جمعه ۳۱ شهریورساعت ۰۵:۳۸Sep 2023 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ضمانت نامه»

ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۶:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مسوول دبیرخانه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی خراسان رضوی گفت: بدنبال پیگیری این شورا و موافقت سازمان امور مالیاتی، ارائه چک توسط فعالان اقتصادی به گمرک برای واردات مواد اولیه و ماشین آلات جایگزین ضمانت نامه بانکی شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۴:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس دبیرخانه شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی خراسان رضوی از موافقت سازمان امور مالیاتی نسبت به دریافت چک از بنگاه های اقتصادی به جای ضمانت نامه بانکی برای مالیات و عوارض ارزش افزوده ترخیص ماشین آلات صنعتی و تولیدی و تجهیزات خطوط تولید و همچنین ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۱:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به رشد 27 درصدی حضور تعاونی ها در هجدهمین جشنواره تعاونی های برتر استان تهران از افزایش 140 درصدی سرمایه صندوق ضمانت سرمایه گذاری بخش تعاون و رشد40 درصدی صدور ضمانت نامه های تعاونی در دولت سیزدهم خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۲۲:۳۸   + ۱۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون امور تعاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: در دولت سیزدهم 140 درصد سرمایه و 40 درصد ضمانت نامه های بخش تعاون افزایش یافته است.
دنیای بانک   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۳:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بانک کشاورزی ، اپلیکیشن باران با خدماتی نظیر احراز هویت و افتتاح حساب غیرحضوری، دریافت تسهیلات غیرحضوری، انتقال وجه هوشمند(حسابی، کارتی، پایا ، ساتنا و پل)، موجودی و صورتحساب، مدیریت تسهیلات و ضمانت نامه ها، پرداخت اقساط تسهیلات، استعلام و پرداخت قبوض (قبوض موبایل، تلفن ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۰:۳۴   + ۱۰ سایت دیگر  
با افزایش 100 میلیارد تومانی سرمایه صندوق ضمانت سرمایه گذاری بخش تعاون در دولت سیزدهم زمینه خدمت رسانی بهتر به تعاونگران و افزایش صدور و تسهیل ضمانت نامه های تعاونی فراهم شده و حمایت و پوشش بیشتری از تعاونی های تولیدی، خدماتی و توزیعی صورت می گیرد.
همگردی   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۴:۰۱    
نمایندگی کفش اسکیچرز در مشهد و خراسان رضوی با ارزان ترین قیمت و ضمانت نامه بازرگانی ماراتون با بیش از 12 سال سابقه واردات و عرضه محصولات اورجینال اسکیچرز در شرق کشور در خدمت شما عزیزان می باشد. ...
بازار کار   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۹:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
پرمدیرعامل صندوق پژوهش و فناوری ارس عنوان کرد: صندوق دانش بنیان پژوهش و فناوری ارس از نیمه دوم سال 1398 راه اندازی و در طی سال های گذشته با سرمایه گذاری و ارائه تسهیلات و ضمانت نامه های بانکی به شرکت های استارتاپی دانش بنیان ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۲:۳۴   + ۲۴ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت:صدور ضمانت نامه برای تعاونی ها تا سقف 10 میلیارد ریال توسط صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون انجام می شود.
اقتصاد ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۱:۱۵   + ۱۸ سایت دیگر  
250میلیارد ریال تسهیلات به شرکت های دانش بنیان، فناور و خلاق ارس پرداخت شد. به گزارش اقتصاد ملت به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس ...
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۵:۳۸   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه ، با شروع جنگ روسیه علیه اوکراین، تقریباً تمام خودروسازان غربی از این کشور خارج شدند، سرمایه گذاری های خود را رها کردند، نمایندگی ها را بستند و ضمانت نامه های میلیون ها خودرو که به روس ها فروخته بودند را پاره کردند ...
کارآفرین نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۵:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
به گفته وزیر اقتصاد، صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاونی در صدور ضمانت نامه های تعاونی فعال است به طوری که سرمایه این صندوق از 170 به 270 میلیارد تومان افزایش می یابد.
