پنجشنبه ۳۰ شهریورساعت ۱۹:۳۶Sep 2023 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جنبش»

اقتصاد ایران: طی عملیات زیرگیری با خودرو در نزدیکی قدس اشغالی، 1 نظامی صهیونیست زخمی شد و جنبش حماس آن را پاسخی به تداوم هتک حرمت مسجد الاقصی دانست.
اقتصاد نیوز   ۵ ساعت پیش   + ۲۴ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: جمیله علم الهدی همسر سید ابراهیم رئیسی گفت: جنبش فمینیستی سایر نقاط جهان نیز در ایران راه پیدا نکرده است و این در درجه نخست به دلیل گرایش به خشونت است. برخلاف آن، زنان در ایران آرامش را ترجیح می دهند تا در معرض خشونت از طریق رویکرد فمینیستی نباشند.
شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی از مقابله گردان های وابسته به سرایا القدس در کرانه باختری با نظامیان رژیم اشغالگر خبر داد.
ایسنا   ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی جنبش حماس نسبت به دیدار رئیس جمهوری ترکیه با نخست وزیر رژیم صهیونیستی در زمانی که ارتش اشغالگر جنایات خود را در فلسطین ادامه می دهد ابراز تاسف کرد.
ایسنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
رئیس شورای عالی سیاسی یمن در سخنانی با اشاره به مذاکرات صورت گرفته میان هیئت های دولت نجات ملی وابسته به جنبش انصارالله و عربستان در ریاض، برای رفع نگرانی های عربستان سعودی اعلام آمادگی کرد.
ایسنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: دیدیم که رئیس جمهور آمریکا در نشست جهانی سازمان ملل متحد هیچ صحبت و هیچ اشاره ای به جنبش زن، زندگی و آزادی نداشت؛ چراکه اینها را ناقابل دانسته و به آنها به عنوان طعمه خود در داخل نظام اسلامی نگاه می کند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۰۷:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- احمد المدلل عضو دفتر سیاسی جنبش جهاد اسلامی فلسطین در واکنش به ترور 6 جوان فلسطینی در غزه، جنین و اریحا گفت که این جنایت ها تنها باعث اصرار بیشتر مردم فلسطین به مقاومت می شود.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۰۳:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی جنبش حماس از ملاقات رئیس جمهور ترکیه با نخست وزیر رژیم صهیونیستی انتقاد کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۰۰:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- گردان جنین وابسته به نیروهای سرایا القدس شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی چهارشنبه شب اعلام کرد که عملیات رژیم صهیونیستی در اردوگاه جنین بار دیگر به شکست انجامید.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۲۲:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) چهارشنبه شب بدون نام بردن از رئیس جمهور ترکیه گفت که دیدار رئیس جمهور یک کشور اسلامی با نخست وزیر رژیم اشغالگر صهیونیستی مایه تاسف است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۸:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
جنبش های حماس و جهاد اسلامی به تصمیم رئیس جمهور پاراگوئه جهت انتقال سفارت این کشور در اراضی اشغالی فلسطین به قدس اشغالی واکنش نشان دادند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۵:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در تهران تأکید کرد که آمریکا از مدت ها پیش اعتبار رسانه ای خود را از دست داده و با تحریم خبرگزاری تسنیم به دنبال ساکت کردن صدای حق مخالفانش است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۲:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
یکی از اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با استقبال از پیشنهاد رئیس جمهوری برای تشکیل جنبش جهانی تعهد به خانواده گفت: رئیس جمهوری در سخنرانی خود در مجمع عمومی سازمان ملل نشان داد جمهوری اسلامی بر اساس تعالیم مکتب اسلام و همچنین فرهنگ ایرانی به اصل خانواده و پایداری و ثبات بنیان آن اعتقاد دارد ...
سلام نو / ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۴:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
وی همچنین درباره مذاکرات ریاض گفت: این مذاکرات جدی، مثبت و امیدوار کننده بود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۰:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
وزارت خارجه عربستان در بیانیه ای پس از پایان مذاکرات چند روزه با هیئت دولت نجان ملی یمن وابسته به جنبش انصارالله در ریاض، نتایج این دور از رایزنی ها را مثبت ارزیابی کرد.
رسا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۹:۱۶   + ۲۹ سایت دیگر  
رییس جمهور تاکید کرد: تکلیف دنیا با پروژه و مکتب لیبرال دموکراسی مشخص شده؛ اینک مکتبی که می خواست الگوی جهان باشد به درس عبرت تبدیل و به پایان راه خود نزدیک شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۶:۱۱    
قیس سعید، رئیس جمهور تونس گفت: انتخاب نام دانیال برای طوفانی که به کشور همسایه مان لیبی وارد شد، نشانه نفوذ جنبش جهانی صهیونیسم است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۵:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
یکی از رهبران جنبش مقاومت اسلامی فلسطین در واکنش به تجاوز نظامیان اسرائیلی به اردوگاه جنین، تهدید کرد که تل آویو رنگ امنیت را به خود نخواهد دید.
