شنبه ۱۲ فروردینساعت ۱۵:۳۶Apr 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فرهنگ سازی»

حوزه   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۱۵:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ حجت الاسلام محمودی با ابراز نگرانی از وضعیت ساحل، گفت: مسئولین ذیربط به گونه ای عمل کنند که ضمن حفظ امنیت و آرامش، حریم شریعت در شهر و سواحل شهرستان شکسته نشود.
مرصاد   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۲۲:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سرپلذهاب باتاکید بر لزوم ایجاد وحدت و اعتماد ملی در کشور گفت: تحقق شعار سال نیازمند فرهنگ سازی و الگو سازی در کشور است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۲۲:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
عضو فراکسیون روحانیت مجلس با بیان اینکه در مورد کسانی که از سر بی اطلاعی مرتکب بدحجابی می شوند باید فرهنگ سازی لازم صورت گیرد، گفت: فرهنگ سازی و برخورد با کشف حجاب کننده ها هم زمان باید انجام شود.
خارگ نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۱۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیریت ارشد شرکت پایانه های نفتی ایران گفت: یکی از اولویت مهم شرکت، توجه به مقوله ایمنی و حفظ محیط زیست است و در این راستا موضوع آموزش و فرهنگ سازی در سطوح مختلف عملیاتی، پشتیبانی و اجرایی سازمان مورد تاکید است.
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۴:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
یکی از جاذبه های گردشگری تهران مجموعه تفریحی ارم است. یکی از بخش های اصلی این مجموعه بزرگ، باغ وحش آن است که در سال 1369 با هدف فرهنگ سازی و آشنا شدن عموم مردم با حیات وحش احداث شد. در این باغ وحش حیوانات متنوعی نظیر فیل، خرگوش، مار، اسب، تمساح، شترمرغ و دیگر حیوانات نگهداری می شود ...
آوای رودکوف   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۰۰:۳۰    
روایت خبرنگار شهرستان بهمئی از تلاش های دادستان و فرمانده انتظامی این شهرستان و تاکید بر فرهنگ نه به اسلحه و اصلاح خرده فرهنگ ها در سطح جامعه....
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۲۰:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران معاون سیاسی و امنیتی استاندار مازندران بر ضرورت فرهنگ سازی برای تعالی بخشی ارزش های اخلاقی و معرفتی در جامعه تاکید کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۸:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
ساری- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران بر ضرورت فرهنگ سازی برای تعالی بخشی به ارزش های اخلاقی و معرفتی در جامعه تاکید کرد و آن را اولویت اصلی در استان دانست.
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۴:۳۶   + ۱۶ سایت دیگر  
مرادی نماینده مردم بندرعباس در مجلس در رابطه با احتمال افزایش قیمت حامل های انرژی بیان داشت: در دولت اقای روحانی افزایش قیمت حامل های انرژی بدون هماهنگی مجلس اتفاق افتاد و در بودجه هم مطرح نشده بود ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۴:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: شهرکرد- معاون اقتصادی استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه رشد تولید منجر به تنظیم توزیع می شود، گفت: اگر می خواهیم شکست تورم با افزایش رکود همراه نشود نیازمند فرهنگ سازی هستیم.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۴:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی استان زنجان گفت: تئاتر جزو نیازهای اساسی هر جامعه ای است که می تواند فرهنگ سازی کند، تعلیمی بوده یا پیش برنده در جامعه باشد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۳:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
شهرکرد- معاون اقتصادی استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه رشد تولید منجر به تنظیم توزیع می شود، گفت: اگر می خواهیم شکست تورم با افزایش رکود همراه نشود نیازمند فرهنگ سازی هستیم.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۲:۳۶   + ۲۱ سایت دیگر  
بنیاد 15 خرداد ستاد اجرایی فرمان امام بر فرهنگ سازی و فعالیت های فرهنگی در حوزه فرزندآوری و جوانی جمعیت تاکید دارد.
