شنبه ۲۰ خردادساعت ۱۹:۱۸Jun 2023 10
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ترامپ»

خبرگزاری صدا و سیما   ۲۹ دقیقه پیش    
برای نخستین بار کیفرخواستی حاوی 37 اتهام مربوط به تخلفات جنایی ترامپ درباره اقدام او در نگهداشتن مخفیانه اسناد فوق سری، سری، فوق محرمانه و محرمانه امنیتی بعد از پایان ریاست جمهوری اش صادر شد.
خبر آنلاین   ۱ ساعت پیش    
کاری لیک حامی تندرو ترامپ در سخنرانی اخیر خود با تهدید مخالفان رئیس جمهور سابق آمریکا گفت: اعلام کرد: امشب میخوام به مریک گارلند، جک اسمیت و جو بایدن یک پیام بدم و البته به اون رفقایی که اون پشت از طرف رسانه های جعلی اومدن اینجا .. ...
جان بولتون مشاور سابق امنیت ملی آمریکا از ترامپ خواست تا در پی اتهامات جدید مربوط به نگهداری اسناد طبقه بندی شده، از انتخابات 2024 کناره گیری کند.
ایلنا   ۳ ساعت پیش    
رئیس جمهور آمریکا از اظهار نظر درباره طرح اتهامات علیه سلف خود خودداری کرد.
فرارو   ۳ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
فرارو- نیوزویک در گزارشی مدعی شد، بزرگ ترین اشتباه محاسباتی دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق آمریکا خروج از برجام بود. این تصمیم حتی می تواند بزرگ ترین گناه تمام دوران 4 ساله ریاست جمهوری او نیز باشد. ...
همشهری   ۴ ساعت پیش    
دادستانان در آمریکا روز جمعه ادعانامه ای 37 موردی بر ضد دونالد ترامپ صادر و رئیس جمهور پیشین را متهم کردند که برخی از حساس ترین اسرار امنیتی این کشور را پس از خروج از کاخ سفید در سال 2021 به خطر انداخته است.
ایسنا   ۴ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس جمهوری سابق فرانسه با بیان اینکه ولادیمیر پوتین اغواپذیر نیست، گفت که اگر دونالد ترامپ در انتخابات 2024 آمریکا پیروز شود، حمایت از اوکراین را قطع خواهد کرد.
ایسنا   ۵ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
مشاور امنیت ملی پیشین آمریکا با اشاره به 37 فقره اتهام علیه دونالد ترامپ، از این رئیس جمهوری سابق ایالات متحده خواست تا به کارزار انتخاباتی اش برای انتخابات ریاست جمهوری 2024 پایان دهد.
خبر روز   ۵ ساعت پیش    
رئیس جمهوری سابق آمریکا در واکنش به انتشار کیفرخواست 38 ماده ای علیه خود، مدعی شد که حق داشته اسناد محرمانه آمریکا را نگه دارد و هیچ جرمی مرتکب نشده است. در همین حال، دو تن از وکلای او اعلام کردند که دیگر وکالت ترامپ را بر عهده نخواهند داشت.
خبرگزاری مهر   ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
اولاند در کتاب خود به تاثیر نرخ بیکاری در آینده سیاسی رئیس جمهور در فرانسه می پردازد و می گوید که اکثر کسانی که در فرانسه اکثریت را کسب کردند به دلیل ناتوانی در کاهش بیکاری، کنار می روند.
بهار نیوز   ۶ ساعت پیش    
گروه بین الملل: دونالد ترامپ در سطح فدرال در 37 مورد متهم شده است. این اتهامات مواردی را شامل می شود که اگر از سوی دادگاه تأیید شوند، حکم آن تا 10 سال حبس است. گفته می شود که ترامپ برخی اسناد را از جمله در حمام انبار کرده بوده است. ...
برترین ها / ایسنا   ۵ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
هیلاری کلینتون بعد از طرح هفت فقره اتهام علیه دونالد ترامپ در پرونده مدیریت اسناد محرمانه توسط او، با انتشار توئیتی به تمسخر این رئیس جمهور سابق آمریکا پرداخت.
