جمعه ۱۲ خردادساعت ۰۴:۵۶Jun 2023 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شرکت دانش بنیان»

خبرگزاری صدا و سیما   ۷ ساعت پیش    
با تلاش متخصصان یک شرکت دانش بنیان کمپرسور های رفت و برگشتی که در صنایع راهبردی گاز و پتروشیمی کاربرد دارد، بومی سازی شد.
آنا   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت مدیره یک شرکت دانش بنیان با توجه به مزایای محصول فناورانه قطعات و شیرآلات کاهنده مصرف آب عنوان کرد: این محصول مصرف در ساختمان ها را تا 50 درصد کاهش می دهد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۶:۴۶    
با راه اندازی خط تولید تجهیزات آنژیو در یک شرکت دانش بنیان در کاشان سالانه هفت میلیون یورو صرفه جویی ارزی حاصل می شود.
آنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۵:۵۰    
مدیرعامل یک شرکت دانش بنیان از مدرج شدن تمامی فلزات به شیوه ریخته گری گریز از مرکز برای نخستین بار در کشور و دنیا توسط مخترعان و محققان این شرکت خبر داد.
آنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۴:۲۷    
مدیرعامل یک شرکت دانش بنیان بومی سازی فناورانه 15 پروژه صنعتی و توان سنجی کارگاه ها با عملیات حرارتی را ازجمله فعالیت های این شرکت برشمرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۳:۲۲    
رئیس پارک علم و فناوری استان زنجان با بیان اینکه از میان 101 شرکت دانش بنیان ثبت شده در استان شرکتی در حوزه علوم انسانی فعال نیست، گفت: با توجه به تعریف علوم انسانی، هستند شرکت های دانش بنیان که بتوان به فعالیت در امور مربوط به علوم انسانی ارتباط داد.
موج رسا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۲:۱۵    
رئیس پارک علم و فناوری استان زنجان با اشاره به اینکه در استان زنجان 101 شرکت دانش بنیان ثبت شده که اغلب نوپای نوع 2 و تولیدی نوع 2 هستند گفت: هیچ شرکت دانش بنیانی در علوم انسانی ثبت نشده است.
آنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۱:۲۰    
علیرضا منظری توکلی گفت: 60 شرکت دانش بنیان از 19 استان در سومین رویداد عصر امید حضور داشتند.
فکر شهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۱:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
فکرشهر: کانون خدمت رضوی پس از پخش گزارش اختراع تیم جوان بوشهری از تولید سوخت از زباله، برای کمک به این تیم نخبه اعلام آمادگی کرد. به گزارش فکرشهر به نقل از ایسنا، کاظم صالحی ...
آنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۱:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
شهباز حسن پور گفت: بر اساس سند چشم انداز 1404 باید در استان کرمان 116 شرکت دانش بنیان داشته باشیم؛ اما اکنون کمتر از 10 شرکت با محصول تجاری سازی شده داریم.
آنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۸:۳۵    
یک شرکت دانش بنیان موفق به طراحی سیستم یکپارچه رایانه ای شده که می تواند صنعت را از نظر کنترل تولید، مهندسی عمومی، نظام پیشنهادها و ... به طور کامل مکانیزه کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۲۲:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
چند محصول راهبردی در حوزه آنژیوگرافی به همت یک شرکت دانش بنیان بومی سازی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۲۲:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
یک شرکت دانش بنیان در کلیبر خط تولید لوله های فلزی ترمز خودرو را که در انحصار چند کشور اروپایی بود، افتتاح کرد.
جماران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۵:۱۲    
محققان یک شرکت دانش بنیان توانستند با استفاده از داروهای گیاهی کپسول هایی برای درمان سندروم روده تحریک پذیر را روانه بازار سلامت کنند.
آنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۵:۰۳    
چسبنده های گیاهی دوست دار محیط زیست توسط محققان یک شرکت دانش بنیان به منظور تثبیت شن های روان تولید شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۴:۴۱    
شرکت دانش بنیان پترودوار انرژی پژوهان فعال در حوزه ساخت تجهیزات ابزار دقیق (سنسورهای دما، لرزش، سرعت و جابه جایی) در بیست وهفتمین نمایشگاه نفت، گاز و پتروشیمی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران حضور داشت.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۳:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
پرونده حقوقی اختلاف سهامداران یک شرکت دانش بنیان عضو پارک فناوری پردیس با موضوع تقسیم سود، طی برگزاری دو جلسه رسیدگی و مشاوره حقوقی در مجتمع حل اختلاف تخصصی شرکت های دانش بنیان و نخبگان در پارک پردیس به صلح و سازش منتهی شد.
آنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۲:۳۱    
یک شرکت دانش بنیان موفق به ساخت سیستم احراز هویتی شده که با تشخیص احوالات انسانی و دمای بدن با کمک نرم افزار به ارائه گزارش می پردازد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۱:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
یک شرکت دانش بنیان دستگاه اندازه گیری زاویه تماس و کشش بین سطحی به روش قطره آویزان، تولید و به بازار عرضه کرده است که در حوزه های مختلف از سنتز نانومواد تا صنایع غذایی و نفت کاربرد دارد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۱:۱۲    
سرپرست معاونت فناوری و نوآوری وزارت علوم گفت: قرار است در آینده به 300 هزار شرکت دانش بنیان در کشور برسیم و برای دستیابی به این هدف، شرکت های دانش بنیان و فناور ما باید به چهار برابر میزان فعلی که در حال حاضر 12 هزار شرکت است، برسند.
آنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۰:۱۱    
مدیرعامل یک شرکت دانش بنیان عنوان کرد که تاکنون توانسته اند با خدمات نوآورانه محققان و طراحی و تحلیل انواع تجهیزات معدنی و صنعتی به رفع نیازهای بخش صنعت و معدن کشور کمک کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۹:۵۸   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رییس جمهوری از شکل گیری حداقل 200 شرکت جدید فناور در حوزه سلامت به کمک شرکت های دانش بنیان و صاحب نام این حوزه خبر داد.
آنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۸:۱۶    
محققان یک شرکت دانش بنیان موفق به ساخت نمونه سه بعدی فیزیکی ضایعه بیمار شدند که برای جراحی های ترمیمی در اختیار پزشک قرار می گیرد.
محققان یک شرکت دانش بنیان توانستند با استفاده از داروهای گیاهی کپسول هایی برای درمان سندروم روده تحریک پذیر را روانه بازار سلامت کنند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۶:۰۱    
مدیرعامل یک شرکت دانش بنیان گفت: درصورتی که بخواهیم انرژی خورشیدی را از طریق بازتابش نور خورشید، به دست آوریم، یکی از ابزارها و تجهیزات مورد نیاز و بسیار حائز اهمیت بازتابنده کامپوزیتی است که توسط یک شرکت دانش بنیان بومی سازی شده است.
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۲:۵۷   + ۱۹ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس به نقل از معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دیجیتال ریاست جمهوری، روح الله دهقانی معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رییس جمهوری و حسین ملازاده دبیر ستاد فناوری های حوزه اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی از توانمندی های یک شرکت دانش بنیان در حوزه طراحی ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۲۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، یکی از کاربران فضای مجازی با انتشار تصاویری در صفحه توئیتر خود درباره هواپیمای ترابری سیمرغ، نوشت: حدود یک سال پیش بود که رئیس جمهور در سفر به استان اصفهان ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۲۱:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
گروهی از محققان کشور با استفاده از فناوری ژن درمانی توانسته اند بیماری سرطان خون را در یک کودک 5 ساله درمان کنند. تحقیقات روی این فناوری 7 سال زمان برده و در حال گذراندن مرحله بالینی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۲۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
شرکت ملی پست و شرکت دانش بنیان جابار در حاشیه برگزاری نخستین نمایشگاه صنعت پست، تفاهم نامه همکاری امضا کردند
آنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۸:۲۱    
عضو هیئت مدیره یک شرکت دانش بنیان عنوان کرد که جدیدترین فعالیت این شرکت کشت زیتون و افزایش بهره وری این محصول در هر هکتار با دانش روز است.
ایستنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۸:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
یک شرکت دانش بنیان ایرانی نقشه مسیریابی را طراحی کرده است که همپای مسیریاب های معروف ایرانی همچون "نشان" و "بلد" رشد داشته است. محمدرضا عباسی فرد؛ مدیرعامل شرکت دانش بنیان مدیریت و توسعه یادمان نصر (متین) در گفتگو با تسنیم اظهار کرد ...
مدار اقتصادی   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۷:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
اولین نشست خبری ویژه عرضه اولیه سهام شرکت نیان الکترونیک با حضور مدیران این شرکت صبح روز جاری در فرابورس ایران برگزار شد.
