دوشنبه ۰۳ آبانساعت ۰۳:۵۴Oct 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مبهم»

شما نیوز   ۶ ساعت پیش    
صاحبکارم هم از شرایط خاص و وضعیت مبهم زندگی من سوءاستفاده کرد و 7 سال هر شب در باغش به من تجاوز جنسی می کرد.
بویر نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۳:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
پایگاه خبری تحلیلی بویرنیوز: مدیرعامل آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد در خصوص حواشی سد تنگ سرخ گفته: سهم استان ها و شهرها در مصارف آب سد تنگ سرخ از همان ابتدا مشخص بود و هیچگونه افزایشی در سهم استان فارس اتفاق نیافتاده است و اتفاقاً آب تخصیص یافته به فارس از 72 میلیون مترمعکب به 56 میلیون ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۱:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : فلاحت گفت: شخص رئیس جمهور و وزیر امور خارجه می توانستند از فرصت حضور در مجامع بین المللی استفاده کنند و سه پیشنهاد در قالب؛ فرسایشی نشدن مذاکرات ، پایدار بودن توافق احتمالی و تعلیق عملی تحریم ها را به طرف مقابل پیشنهاد دهند.
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۰:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
افرادی که به شکل شائبه آمیزی از طریق واسطه های مبهم اقدام به عقد قرارداد با یک شرکت مشکوک کردند، حالا که زیر ذره بین نهادهای نظارتی قرار گرفته اند، به نظر می رسد قصد دارند با وسط کشیدن پای فیفا و بلند کردن چماق تعلیق، خود را از این مخمصه خودساخته نجات بدهند. ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۰۹:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
یک محقق و پژوهشگر مهدوی با بیان اینکه پیامبر(ص) درباره مهدویت به مبهم وعده نمی دهند و نمادین سخن نمی گویند، گفت: تاکید ایشان بر اولویت ها است حضرت(ص) مسائل را از مسئله نماها جدا می کردند و به آنچه حیاتی بود، می پرداختند.
اقتصاد آنلاین / دنیای بانک   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۲:۳۳   + ۱۲ سایت دیگر  
پس از بررسی صورتهای مالی 6 ماهه بانک ملت در خصوص تغییرات با اهمیت در اطلاعات مذکور با این شرکت مکاتبه شد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۰۰:۲۰    
یکی از اتفاقاتی که در تاریخ نگاری ایران معاصر کمتر افتاده، "نوشتن روایت جامع است. یعنی درباره هر موضوع، فرد یا بازه زمانی در تاریخ، کلی اطلاعات و دیتای پراکنده وجود دارد که دقیق و غیردقیق، ناقص و کامل، راست و دروغ و درست و اشتباه درهم آمیخته است.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۲۳:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش شنبه شب روابط عمومی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، آیت الله احمد پروایی ریک در وبینار سی و پنجمین کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی، افزود: فهم موضوع مورد مناظره و شناخت همه ابعاد و جوانب آن، صراحت بیان و پرهیز از تکلف، تعارف، مبهم گویی ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۲۱:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
یک هفته معاملاتی جدید و یک شوک جدید به لیر ترکیه. پس از اینکه بانک مرکزی ترکیه نرخ بهره سیاستی خود را در روز پنجشنبه 2 درصد کاهش داد، ارزش لیر به پایین ترین سطح تاریخی خود سقوط کرد.
صدای بورس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۷:۱۹    
عواملی همچون نرخ بهره، نرخ ارز، مذاکرات و تخمین تورم آتی بر آینده بازار از مسائلی هستند که بلاتکلیفی و چشم انداز مبهم درباره آینده بازار را تشدید می کنند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۱:۴۹    
کارگردان فیلم کوتاه گناه بیان کرد که اسکار کوالیفاید شدن جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران کمی برای فیلمسازان گنگ و مبهم است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۰۶:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه اتاق بازرگانی تهران گفت: طرح جایگزینی کارت اعتباری با ارز 4200 تومانی هنوز یک دیکته ننوشته است و باید چکش کاری شود.
