جمعه ۱۸ آذرساعت ۰۹:۱۰Dec 2022 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ذره بین»

رکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۳:۰۴    
سایت آماری اوپتا عملکرد ستاره لاروخا را در جام جهانی مورد تجزیه و تحلیل قرار داد.
خودرو تک   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۱:۰۵    
نیکی کریمی از بازیگرای جذاب و کاربلدیه که چهره نرمال و رو به خوشگلی داره به همنی دلیل هر تصویر خانوم بازیگر زیر ذره بین کاربران قرار داره!! شایانیوز- نیکی کریمی از بازیگرای جذاب و دوست داشتنی در عرصه سینما و تلویزیونه که این روزا البته کاری از وی دیده نمیشه و تنها آخرین باری که نیکی کریمی رو در ...
وقت صبح   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۲۳:۲۴    
به تازگی برخی کانال های مجازی تصویری از پریچهر قنبری همسر شهاب حسینی همراه با یک یادداشت جنجال از او نشر داده و بلوا به پا کرده اند. وقت صبح- پریچهر قنبری و شهاب حسینی که در طول چند ماه اخیر زیر ذره بین رسانه ها و کاربران شبکه های اجتماعی بوده اند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۶:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
ناصر الخلیفی رئیس باشگاه پاری سن ژرمن نسبت به جذب ستاره انگلیسی تیم فوتبال دورتموند واکنش نشان داد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۵:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
سرکشی و بازرسی محسوس و نامحسوس از شرکت های پخش دارو و داروخانه ها، دستور کار سازمان بازرسی است.
می متالز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۵:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
می متالز - دادستان کرمان: سهم حقوق دولتی معادن کرمان و رفع نیاز صنایع از داخل استان زیر ذره بین دادستانی قرار دارد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۰۸:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش مشرق ، محمد ایمانی تحلیل گر مسائل سیاسی در کانال تلگرامی خود نوشت: شما ها که در خیابان و بازار و دانشگاه تردد می کنید، لابد از شنیدن واژه "اعتصاب سراسری" خنده تان می گیرد؛ که اعتصاب کذایی کجاست و کجا باید با ذره بین به دنبالش گشت؟! ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۰۲:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
پیرغلام آستان اهل بیت (ع) گفت: مداحان عزیز باید بدانند ما زیر ذره بین هستیم. اگر مداحی یک ساعت بعد اذان، نمازش را در هیأت بخواند، مردم می گویند چرا اول وقت نخواند. ما باید در رفتار، حرف زدن، ارتباطات خود بسیار دقت داشته باشیم تا افراد بواسطه کارهای ما از دین، هیأت و مداحی زده نشوند.
آنا / روز نو   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۰:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
احتمال دارد در ماه های آینده بازیکنانی از فوتبال ایران به تیمی قدیمی از اسکاتلند انتقال پیدا کنند.
ایستنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۸:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
فدرال آمریکا به دلیل نقض احتمالی قوانین مربوط به حقوق حیوانات در جریان تحقیقات آزمایشگاهی شرکت نورالینک، روی فعالیت این شرکت تحقیق می کند. فدرال آمریکا به دلیل نقض احتمالی قوانین مربوط به حقوق حیوانات و کشته شدن بیش از 1500 حیوان در تحقیقات آزمایشگاهی ...
دنیای معدن   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۵:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
دنیای معدن: دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان در دیدار با مدیران صنایع و معادن استان روی موارد مهمی دست گذاشت و مطالبه کرد که سال ها محل انتقاد و از حلقه های مفقود بوده؛ تحقق سهم حقوق دولتی و نیز تامین نیازهای صنایع از داخل همین استان که بضاعت آن وجود دارد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۴:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
به روز پایانی مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی 2022 قطر رسیدیم. به گزارش طرفداری، تکلیف تیم های راه یافته به مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی 2022 قطر در پایان امشب مشخص می شود. از ساعت 18:30 تیم های مراکش و اسپانیا با هم بازی می کنند و دیدار تیم های پرتغال و سوییس هم از ساعت 22:30 برگزار می شود. ...
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۱:۰۳   + ۱۳ سایت دیگر  
موتورهای جست وجوی بومی سهم بسیاری در اقتصاد فناوری اطلاعات کشورها دارند؛ طرح و ایده جست وجوگرهای بومی در ایران از سالهای گذشته مطرح و یکی از علت های آن هم حلقه محدودیت های بین المللی بود که بعضا در این حوزه علیه ایران مطرح می شد و از این دریچه طراحی و تقویت یک جست وجوگر بومی توجیه پذیر و حتی ضروری ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۰:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
با اینکه دوباره تنش ها میان ترکیه و سوریه بالا گرفته است، اما اخباری وجود مبنی بر اینکه روسیه به دنبال ترمیم روابط دو کشور است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۰:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
یک قانونگذار جمهوریخواه ارشد مجلس نمایندگان آمریکا گفت که این نهاد قصد دارد درباره تلاش دولت بایدن برای منعقد کردن یک معامله با عربستان به منظور پایین نگه داشتن قیمت نفت پیش از انتخابات میان دوره ای ماه نوامبر تحقیق کند.