اتحاد خبر   ۶ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
اتحادخبر: مایک پنس در افتتاحیه کارزارش برای انتخابات ریاست جمهوری 2024 آمریکا از دونالد ترامپ انتقاد کرده و او را به تخطی از وظایفش در زمان ریاست جمهوری متهم کرد.
خبرگزاری مهر   ۶ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
به دنبال طرح 37 فقره اتهام علیه رئیس جمهور سابق آمریکا، مشاور امنیت ملی پیشین این کشور از وی خواست تا به کارزار انتخاباتی اش پایان دهد.
ایسنا   ۶ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
دونالد ترامپ در واکنش به انتشار کیفرخواست 38 ماده ای علیه خود، مدعی شد که حق داشته اسناد محرمانه آمریکا را نگه دارد و هیچ جرمی مرتکب نشده است. در همین حال، دو تن از وکلای او اعلام کردند که دیگر وکالت ترامپ را بر عهده نخواهند داشت.
انتخاب   ۷ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
جان بولتون، مشاور امنیت ملی سابق آمریکا با اشاره به 37 فقره اتهام علیه دونالد ترامپ، از وی خواست تا فورا از حضور در کارزار انتخابات ریاست جمهوری 2024 آمریکا کنار برود.
رویداد 24   ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
دادستان های آمریکایی در در کیفرخواست تاریخی که علیه ترامپ در دادگاه تنظیم کرده اند می گویند ترامپ اسرار ملی را دزدیده و در حمام خانه اش نگهداری کرده است. بخشی از این اسناد به طرح حمله ترامپ به ایران هم اشاره داشته است.
مشاور امنیت ملی آمریکا در دوره ریاست جمهوری ترامپ از وی خواست به دلیل انباشت اتهامات فدرال علیه وی، به کارزار انتخاباتی خود پایان دهد.
ابراهیم عزیزی اظهارات محمدجواد ظریف را فرافکنی دانست و بیان کرد: به دلیل ضعف های زیادی که وزارت خارجه در دولت های یازدهم و دوازدهم از آن برخوردار بود، همه ظرفیت های کشور را در سبد برجام قرار داد.
ایلنا   ۸ ساعت پیش    
مشاور پیشین امنیت ملی کاخ سفید خواستار انصراف فوری رئیس جمهور سابق آمریکا از نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری این کشور شد.
روزنامه جوان آنلاین   ۸ ساعت پیش    
کاش حالا که ظریف از ناآرامی های محدود سال96 در کشور به عنوان یکی از دلایل خروج ترامپ از برجام گفت کسی در مورد تاثیر چندماه اغتشاش با ادعای زن زندگی آزادی روی سیاست خارجی دولت کنونی سوال می پرسید! اصلا نظرتان در مورد فتنه 88 و تاثیر آن در ورود پرونده ایران به شورای امنیت چیست؟ا ...
ایسکانیوز   ۸ ساعت پیش    
جان کالابرس با اشاره به اینکه فقط یک بیماری کشنده یا ناتوان کننده می تواند مانع نامزدی بایدن در انتخابات آتی آمریکا شود، در خصوص رقیب جمهوری خواه او گفت: حتی اگر دونالد ترامپ به رفتار مجرمانه متهم شود، همچنان مصمم به نامزدی مجدد خواهد بود و در نظرسنجی اخیر، در میدان رقبای جمهوری خواه پیشتاز است.
میزان   ۸ ساعت پیش    
خبرگزاری میزان - کیفرخواست دوم دونالد ترامپ جدی تر از کیفرخواست اول به نظر می رسد، اما وکلای او معتقدند این موضوع دلیل دیگری است که تشکیلات سیاسی آمریکا برای دور نگه داشتن او از کاخ سفید انتخاب کرده است. ...