وزیر اقتصاد در نخستین همایش اقتصاد تعاونی خبر داد: به زودی با افزایش سرمایه صندوق ضمانت سرمایه گذاری به 270 میلیارد تومان، می توان هزار میلیارد تومان ضمانت نامه برای تعاون گران صادر کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۳:۳۸    
تهران- ایرنا- سید احسان خاندوزی روز یکشنبه در نخستین همایش اقتصاد تعاونی ایران در سالن همایش های صدا و سیما با حضور رئیس جمهور گفت: صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاونی در صدور ضمانت نامه های تعاونی فعال است به طوری که سرمایه این صندوق از 170 به 270 میلیارد تومان در این دولت افزایش می یابد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۲:۴۴   + ۳۵ سایت دیگر  
خاندوزی، وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاونی در صدور ضمانت نامه های تعاونی فعال است به طوری که سرمایه این صندوق از 170 به 270 میلیارد تومان در این دولت افزایش می یابد.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۶:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
رییس اداره طرح و برنامه اداره کل صمت استان بوشهر از تعیین سقف ضمانت نامه های پیمانکاری از سوی صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک جهت بهره مندی بنگاههای اقتصادی درسطح استان خبر داد.
همت خبر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۱:۲۱   + ۴۰ سایت دیگر  
در چارچوب این تفاهم نامه، همکاری های متقابل برای ایجاد بسترهای مناسب در زمینه خدمات متقابل مالی، اعتباری، بیمه ای، خدمات بانکی و سایر حوزه های مورد توافق با هدف ارزش آفرینی بیش تر برای مشتریان، سهامداران، کارکنان و مجموعه ذی نفعان طرفین، انجام می شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
خرید لوازم خانگی و الکترونیکی همیشه با حساسیت و نگرانی همراه بوده و به دلیل گستردگی بازار و محصولات، مشتری دغدغه اصل بودن یا نبودن کالا و یا معتبر بودن ضمانت نامه کالا را دارد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۱۱:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
عناوین مهم ترین خبرهای حوزه اشتغال و تعاون در هفته جاری به کاهش آمار مقرری بگیران بیمه بیکاری، افزایش صدور ضمانت نامه برای تعاونی ها، اولویت بافندگان فرش دستباف از تسهیلات بانکی و رونمایی از 11 سامانه خدمات هوشمند بخش تعاون اختصاص داشت.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۰۸:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق ضمانت سرمایه گذاری بخش تعاون از تخصیص 25 درصدی تسهیلات اشتغالزایی به تعاونی ها با دستور رئیس جمهور خبر داد و گفت: سال گذشته بیش از 500 میلیارد تومان ضمانت نامه برای شرکت های تعاونی صادر کردیم.
یزد آوا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۵:۳۲    
موضوع مناقصه: اجرای طرح دفع آبهای سطحی مسیر بلوار فضیلت، آیت ا... خامنه ای و ابوترابی مبلغ و نوع سپرده شرکت در مناقصه: مبلغ ضمانت شرکت در مناقصه به صورت مقطوع و به میزان 1.620.000 ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۶:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق ضمانت سرمایه گذاری بخش تعاون از صدور 850 میلیارد تومان ضمانت نامه در طول دولت سیزدهم و آغاز الکترونیکی شدن فرایند صدور ضمانت نامه ها در روزهای آینده خبر داد.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۳:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون از صدور 850 میلیارد تومان ضمانت نامه در دولت سیزدهم و آغاز الکترونیکی شدن فرایند صدور ضمانت نامه ها خبر داد.
تیتر20   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۲۱:۰۰   + ۳۸ سایت دیگر  
معاون وزیر تعاون ادامه داد: در حوزه صندوق ضمانت سرمایه گذاری بخش تعاون معادل 30 درصد سنوات گذشته صدور ضمانت نامه داشتیم
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۰۸:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه فروشندگان و تعمیرکنندگان لوازم خانگی اصفهان گفت: همه ضمانت نامه هایی که فروشندگان لوازم خانگی تحت عنوان ضمانت نامه یا گارانتی کالاهای خارجی به خریداران عرضه می کنند، تقلبی است و به صورت کیلویی از تهران خریداری می شود.