ورزش 3   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۷:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
کریم بنزما و جوردی آلبا دو ستاره رئال و بارسا به فاصله کمتر از دو روز تا ال کلاسیکو، تمرین نکردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۶:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
مشاورین ریاست جمهوری در کاخ بش تپه، در حالی بدنبال طراحی استراتژی مورد نظر ترکیه برای دیدار بایدن – اردوغان هستند که آمریکا نه در مورد اف 35 و نه در مورد دیگر نقاط اختلاف، چراغ سبزی نشان نداده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۳:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس بعد از دو دهه ناکارآمدی در نظام جامع مالیاتی پرونده عملکرد مسئولان سازمان مالیات را به قوه قضاییه سپردند و اکنون نوبت مدیران جدید وزارت اقتصاد است که چه نسخه ای برای کارآمدی تجویز می کنند.
فرارو   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۲:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
فرارو- ادوارد اسنودن، کارمند سابق سازمان اطلاعات آمریکا که به دلیل افشاگری هایش به جاسوسی علیه آمریکا متهم و به روسیه پناهنده شده دومین توییت مبهم خود را به زبان فارسی منتشر کرد. او نوشت: "من فقط می گویم دلیلی وجود دارد که گربه ها محبوب هستند..." ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی یک روانشناس با اشاره به اینکه در اختلال های اضطرابی، فرد اضطراب های خیلی زیادی درمورد یک آینده مبهم دارد، گفت: این گروه از افراد درخصوص اتفاقاتی که در آینده می افتد احساس ترس و نگرانی زیادی دارند و فردی که چنین اضطرابی دارد قطعا در خصوص تولد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۰:۲۰    
گروه استان ها رئیس اتاق استان کرمان گفت: در استفاده از ظرفیت انرژی خورشیدی در کرمان کوتاهی های زیادی شده و آینده استان در استفاده از انرژی های فسیلی بسیار مبهم است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۲۰:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
اکثر ما زمانی که صحبت از قتل و قاتلان زنجیره ای به میان می آید ناخودآگاه و بی هیچ دلیل مشخصی برای سر در آوردن از موضوع به سمت آن کشیده می شویم چرا که همه ما عاشق داستان های رازآلود همراه با وحشت هستیم که از قضا هرچه چاشنی ترس و مبهم بودن آن بیشتر باشد ما نیز بیشتر به سمت شان جذب خواهیم شد.
موج   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۴:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
وضعیت احمد موسوی برای این فصل در هاله ای از ابهام قرار دارد.
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۲:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
صدر ارتش المهدی را در سال 2008 در حالی سرپا نگه داشت که دولت عراق با حمایت ایالات متحده حمله گسترده ای علیه آن انجام داد. وی از آن زمان رابطه ای مبهم با تهران داشت و در حالی که به طور دوره ای در قم، شهر مقدس شیعه ایران تحصیل می کرد و در آنجا پناه می گرفت ...
توریسم آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۲۳:۵۰    
حرف و حدیث ها درباره جزیره بسیار است؛ از تصاحب آنجا تحت نفوذ یک نهاد خاص گرفته تا مکانی که به گفته برخی از راهنمایان تور مخصوص تفریحات آقازاده هاست؛ جزیره ای که به گفته مسئولان صرفاً برای مقصد گردشگری لوکس تهیه شده است.
برترین ها / ورزش 3   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۲۳:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
ورزش سه: امروز در یک مسابقه تماشایی دو تیم سپاهان و مس در ورزشگاه نقش جهان اصفهان با هم دیدار کردند که این بازی با گل های امیدنورافکن و سروش رفیعی دو بر صفر به سود طلایی پوشان پایان یافت اما گل زیبای سروش و پس از آن شادی خاصش حسابی جلب توجه کرد. ...
