جمعه ۰۸ بهمنساعت ۱۲:۲۶Jan 2022 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دشمن»

اقتصاد نیوز   ۳۵ دقیقه پیش    
غرب به جای صحبت از تحریم روسیه، باید از قوانین حاکم بر سیاست بین الملل مانند تمامیت ارضی و حق انتخاب کشورها صحبت کند. با صحبت از تحریم ها، تنها این ایده تقویت می شود که این یک بازی حقارت بار تلافی جویانه متقابل بین دو دشمن سرسخت است -دقیقاً همان چیزی که پوتین می خواهد باشد.
حوزه   ۳۶ دقیقه پیش    
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین منتظرزاده گفت: مطابق با منویات رهبر معظم انقلاب، اگر واقعیت ها را در جامعه بیان نکرده و به جهاد تبیین نپردازیم، دشمنان وارد شده و به بیان وارونه واقعیت ها می پردازند و باید جانانه وارد میدان شد، قرارگاه زد، دشمن را رصد کرد و نقاط قوت انقلاب و نظام را گفت.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۵۰ دقیقه پیش    
امیر شفیعی گفت: به نظر می رسد امسال نیروهای مسلح جزو اهداف اصلی حملات دشمنان بوده و هستند که باید با رصد کردن فضای مجازی، به تدوبن برنامه جهت خنثی کردن نقشه های دشمن بپردازیم .
اقتصاد نیوز   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای در بیاناتی فرمودند: دشمن میگوید هدفش علی خامنه ای است؛ ولی دروغ میگوید؛ هدف دشمن، ملت ایران است.
تولیت آستان مقدس امامزاده صالح (ع) گفت: هیات ها باید در جنگ سنگین دشمن به صورت سیال عمل کنند و رویکرد هیات های مذهبی اجتماعی و کرسی آزاداندیشی باشد.
نورآباد   ۱ ساعت پیش    
روستای دره تلخ ،از محروم ترین روستاهای بخش دشمن زیاری شهرستان ممسنی، دارای 15 خانوار با 40 نفر جمعیت است و بعنوان آخرین روستای این بخش، در ضلعِ شمالی سد پارسیان و در حدفاصلِ مرز شهرستان ممسنی با شهرستان سپیدان، واقع شده است.
ایکنا   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع از جرم قوه قضائیه یکی از دغدغه های جدی را میزان جرم موجود در جامعه دانست و گفت: این میزان جرم زیبنده جامعه اسلامی نیست.
شبستان   ۲ ساعت پیش    
حجت الاسلام حجازی نیا گفت: دشمن تمام توان خود را به کار برده و می برد تا بتواند شکاف میان ملت و دولت را بیشتر و بیشتر کند و هر روز با یک شیطنت این اقدام را انجام می دهد اما با همدلی و همزبانی می توان توطئه ها و دسیسه های دشمن را خنثی کرد.
ایکنا   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جهاددانشگاهی قم با اشاره به اهمیت تاریخ معاصر ایران گفت: وقایع تلخ و شیرینی که با تاریخ معاصر ما همراه بوده، بسیار مهم است و اگر از آن غفلت شود، دشمنان فعال هستند و کارهایی انجام می دهند که غبار تحریف بر روی این وقایع می نشیند.
ایکنا   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام شیری، کارشناس حوزه مهدویت با اشاره به اینکه دشمن برای گمراهی هر قشری از ابزار و شیوه های خاصی استفاده می کند به تشریح برنامه فرق انحرافی مهدویت درباره قشرهای مختلف مردم پرداخت.
ایکنا   ۵ ساعت پیش    
سخنگوی ارشد نیروهای مسلح با بیان اینکه متأسفانه گاهی در روایتگری دفاع مقدس به دشمن کلیدواژه می دهیم گفت: روایتگری دوران دفاع مقدس باید به دستاوردهای این دوران و بخش نرم افزاری جنگ بپردازد و موضوعات را چندوجهی، عالمانه و کارشناسانه نگاه کند.
