پنجشنبه ۲۹ اردیبهشتساعت ۱۹:۱۹May 2022 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نگران»

خبرگزاری مهر   ۳۶ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
شاهرود- نماینده شاهرود و میامی در مجلس ضمن انتقاد از عملکرد سازمان محیط زیست در قبال ایران ، گفت:بارها تذکر داده بویم زیرا گزارش هایی از اقدامات زیان بار محیط زیست در توران نگران کننده بود.
خلیج فارس   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خلیج فارس به نقل از برترین ها؛پایگاه اطلاع رسانی سازمان حفاظت محیط زیست، از تلف شدن دومین توله یوز ایران در مرکز تکثیر یوز آسیایی خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۲ ساعت پیش    
مسئول مرکز مطالعات راهبردی جمعیت کشور گفت: سقط سالانه 370 هزار جنین، کاهش نرخ رشد جمعیت و پیری جامعه، زنگ خطر بحران امنیتی، اقتصادی، سیاسی و انقلاب خانواده را به صدا درآورده است.
خبرگزاری مهر   ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
دبیر کل سازمان ملل اعلام کرد گرسنگی و بحران غذایی جهانی به واسطه جنگ اوکراین به سطح نگران کننده ای رسیده است.
ایرنا   ۳ ساعت پیش    
تهران – ایرنا – شبکه خبری سی ان ان گزارش داد: بازارهای مالی روز بسیار بدی را پشت سر گذاشته و نگران آن هستد که با ادامه تورم ، اقتصاد آمریکا با رکود مواجه شود چرا که این مساله سقوط بازارهای سهام را به دنبال داشته است.
خبرگزاری مهر   ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
یک روزنامه رژیم صهیونیستی اذعان کرد که مقامات این رژیم به دلیل صدور مجوز برگزاری راهپیمایی پرچم در اوایل خردادماه، نسبت به تشدید تنش ها در اراضی اشغالی بسیار نگران هستند.
ایسنا   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
بر اساس آمارهای برنامه جهانی غذا و کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل، خانواده های سوری که در اردوگاه های عراق زندگی می کنند، با سطح نگران کننده ای از عدم امنیت غذایی مواجه هستند.
جلسه فعالان دانشجویی دانشگاه های تهران با علی خضریان، عضو هیات رئیسه و سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی پیرامون موضوعات و همفکری در خصوص مسائل اصلی کشور در کمیسیون اصل 90 برگزار شد.
آنا   ۵ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور آمریکا به دلیل افزایش فشارها در این کشور درباره کمبود شیر خشک فرمانی صادر کرد.
بولتن نیوز   ۵ ساعت پیش    
در این ارائه، نشان داده شده است که چطور وعده ها و بهشت برینی که برخی افراد با این ابرپروژه های غیرمنطقی به سیاستمداران و مسوولان می دهند نه تنها محقق نخواهد شد بلکه تبعات آن از منظر اجتماعی و سیاسی-امنیتی نگران کننده نیز خواهد بود.
گذار نیوز   ۵ ساعت پیش   + ۲۵ سایت دیگر  
لواسانی گفت : با توجه به شرایط تحریمی، بخشی از فعالیت های شبکه بانکی با همکاری صرافی ها انجام می شود و از ورود بانک ها به خرید و فروش ارز نگرانی نداریم
مثلث آنلاین   ۵ ساعت پیش    
سناریوی مزدی دولت برای کارگران مشمول قانون کار فعال در دولت و نهادهای عمومی، این افراد را نگران و ناراحت کرده است.
مثلث آنلاین   ۶ ساعت پیش    
سناریوی مزدی دولت برای کارگران مشمول قانون کار فعال در دولت و نهادهای عمومی، این افراد را نگران و ناراحت کرده است
ندای پیشوا   ۶ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور گفت: مردم نگران در دسترس بودن کالای اساسی نباشنددولت سیزدهم اقداماتی برای روان سازی ورود و خروج کالای اساسی از بنادر مهم کشور انجام داده است./ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، ...
شهرآٰرا نیوز   ۶ ساعت پیش    
حکایت یک دو دوتا چهارتای ساده است. آن قدر ساده که فهمیدن آن نه نیاز به تحصیلات آن چنانی دارد و نه درک اصطلاحات پیچیده علمی. خلاصه اش این است که نمودار های جمعیت از سال های 94 و 95 به این سو وضعیت نگران کننده ای به خود گرفته اند و ادامه آن، به ضرر همه تمام خواهد شد.
رسا   ۶ ساعت پیش    
یکی از مهمترین مصادیق یاری دولت در این روزهای سخت، قطع زنجیره انتشار و توزیع پیام های دروغ و اخبار جعلی است.
اتحاد خبر   ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
اتحادخبر: خانم ها ممکن است در زندگی روزمره دچار مشکلاتی شوید اما نگران نباشید ترفندهای جالبی وجود دارد که به راحتی این مشکلات را حل می کنید.