شهر بیست   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۹:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل تشخیص و وصول درآمد شهرداری قم، تعدیل نرخ هتل ها در افزایش ضریب اقامتی شهر را مؤثر دانست و گفت: رویکرد صاحبان خانه مسافرها نگرفتن مجوز بوده زیرا نمی خواهند مورد رصد میراث قرارگرفته و عوارض شهرداری را پرداخت کنند.
راه دانا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۴:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان آذربایجان غربی گفت: ضمن انجام بازرسی های میدانی از داروخانه ها و انبارهای دارویی، برخورد سریع قانونی با تخلفات احتمالی علی الخصوص گرانفروشی و احتکار دارو در محل صورت می پذیرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۰۹:۵۰   + ۴۲ سایت دیگر  
کشتی آرای ضمن تأکید براینکه تشخصی سکه اصل از تقلبی توسط کارشناس متخصص صورت می گیرد، گفت: مردم می توانند با ذره بین سکه را نگاه کنند، چون نقاط ریز سکهِ اصل بر اساس اصول هندسی است ولی سکه های تقلبی خطوط نامنظم دارند.
زومیت   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۹:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
ایلان ماسک می گوید پس از دیدن توییت کانیه وست در حمایت از آلمان نازی، شخصاً می خواسته او را با مشت بزند و این نشان می دهد که اقدام کانیه وست تحریک به خشونت بوده است.
صدای بورس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۷:۰۴    
بررسی عملکرد شرکت تولید و صادرات ریشمک را در این جداول ببینید.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۶:۴۲    
برگزاری مراسم عروسی یک امری مهم و در عین حال شیرین و سرشار از عشق می باشد که شما عزیزان می بایست در روند برگزاری تمام معیارها را به طور دقیق زیر ذره بین سلیقه ی خود ببرید که یک از آن ها ورودی باغ تالار عروسی می باشد. ...
رکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۶:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
رکنا: مدیرکل تعزیرات حکومتی قزوین از اجرای طرح ویژه بازرسی و نظارت بر عملکرد داروخانه های استان در آذرماه جاری خبر داد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۶:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی قم با انتشار فیلمی از رصد و دستگیری تعدادی از اغتشاشگران قم خبر دادند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۳:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی قم با انتشار فیلمی از رصد و دستگیری تعدادی از اغتشاشگران قم خبر داد.
راه دانا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۳:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی قم با انتشار فیلمی از رصد و دستگیری تعدادی از اغتشاشگران قم خبر دادند.
قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۰۵:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
وزارت آموزش و پرورش از نظر بودجه و نیز جمعیت مرتبط، بزرگ ترین وزارتخانه ایران است، با این حال سکانداران آن همواره با چالش های متفاوتی دست و پنجه نرم کرده و عملکرد آن ها زیر ذره بین منتقدان بوده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۶:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
رییس اداره پایش و امور آزمایشگاه های اداره کل حفاظت محیط زیست از پایش و نظارت زیست محیطی صنایع استان یزد خبر داد.
صدای بورس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۰۸:۳۱    
بررسی عملکرد شرکت صنایع چوب خزر کاسپین در آینه آمار و ارقام
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۰۰:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : در حالی که حواشی طرح محدودساز اینترنت موسوم به صیانت از کاربران فضای مجازی هنوز به طور کامل فروکش نکرده است، سیاستگذاران در جدیدترین اقدام آیین نامه ای را ابلاغ کرده اند که جنجال دیگری در فضای رسانه ای ایجاد کرده و با انتقاد گسترده کارشناسان مواجه شده است.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۶:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
ساخت دوربین های قدرتمند با زوم دیجیتال فوق العاده از جمله اصلی ترین اهداف گوشی سازان در سال های اخیر بوده است.
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۲:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
عملکرد وزرای رئیسی بعد از گذشت نزدیک به 15 ماه از عمر دولت همچنان زیر ذره بین منتقدان است. انتقاداتی که در نهایت کار را به تغییر دو وزیر در این مدت کشانده است. ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۹:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
گری نویل مقایسه ای بین مارکوس رشفورد و دیوید بکام انجام داد و اصرار دارد که منچستریونایتد نباید هیچ گاه رشفورد را بفروشد. طرفداری | گری نویل می گوید وضعیت مارکوس رشفورد مشابه وضعیت دیوید بکام است که دائما زیر ذره بین رسانه ها قرار داشت ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۴:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
ایرنا نوشت: وزارت دفاع آمریکا به تازگی گزارش سال 2022 خود را درباره توسعه امنیتی-نظامی چین بطور مفصل منتشر کرده و بخش مختصری از این گزارش حدود 170 صفحه ای را به موضوع "روابط چین و ایران" اختصاص داده است.