انعکاس اردبیل   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل گفت: تئاتر، هنری ماندگار و تعالی بخش است که در فرهنگ سازی و فرهنگ آفرینی، نقشی بی بدیل و ارزشمند داشته و همین جایگاه رفیع تئاتر است که از آن به عنوان رسانه ای مهم در انتقال مفاهیم انسانی یاد می شود.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۲:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
عبدالمجید شیخی، کارشناس مسائل اقتصادی با بیان اینکه برای جلوگیری از رشد تورم باید فعالیت های غیرمولد و آتش افروزی های سوداگران را در بخش های مختلف اقتصادی متوقف کرد، گفت: برای مقابله با تورم در کنار سیاست گذاری های درستی که شکل می گیرد، باید فرهنگ سازی در اولویت باشد.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۰۱:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
حوزه / نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان با بیان اینکه، مجموعه ای از طلاب بایستی تربیت شوند که در تمامی ابعاد تبلیغ مهارت داشته باشند، گفت: اماکن گردشگری و سواحل و سایر فرصت های تبلیغی به خصوص در ایام عید ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۲:۵۷    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی گفت: نقش دستگاه های فرهنگی، آمادگی افکار عمومی و فرهنگ سازی برای تحقق شعار سال است، تحقّق شعار سال، همراهی و مشارکت مردمی را می طلبد و با دستورالعمل های یکطرفه و برخوردهای غیرتعاملی نمی توان توفیق چندانی را به دست آورد.
استاندار گلستان با اشاره به آمار بالای تصادفات نوروزی استان بویژه برای خودروهای بومی گفت که برای کاهش این امر به فرهنگ سازی ویژه و کار جهادی نیاز است.
سلام نو / جهان نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۵:۵۴   + ۱۶ سایت دیگر  
پیمان جبلی رئیس صداوسیما گفت: قبول داریم که مرجعیت صداوسیما آسیب خورده است اما در تلاشیم به آن نقطه طلایی دست یابیم.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۲:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
با هدف تربیت دانش آموزان دوره های تحصیلی به منظور نسلی آشنا به منابع انرژی و ارتقاء سطح دانش خانواده ها و فرهنگ سازی مصرف بهینه، تفاهم نامه طرح همیار انرژی از سوی مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی و مدیرکل آموزش و پرورش استان به امضاء رسید.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۲:۱۴    
درویشی با بیان اینکه بانوان به عنوان مادر و همسر پیشتاز فرهنگ سازی در جامعه هستند، گفت: در سال های اخیر با حمایت از کسب و کار های خانگی زمینه فعالیت بانوان ایجاد شده و فعالیت در مشاغل خانگی در استان هرمزگان رشد چشمگیری داشته است.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۲۳:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی قم گفت: در استان قم حساسیت های میراثی در حفظ و نگهداری آثار تاریخی بافت ها، بسیار پایین است و با این چالش مواجه هستیم که مردم در بافت ها بیشتر تمایل به تخریب تا نگهداری آثار تاریخی را دارند و این جاست که رسانه باید به کمک بیاید تا فرهنگ سازی لازم صورت گیرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۹:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
بوشهر- مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر مشارکت حلقه های میانی، فراهم کردن فضای گفتمانی مخاطب و دوسویه در جامعه و فرهنگ سازی اقتصاد مقاومتی را محورهای تحقق این شعار دانست.
مرور نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۸:۲۱    
این روزها تب تجمل گرایی به عنوان یک پدیده نوین در مراسم ازدواج جوانان از ابتدا تا انتها مانعی بزرگی بر سر راه آن ها به شمار می رود که تنها راه مهار و کنترل آن را باید در فرهنگ سازی و آموزش صحیح جستجو کرد.
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۴:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری حوزه، حجت الاسلام مرتضی شعبان زاده اجرای مهرواره محله همدل را یکی از برنامه های محوری سازمان تبلیغات اسلامی در سال جاری برشمرد و اظهار داشت: فرهنگ سازی به منظور دستگیری و گره گشایی و روایت آن با ابتکارات محلی و مردمی از مهم ترین اهداف این مهرواره است. ...