8 صبح   ۹ ساعت پیش    
در بخشی از رونوشت این فایل صوتی به نقل از ترامپ آمده است: یک لحظه صبر کنید. بگذارید ببینیم. همین الان پیداش کردم. فوق العاده نیست؟ با این در این خصوص من پیروز می شوم. فقط مسئله این است که این فوق محرمانه است، سری است، این اطلاعات سری است.
خبر فوری   ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ما یک میدان بسیار شلوغ از نامزدهای ثروتمند داریم. در حالی که نشستن روی انبوه پول نقد لزوما شما را رئیس جمهور نمی کند مطمئنا به باز کردن درهای زیادی برای تان کمک می کند.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۹ ساعت پیش    
در بخشی از کیفرخواست صادر شده علیه دونالد ترامپ تصریح شده او اسناد محرمانه را در اتاق خواب، حمام، توالت، دفتر کار و انباری نگه می داشت.
شفقنا   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- وزارت دادگستری ایالات متحده 37 مورد اتهامی رییس جمهور سابق این کشور را منتشر کرد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از فرانس24؛ وزارت دادگستری اسناد اتهام را در روزی پر سر و صدا منتشر کرد که در آن دو تن از وکلای ترامپ از این پرونده خارج شدند و یکی از دستیاران سابق این پرونده نیز با اتهام ...
شفقنا   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا آینده- نشریه نیویورکر درباره نامزدی دوباره دونالد ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا نوشته که ترامپ 2024 می تواند به مراتب ترسناک تر از ترامپ 2020 باشد! این نشریه در یادداشتی به قلم ستون نویس اش سوزان بی ...
رکنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
رکنا سیاسی : عضو هیات رئیسه کمیسیون اصل 90 در مجلس شورای اسلامی بند های مختلف برجام را تشریح کرد و با بیان اینکه در برجام مشکل ترامپ نبود، بلکه خود بند های برجام موجب باقی ماندن تحریم هاست ...
مقامات قضایی آمریکا در آخرین اظهارات خود در مورد پرونده ترامپ گفته اند وی اسناد محرمانه اتمی را در حمام خانه اش در فلوریدا پنهان کرده است.
هنگامی که دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا سه شنبه هفته آینده در دادگاهی در میامی برای تفهیم اتهام حاضر می شود وکلای جدیدی وظیفه دفاع از او و مشاوره به وی را به عهده خواهند داشت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۲۰ - ۰۸:۰۸    
اتهامات وارد بر ترامپ علاوه بر جاسوسی، بیانیه های دروغ و منحرف کردن روند تحقیقات اف بی آی، نگهداری نادرست از اسناد محرمانه دولتی در انباری در ویلای مار آ لاگو است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۲۰ - ۰۶:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق امریکا در ارتباط با پرونده نگهداری اسناد محرمانه در عمارت شخصی اش در مارالاگو فلوریدا با کیفرخواست بازپرس ویژه تحقیقات در مورد نگهداری اسناد محرمانه روبه رو شده است ...
خبر روز   ۱۴۰۲/۰۳/۲۰ - ۰۵:۵۵    
شبکه سی ان ان گزارش داد که دونالد ترامپ اسناد محرمانه پنتاگون که شامل سندی در خصوص “حمله به ایران” می شود را از طبقه بندی محرمانه خارج نکرده بود.
