سه شنبه ۱۶ خردادساعت ۰۴:۱۵Jun 2023 6
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تقاضای»

پس از طرح معروف به جراحی اقتصادی مصرف سرانه مرغ در ایران شش کیلوگرم کاهش یافته است.
معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهوری از ارسال تقاضای خود به دولت مبنی بر شناور شدن ساعت آغاز به کار مادران شاغل دارای فرزند زیر هفت سال تا ساعت 8 و 30 دقیقه خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۵:۴۰   + ۳۱ سایت دیگر  
معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهوری از ارسال تقاضای خود به دولت مبنی بر شناور شدن ساعت آغاز به کار مادران شاغل دارای فرزند زیر هفت سال تا ساعت 8 و 30 دقیقه خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۰۹:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
موجودی نیمه رسانای کره جنوبی بیشترین افزایش را در هفت سال گذشته داشته که نشان دهنده تداوم تقاضای ضعیف برای تراشه ها با وجود رونق جهانی توسعه هوش مصنوعی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۲۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق از تقاضای 14 هزار مگاواتی صنایع برای احداث نیروگاه خبر داد.
برترین ها / پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۲۱:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
سرمربی استقلال همچنان باید تاوان رفتار عجیب خود در بازی با پرسپولیس را بدهد و قضیه برایش این بار دیگر مانند گذشته به سادگی نخواهد بود.
تازه ترین ها   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۵:۴۹   + ۳۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری‬ مهر‬ به‬ نقل‬ از‬ وزارت راه و شهرسازی شهریار افندی زاده با اشاره به اهمیت توسعه اقتصاد دریاپایه در فرمایشات مقام معظم رهبری و توجه به آن در سیاست های کلی برنامه پنج ساله هفتم توسعه و تحققان در طرح جامع حمل ونقل کشور اظهار داشت ...
روزنامه تعادل   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۴:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
شورای جهانی طلا در گزارشی اعلام کرد: ذخایر طلای بانک مرکزی جهانی در ماه آوریل برای اولین بار در بیش از یک سال گذشته کاهش یافت، زیرا ترکیه بیش از 80 تن طلا فروخت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۲:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
در هفته های گذشته، بازارهای جهانی اغلب شاهد روزهای سختی بودند اما اکنون شاهد رشد نسبتا خوبی در قیمت کامودیتی ها (کالای اولیه) هستیم و می توان انتظار داشت که بورس در روزهای آینده به خصوص در گروه های بزرگ و کامودیتی محور، بتواند با تقاضای بهتری همراه شود.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۰:۰۱   + ۱۱ سایت دیگر  
ارزیابی های رصدکنندگان نشان می دهد واردات نفت از روسیه به چین و هند که تقاضای خریداران برای عرضه های تخفیف دار قوی ماند، در ماه مه به بالاترین حد خود رسید و تقاضا برای نفت خاورمیانه و آفریقا را کاهش داد.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۸:۳۵   + ۵۱ سایت دیگر  
جعفر یازرلو گفت: در حال حاضر پروازهای چارتری از مبدأ و به مقصد تهران در شهرهای مشهد مقدس، شیراز، اصفهان، اهواز، بندرعباس و تبریز ممنوع است . تیتربرتر به نقل از رادیو ...
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۹:۱۷   + ۱۰ سایت دیگر  
سیگنال های صادر شده از اقتصاد کلان بر بازار مسکن تاثیر گذاشته و انتظارات تورمی در این بازار را مهار کرده است. بررسی ها نشان می دهد به دنبال ثبات و کاهش قیمت ارز، بازار مسکن در تهران و شهرهای حومه دچار افت شده و عطش تقاضای سرمایه گذاری کاهش یافته است.
فودنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۷:۵۲   + ۲۳ سایت دیگر  
واردات تخم مرغ نطفه دار مرغ گوشتی برای جبران تقاضای موجود برای جوجه ریزی و افزایش تولید مرغ در کشور کلید خورد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۷:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
سنگ اندازی بانک ها در برابر تقاضای مردم برای گرفتن وام، چالشی است که همواره مورد انتقاد کارشناسان و مردم بوده است. حال در این میان، رویکرد بسیاری از بانک ها در پرداخت تسهیلات با روشی آسان به کارمندانشان، چالشی جدی پیش روی تصمیم گیران است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۶:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
وزارت دفاع ترکیه اعلام کرد در پاسخ به تقاضای ائتلاف ناتو، کماندوهای خود را عازم کوزوو می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۶:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل آموزش و پرورش استان ایلام از آغاز ثبت فرآیند نقل و انتقال درون یا برون استانی فرهنگیان خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۶:۱۵    
سمنان- معاون رئیس جمهور با بیان اینکه بخشی از نیاز بازار خودروی کشور را با واردات تامین می شود، گفت: تقاضای انباشته و تولید کم بر بازار خودروی کشور حاکم شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۵:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
سمنان- معاون اقتصادی رئیس جمهور با بیان اینکه تولید خودرو در کشور به اندازه تقاضا نیست، گفت: این وضعیت، بازار خودرو را دچار التهاب کرده است.
کارآفرین نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۵:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
معاون اقتصادی رئیس جمهور با اشاره به اینکه اکنون با تقاضای انباشته و تولید کم در برابر تقاضا مواجه هستیم، گفت: تلاش می شود تا بخشی از نیازهای مردم در زمینه خودرو با واردات رفع شود.
آی تی آنالایز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۵:۱۹    
عبدالرسول پورعباس، معاون وزیر علوم و رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در مورد اینکه اینترانت یا اینترنت؛ کدام یک در زمان کنکور قطع خواهد شد؟ بیان کرد: ما اصلا متقاضی قطع اینترنت نیستیم؛ تقاضای ما ایجاد امنیت فضای سایبری است ...
تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۴:۰۲   + ۱۴ سایت دیگر  
آزادسازی واردات خودروهای خارجی نو و کارکرده از مسائلی بوده که طی سال های اخیر مورد بحث کارشناسان قرار داشته و اخیرا نیز با توجه به افزایش قیمت خودرو در کشور و تقاضای موجود در جامعه این موضوع مجددا مورد بحث و بررسی نمایندگان مجلس و دولتمردان قرار گرفت.
فلزات آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۳:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
شرکت Vale در سال 2022 حدود 308 میلیون تن سنگ آهن تولید کرد که نسبت به سال گذشته 1.6 درصد کاهش داشته است. مقصد اصلی صادرات سنگ آهن این شرکت در سال 2022 کشور چین بود.
هم اندیشی   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۳:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علوم پزشکی تهران در مورد ربات جراحی از راه دور این دانشگاه گفت: در اندونزی در حضور دو رییس جمهوری ایران و اندونزی جراحی از راه دور با فاصله 500 کیلومتر انجام شد. دو دستگاه ربات جراحی از راه دور به اندونزی صادر کردیم، ولی تقاضای 12 دستگاه از ما کردند ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۲:۱۵    
بیش از 800 میلیون اصله درخت به منظور پاسخگویی به تقاضای بازار گوشت طی شش سال اخیر در جنگل های آمازون قطع شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۲:۰۸   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون اقتصادی رئیس جمهور گفت: تولید و عرضه خودرو در کشور با تقاضای موجود همخوانی ندارد و از این رو، تلاش می شود تا بخشی از نیازهای مردم در زمینه خودرو با واردات رفع شود.
ایفنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۱:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
پایگاه خبری فولاد ایران - متوسط قیمت سنگ آهن وارداتی خلوص 62 درصد در چین حدود 106 دلار هر تن سی اف آر ثبت شد که 2.8 درصد رشد روزانه داشت. فعالان بازار هنوز منتظر حمایت های بیشتر دولت چین از وضعیت اقتصادی و اعلام بسته های محرک اقتصادی جدید است ...
برترین ها / ملیت   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۲:۰۲   + ۱۶ سایت دیگر  
مستاجران گله مند از افزایش رهن خانه های نوسازی شده در بافت های فرسوده هستند به طوریکه دیگر بودجه شان برای تهیه خانه در بافت های فرسوده هم نمی رسد.
ایفنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۰:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
پایگاه خبری فولاد ایران – بازگشایی ناگهانی و فوری اقتصاد چین پس از سه سال سیاست های ضد کووید صفر در 8 دسامبر سال گذشته با چرخش مثبت سریع در احساسات سرمایه گذاران خارجی همراه بود که منجر به افزایش جریان، به ویژه سهام شد. ...
ایفنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۰:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
پایگاه خبری فولاد ایران – از آنجایی که تقاضای کم برای گاز قیمت گاز طبیعی اروپا را در هفته های اخیر به سقوط آزاد رسانده است، تاجران و مقامات این صنعت احتمال می دهند که قیمت های روز آینده در برخی از کشورها کاهش مختصری به زیر صفر داشته باشد. ...
پلیس فتا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۰:۲۱    
رئیس پلیس فتا خراسان شمالی از شناسایی و دستگیری عامل هتک حیثیت در فضای مجازی خبر داد. پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا: سرهنگ "شاکری" رئیس پلیس فتا استان خراسان شمالی در این رابطه اظهار داشت ...
پلیس فتا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۰:۰۱    
رئیس پلیس فتا خراسان شمالی از شناسایی و دستگیری عامل جاسوسی از یک شهروند بجنوردی خبر داد. پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا: سرهنگ "شاکری" رئیس پلیس فتا استان خراسان شمالی در این رابطه اظهار داشت ...
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۰۹:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان سنجش آموزش کشور با بیان اینکه حدود 22 کشور را در حیطه برگزاری آزمون های گسترده مورد بررسی قرار داده ایم، اظهار کرد: این بررسی ها تطبیقی بوده و گزارش آن را هم به سازمان های ذی ربط ارائه کرده ایم تا در تصمیم گیری هایی که اتخاذ می شود، از دستاوردهای این بررسی ها استفاده کنند.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۰۷:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
فرارو- در قرن هجدهم میلادی تقاضای بریتانیا برای اثر محرک یک فنجان چای با قاچاق غیر قانونی یک ماده مخدر روانگردان دیگر تامین شد: تریاک. به گزارش فرارو به نقل از گاردین ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۰۰:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
رکود تقاضای فولاد، قیمت سنگ آهن وارداتی را در چین پایین آورد، در حالی که فعالیت بازار سنگ آهن بهتر شده است. به گزارش کالاخبر ، به نقل از فولاد ایران، متوسط قیمت سنگ آهن خلوص 62 درصد 8/ 1دلار افت روزانه داشت و به قیمت 65/ 102دلار در هر تن سی اف آر ثبت شد ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۲۲:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان گفت: در حالیکه پیش بینی اولیه برای اعزام زائران به مرقد امام راحل تعداد 3000 نفر از استان بود اما به دلیل تقاضای زیاد مردم، 500 نفر به این تعداد اضافه و اعزام شدند.
شعار سال   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۹:۴۲    
بنده خدا نمی داند که هنوز که هنوز است ، سهامدارانی هستند که روزانه ، منظم و مستمر ، فحش به جانش می کشند. داستان قفل شدن سهام بانک قوامین را فراموش نکردیم ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۶:۴۳   + ۱۳ سایت دیگر  
دبیرکل اوپک بر اهمیت افزایش ظرفیت پالایشی در سطح جهان به منظور پاسخگویی به تقاضای رو به رشد برای فرآورده های نفتی تاکید کرد.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۴:۱۰   + ۱۱ سایت دیگر  
وعده وزارت صمت برای عرضه بخشی از خودروهای وارداتی پایان 1401 بود که پس از گذشت 3 ماه این وعده هفته آتی محقق می شود؛ بااین حال مشخص نیست خودروهای مورد تقاضای باقی خریداران چه زمانی تحویل شود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۳:۳۷    
امام جمعه بندرلنگه گفت: تقاضای امام امروز از امت این است که، پشتیبان ولی فقیه باشید رهبری که در دنیا مثال ندارد تا به مملکت شما آسیبی نرسد و وحدت کلمه خود را حفظ کنید تا دشمنان در صفوف شماره رخنه نکنند.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۰:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
رکنا: به موجب شیوه نامه نقل و انتقال فرهنگیان، ثبت نام متقاضیان که از روز دهم خرداد ماه آغاز شده است، تا ششم تیرماه ادامه دارد و نتایج نهایی در نیمه مرداد اعلام می شود.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۰۹:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
اعضای کمیسیون اجتماعی در اجلاسیه سوم مجلس یازدهم اقدام به تصویب 9 طرح و لایحه مهم از جمله تعیین تکلیف بیمه کارگران ساختمانی، انتقال سوابق بیمه بازنشستگی و ساماندهی استخدام کارکنان دولت و تغییر ساعت رسمی کشور و همچنین انجام 4 سفر نظارتی، بررسی 5 مورد تقاضای تحقیق و تفحص و استماع 6 گزارش نظارتی کردند.