استانداری ایلام   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۰:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام، مهندس سعید هژبری روز جمعه 4 فروردین ماه 1402 در جلسه مشترک شورای هماهنگی ترافیک استان و شهرستان چرداول از کاهش 63 درصدی تصادفات منجر به فوت در جاده های استان ایلام در مقایسه با مدت مشابه سال قبل خبر داد و گفت ...
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۸:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان هرمزگان، بازار ماهی فروشان شهر بندرعباس، به منظور تأمین آبزیان حلال مورد استفاده شهروندان، تحت بازدید مسؤول دفتر نمایندگی ولی فقیه در دامپزشکی استان هرمزگان، قرار گرفت. ...
رسا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۶:۴۵    
حجت الاسلام والمسلمین ربانی گفت: حقیقتاً شعار سال 1402 نیازمند تبیین گسترده و فرهنگ سازی است و نمی توان از این مسئولیت صرف نظر کرد.
سینما خانه   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۵:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
برنامه تازه های ترافیک با ارائه گزارشی از آخرین وضعیت راه های کشور، در ایام نوروز روانه آنتن شبکه سلامت می شود. به گزارش سینامخانه و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما، این برنامه که یکی از بخش های برنامه مثبت سلامت محسوب می شود ...
قم فردا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۴:۰۲   + ۱۳ سایت دیگر  
رهبرمعظم انقلاب با اشاره به شعار سال 1402 فرمودند: باید مسئولان و فعالان اقتصادی و فعالان مردمی و فرهنگی و همچنین صداوسیما که وظیفه فرهنگ سازی را برعهده دارد، همه همت خود را بر این دوموضوع قرار دهند تا در درجه اول تورم مهار شود و کاهش یابد و در درجه بعد زمینه افزایش تولید فراهم گردد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۰۹:۰۰    
رئیس شورای اسلامی شهر چمگردان گفت: طبق تاکیدهای مقام معظم رهبری، فرهنگ سازی در تحقق شعار سال از اهمیت ویژه ای برخوردار است، زیرا منظور از تولید فقط تولیدات فیزیکی نیست، همه وظیفه داریم در عرصه های فرهنگی نیز این هدف را دنبال کنیم تا شاهد رشد تولید و مهار تورم باشیم.
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به مناسبت آغاز سال 1402 هجری شمسی، با تبریک عید نوروز به آحاد ملت ایران و همه ملت هایی که نوروز را گرامی می دارند، مهمترین مسئله کشور در سال گذشته را موضوع اقتصاد و معیشت مردم دانستند.
راه امروز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۰۹:۴۹   + ۲۹ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای تاکید کردند: باید مسئولان و فعالان اقتصادی و فعالان مردمی و فرهنگی و همچنین صداوسیما که وظیفه فرهنگ سازی را برعهده دارد، همه همت خود را بر این دوموضوع قرار دهند تا در درجه اول تورم مهار شود و کاهش یابد و در درجه بعد زمینه افزایش تولید فراهم گردد.
پانا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۰۸:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - فرهنگ سازی برای دانش آموزان در حوزه سلامت و بهداشت را باید یکی از موضوعات محوری دانست که در دولت سیزدهم توسط وزارت آموزش و پرورش پیگیری شده است. ...
