یکشنبه ۱۴ خردادساعت ۰۴:۲۲Jun 2023 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تعهدات»

ایسنا   ۵ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
کاخ سفید اعلام کرد که رئیس جمهور آمریکا قانونی را امضا کرد که اجازه افزایش سقف بدهی آمریکا جهت اجتناب از نکول در تعهدات مالی را می دهد.
قدس آنلاین   ۹ ساعت پیش    
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست خراسان رضوی گفت:در تعهدات آب منطقه ای درباره انتقال آب از یال شمالی هزار مسجد به مشهد، انتقال آب از نقطه صفر مرزی است.
ایکنا   ۹ ساعت پیش    
دبیرکل سازمان ملل با بیان این که آژانس امدادرسانی و کاریابی برای آوارگان فلسطینی(آنروا) در آستانه فروپاشی مالی قرار دارد، کشورهای حامی مالی این آژانس را به عمل به تعهدات خود فراخواند.
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۶:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
دبیرکل سازمان ملل با بیان اینکه آژانس امدادرسانی و کاریابی برای آوارگان فلسطینی آنروا در آستانه فروپاشی مالی قرار دارد، کشورهای حامی مالی این آژانس را به عمل به تعهدات خود فراخواند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۵:۳۳   + ۱۲ سایت دیگر  
زلنسکی استدلال کرد که تعهدات موجود اعضای ناتو برای دفاع از یکدیگر، بهترین تضمین های امنیتی برای اوکراین خواهد بود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۵:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
خرم آباد- استاندار لرستان گفت: علی رغم تعهدات داده شده ، انتظارات در حوزه مسکن برآورده نشده است.
وبگاه خبری قلم   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۴:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه اقتصادی: 1144 هزار میلیارد مجموع بدهی دولت به نظام بانکی و سازمان ها، 1894 هزار میلیارد بدهی شرکت های دولتی، 74 میلیارد دلار بدهی دولت به صندوق توسعه ملی، 304 هزار میلیارد کسری عمومی بودجه، 190 هزار میلیارد کسری هدفمندسازی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۳:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
معاون استاندار خوزستان : در صورت انجام تعهدات بانک ها در نهضت ملی مسکن به عنوان کلان پروژه دولت سیزدهم شاهد رونق ساخت وساز مسکن خواهیم بود .
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۲:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
رابطه پرافت و خیز ایران و آژانس بین المللی انرژی اتمی همچنان ادامه دارد؛ رابطه ای که در دو حوزه تعهدات پادمانی ایران-به عنوان کشوری که معاهده عدم اشاعه تسلیحات اتمی (ان پی تی) را امضا کرده - و چند و چون وضعیت فعالیت هسته ای ایران در روزهای اغمای برجام فراز و فرودهای بسیاری را تجربه می کند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۱:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
دبیرکل سازمان ملل با اشاره به اینکه آژانس امدادرسانی و کاریابی پناهجویان فلسطینی (آنروا) در آستانه فروپاشی مالی است، از کشورهای حامی مالی این آژانس خواست مسؤولیت خود را در این زمینه پذیرفته و جهت پایبندی به تعهدات خود در قبال پناهجویان فلسطینی، از آن حمایت کنند.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۰:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
درست در زمانی که بازار روند کاهش داشت، علیمردان عظیمی مدیرعامل ایران خودرو نامه ای به سرپرست وزارت صمت ارسال کرد و در این نامه، به دلیل آنچه وی آن را عدم تخصیص ارز نامید، اعلام کرد که ایران خودرو نمی تواند به تعهدات خود عمل نمایید.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۰:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
سازمان تامین اجتماعی در قالب تعهدات کوتاه مدت و بلندمدت خود جامعه کارگران، حقوق بگیران و صاحبان حرف و مشاغل آزاد را تحت پوشش مقررات حمایتی قرار می دهد؛ اما آیا اتباع خارجی هم با پرداخت حق بیمه می توانند از خدمات این مجموعه برخوردار شوند؟
تابناک اصفهان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۵:۱۸   + ۸ سایت دیگر  
استاندار اصفهان با اشاره به تصویب 50 مصوبه برای توسعه و آبادانی شهرستان لنجان، تاکید کرد: با زمان بندی مشخصی که برای هر مصوبه در نظر گرفته شد انتظار می رود دستگاه های اجرایی نیز اهتمام لازم را برای انجام تعهدات خود داشته باشند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۱:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
مجلس سنای آمریکا لایحه سقف هزینه و بدهی فدرال را تصویب کرده و راه را برای اجتناب واشنگتن از نکول در تعهدات مالی اش هموار کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۰:۴۵   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون امور دفاعی و امنیتی نخست وزیر دولت نجات ملی یمن به متجاوزان درباره تعلل در انجام تعهداتشان هشدار داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۰۶:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
دانشکده علوم پزشکی دانشگاه تربیت مدرس به منظور جذب اعضای هیأت علمی در قالب گذراندن دوره تعهدات قانونی، فراخوان جذب داد.