جماران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۰۸:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
پایگاه خبری جماران: عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: امام هرگز به دنبال حذف افراد نبودند. روحیه امام این بود که با افراد مختلف و تشکل های مختلف ارتباط می گرفتند. اجازه می دادند که اقشار مختلف مردم با ایشان ملاقات بکنند و هیچ محدودیتی برای ملاقات خودشان قائل نبودند ...
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۰۸:۳۸   + ۳۷ سایت دیگر  
به موجب ابلاغ شیوه نامه نقل و انتقال فرهنگیان از سوی معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش، کارکنان رسمی و پیمانی مشمول تقاضای انتقال دائم و موقت برون استانی هستند و این امر با تاکید بر بهبود توازن نیروی انسانی در مناطق مبداء و مقصد و سایر ضوابط و مقررات مربوط در سال تحصیلی 1403-1402 ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۰۸:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
یک کارشناس اقتصادی گفت: مهم ترین ریشه تورم ایران، ابتدا کسری بودجه است، سپس ناترازی انرژی و بعد از آن ناترازی بانکی است.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۰۴:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
هواپیمای ترابری سیمرغ ساخته متخصصان سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع با موفقیت تست پرواز خود را پشت سر گذاشت. هواپیمای ترابری سیمرغ با موفقیت پرواز کرد هواپیمای ترابری سیمرغ، ساخته متخصصان سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع با موفقیت تست پروازی خود را پشت سر گذاشت. ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۲۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق ملی محیط زیست کشور گفت: در مجموع تعداد 58 پروژه زیست محیطی با اعتبار مورد نیاز 99 میلیارد تومانی در خراسان رضوی تقاضای دریافت تسهیلات از صندوق محیط زیست کشور دارند.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۷:۲۹    
⭕️ آخر هفته با ایرج جمشیدی پنجشنبه ( 11 خرداد 1401) ➖ در بخش نخست و در قسمت پانزدهم یکی از آن 12 نفر؛ خاطرات ایرج جمشیدی که با اجرا و هدایت فرشاد قوشچی انجام می شود، در ادامه ی جریان دادگاه و صدور احکام اعدام برای متهمین از جمله خسرو گلسرخی و کرامت دانشیان ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۶:۳۶   + ۳۹ سایت دیگر  
دبیر انجمن واردکنندگان تلفن همراه، تبلت و لوازم جانبی با بیان اینکه امسال واردکنندگان می توانند به اندازه میانگین دو سال قبل موبایل وارد کنند، گفت: با توجه به تخصیص مدیریت شده ارز برای واردات تلفن همراه، لازم است در روند تامین آن تسریع شود.
مرکز پژوهش های مجلس پیشنهادهایی را برای حل بحران آب در برنامه هفتم توسعه ارائه داد. به گزارش پایگاه خبری بهره ور نیوز به نقل از دنیای اقتصاد، رشد سریع جمعیت و توسعه شهرنشینی، به ویژه در کشورهای در حال توسعه، تقاضای آب را به منظور تامین نیازهای جمعیتی به طور چشمگیری افزایش داده است ...