بورس نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۶:۵۲    
محمد علی چمنیان، مدیر عامل شرکت نیان الکترونیک در حاشیه نشست خبری عرضه این شرکت در گفتگو با بورس نیوز گفت: ارزش بازار این شرکت در حال حاضر توسط ارزش گذار 2 همت نامبرده شده که ما تخمین میزنیم بعد از کشف نرخ واقعی، عدد آن بیشتر از 2 همت باشد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۴:۴۴    
رئیس مرکز نوآوری شرکت ملی پست گفت: با افتتاح مرکز ملی نوآوری پست در پایتخت 400 شرکت دانش بنیان زیر نظر این مرکز حمایت می شوند.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۴:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد از امضای تفاهم نامه خرید کاتالیست های صنعتی و مورد نیاز واحدهای بازیافت گوگرد با یک شرکت دانش بنیان خبر داد.
سینا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۳:۴۵   + ۱۶ سایت دیگر  
6 شرکت دانش بنیان و خلاق ایرانی در حوزه پویانمایی با حمایت مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری در پاویون ایران در “نمایشگاه بازار محتوای جهانی” روسیه شرکت کردند. ...
آنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۲:۳۰    
یک شرکت دانش بنیان نرم افزاری ارائه کرده است که به صورت آنلاین روی تردد خودرو ها نظارت داشته و از نحوه عملکرد آنها گزارش گیری می کند و در اختیار کاربر قرار می دهد.
آنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۲:۰۲    
محققان یک شرکت دانش بنیان موفق به تولید 80 قطعه در خودرو شدند که موجب می شود نیاز مشتریان در راستای فراهم سازی قطعه برطرف شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۰:۰۳   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون توسعه صندوق نوآوری و شکوفایی گفت: 63 شرکت دانش بنیان محصولات خود را در رویداد تبادل فناوری در صنعت غذایی به نمایش گذاشته اند.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۹:۵۴    
سید محمدصادق قناد زاده معاون ارتقا کسب وکارهای بین المللی سازمان توسعه تجارت ایران در گفت وگوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری کرمان گفت: در حال حاضر ظرفیت کار شرکت های دانش بنیان در کشور گسترش یافته است به ویژه بعد از ابلاغ قانون جهش تولید دانش بنیان ...
اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۹:۱۲    
اینتیتر – سحر سادات زمانی؛ صدرا سپهری، مدیرعامل شرکت دانش بنیان آرگون مدیکال، تولید کننده دستگاه لیزر موهای زائد در حاشیه بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی ...
آنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۸:۵۶    
یک شرکت دانش بنیان موفق به ساخت بازوهای صنعتی هوشمند و نیمه هوشمند شده که در صنایع سبک، جابه جایی محصولات، بسته بندی، جوشکاری، برش و ... کارایی دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۸:۵۵    
حدود 65 شرکت دانش بنیان امروز در نمایشگاه دستاورد های حوزه غذایی، توانمندی های خود را عرضه می کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۱:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
متخصصان یک شرکت دانش بنیان موفق شدند نسل جدید حسگر های ذخیره ساز ضربان قلب را تولید کنند.
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۰:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس به نقل از صندوق نوآوری و شکوفایی، در این رویداد واحدهای صنعتی فعال در صنایع غذایی، نیازهای فناورانه خود را مطرح و شرکت های دانش بنیان نیز توانمندی های خود را برای رفع این نیازها اعلام می کنند. ...
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۲۳:۰۲    
دکتر روح الله دهقانی فیروزآبادی معاونت علمی و فناوری رئیس جمهور بعداز بازدید 6 ساعته از نمایشگاه ایران هلث24 گفت: از این استقبال و کیفیت، غافلگیر شدم! شرکت های دانش بنیان حوزه سلامت و تجهیزات پزشکی، بازار بزرگ و مهم شغلی برای جوانان ایرانی است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۲۱:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
متخصصان یک شرکت دانش بنیان موفق شدند نسل جدید دستگاه های نوردرمانی را تولید کنند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۲۰:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
رویداد تبادل فناوری صنایع غذایی فردا، نهم خرداد با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار می شود.
فاخته نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۲۰:۴۴   + ۱۳ سایت دیگر  
محققان ایرانی، نسل جدیدی از مکمل های دامی را ساختند که طی یک برنامه زمان بندی شده معین، اجزای خود را در لوله گوارش دام آزاد می کنند. این مکمل های خوراکی به دریافت بهتر مواد مغذی به دام کمک می کنند. 1402-03-08 20:32 ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۹:۵۱    
یک شرکت دانش بنیان در قم وسیله جامع آموزش مفاهیم جهتی حرکتی به صورت بصری، لامسه و صوتی را طراحی کرده است که می تواند جهت یابی را به نابینایان آموزش دهد.