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۰۳:۰۳    
مولود چاووش اوغلو وزیر خارجه ترکیه از سوئد خواست به تعهدات خود در زمینه مبارزه با تروریسم برای آغاز روند عضویت سوئد در ناتو عمل کند.
برخلاف بحران بانکی سال 2008، به نظر می آید شبکه های اجتماعی نقش مهمی در سقوط قیمت سهام بانک های منطقه ای آمریکا داشتند. گرچه کاهش قیمت سهام نباید تأثیر فوری بر توانایی بانک در انجام تعهدات مالی اش بگذارد، اما مدیران بانک های امریکایی نگرانند که کاهش قیمت سهام، هراس سپرده گذاران را در پی داشته باشد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۵:۵۴   + ۹ سایت دیگر  
قزوین- مدیر کل دفتر سرمایه گذاری و اشتغال استانداری قزوین گفت: تعهد اشتغال استان قزوین در سال 1401، بیش از 26 هزار نفر بود که خوشبختانه عملکرد استان در این بخش 109 درصد است.
دادستانی شهرستان تاکستان درخصوص وضعیت فعالیت شرکت های پیش فروش خودرو و تصمیمات کارگروه، اطلاعیه ای صادر کرد و در آن این شرکت ها را به اجرای تعهدات خود در زمان بندی اعلام شده و در اولین فرصت ملزوم کرد.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۹:۵۱    
مسعود بامری، مدیر سایت منطقه ویژه پارسیان گفت: خوشبختانه شاهد آن هستیم که ایمیدرو به تمام تعهدات خود عمل کرده است.
فرمانداری تیران و کرون   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۹:۳۷    
لزوم همراهی و مشارکت بهره برداران در تکمیل ایستگاه گاز بخش کرون فرماندار در جلسه هماهنگی تکمیل ایستگاه گاز بخش کرون با اشاره به انجام تعهدات کامل توسط شرکت گاز و تخصیص اعتبار و ساخت تجهیزات ایستگاه گاز بر لزوم همراهی و مشارکت بهره برداران بخش کشاورزی و صنعتی جهت تکمیل ایستگاه گاز تاکید نمودند
اخبار رسمی   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۴:۰۱    
پنج شنبه 02/3/11 ، تهران , (اخبار رسمی) : قراردادهای متعددی میان آنها بسته می شود، در این میان اگر فردی به فرد دیگر خیانت نکند یا به تعهدات خود عمل نکند مشکلات ملکی به وجود می آید که بر طرف کردن آن بر عهده ی وکلای ملکی می باشد ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۰:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: بانک ها طی 21 ماه عمر قانون جهش تولید و تامین مسکن به 82 درصد تعهدات پرداخت وام ساخت مسکن عمل نکردند.