ریاست جمهوری   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۲:۵۰   + ۲۴ سایت دیگر  
دکتر سید ابراهیم رئیسی بعد از ظهر امروز سه شنبه به وقت محلی، در دومین روز سفر خود به نیویورک، در هفتاد و هشتمین مجمع عمومی سازمان ملل متحد، قدرت جمهوری اسلامی ایران را قدرتی امنیت ساز دانست که با حذف گزینه های جنگ، اشغالگری و تجزیه کشورها از روی میز قدرت های سلطه گر ...
رئیس جمهور در مجمع عمومی 2023 سازمان ملل با اشاره به آموزه های قرآن کریم به عنوان کتاب آخرین پیامبر خدا گفت: توجه به ارزش های والایی که انسان را به سوی کمال سوق می دهد، تضمین کننده آینده بشریت است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۰:۰۴    
تهران-ایرنا- مصعب البریم سخنگوی جنبش جهاد اسلامی فلسطین سه شنبه شب اظهار کرد: اعتراف دشمن به شکست امنیتی و نظامی در جنین تأییدی بر درستی رویکرد مقاومت به رهبری گروهان های قدس است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۲۲:۴۸   + ۹ سایت دیگر  
جنبش مقاومت اسلامی حماس طی بیانیه ای از ملت، سرزمین و کسانی که از مقدسات خود دفاع کردند، تمجید کرد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۲۲:۴۸   + ۹ سایت دیگر  
عضو دفتر سیاسی جنبش انصارالله یمن از جدی و مثبت بودن مذاکرات با عربستان خبر داد.
جهت پرس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۲۲:۲۳    
مطابق وعده رسانه های معاند و فعالان ضدانقلاب، قرار بود با طلوع خورشید روز 25 شهریور در شهرهای مختلف ایران آشوب و شورش رخ داده و رشته امور از دست دلسوزان ایران خارج شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۲۲:۲۳   + ۱۱ سایت دیگر  
عضو دفتر سیاسی جنبش انصارالله یمن، گفت وگوهای هیأت صنعا در ریاض را جدی و مثبت خواند.
فلزات آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۸:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
قاره آسیا در حال پیوستن به جنبش روبه رشد فرایند کربن زدایی در صنعت فولاد با راه اندازی اولین سیستم تعیین پریمیوم برای فولاد سبز تولیدشده در این قاره است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۷:۵۹    
بغداد - ایرنا - رهبر ائتلاف ملی عراق، اتهام زدن توسط وی به جیش المهدی شاخه نظامی جنبش صدر مبنی بر گلوله باران گنبد امام علی(ع) را رد کرد.
جهت پرس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۵:۰۸    
شهادت یک نیروی داوطلب بسیجی در 25 شهریور 1402 توسط اغتشاشاگران و انتشار تصاویری از زندگی این شهید، نشان داد که چه کسانی مدافع نظام هستند.
روزنامه سپهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۳:۱۵    
سپهرغرب-گروه سیاسی: سمیرا گمار؛ عضو اسبق شورای نظارت و شورای مرکزی اتحادیه جنبش عدالت خواه دانشجویی و مشاور سیاسی گفت: مهم ترین مسئله در دانشگاه ها این است که فضای آن می بایست تبدیل به محل گفت وگو و تضارب آرا شود؛ یعنی ما باید بپذیریم در محیط دانشگاه می توانیم باهم صحبت کنیم ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۱:۵۹   + ۱۰ سایت دیگر  
دبیرکل جنبش عصائب اهل الحق عراق به حمله صورت گرفته علیه فرودگاه استان سلیمانیه عراق و کشته و زخمی شدن چند تن در جریان این حمله واکنش نشان داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۱:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) در شهر قدس امروز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار گروه بین الملل ایرنا تاکید کرد: ملت فلسطین که خون را در راه دفاع از مسجدالاقصی می دهد، اجازه نخواهد داد تا اشغالگران ...
تقریب   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۹:۴۸    
جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) اظهار داشت که مقامات اشغالگر اسرائیل هیچ فرصتی را برای آسیب رساندن به مردم فلسطین از دست نداده اند که از جمله آن امتناع مداوم از آزاد کردن پیکر شهدای فلسطینی است.