راهبرد معاصر   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اسماعیل بشری، کارشناس اروپا در گفتگویی پیرامون درخواست پیوستن سوئد و فنلاند به ناتو گفت: به احتمال قوی رئیس جمهور ترکیه ماموریت دارد تا خواسته رئیس جمهور روسیه مبنی بر عدم پیوستن سوئد و فنلاند به ناتو را به آنها گوشزد کند ...
خبر آنلاین   ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
عبدالرضا فرجی راد استاد ژئوپلتیک دانشگاه در گفتگویی با خبرآنلاین در تحلیل بازداشت انریکه مورا هماهنگ کننده اروپایی در مذاکرات وین گفت: جریانات اطلاعاتی اسرائیلی و عربی مخالف برجام و خروج سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از فهرست ادعایی تروریستی هستند ...
جام جم   ۹ ساعت پیش    
باز هم پای گرد و خاک در میان است، ذرات ریزی که مسافرند و مثل همه سال هایی که ریزگردها مهمان نچسب شهرهای ما بوده اند، از زمین های خشک کشورهای همسایه راه افتاده و برای ما دردسر شده اند. ...
باز توزیع عادلانه یارانه ها و توقف هدررفت ذخائر ارزی به مذاق بانیان وضع موجود خوش نیامده و این جریان همسو با معاندان خارجی با دروغ و فرافکنی به نفع قاچاقچیان و رانت خواران علیه این تصمیم مردمی و ضد فساد دولت فضا سازی می کنند.
کارگران مشمول قانون کار هستند و کارمندان مشمول قانون خدمات کشوری؛ پس برای تعیین مزد و حقوق هم هر یک از آنها باید براساس قانون کار یا قانون خدمات کشوری اقدام شود.
مدیرعامل انجمن بیماران کلیوی کشور: افزایش قیمت دارو بیماران کلیوی را نگران کرده است
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۰۶:۱۹    
سفیر پیشین ایران در افغانستان گفت: بدون اغراق باید گفت که طالبان برای آمریکا یک اهرم فشار در افغانستان و پاکستان به حساب می آید تا بتواند مدیریت بحران را در دست داشته باشد.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۰۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
کلیپ جالب از حرکت و دویدن این گاو اسب را باید نگران کند، صاحب این گاو چالاک دختری است که در آرزوی داشتن اسب و سواری با او گوساله اش را این چنین تعلیم داده است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۰۰:۰۳    
گرگان- افزایش یک باره قیمت آرد صنف و صنعت از سوی دولت باعث شده تا تولیدکنندگان نان های حجیم و نیمه حجیم گلستانی نسبت به آینده شغلی خود نگران و افق روشنی را پیش روی این کسب و کار نبینند.
آفتاب یزد   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۰۰:۰۰   + ۱۱ سایت دیگر  
آفتاب‭ ‬یزد‭- ‬گروه‭ ‬شبکه‭:‬‭ ‬درحالی‭ ‬که‭ ‬شیر‭ ‬نر‭ ‬باغ وحش‭ ‬ارم‭ ‬منتظر‭ ‬مرگ‭ ‬است‭ ‬خبر‭ ‬رسید‭ ‬که‭ ‬دومین‭ ‬توله‭ ‬ایران،‭ ‬یوزپلنگ‭ ‬مرکز‭ ‬تکثیر‭ ‬توران‭ ‬تلف‭ ‬شد‭.‬
کیهان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۲۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
یونیسف در تازه ترین گزارش خود درباره وضعیت افغانستان، از افزایش دو برابری کودکان در معرض خطر مرگ در افغانستان خبر داده است. صندوق حمایت از کودکان سازمان ملل متحد (یونیسف) اعلام کرده در سال جاری میلادی یک میلیون و یکصد هزار کودک در افغانستان با خطر مرگ رو به رو هستند ...
صدای ایران   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۲۲:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران ، شیوا نان آور خانواده بود، سرپرست مادر و 3 خواهرش.او در گروگانگیری ایلام جان خود را از دست داد.شاید امروز صبح زمانی که راهی محل کارش شد، مادرش نمی دانست که چشم و چراغ خانه اش دیگر هرگز به خانه برنمی گردد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۲۱:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل غله سیستان و بلوچستان گفت:هیچ افزایش قیمتی در حوزه گندم، آرد و نان نخواهیم داشت و با نانوایان گرانفروش و کم کار حتما برخورد قانونی صورت می گیرد.
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۲۰:۵۶   + ۱۴ سایت دیگر  
علی رمضانی، قائم مقام و سخنگوی سی و سومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در هفتمین نشست خبری از نشست های روزانه این رویداد فرهنگی که امروز (چهارشنبه، 28 اردیبهشت ماه) در سالن یاس مصلای تهران برگزار شد ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۲۰:۱۴    
ایسنا/چهارمحال و بختیاری رئیس سازمان جهادکشاورزی چهارمحال و بختیاری گفت: سامانه هایی برای رصد توزیع آرد در روستاها و نانوایی ها وجود دارد و توزیع آرد رصد می شود، اما هم چنان نگران شبکه قاچاق آرد به علت تفاوت قیمت آرد دولتی و آزاد هستیم.