فکر شهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۲۲:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
فکرشهر: سرپرست اداره کل تامین اجتماعی استان بوشهر گفت: سازمان تامین اجتماعی در یک سال گذشته، 2 هزار و 950 میلیارد تومان تعهدات کوتاه و بلند مدت خود را به بیمه شدگان خود در این استان پرداخت کرده است. ...
نقدینه   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۷:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، پرداختن ریشه ای و واقع بینانه به مشکلات نظام بانکی از طریق تمهید اجازه های قانونی لازم برای اجرای موثر برنامه اصلاح نظام بانکی، از نکات ممتاز برنامه هفتم نسبت به برنامه ششم توسعه کشور است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۶:۱۵    
شهرکرد_استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: آماده واگذاری زمین برای احداث مسکن محرومان و انجام تعهدات در بحث پرداخت تسهیلات به مددجویان در این استان هستیم.
ایانا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۵:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی از تخصیص 618 میلیاردریال اعتبار برای سال اول از تعهدات سه ساله جهت تکمیل طرح احداث و بهسازی کانال های آبیاری عمومی و لوله گذاری در این استان از محل اعتبارات سفر رئیس جمهور خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۴:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
امارات با تایید خروج از ائتلاف دریایی آمریکا در خلیج فارس آن هم از دو ماه پیش، در عین حال اعلام کرد به تعهدات خود در خصوص تضمین دریانوردی پایبند است.
بورس نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۴:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
شرکت تامین سرمایه امید از پذیرش تعهدات جدید خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۰:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
نظام بانکی در 21 ماه از عمر قانون جهش تولید و تامین مسکن، به 82 درصد از تعهدات خود به منظور پرداخت وام ساخت مسکن عمل نکرده است و در این بین بانک های ملی، صادرات، کشاورزی و رفاه کمتر از 10 درصدِ تعهد خود، به مردم تسهیلات داده اند.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۸:۴۴   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان با بیان اینکه طرح احیای بانک سرمایه درحال انجام است گفت: این طرح دارای ابعاد گوناگونی است و همه در حال عمل به تعهدات هستیم. مرکز ثقل اجرای طرح احیای بانک سرمایه، خود بانک مرکزی است و جای قدردانی دارد که همراهی می کنند.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۸:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
اعتماد نوشت: سه ماه پس از سفر رافائل گروسی، مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی به تهران و دیدار او با محمد اسلامی، رییس سازمان انرژی اتمی که به صد ور یک بیانیه مشترک برای ادامه همکاری دو طرف به منظور حل وفصل اختلاف های پادمانی باقیمانده منتهی شد ...
برترین ها / پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۱:۳۶   + ۱۵ سایت دیگر  
هانسل زاپاتا یک فصل دیگر با آلومینیوم اراک قرارداد دارد و این باشگاه تاکید می کند به تعهدات خود در قبال این بازیکن عمل کرده و راه هیچ گونه فسخ یک طرفه برای این بازیکن نگذاشته است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۶:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
ایران خودرو این روزها در مرکز اخبار ضد و نقیضی قرار دارد. از یک سو، مدیر عامل این خودروساز به دولت نامه می نویسد که شرکت متبوعش به دلیل کمبود ارز، ناچار است تولید محصولات را متوقف کند و از سوی دیگر خود او، با مقام عمانی برای صادرات خودرو تفاهمنامه امضا می کند ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۶:۱۱   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل ایران خودرو در نامه ای به سرپرست وزارت صمت نوشته است که به دلیل عدم تامین ارز در سال جاری و خالی شدن موجودی کالاهای انبار این شرکت و تامین کنندگان آن، توقف های متعددی در خطوط تولید ایران خودرو رخ داده است.