برترین ها   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۲۱:۳۰   + ۱۹ سایت دیگر  
در این مطلب قصد داریم به بررسی نسخه فیس لیفت MG 3 بپردازیم و مشخصات فنی، امکانات رفاهی و قیمت این هاچ بک را زیر ذره بین قرار دهیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۳:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
بیش از 25 هزار دستگاه ناوگان عمومی در مازندران کنترل شدند.
فدراسیون والیبال ایران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۱:۵۱    
کادر فنی تیم ملی والیبال جوانان برای شناسائی بازیکنان شایسته، دیدارهای لیگ برتر جوانان در شهرکرد را زیر نظر خواهند داشت. به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۱:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
کادر فنی تیم والیبال جوانان برای شناسایی بازیکنان شایسته، دیدارهای لیگ برتر جوانان در شهرکرد را زیر نظر خواهد داشت. به گزارش طرفداری و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال ...
ورزش 3   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۰۸:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
سایت اتحادیه جهانی کشتی با انتشار یک گزارش به دیدار تیم های ایران و آمریکا در جام جهانی 2022 پرداخت و چند مصاف احتمالی این مسابقه را زیر ذره بین قرار داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۰۸:۲۴   + ۲۵ سایت دیگر  
سایت اتحادیه جهانی کشتی با انتشار یک گزارش به دیدار تیم های ایران و آمریکا در جام جهانی 2022 پرداخت و چند مصاف احتمالی این مسابقه را زیر ذره بین قرار داد.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۰۱:۱۰    
دادستان های فرانسه تحقیقاتی را در مورد اقدامات و کارزار انتخاباتی امانوئل مکرون به علت تامین منابع مالی غیرقانونی آغاز کرده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۰۰:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد - هانا پاکمند : بازار سهام این روزها تحت تاثیر عملکرد خوب گروه خودرویی ها شرایط متفاوتی را تجربه می کند، از این رو به نظر می رسد معاملات بورس تهران با کمک خودرویی ها در فاز بهبود قرار گرفته و حرکت خود را با خبرهای خودرویی ها منطبق ساخته است ...
زومیت   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۶:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
شیوه نامه ی انضباطی جدید دانشجویان با تبصره هایی که فعالیت های آن ها را به ویژه در فضای مجازی محدودتر و جرم انگاری کرده ابلاغ شد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۶:۰۸    
شهردار زرند گفت: شهرداری به دنبال باندبازی و سیاست بازی نیست و تمرکز خود را بر رفع مشکلات شهروندان گذاشته است، در این راستا تا 45 روز آینده معابری که در شهرک باهنر زیرسازی و آماده سازی شده است، زیر پوشش آسفالت خواهد رفت.
صدای بورس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۶:۰۴    
شرکت پارس طبیعت سلولز که عملیات آن تولید ظروف سلولزی تجدیدپذیر است، در اردیبهشت ماه 1400 به بهره برداری رسیده و ظرفیت عملی شرکت تولید سالانه 7.200 تن معادل 360.000.000 قطعه ظروف سلولزی است.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۳:۴۶    
شفقنا ورزشی – بازی های خوب دو بازیکن ایران در جام جهانی قطر آنها را زیر ذره بین تیم های مطرح اروپایی برده است. به گزارش شفقنا ورزشی، تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی قطر از دو دیدار گذشته خود در این رقابت ها یک برد و یک شکست را تجربه کرده است. ...
رکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۲:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
اتحادیه جهانی کشتی به 5 مبارزه حساس در رقابت های جام جهانی کشتی آزاد به میزبانی آمریکا اشاره کرد.
کیهان   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۲۲:۳۵    
امروز دنیا اعمال ما و شما را زیر ذره بین گذاشته است تا ببیند چکاره ایم و چقدر توان مقابله با مشکلات را داریم. امروز پدر پیر شما خمینی از تمامی شما کارگران و صنعتگران و متخصصان می خواهد که با تمام قدرت مواظب باشید که دوباره مردم ما گرفتار ابرقدرت ها و قدرت ها نشوند. ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۶:۴۱   + ۱۲ سایت دیگر  
فیفا اعلام کرد یک پرونده انضباطی را علیه فدراسیون فوتبال صربستان به دلیل به نمایش گذاشتن یک پرچم مناقشه برانگیز در رختکن تیم ملی این کشور در رقابت های جام جهانی باز کرده است.
سلامت نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۲:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
نوزدهم آبان ماه سال1400 بود که قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت در پی کاهش نرخ باروری به تصویب رسید تا روزنه امیدی باشد برای حل مشکلات جمعیتی کشور ...