میزان   ۵ ساعت پیش    
امیر حسین خلیلی در گفت وگو با میزان، با اشاره به ضرورت تبیین مکتب حاج قاسم ، شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی را مرد میدان مجاهدت در راه اسلام و آرمان های نظام جمهوری اسلامی، کشور و عزت ملت ایران برشمرد و گفت: سیدالشهدای مقاومت، انسجام خاصی به جبهه مقاومت در نبرد با مستکبرین عالم داد. ...
حوزه   ۱۰ ساعت پیش    
حوزه/ مطرح شدن کلیدواژه جهاد تبیین ، زنگ خطر را در جامعه اسلامی به صدا در آورد که دشمن می خواهد با القاء شبهات، نا آگاهی مردم، تدلیس و حقه بازی مجازی، امید و راه درست را از جامعه گرفته و به جای آن بذر یأس و نا امیدی را بکارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۸ - ۰۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده قرارگاه خاتم الانبیاء با بیان اینکه دشمن دنبال تهاجم بر ستون انقلاب یعنی ملت ایران است گفت: آنها تمام امکانات را بسیج کرده اند که باور، اعتماد، اعتقاد، امید، جهاد، راه شهید، دفاع و عمران را از ملت ایران بگیرند و حقایق را وارونه جلوه دهند.
پانا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۲۲:۳۶    
تبریز (پانا) - معاون سیاسی امنیتی استاندار آذربایجان شرقی، بیمه در مقابل تهاجم فرهنگی دشمن را با به صحنه آوردن آموزه های قرآنی و تبیین آن با زبان و فکر جدید امکان پذیر خواند. ...
رسا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۲۱:۴۵    
استاد حوزه با بیان اینکه باید خرسند باشیم که روند قضایی اسلامی در جامعه پیاده شود، گفت: تلاش دادگاه ویژه روحانیت، حفظ حرمت و حریم جایگاه روحانیت است.
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۱/۰۸ - ۰۰:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
انتخاب: رییس قوه قضائیه گفت: در شرایط کنونی به آرامش، امنیت و امیدآفرینی با استفاده از تمامی ظرفیتها نیازمندیم زیرا بدخواهان نظام به افتراق امید بسته اند تا با فشار اقتصای و روانی زندگی مردم را تلخ کنند. ...
هرمز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۹:۲۴    
کمالی باغستانی با بیان اینکه دشمن از پیشرفت های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به درماندگی و استیصال رسیده است،گفت: ملت انقلابی ایران، ترورها و ظلم های منافقین کوردل را هیچ گاه فراموش نمی کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۹:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
وزیر دفاع دولت صنعاء گفت که نیروهای یمنی پاسخ افزایش حملات دشمن را با افزایش شعاع حملات خواهند داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۷:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
اکبر نصراللهی معتقد است که کشور با مخاطرات نوظهور مواجهه است و باید برای جلو گیری از این نوع مخاطرات تدبیر شود.
شفقنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۷:۲۴    
شفقنا- سرلشگر محمد ناصر العاطفی وزیر دفاع دولت صنعاء یمن در گفت وگو با خبرگزاری سبأنت گفت که تشدید حملات و محاصره علیه یمن باعث تمام شدن جنگ نمی شود بلکه شعاع آن را افزایش داده و امنیت در منطقه را متزلزل خواهد کرد. ...
فاش نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۵:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
جانباز شیمیایی - ایثارگری و جانبازی واژه ای است بسیار مقدس و بامعنا و فراتر از عدد و رقم و درصد... کسی که برای دفاع از تهاجم و تجاوز دشمن از مملکت خود دفاع و عارضه ای را بدست آورده است جانباز است ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۵:۳۰    
آیت الله حیدری با تصریح به اینکه در مناطق محروم، استعدادهایی وجود دارد که به دلیل فقر و محرومیت شکوفا نشده اند، اظهار کرد: همین عدم رسیدگی، به نوعی زمینه را برای سوءاستفاده دشمن فراهم کرده است و فعالیت گروه های جهادی، دست دشمن را از این سوءاستفاده کوتاه می کند.