آوای رشت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۹:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
تاکنون پنج رییس ستاد انتخاباتی حجه الاسلام رییسی در استانها، به عنوان استاندار انتخاب شدند، حال باتوجه به وضعیت مبهم گیلان در مسیر انتخاب استاندار، آیا رییسی دومین هتریک خود را تکرار خواهد کرد و گیلان ششمین استانی خواهد بود که رییس ستاد رییس جمهور در آن استاندار شود؟ ...
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۵:۵۷   + ۱۰ سایت دیگر  
بانک آینده که به دلیل ابهام در خرید 100 درصد سهام شرکت غیر بورسی با توقف یک ماهه نماد مواجه است از مصوبه شورای پول و اعتبار مبنی بر تمدید برگزاری مجامع سالیانه تا پایان سال خبر داد.
یزد فردا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۲:۵۰    
بی شک جامعه مدنی ایران یکی از معدود جوامع بشری است که در تعابیر و تفاسیر تحلیل گران ، دارای نقاط مبهم و بعضا غیر قابل باور بوده است.به این معنا که در ادوار مختلف بسیاری از رفتارها و گرایشات مردمی بر معادلات عمومی جامعه شناسی منطبق نبوده است.! ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۰:۰۰   + ۲۹ سایت دیگر  
حرف و حدیث ها درباره جزیره بسیار است؛ از تصاحب آنجا تحت نفوذ یک نهاد خاص گرفته تا مکانی که به گفته برخی از راهنمایان تور مخصوص تفریحات آقازاده هاست؛ جزیره ای که به گفته مسئولان صرفاً برای مقصد گردشگری لوکس تهیه شده است.
حامد هادیان خبرنگار ایرانی که قبل از جابجایی کامل حکومت افغانستان و استقرار طالبان به این کشور سفر کرده است، در برنامه سلام تهران شبکه پنج سیما گفت: قبل از جابجایی حکومت ...
اینتیتر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۴:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
مدتی است که هیچ خبری در مورد به روزرسانی یا تغییر نسل آئودی R8 نمی شنویم و آیندهٔ این خودرو در بحبوحهٔ برنامه های الکتریکی سازی آئودی مبهم به نظر می رسد. ...
همشهری   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۰:۰۹    
سرنوشت توافق هسته ای همچنان مبهم و نامشخص است و اظهارات ضدونقیض آمریکایی ها در این زمینه ادامه دارد. مقامات دولت جو بایدن از یک سو اذعان دارند که سیاست فشار حداکثری و تحریم علیه ایران شکست خورده اما در سوی دیگر حاضر نیستند تا تحریم ها را برای احیای توافق هسته ای و بازگشت به برجام لغو کنند ...
راهبردنامه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۲۱:۰۵    
وقتی از سرکار خسته به منزل بر می گردید و سر میز یا سفره ی شام همسر یا فرزند شما سرش را در گوشی تلفن همراهش کرده و با کلمات مبهم به شما پاسخ می دهد گرفتار فابینگ هستید. راهبردنامه
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۲۰:۱۵    
حدود 11 سال از کلنگ زنی بیمارستان جنجالی پروفسور سمیعی در تهران می گذرد. پروژه ای که مالکیت زمین های آن مبهم است و میلیارد ها تومان برای ساخت آن هزینه شده، اما با گذشت 11 سال خبری از بهره برداری این بیمارستان نیست.
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۲۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
امروز یک عضو هیات رئیسه مجلس از قول امیرعبداللهیان وزیر خارجه ایران گفت که ایالات متحده حتما بایستی اقدام جدی قبل از مذاکره را انجام دهند ضمن اینکه بنای تهران آن است که مذاکره را از زمانی که ترامپ از برجام خارج شد، دنبال کنند نه موارد دیگر را ...