افکار نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۸:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
برای جریان ها و جنبش های سیاسی هیچ چیز بدتر از لطمه حیثیتی نیست. هر جریان سیاسی با یک ایده پا به عرصه فعالیت می گذارد و مادامی که آن ایده مقبولیت و حیثیت داشته باشد، آن جریان هم زنده است.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۷:۴۳   + ۱۴ سایت دیگر  
جنبش پاییزی سال گذشته چگونه فروکش کرد و آیا جنبش پایان یافته است؟
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۲۳:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، قیس الخزعلی، دبیرکل جنبش عصائب اهل الحق عراق در واکنش به حمله موشکی به فرودگاه نظامی عربید در استان سلیمانیه تأکید کرد که حاکمیت عراق و دفاع از آن از جمله امور ثابتی است که نمی توان در مورد آن چشم پوشی یا تعارف کرد. ...
بولتن نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۲۱:۲۹    
منزل شهید یاسرشجاعی که روز گذشته به ضرب گلوله تروریست های جنبش فواحش در نورآباد ممسنی به شهادت رسید بسیار ساده و معمولی است.
پایگاه خبری نما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۲۰:۴۸    
اینک جنبش شکست خورده مهسا تنها چیزی که از خود بجای گذاشته ، زدودن موقت قبح بی حجابی و ولنگاری زنان مزد بگیر و عقده ای و فاسد در مناطق مرفهین بی درد و رفاه طلبی است
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۹:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- درپی تشدید عملیات های ضد صهیونیستی در مناطق مختلف کرانه باختری طی ساعات گذشته، سخنگوی جنبش حماس تاکید کرد که این عملیات ها در پاسخ به جنایات صهیونیست ها در مسجد الاقصی به بهانه اعیاد سال نو عبری انجام می شود.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۸:۲۰   + ۱۴ سایت دیگر  
عصرایران نوشت: نتانیاهو: همیشه، اعتراضات هم به نفع و هم علیه اسراییل وجود داشته است اما این بار شاهد تظاهرات افرادی علیه اسراییل هستیم که با سازمان آزادیبخش فلسطین، ایران و دیگران متحد می شوند. ...
اطلاع با ما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۶:۲۴   + ۱۹ سایت دیگر  
در شرایطی که مقام های جنبش انصارالله یمن از ادامه مذاکرات با عربستان سعودی خبر می دهند، مقام های آمریکایی از حضور هیات انصارالله در ریاض استقبال کردند.
شیعه نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۵:۵۱   + ۱۵ سایت دیگر  
روز یکشنبه، حزام الاسد ، عضو دفتر سیاسی جنبش انصارالله یمن، با بیان اینکه مذاکرات صلح با عربستان سعودی آخرین دوری است که در ریاض برگزار می شود ، اعلام کرد که این مذاکرات در فضایی مثبت پیش می رود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۵:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با استقبال شورای همکاری خلیج فارس از مذاکرات بین صنعاء و ریاض، عضو دفتر سیاسی جنبش انصارالله یمن گفت که مذاکرات با عربستان سعودی با میانجیگری عمان و بدون مشارکت سازمان ملل در فضایی مثبت پیش می رود.
الف   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۵:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
عضو ارشد دفتر سیاسی جنبش انصارالله یمن گفت مذاکرات صلح صنعا با ریاض با وساطت مسقط و به دور از هرگونه نقش سازمان ملل در جریان این مذاکرات، در حال برگزاری است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۵:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
چرا تعابیری که برخی رسانه های داخلی درباره اغتشاشات سال گذشته به کار می برند، عینا مشابه رسانه های معاند و بازوهای دشمن است؟! آیا این هم صدایی اتفاقی است؟!
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۴:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
آغاز مذاکرات در ریاض بین عربستان سعودی و جنبش انصارالله برای امضای توافقنامه در زمینه پرونده های انسانی و اقتصادی یمن با موافقت اعلام شده از سوی آمریکا ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۳:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
عضو جنبش انصارالله یمن گفت: مذاکرات یمنی - سعودی با میانجی گری عمان ادامه دارد.
عصر قانون آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۲:۲۱   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل عصر قانون، عادل بن عبدالرحمن العسومی رئیس پارلمان عربی ضمن استقبال از تلاش های عربستان و عمان برای پایان دادن به جنگ در یمن، تأکید کرد که این تلاش ها در ادامه طرح های ابتکاری قبلی و طرح شورای همکاری خلیج فارس است. ...
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۹:۴۹   + ۱۰ سایت دیگر  
علی ربیعی نوشت: سنجش ها، مطالعات و شواهد رفتاری حکایت از آن دارد که به رغم فروکش کردن در تظاهر فیزیکی (جنبش)، ظرفیت ذهنی آن کماکان باقی است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۰:۰۲    
جنبش جهاد اسلامی فلسطین تاکید کرد تجاوزات صهیونیست ها و هتک حرمت آنها به مسجد الاقصی بدون پاسخ نخواهد ماند و مقاومت دست و پا بسته در مقابل این جنایت نخواهد بود.