یزد آوا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۲۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
آگهی مناقصه عمومی تک مرحله ای خرید کود حیوانی موضوع آگهی: مناقصه عمومی تک مرحله ای خرید کود حیوانی مبلغ و نوع سپرده شرکت در مناقصه: مبلغ ضمانت شرکت در مناقصه به صورت مقطوع به میزان 865.000 ...
بانک توسعه تعاون   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۴:۲۲   + ۳۱ سایت دیگر  
مسکنی معاون تعاون وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در این مراسم گفت:عملکرد بانک در دوره سال 1401 روبه رشد و بهبودی بوده است و بسیاری از مسائل بانک با تصمیمات راهبردی و اجرای صحیح حل شده است و این انتظار وجود دارد تا بانک با اجرای برنامه های تحولی و مبتنی بر بانکداری دیجیتال و هوشمندسازی فرآیندها ...
وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: فعالان اقتصادی از اول مهرماه امسال برای حمل یکسره کالا از گمرکات هزینه انبارداری پرداخت نخواهند کرد و هفته آینده با توجه به سهمی که ارزش افزوده پرداختی در گمرکات کشور دارد و واردکنندگان ماشین آلات بخش تولید می توانند به جای ضمانت نامه با سپرده چکی محموله خود را ترخیص ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۳ - ۱۹:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی با اشاره به اینکه نباید در سیاست گذاری به بهانه جیره بندی اعتباری، به تولیدکنندگان فشار وارد شود، گفت: هدفگذاری 25 درصد رشد نقدینگی امسال، به نحوی باید همراستا با رشد تولید باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۳ - ۱۹:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی از دو مصوبه و خبر خوب به تجار کشور خبر داد و گفت: از اول مهرماه حمل یک سره ای که فعالان اقتصادی از گمرکات دارند، نیازمند پرداخت به شرکت های انبار عمومی نخواهند بود و همچنین از هفته های آینده با سپردن چک به جای ضمانت نامه علی الحساب می توانند کالا از گمرکات ترخیص کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۳ - ۱۸:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی با اشاره به اینکه نباید در سیاست گذاری به بهانه جیره بندی اعتباری، به تولیدکنندگان فشار وارد شود، گفت: هدفگذاری 25 درصد رشد نقدینگی امسال، به نحوی باید همراستا با رشد تولید باشد.
وزیر اقتصاد از حل مشکل درخواست ضمانتنامه از تولیدکنندگان توسط گمرک خبر داد و گفت: ابن مصوبه اصلاح شده و بعد از ابلاغ، تولیدکنندگان به جای ضمانت نامه میتوانند با چک مشکل خود را با گمرک حل کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۰۳ - ۱۱:۳۸   + ۱۰ سایت دیگر  
طبق اعلام عضو هیئت رئیسه سازمان لیگ، قانون ارائه ضمانت نامه مالی برای جذب بازیکن خارجی لغو شده است.
سلام نو / ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۳ - ۰۲:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی: از امروز علاوه بر سه دهک درآمدی قبلی، دهک های چهارم و پنجم نیز از همه تسهیلات طرح کالابرگ الکترونیکی بهره مند می شوند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۱۸:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
تبریز- معاون وزیر اقتصاد گفت: در بحث ضمانت نامه های سرمایه گذاری در کنار شهرداری تبریز هستیم.
عصر تبریز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۱۳:۱۸   + ۱۲ سایت دیگر  
همایش بین المللی فرصت های سرمایه گذاری تبریز 2023 موقعیت مناسب برای تعریف و دستیابی به پروژه های سرمایه گذاری ماندگار با درآمدهای پایدار است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۸:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق حمایت از صنایع پیشرفته با بیان اینکه امسال حدود 200 هزار میلیارد تومان برای تامین مالی بنگاه های صنایع پیشرفته نیاز است، گفت: امیدواریم با افزایش سرمایه صندوق بتوانیم به همراه سایر نهاد های مالی پاسخگوی نیاز بنگاه های صنایع پیشرفته کشور باشیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پارک علم و فناوری استان اردبیل گفت: بالغ بر 102 ضمانت نامه بانکی برای شرکت های دانش بنیان و واحدهای فناور با اعتبار 408 میلیارد ریال صادر شده است.