شبستان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۵:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
آیت الله علم الهدی گفت: فضای مجازی ولنگار عرصه جولان افراد قدرت یاب و فساد طلب است و دشمن خارجی نیز با تمام قدرت در این عرصه جولان می کند و در حوزه نشر مفاسد اخلاق تلاش دارد تا فرهنگ آلوده ای که خانواده را تهدید می کند، نشانه بگیرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۴:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مؤسسه روایت سیره شهدا گفت: در فضای غبار آلوده و مسموم تبلیغاتی دشمنان باید پیرو ولایت فقیه باشیم تا از تمامی موج های انحرافی دشمنان در امان بمانیم.
پارس نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۴:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس ستاد و معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران با اشاره به قدرت بالای نیروی دریایی ارتش گفت: امروز اگر دشمن از نیروی دریایی ایران فاصله می گیرد به معنای باور و درک این قدرت است.
موج   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۴:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
رییس سازمان قضایی نیروهای مسلح بیان کرد: در طول این 43 سال سخت ترین فشارها بر جمهوری اسلامی وارد شد، این فشارها فقط از جانب دشمن نبود، بلکه دوستان نادان نیز به طرق دیگر فشارآوردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۳:۵۸    
گروه استان ها- مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان ضمن تاکید بر لزوم مراقب از دستاوردهای انقلاب اسلامی گفت: مردم اجازه وارونه جلوه دادن دستاوردهای انقلاب به دشمن را ندهند.
گلستان ما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۳:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
نتشار یک کلیپ تقطیع شده ازخروج سیدابراهیم رئیسی از کرملین پس از دیدار با پوتین و تفسیرها و واکنش های عمدتا مغرضانه به آن نشان داد که از سویی تخریبگران به بهانه های مختلف ...
دانا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۳:۴۶    
مهدی رزاقی گفت: نگاه اسلام به زن عزت مندانه است و هیچ کس مخالف آزادی زنان نیست بلکه زن مکتب انسان ساز است.
برترین ها / نواندیش   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۹:۱۷   + ۱۷ سایت دیگر  
ایرنا: نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: امروز درآغوش مفاسد فرهنگی خانمان براندازی زندگی می کنیم که ضرر و زیان آن اگر از مفاسد اقتصادی بیشتر نباشد کمتر نیست. ...
دانا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۳:۱۹   + ۱۳ سایت دیگر  
آیت الله مدرسی امام جمعه بخش مرکزی یزد با بیان اینکه غربی ها به دنبال نشر ناامیدی در کشور هستند، گفت: دشمن قله های فرهنگی جمهوری اسلامی را نشانه گرفته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۳:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس ستاد و معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران با اشاره به قدرت بالای نیروی دریایی ارتش گفت: امروز اگر دشمن از نیروی دریایی ایران فاصله می گیرد به معنای باور و درک این قدرت است.
اقتصاد آنلاین / همشهری   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۰۱:۳۶   + ۱۴ سایت دیگر  
یک متخصص تغذیه گفت: روغن های خوراکی، بحثی که همواره درخصوص سالم یا مضر بودن آن ها مطرح می شود و خوراکی هایی که بسیاری از افراد که به دنبال رژیم های لاغری هستند آن را دشمن اصلی خود می دانند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۲:۳۹   + ۱۷ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- وزیر دادگستری بر لزوم تامین معیشت مردم تاکید و بیان کرد: افرادی که در وضعیت فعلی جنگ اقتصادی دشمن با تخلفات خود معیشت مردم را در تنگنا قرار می دهند با برخورد جدی روبرو می شوند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۲:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه گفت: دشمن تیر نهایی را در جنگ اقتصادی گذاشته تا از طریق مسائل معیشتی و اقتصاد بر مردم فشار بیاورد و به مقاصد خود برسد لذا باید متناسب با جنگ اقتصادی و شرایط آن حرکت کنیم و ساختارها در این راستا باشد.
سلام نو / ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۸:۰۱   + ۱۲ سایت دیگر  
رییس قوه قضائیه گفت: ضرر برخی مفاسد اجتماعی و فرهنگی بیشتر از مفاسد اقتصادی است و منجر به نفوذ دشمن می شود.