اصلاحات نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۰۱:۲۶   + ۲۰۷ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای تاکید کردند: باید مسئولان و فعالان اقتصادی و فعالان مردمی و فرهنگی و همچنین صداوسیما که وظیفه فرهنگ سازی را برعهده دارد، همه همت خود را بر این دوموضوع قرار دهند تا در درجه اول تورم مهار شود و کاهش یابد و در درجه بعد زمینه افزایش تولید فراهم گردد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۲۱:۵۶    
ایسنا/لرستان شهردار بروجرد گفت: موضوع سگ های بدون صاحب یکی از مسائل مهمی است که نیاز به توجه جدی دارد.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان، فرهنگ سازی و تولیدمحتوا را عاملی موثر در افزایش ایمنی و کاهش تصادفات بیان کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۴:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
رشت- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان با تاکید بر توجه به آموزش در سنین پایه گفت: فرهنگ سازی و آموزش در خصوص عوارض اعتیاد و مصرف مواد مخدر باید از مهدهای کودک و مدارس شروع شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- مدیرکل انتقال خون گلستان گفت: با همراهی دلسوزانه همه مردم و فرهنگ سازی انجام شده در جامعه تعداد اهداکنندگان خون در گلستان 17 درصد افزایش یافت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۵:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
دوره تربیت مبلغ جمعیت با همکاری وزارت ورزش و جوانان، وزارت بهداشت و سازمان تبلیغات اسلامی در 15 استان به صورت همزمان در اسفند ماه 1401 برگزار شد.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۴:۴۸    
برگزاری جشنواره گاز و رسانه گامی مهم در جهت تبیین انعکاس خدمات نظام در بحث گازرسانی بوده و همکاری و همراهی رسانه ها در این امر و فرهنگ سازی بهینه و ایمن گاز بسیار مهم و ارزشمند است.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۲:۰۳    
معاون فرهنگ سازی سازمان بسیج دانشجویی اعتقاد دارد که استفاده از ادبیات غیر دانشگاهی یکی دیگر از چالش جدی است که در حوادث اخیر کشور به صورت مکررا در محیط های دانشگاه استفاده شد.
برترین ها / خبر فوری   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۰:۳۸   + ۳۲ سایت دیگر  
رئیس دفتر اسبق مرحوم مصباح یزدی، با بیان اینکه در مسئله عفاف و حجاب تنها مسئله سلامت خانواده نیست، به اصلاحات نیوز می گوید: بحث این است که الحیا راس الدین. یعنی واقعا حیا برای جامعه به منزله سر برای بدن است و زمانی که نباشد می شود بدن بی سر. بدن بی سر حیات و ارزشی ندارد ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۰۷:۲۵    
رئیس کل سازمان نظام پرستاری گفت: شما در بیمارستان ها با پدیده هایی مثل کمبود نیرو، خدمات القایی، عفونت های بیمارستانی، ایاب و ذهاب و یا از کار افتادگی همراه هستید که تمام این ها بودجه بر است. ولی ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۶:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
همدان- دادستان همدان با بیان اینکه اطلاع رسانی و فرهنگ سازی برای پاسداشت حرمت ماه رمضان ضرورت دارد، گفت: برخورد جدی با هرگونه مظاهر روزه خواری صورت می گیرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۵:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس جمعیت هلال احمر تلاش برای کاهش تبعات نامطلوب تغییرات اقلیمی را اولویت هلال احمر عنوان و خاطرنشان کرد: علاوه بر فرهنگ سازی برای حفظ محیط زیست و کاشت درخت ...
فرهنگ سازی ایمنی ترافیک توسط دستگاه های ذیربط و قانون مداری توسط مردم در ارتقای ایمنی راه ها نقش آفرین بوده و باید مورد توجه جدی قرار گیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۷:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده قرارگاه فرهنگی و اجتماعی بقیه الله(عج) گفت: حضور مردم در گام دوم انقلاب متفاوت تر از گام اول است، مردم باید با حضور ایجابی خود در گام دوم به دنبال فرهنگ سازی و جامعه سازی باشند.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۵:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ مدیر حوزه های علمیه خواهران نقش پررنگ طلاب خواهر در آگاهی بخشی به دختران فریب خورده در اغتشاشات اخیر را یادآور شد و گفت: طلاب خواهر در جریان های اخیر توانستند با آگاهی بخشی به جامعه حتی افرادی که در ابتدا تحت تأثیر رسانه های بیگانه بودند را به مسیر انقلاب هدایت کنند و این نشان دهنده قدرت طلاب ...