عصر بانک   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۰۹:۴۰   + ۲۹ سایت دیگر  
آیا با خدمات جدید اپلیکیشن باران بانک کشاورزی مثل مدیریت تسهیلات و ضمانت نامه ها، پرداخت اقساط تسهیلات، انسداد کارت و ... آشنایی دارید؟
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۰۹:۲۸    
مدیر صندوق کارآفرینی امید کرمانشاه گفت: 62 صندوق خرد محلی را به مبلغ 118 میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه با ضمانت نامه های بسیار ساده ایجاد کرده ایم و صندوق کار آفرینی امید تأمین مالی صندوق خرد را بر عهده دارد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۰۸:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- بررسی میزان ارائه چهار خدمت شامل تسهیلات، ضمانت نامه ها، سرمایه گذاری و توانمندسازی به دانش بنیان ها نشان می دهد که میانگین اعطای تسهیلات بر اساس سیاست های تشویقی و حمایتی دولت برای فعالیت ها و تولیدات دانش پایه نسبت به دولت دوازدهم 2.8 برابر رشد داشته است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۱۵:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق پژوهش و فناوری اردبیل گفت: 46 شرکت دانش بنیان در استان از تسهیلات و ضمانت نامه های معتبر صندوق بهره مند می شوند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۱۲:۳۲   + ۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عضو هیات مدیره صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک گفت: در راستای اجرای تفاهم نامه صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک و صندوق نوآوری و شکوفایی؛ تسهیلات اشتغال از محل تبصره 18 قانون بودجه 1402 با ضمانت نامه این صندوق به واحدهای تولیدی ارائه می شود.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۱۰:۳۴    
به اطلاع متقاضیان شرکت در مناقصه احداث فنداسیون سوله ورزشی مدرسه پروین اعتصامی شهرستان آبدانان می رساند ؛ مهلت دریافت اسناد مناقصه از سامانه ستاد ایران: 1402/06/04 ساعت 12 ظهر و مهلت ثبت قیمت پیشنهادی در سامانه مذکور تا تاریخ 1402/06/14 ساعت 12 ظهر می باشد ...
اقتصاد ایران: رئیس صندوق توسعه ملی با اشاره به بدهی 100 میلیارد دلاری دولت، از برنامه های جدید مانند عرضه ابزارهای نوین مالی، دعوت از ایرانیان خارج از کشور، صدور ضمانت نامه و... خبر داد.
مدیرعامل صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون از رشد بیش از 52 درصدی صدور ضمانت نامه ها در دولت سیزدهم خبر داد و گفت: در دولت سیزدهم حدود 850 میلیارد تومان ضمانت نامه صادر شده که 30 درصد کل ضمانت نامه های صندوق از ابتدای تأسیس تاکنون را در برگرفته است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۱۴:۳۵   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق ضمانت سرمایه گذاری بخش تعاون از صدور 850 میلیارد تومان ضمانت نامه در طول دولت سیزدهم و آغاز الکترونیکی شدن فرایند صدور ضمانت نامه ها در هفته تعاون خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۱۴:۰۷   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون گفت: در دولت سیزدهم برای نزدیک به 850 میلیارد تومان تسهیلات از سوی این صندوق ضمانت نامه صادر شد که نسبت به قبل رشد 59 درصدی را تجربه کرد.
پول نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۱۵:۵۰   + ۳۱ سایت دیگر  
ارزش ضمانت نامه و بیمه نامه های صادره صندوق بیمه سرمایه گذاری فعالیت های معدنی(تحت پوشش ایمیدرو) در سال 1401 نسبت به سال 1400، حاکی از رشد بیش از 112 درصد است.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۰۵/۲۶ - ۱۲:۰۹   + ۲۶ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون از افزایش 17 درصدی صدور ضمانت نامه های این صندوق در سال گذشته خبر داد. صندوق ضمانت سرمایه گذاری بخش تعاون در سال 1388 با هدف تسهیل ضمانت ها در کسب و کارهای خرد و کوچک راه اندازی شد ...