا و تحقق اهداف و برنامه های توسعه ای این منطقه بسیار مهم و ضروری دانست.
خارگ نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۲۳:۵۶    
مدیر کل استاندارد سیستان و بلوچستان گفت:سواحل مکران آینده روشنی دارد و استاندارد روند پیشرفت و توسعه بیش از پیش را فراهم و بستر ساز تعامل بیشتر را در مبادلات جهانی ایجاد می کند .
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۲۲:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم چابهار، نیک شهر، کنارک و قصرقند در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از نگاه یک سویه به فرآیند توسعه ای در سواحل مکران، بر ضرورت توجه به پیوست های اجتماعی و زیست محیطی در جریان توسعه تاکید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۹:۴۵    
بندرعباس - ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور و دبیر شورای توسعه و امنیت پایدار شرق و غرب کشور روز پنجشنبه در دومین روز سفر خود به شرق هرمزگان، آخرین وضعیت 85 طرح مصوب شورای توسعه سواحل مکران را بررسی کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۹:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
چابهار- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سیستان وبلوچستان گفت: ایجاد آزمایشگاه مرجع و لزوم استانداردسازی با توجه به نقش سواحل مکران در توسعه و افزایش چشمگیر صادرات و واردات بویژه واردات کالاهای اساسی از نیازهای ضروری در حوزه سواحل مکران است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۶:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به آینده عظیم اقتصادی سواحل مکران از حضور سرمایه گذاران در راستای پیشبرد اهداف توسعه این منطقه حمایت می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۲۲:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور به همراه معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان عصر امروز وارد شهرستان میناب شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۷:۱۹    
بندرعباس- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور و دبیر شورای توسعه و امنیت پایدار شرق و غرب کشور برای ارزیابی آخرین وضعیت اجرای طرح های مصوب شورای توسعه سواحل مکران وارد شهرستان میناب در استان هرمزگان شد.
وزارت کشور   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۵:۳۲   + ۱۴ سایت دیگر  
دین پرست، کمک به توسعه و آبادانی جزایر خلیج فارس را از اولویت های اصلی وزارت کشور برشمرد و گفت: در وزارت کشور با توجه به اختیارات و مسئولیت ها، پیگیری جدی در این زمینه خواهیم داشت.
دانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
موقعیت استثنایی بندر چابهار آن را به دروازه توسعه سواحل مکران تبدیل کرده است، بندری استراتژیک که می تواند قطب ترانزیت کشورهای شرقی نیز باشد، این روزها رکوردی دیگر در حوزه تخلیه و بارگیری کالا ثبت کرد.
هفته نامه شما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۰۹:۱۵    
باید پرسید برای کنترل و مهار فعالیت های مخرب آیا در حوزه محیط زیست متولیان چه اقدام یا اقداماتی را در سطح بین المللی تدارک دیده اند و با وجود بیش از 1500 کیلومتر سواحل هرمزگان و بوشهر و خوزستان در خلیج فارس و هم اکنون فعالیت ها در سواحل مکران که این رقم را دو چندان می نماید چه برنامه ریزی و اقدام و ...
وزارت کشور   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۵:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
دین پرست معاون وزیر کشور، جهت بررسی آخرین وضعیت اجرای پروژه های مصوب شورای توسعه سواحل مکران و بررسی و حل و فصل مشکلات واحدهای منتخب تولیدی، به دو استان هرمزگان و سیستان و بلوچستان سفر می کند.
دانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۵:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
امیر دریادار ایرانی از بازگشت دوناوشکن تمام ایرانی سهند و ناوربندر مکران طی روزهای آینده به آب های سرزمینی خبر داد.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۳:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده نیروی دریایی ارتش از بازگشت دوناوشکن تمام ایرانی سهند و ناوربندر مکران طی روزهای آینده به آب های سرزمینی خبر داد.
مکران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۵:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
دردیدار جهانگیر حاجی زاده سردبیر صبح مکران بامدیر کل استاندارد هرمزگان دکتر محمدکمالی گفت در شش ماهه اول امسال بازدیدها مختلف فنی از واحد های تولیدی استان هرمزگان انجام شده است به گزارش صبح مکران محمدکمالی مدیرکل استاندارد استان هرمزگان گفت: مطابق ماده 19 قانون توسعه نظام سازمان ملی ...
مکران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۴:۴۷   + ۱۵ سایت دیگر  
خبرفوری ✅صبح مکران ثبت بالاترین آمار جذب سرمایه گذاری در سال جاری/ اختصاص چهار هزار میلیارد تومان برای توسعه زیرساخت ها مناطق ویژه اقتصادی در کشورهای مختلف از جنبه های گوناگون حائز اهمیت هستند. این مناطق بیشتر در سواحل دریاهای آزاد قرار دارند، به عنوان محلی امن برای سرمایه گذاری به ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۰:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
کنارک - فرماندار کنارک گفت: برگزاری همایش های ملی در سواحل مکران یکی از راه های جذب سرمایه گذار برای ایجاد مراکز فرآوری و اشتغال در جنوب سیستان و بلوچستان است.