جماران   ۱۴۰۲/۰۳/۲۰ - ۰۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش جماران، مایک پنس مبارزات انتخابات ریاست جمهوری خود را با حمله به دونالد ترامپ رئیس جمهوری سابق آمریکا آغاز کرد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۲۰ - ۰۰:۲۱    
سوابق محاکمه ترامپ نشان می دهد که او با 37 اتهام جنایی از جمله توطئه برای ایجاد مانع در اجرای عدالت، روبه رو شده است.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۲/۰۳/۲۰ - ۰۰:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
دونالد ترامپ، رئیس جمهور پیشین آمریکا گفت که در ارتباط با پرونده نگهداری اسناد محرمانه در عمارت شخصی اش در مارالاگو در فلوریدا متهم شده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۲۰ - ۰۰:۰۸   + ۲۸ سایت دیگر  
بر اساس اسنادی که روز جمعه(19 خرداد) منتشر شد، دونالد ترامپ اسناد طبقه بندی شده ایالات متحده را در اتاق خواب، توالت، حمام، انباری، سالن رقص و دفتر کار خود در عمارت مارالاگو در فلوریدا نگهداری می کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۲۰ - ۰۰:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
دادستان پرونده رئیس جمهوری سابق آمریکا تاکید کرد که اقدام ترامپ در نگهداری اسناد محرمانه، امنیت آمریکا را در معرض خطر قرار می دهد
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۲/۰۳/۱۹ - ۲۳:۳۴   + ۲۰ سایت دیگر  
مشکلات دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا همچنان ادامه دارند و یک روز بعد از اعلام جرم علیه او در پرونده استفاده نادرست از اسناد محرمانه شبکه خبری سی. ان. ان در گزارشی جدید می گوید او در یک فایل صوتی اعتراف کرده که یک سند محرمانه پنتاگون درباره ایران را در اختیار دارد.
طلا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۹ - ۲۳:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق آمریکا با 37 مورد از جمله 31 مورد نگهداری عمدی اطلاعات محرمانه دفاع ملی پس از پایان دوره ریاست جمهوری خود و خروج از کاخ سفید مواجه شده است.
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۳/۱۹ - ۲۳:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
دونالد ترامپ، رئیس جمهوری پیشین آمریکا در ارتباط با پرونده نگهداری اسناد محرمانه پس از خروجش از کاخ سفید با 37 فقره اتهام روبرو شده است.کیفرخواست صادره علیه دونالد ترامپ همچنین نشان می دهد که او پس از پایان دوره ریاست جمهوری خود اسناد محرمانه هسته ای نگهداری کرده است ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۹ - ۲۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
هنگامی که دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا سه شنبه هفته آینده در دادگاهی در میامی برای تفهیم اتهام حاضر می شود وکلای جدیدی وظیفه دفاع از او و مشاوره به وی را به عهده خواهند داشت.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۹ - ۲۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، علیرضا تقوی نیا، تحلیلگر در کانال خود در ایتا نوشت: سعودی ها همواره جزو متحدان استراتژیک ایالات متحده به شمار می آمدند و ساکنان کاخ سفید نیز از طرح های آنان در منطقه حمایت می کردند. ...
بهداشت نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۹ - ۲۲:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
یک کارشناس سیاسی گفت: ظریف در اظهارات خود تلویحا مقامات ارشد نظام را متهم کرد که مانع مذاکره او با ترامپ در پاریس و واشنگتن شده و با زیرکی از مسئولیت دولت روحانی در شکست مذاکرات برنامه جامع اقدام مشترک فرار کرده است.
منابع خبری از متهم شدن رییس جمهوری سابق آمریکا به 38 مورد نگهداری اسناد طبقه بندی شده خبر دادند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۹ - ۲۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
سوابق محاکمه ترامپ نشان می دهد که او با 37 اتهام جنایی از جمله توطئه برای ایجاد مانع در اجرای عدالت، روبه رو شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۹ - ۲۲:۰۲   + ۱۸ سایت دیگر  
بر اساس کیفرخواست صادره از سوی دادگاهی در آمریکا، رییس جمهور پیشین این کشور با 37 مورد اتهامی مواجه شده است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۹ - ۲۱:۵۲   + ۲۱ سایت دیگر  
شبکه سی ان ان گزارش داد که دونالد ترامپ اسناد محرمانه پنتاگون که شامل سندی در خصوص "حمله به ایران" می شود را از طبقه بندی محرمانه خارج نکرده بود.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۹ - ۲۱:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: زمانی که رئیس جمهور پیشین آمریکا هفته آینده در دادگاهی برای تفهیم اتهام حاضر می شود، وکلای جدیدی وظیفه دفاع از او را به عهده خواهند گرفت.