اول فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۹:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
خیلی از افراد آنقدر از پیر شدن می ترسند که یک نوع اضطراب شدید دائمی و غیر طبیعی از این مساله دارند که به آن گراسکوفوبیا یا ترس از پیری گفته می شود. علائم گراسکوفوبیا، ترس از پیری چیست؟ علائم گراسکوفوبیا در افراد مختلف متفاوت است اما به طور کلی شامل موارد زیر می باشد: ...
ناطقان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۸:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
هریک از بیماری ها دارای نشانه هایی هستند که به تشخیص سریع تر آن مشکل کمک میکنند اما علامت های نگران کننده ای در بدن آقایان وجود دارد که جدی گرفته نمی شوند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۷:۵۵   + ۱۸ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا-معاون وزیر جهاد کشاورزی و رئیس سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی کشور با تاکید بر لزوم توجه به حوزه دانش بنیان،گفت: حدود 30 درصد از 120 میلیون تن مواد غذایی تولید شده در کشور و معادل غذای 25 میلیون نفر ضایع و دور ریخته می شود که وضعیتی نگران کننده است.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۷:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
بر اساس تاکید جدی دولت، نان گران نخواهد شد و مردم نباید نگران این موضوع باشند.
ارانیکو   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۶:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه سراسری دامداران با اشاره به لزوم سرعت بخشی به تامین نقدینگی واحدهای تولیدی گفت: تولید شیرخام و گوشت قرمز به اندازه کافی است و مردم نگران نباشند.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۵:۲۷    
به خبرنگار علمی خبرگزاری علم و فناوری از آذربایجان غربی ، معاون وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و رئیس سازمان دانشجویان گفت؛ تمایل جوانان برای ورود به دانشگاه ها در رشته های فنی مهندسی کاهش یافته که امری نگران کننده و در تضاد با اقتصاد تولید بنیان در کشور است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۵:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
زنجان-مدیرعامل انجمن بیماران کلیوی کشورگفت: وضعیت اشتغال بیماران کلیوی بسیار نگران کننده است.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۵:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار کشان گفت:در تامین کالا های اساسی هیچ گونه مشکلی وجود ندارد و مردم نگران این موضوع نباشند. محمد شریف زارعی در جلسه قرارگاه مردمی سازی وتوزیع عادلانه یارانه ها گفت: در تامین کالا های اساسی هیچ گونه مشکلی وجود ندارد و مردم نگران این موضوع نباشند، هرگونه گرانفروشی ...
تیک   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۴:۱۶    
پس از انجام جراحی و درمان بیماری، خدمات تزریقات در منزل به صورت شبانه روزی باعث می شود که دغدغه ای برای انجام برخی از خدمات پزشکی نداشته باشید. شاید شما هم تجربه کرده باشید که برخی از دردها در ساعات آخر شب خود را بیشتر نشان داده و بیمار را بیشتر از قبل آزار می دهد ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۴:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
بازرس ویژه آمریکا در افغانستان گزارش داد که به دنبال توافق دوحه با طالبان، اشرف غنی از ترس توطئه آمریکا و کودتای ارتش مهمترین فرماندهان نظامی را کنار گذاشته که این امر منجر به سقوط کابل شده است.
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۴:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
ریزش مو مشکلی آزاردهنده و نگران کننده می باشد اما خوشبختانه روش های متعددی برای درمان آن وجود دارد. در کنار تمام روش های موجود، کاشت مو به عنوان بهترین و قطعی ترین روش شناخته می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۳:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی در خصوص شایعات افزایش قیمت برنج و گوشت قرمز، اظهار کرد: مردم نگران نباشند؛ این اقلام افزایش قیمت نخواهد داشت و برای رفع نگرانی مردم از امروز 950 تن برنج تنظیم بازار کم کم به بازار تزریق خواهد شد.
یکتا پرس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۳:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه انگلیس گفت کشورش در شرایط اقتصادی بسیار بسیار دشواری قرار گرفته و اتهامات اخلاقی علیه یک عضو پارلمان را بسیار بسیار نگران کننده توصیف کرد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۳:۴۱    
وزیر خارجه بریتانیا ضمن ابراز نگرانی در خصوص وضعیت ایرلند شمالی، بر ضرورت تغییر توافق نامه های تجاری کنونی تأکید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۳:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - مدیرعامل انجمن بیماران کلیوی کشور با اشاره به مشکلات دارویی بیماران کلیوی به ویژه بیماران خاص گفت: متاسفانه قیمت این داروها در کشور با افزایش مواجه حتی نوع خارجی آن هم کمیاب شده که این امر به نوعی بیماران کلیوی را نگران کرده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۳:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/البرز معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی البرز از کاهش مراجعه مردم به مراکز بهداشتی درمانی برای واکسیناسیون کرونا خبر داد.
رویداد ایران   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۲:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس اینترپل گفت: جرایم سازمان یافته، کشورهای منطقه را نگران کرده است، از این رو ارتقا تعاملات بین دو کشور به روابط دو جانبه بین اینترپل کشورها از ضروریات است.