ایران پرس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۰۹:۱۱    
هرمزگان- ایران پرس: طلوع طلایی آفتاب از دروازه سواحل مکران (بندر سیریک) تا غروبش در نگین مکران (جاسک)، نگارستانی از زیبایی هاست و بیش از پیش بر زیبایی سواحل مکران افزوده است.
مکران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۰۷:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مکران حمیدرضا نصیری و روسای سازمان نظام مهندسی 7 استان کشور با هماهنگی سازمان نظام مهندسی استان کرمان از اجرای طرح سیماب در شهرستان سیرجان بازدید کردند. حمیدرضا نصیری رئیس سنم هرمزگان در حاشه این بازدید بیان داشت: توسعه بخش کشاورزی مستلزم ایجاد هم ...
مکران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۷:۴۷    
حکم مسئولیت جهانگیر حاجی زاده بعنوان سردبیر سیاسی صبح مکران به مدت دوسال دیگر تمدیدشد طی حکمی از سوی محمد دیمه کار مدیرمسئول صبح مکران حکم مسئولیت سردبیر سیاسی صبح مکران جهانگیر حاجی زاده به مدت دوسال دیگر تمدید گردید دراین حکم آمده است باتوجه به ...
مکران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۶:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
رئیس مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس شورای اسلامی از برگزاری نشست مشترکت با وزیر کشور و دلجویی در جهت رفع ابهامات بوجود آمده در نوع انتصاب استاندار هرمزگان خبرداد به گزارش صبح مکران احمدمرادی، رئیس مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس در گفت و گو با ...
ایران پرس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۳:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
کنارک- ایران پرس: بندر زیبای پزم تیاب در استان سیستان بلوچستان قرار دارد و به سبب وجود صخره ها و ساحل شنی زیبا، مکانی منحصربه فرد برای گردشگران است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۱۰:۱۸   + ۹ سایت دیگر  
معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان سیستان وبلوچستان از توسعه گلخانه ها در منطقه مکران خبر داد و گفت: ظرفیت تولید محصولات گلخانه ای در سیستان وبلوچستان به 70 هزار تن رسید
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۰۷:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
چابهار- ایرنا- معاون صید و بنادر ماهیگیری اداره کل شیلات سیستان و بلوچستان گفت: طوفان حاره ای شاهین حدود 167 میلیارد تومان به زیرساخت های شیلات سواحل مکران(شهرستان های چابهار، دشتیاری، کنارک و زرآباد) خسارت وارد کرده است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۶:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان صمت سیستان و بلوچستان با بیان اینکه سواحل مکران قطب صنایع شیلاتی کشور است، گفت: 100 واحد صنایع شیلاتی در حوزه ی سواحل مکران فعالیت دارند.
مکران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۶:۱۴    
✍️جهانگیر حاجی زاده سردبیر سیاسی صبح مکران باحضور دوستی استاندار هرمزگان وهمدلی وهم افزایی مجمع نمایندگان استان هرمزگان و درزیر سایه چترحمایتی نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان وامام جمعه بندرعباس روزهای خوب هرمزگان فرارسیده است از اولین روز هفته آینده استاندار جدید هرمزگان بر مسند استانداری خدمت ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۳:۴۵   + ۱۲ سایت دیگر  
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: تجارت در دنیا در حال حرکت به سمت شرق است و چابهار واقع شده در سواحل مکران قطب سوم تجاری کشور می باشد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۵:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل ایمنی و حفاظت دریایی سازمان بنادر و دریانوردی از اتمام طوفان حاره ای چرخنده شاهین در سواحل جنوب شرق ایران خبر داد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۱:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
نماینده مردم چابهار در مجلس خواستار تقویت زیرساخت های مدیریت بحران در منطقه سواحل مکران شد و گفت: وزارت جهاد از انجام مجدد صید ترال جلوگیری کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۰:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
تیم فوتبال ساحلی بانوان ستارگان مکران سیریک با برد به کار خود در لیگ برتر کشور پایان داد.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۰۹:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
تمهیدات پیشگیرانه و افزایش آمادگی اداره کل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان زاهدان خبرنگار ابتکار : مدیر کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان از افزایش آمادگی و تشدید تمهیدات پیشگیرانه این اداره کل برای مواجهه با طوفان حاره ای و کاهش خسارات ناشی از طوفان پیش بینی شده در دریای عمان و ...
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: خسارت های ناشی از طوفان حاره ای شاهین در سواحل مکران به ویژه شهرستان های دشتیاری، چابهار، کنارک و زرآباد، نیکشهر، راسک و قصرقند سریعا بررسی، برآورد و از طریق ستاد مدیریت بحران و مسوولان مرتبط جبران خواهد شد.