ورزش 3   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۶:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
به نظر می رسد ادن هازارد ال کلاسیکوی هفته بعد را نیز از دست خواهد داد. وضعیت دنی کارواخال نیز مبهم است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۲:۳۴    
درحالی که بعد از حواشی زیادی شهردار بندرماهشهر انتخاب شد، فرماندار این شهرستان اعلام کرد زمان اعلام نتیجه بررسی آن دو هفته به طول می انجامد.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۲:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
در فرهنگ عارفانه و حتی در اندیشه دین، فقر را ستوده اند؛ اما قدردانی از فقر، برای دنیای امروز تاحدی مبهم و گیج کننده است.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۹:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
در شرایطی که حدود دو هفته از وقوع زلزله در استان های چهارمحال و بختیاری و خوزستان می گذرد، اسکان موقت زلزله زدگان اندیکا همچنان در وضعیت مبهمی قرار دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۵:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
رقابت های لیگ دسته اول فوتبال کشور امروز در حالی آغاز می َ شود که یکی از تیم های مدعی هنوز حریف خودش را نمی شناسد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۴:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - رقابت های لیگ دسته اول باشگاه های کشور جام آزادگان از امروز شنبه آغاز می شود اما شرایط تیم فوتبال ماشین سازی تبریز به دلیل بسته بودن پنجره نقل و انتقالات، در هاله ای از ابهام قرار دارد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۲۰:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
نشریه اکونومیست با اشاره به اینکه چشم انداز مذاکرات احیای برجام ناامیدکننده، و آلترناتیوهای این روند، مبهم و یا نامطلوب هستند، نوشته است که شکست مذاکرات نقطه ای است که ظاهراً آمریکا برنامه مشخصی برای آن ندارد و در مقابل اسرائیل گزینه های شوم و بی شرمانه ای روی میز خواهد گذاشت.
روزنامه گل   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۷:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
بازی تیم های ملی ایران و کره جنوبی در مرحله انتخابی جام جهانی 2022 قطر در حالی در ورزشگاه آزادی برگزار شد که غیبت تماشاگران در این دیدار، به یک پرونده مفصل، مبهم و پر از حاشیه تبدیل شده است.
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۵:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
ساکنان روستایی در انگلستان که نزدیک یک سال است صدایی بم و مبهم کلافه شان کرده می گویند احساس می کنند در خانه هایشان "شکنجه" می شوند. این روستا هُلم فیلد نام دارد و از توابع هالیفاکس است و این صدای "هوم" خواب ساکنانش را مختل کرده و به سلامت روان شان آسیب زده است. ...
مهرصبا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۴:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار حوزه سینما گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان ، اصطلاح فیلم اکشن هر چند مبهم است، ما اینجا هستیم تا برخی از جدیدترین آثار این ژانر که در بین آن ها وسایل نقلیه، اسلحه، مهمات و حامیان زیادی برای حضور در ارتش کوچک وجود دارد را معرفی کنیم که این نوع فیلم ها گروه نسبتاً متنوعی هستند. ...
برترین ها / خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۰۶:۵۷   + ۱۲ سایت دیگر  
روزنامه خراسان : ماجرای روستایی که صدای هوم خواب ساکنانش را مختل کرده این روز ها توجه کاربران فضای مجازی را جلب کرده است. ساکنان روستایی در انگلستان که نزدیک یک سال است صدایی بم و مبهم کلافه شان کرده، می گویند، احساس می کنند در خانه هایشان شکنجه می شوند ...
برترین ها / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۰۸:۰۵   + ۳۷ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: بازار سرمایه که این روزها با رکوردشکنی پی در پی، هر روز رکورد روند کاهشی روز قبل خود را میشکند، در هفته جاری دوباره به کانال یک میلیون و 300 هزار واحد عقبگرد کرد ...
مهرصبا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۰۴:۵۶    
به گزارش خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان ، گرچه در نوشته های بزرگان و شخصیت های برجسته پزشکی قدیم ایران، از جمله حکیم بوعلی سینا و اسمعیل جرجانی، اشاراتی وجود دارد که می تواند به عنوان اولین برداشت مبهم از مسئله ی انتقال اعضا باشد ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۰۳:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
فراس الیاسر عضو دفتر سیاسی جنبش النجباء عراق در توییتی از نقش مبهم و مشکوک جنین پلاسخارت نماینده ویژه سازمان ملل در عراق گفت.