آوای رشت   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۶:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان مدیرکل میراث فرهنگی گیلان از تحقق صد درصدی تعهدات اشتغالزایی در حوزه گردشگری گیلان خبر داد و اضافه کرد: با تلاش های صورت گرفته تعهدات اشتغالزایی گردشگری در شهرستان های رشت، رودسر و بندرانزلی تحقق یافته است ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۴:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
یک کارشناس اقتصادی از نوآوری برنامه هفتم توسعه در جهت جلوگیری از افزایش تعهدات و بدهی های دولت خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۲:۲۸   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان مدیرکل میراث فرهنگی گیلان از تحقق صد درصدی تعهدات اشتغالزایی در حوزه گردشگری گیلان خبر داد و اضافه کرد: با تلاش های صورت گرفته تعهدات اشتغالزایی گردشگری در شهرستان های رشت، رودسر و بندرانزلی تحقق یافته است.
تحویل برخی از خودروهای ثبت نامی ایران خودرو به موعد درج شده در قرارداد فروش نرسید. به همین دلیل این خودروسازی قصد دارد برای جبران تعهدات منقضی شده سال 1402، سود مشارکت پیش فروش را در فاکتور مشتریانش محاسبه کند و فهرست جدید خودروهای قابل معاوضه را منتشر کرد.
همت خبر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۱:۴۶   + ۱۹ سایت دیگر  
بانک کارآفرین در راستای عمل به تعهدات بانک مرکزی، از ابتدای سال جاری تا کنون بیش از 298 میلیارد ریال وام ازدواج و 20700 میلیون ریال تسهیلات فرزندآوری پرداخت کرده است.
خبر روز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۱:۱۷    
نقطه عطف نامه مدیرعامل ایران خودرو به وزارت صمت آنجاست که وی بابت بروز بحران اجتماعی ناشی از تعهدات معوق هشدار داده و از اعلام مکرر این موضوع به سیاستگذار پرده برداشته است.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۱:۰۰    
همین چند سال پیش بود که شرکت های بزرگ دنیا برای حضور در معادن ایران پشت میزهای مناقصه می نشستند، اما با شروع تحریم ها، شرکت های خارجی باوجود سود و منفعتی که بازار و معادن ایران برای آنها داشت، پا پس کشیدند و به تعهدات خود عمل نکردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۰:۴۵    
فرماندار فیروزکوه از دستگاه ها اجرایی خواست تعهدات خود را در زمینه ایجاد اشتغال اجرایی کنند
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۹:۵۰    
ایران خودرو در نامه ای به وزارت صمت از توقف تولید خودرو در اردیبهشت ماه به دلیل کمبود ارز خبر داده و گفته است که امکان تحقق تعهدات کامل خود برای تحویل خودرو به مشتریان را تا پایان سال ندارد.
بصیر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۸:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
شورای اروپا تایید کرد لایحه انگلیس درخصوص جرم انگاری پناهندگی خلاف قوانین بین المللی است. مجمع پارلمانی شورای اروپا تاکید کرد لایحه ای که دولت انگلیس در خصوص قربانیان قاچاق انسان و پناهجویان ارائه کرده این افراد را مجرم شناخته اعلام می کند که این اقدام دولت انگلیس ...
روزنامه تعادل   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۲:۲۴    
یکی از اصلی ترین مسائلی که در سال های گذشته اقتصاد ایران با آن مواجه بوده، بحث تحریم ها و محدودیت در روابط بین المللی است. هرچند در این تردیدی وجود ندارد که این دولت امریکا بود که از برجام خارج شد و بر اساس گزارش های بین المللی ایران در آن زمان تمام تعهدات برجامی خود را عملیاتی می کرد اما به نظر می ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۰:۱۹   + ۱۶ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : طی دو روز گذشته وصول دو نامه به وزارت صمت از پیش لرزه تعهدات خودروسازی حکایت داشت. محتوای هر دو نامه هشداری بود برای توقف تولید خودرو با چاشنی کمبود ارز ...
کیهان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۲۲:۵۳   + ۸ سایت دیگر  
دبیراول شورای عالی سیاسی یمن می گوید: عربستان در اجرای تعهداتش در پرونده انسانی که شامل الزامات برای رسیدگی به آثار تجاوزات به یمن از تمامی جوانب می شود، تعلل ورزیده و تلاش می کند زمان بخرد. ...