رسا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۱:۴۷    
لرستان- حجت الاسلام حسینی بر ضرورت بیان خدمات دولت و دستاوردهای انقلاب برای مردم تأکید کرد و گفت: این اقدام سبب امیدآفرینی در جامعه و ناامیدی بین دشمن می شود.
هم اندیشی   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۱:۳۹    
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: روزنامه شرق در مطلبی با عنوان تیم مذاکره کننده رئیسی از تیم روحانی کمک می گیرد نوشت: ما باید در برجام جدید عمل در برابر عمل را به موقع انجام دهیم... ما در زمینه داعش و اسرائیل اجماع داشتیم و موفق هم شدیم، اما در بعضی موضوعات عدم اجماع داریم و ناموفق هستیم ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۱:۳۷   + ۳۱ سایت دیگر  
گروه استان ها رئیس ستاد و معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران با اشاره به قدرت بالای نیروی دریایی ارتش گفت: امروز اگر دشمن از نیروی دریایی ایران فاصله می گیرد به معنای باور و درک این قدرت است.
اقتصاد آنلاین / ایکنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۰:۴۹   + ۳۲ سایت دیگر  
رییس قوه قضاییه با تاکید بر لزوم مدیریت صحنه اقتصاد کشور متناسب با تهدیدات موجود علیه آن گفت: نمی توان در شرایط جنگ اقتصادی مانند دوران صلح مسائل را مدیریت کرد.
تیتر ۱   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله حسینی همدانی گفت: بر اساس فرموده رهبر معظم انقلاب امید بزرگترین قوه محرکه بوده و باید با صلابت و برنامه ریزی تا پیروزی جبهه حق باید قدم برداشت. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
هم اندیشی   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۱:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: آیت الله کعبی، عضو مجلس خبرگان رهبری طی سخنانی در مراسم تکریم همسران طلاب و فضلا گفته است: جهاد فقط نظامی گری نیست؛ بلکه دامنه جهاد، مسائل اقتصادی، بهداشتی، انتخاباتی، فرهنگی، امنیتی، خدماتی، خانوادگی، سبک زندگی و .. ...
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۱:۱۴    
امام جمعه ایزدشهرگفت: نگاه اسلام به زن عزت مندانه است و هیچ کس مخالف آزادی زنان نیست بلکه زن مکتب انسان ساز است.
تجارت امروز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۱:۰۴   + ۶۴ سایت دیگر  
رئیس جمهور در دیدار با وزیر دفاع جمهوری آذربایجان گفت: این رژیم جعلی به هیچ وجه نمی تواند دوست ملت های مسلمان باشد.
دانا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۰:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
مجتبی روحانی گفت: دشمنان انقلاب اسلامی در فضای مجازی به دنبال تطهیر چهره پهلوی در افکار عمومی و ارائه تصویری خدمت رسان از این رژیم هستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۰:۳۷   + ۱۷ سایت دیگر  
گروه استان ها رئیس قوه قضائیه گفت: امروز دشمن هدف نهایی خود را روی مسائل افتصادی متمرکز کرده و درصدد است به واسطه مسائل معیشتی بر مردم فشار بیاورد و از آن طریق به نیاز خود دست پیدا کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۰:۳۵    
گروه استان ها رئیس سازمان بسیج اساتید دانشگاه های کشور گفت: دشمن امروز در جنگ ادراکی و شناختی به شدت ما را درگیر کرده و طبیعتاً یکی از مراکزی که بایستی در این زمینه میدان دار و پرچم دار باشد، دانشگاه است.
مشهد فوری   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۰:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه گفت: اگر ما واقعا باور داریم که جنگ اقتصادی است و دشمن تیر نهایی را در چله اقتصاد گذاشته تا از طریق معیشت به مردم فشار بیاورد پس باید متناسب با جنگ اقتصادی حرکت کنیم و وقتی می گوییم جنگ اقتصادی است پس قوانین ما حتما باید اصلاح شود. ...